Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,923 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαμογελάστε θα σας κάνει πιο όμορφους και ... όμορφες φυσικά!!!

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 22:29, 07-05-06:

Έχετε παρατηρήσει ότι άνθρωποι που χαμογελάνε σας φαίνονται πιο όμορφοι; Έχετε παρατηρήσει ότι ομορφαίνουν όχι μόνο τους εαυτούς τους, αλλά και τις παρέες τους;
Χαμογελάτε στη ζωή σας αρκετά; Πιστεύω ότι όσο πιο πολύ χαμογελάω τόσο περισσότερα χαμόγελα εισπράττω κι απ΄τους γύρω μου!

Εσείς τι λέτε;

Σας ευχαριστώ για τα χαμόγελα που θα μου δώσετε! Θα με κάνουν ομορφότερο στην καρδιά και στην ψυχή!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:34, 07-05-06:

Μου θύμισες το πρωινάδικο του Μικρούτσικου τώρα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:43, 07-05-06:

η μόνη προϋπόθεση είναι να έχω πιεί τον πρωινό μου καφέ
κατά τα άλλα θα έλεγα ότι είμαι ιδιαίτερα χαμογελαστός τύπος (μου έμαθαν από μικρή το κόλπο ότι έτσι είμαι πιο όμορφη )
Η αληθεια είναι ότι εγώ νομίζω ότι είναι θέμα νοοτροπίας.... θέμα σκεπτικού.... για μένα, ας είναι καλά η γιαγιά μου η καλή που μου δίδαξε πραγματικά πόσο σημαντικό είναι το χαμόγελο και πόσο ΠΙΟ σημαντικό και απαραίτητο είναι όταν όλα πάνε στραβά!!

Κατα τα άλλα.... ναι οι ομορφότεροι άνθρωποι είναι αυτοί που δείχνουν τα δόντια τους ενώ χαμογελούν και όχι ενώ σε βρίζουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 22:52, 07-05-06:

Εγω πάλι χαμογελάω συνεχεια, βασικά κυρίως σκάω στα γέλια συνέχεια.
Εκτός του ότι το γέλιο έχει αποδεδειγμένα ευεργετικές ιδιοτήτες για τον οργανισμό κάνει και όλους τους άλλους να ανησυχούν
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,211 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:22, 08-05-06:

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 09:28, 08-05-06:

πόσο περισσότερο πια?!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:35, 08-05-06:

Το πιο σημαντικό είναι να μπορείς να τα κάνεις όλα με χαμόγελο. Όχι μόνο τα ευχάριστα, αλλά και τα δυσάρεστα. Αυτομάτως μετατρέπονται σε λιγότερο επώδυνα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 09:47, 08-05-06:

" Το κάλλος είναι μια δύναμη, που έχει για σπαθί της ... το χαμόγελο!"
μια λαϊκή ρήση που μου την έλεγε συχνά ο παππούς μου όταν με έβλεπε μουτρωμένη...τότε δεν καταλάβαινα την "δύναμη"... τώρα όμως...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:56, 08-05-06:

Οταν σου χαμογελαει ο αλλος, φωτιζει ολο του το προσωπο και ειναι λογικο να σου μεταφερει θετικη ενεργεια. Ναι, ειμαι χαμογελαστος ανθρωπος και μ' αρεσει! (Ασχετο.. )
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 22:58, 08-05-06:

Κι εμένα μ'αρέσει να χαμογελάω και να μου χαμογελούν. Τα ανέκφραστα πρόσωπα και οι χλιαροί άνθρωποι δεν μου κάνουν.

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 23:14, 08-05-06:

Κι εγώ χαμογελώ συχνά, αλλά κυρίως με τους ξένους... Μάλλον πάει ανάλογα με τα κέφια μου... μερικές φορές φοβάμαι μη με πουν χαζοχαρούμενη...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 00:02, 09-05-06:

@erodia: Θεός ο παππούς σου.

"Smile, the second best thing you can do with your lips.."
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 23:49, 09-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
"Smile, the second best thing you can do with your lips.."
συγγνώμη που θα στο χαλάσω, αλλά υπάρχει φυλετική διάκριση σε αυτό
για τις γυναίκες είναι το 3ο καλύτερο πράμα που μπορούν να κάνουν με τα ... lips
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:56, 09-05-06:

Προσπαθω να χαμογελω οσο γινεται περισσοτερο και ειδικα οταν ειμαι εξω με φιλους ή παρεα το καλλιτερο μου ειναι να τους βλεπω ολους να χαμογελουν! Και το επιδιωκω (οταν αρμοζει και στο κλιμα φυσικα) με καθε τροπο.
Ισως πολλες ασχημες και παρατεταμενες στιγμες που εζησα να μου ανεπτυξαν σαν (τελικη) μεθοδο αμυνας το χαμογελο-γελιο...
Πιστευω πως ο καθενας μας δειχνει πραγματικα ποσο ομορφος ανθρωπος ειναι μεσα απο το χαμογελο του...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:42, 10-05-06:

θέλω επίσης να συμπληρώσω ότι όταν χαμογελάμε κάνει τους άλλους να ανησυχούν... που ήταν το αστείο και δεν το κατάλαβαν

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 15:54, 11-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Προσπαθω να χαμογελω οσο γινεται περισσοτερο και ειδικα οταν ειμαι εξω με φιλους ή παρεα το καλλιτερο μου ειναι να τους βλεπω ολους να χαμογελουν! Και το επιδιωκω (οταν αρμοζει και στο κλιμα φυσικα) με καθε τροπο.
Ισως πολλες ασχημες και παρατεταμενες στιγμες που εζησα να μου ανεπτυξαν σαν (τελικη) μεθοδο αμυνας το χαμογελο-γελιο...
Πιστευω πως ο καθενας μας δειχνει πραγματικα ποσο ομορφος ανθρωπος ειναι μεσα απο το χαμογελο του...
Συμφωνώ και επαυξάνω ότι το χαμόγελο δείχνει ένα κομμάτι της ψυχής. Άλλωστε με το χαμόγελο αλλάζει και η έκφραση των ματιών που λένε ότι επίσης είναι ο καθρέφτης της ψυχής!
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 23:20, 11-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
θέλω επίσης να συμπληρώσω ότι όταν χαμογελάμε κάνει τους άλλους να ανησυχούν... που ήταν το αστείο και δεν το κατάλαβαν

Και μενα μου αρεσει αυτη η εκφραση αλλα την ερμηνεύω λιγάκι διαφορετικά.
Δεν ανησυχούν γιατι δεν καταλαβαν το αστείο αλλα γιατι παρα τις φιλοτιμες προσπάθειες ορισμένων παραμένουμε χαμογελαστοί
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 23:26, 11-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Και μενα μου αρεσει αυτη η εκφραση αλλα την ερμηνεύω λιγάκι διαφορετικά.
Δεν ανησυχούν γιατι δεν καταλαβαν το αστείο αλλα γιατι παρα τις φιλοτιμες προσπάθειες ορισμένων παραμένουμε χαμογελαστοί
Κλεφτρουλα
Βεβαια για δοκιμαστε να εφαρμοσετε αυτη τη μεθοδο σε υπαλληλο σε δημοσια υπηρεσια(γιατι εγω την δοκιμασα )
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:35, 12-05-06:

Καλα, εκει χαμογελας για να δειξεις τα δοντια σου μονο :p Δεν ειμαι πολυ παιδακι της κρεστ, ειδικα με ατομα που δεν γνωριζω καλα :X Ειμαι λιγακι μουντρουχα γενικοτερα, θελω να το διορθωσω αλλα δεν μου καθεται! Με τους αγαπημενους μου απ'την αλλη χαρα θεου :X
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,060 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:43, 12-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Σε αυτό συμφωνώ καθώς ισχύει και για μένα.
Γενικά, χαμογελάω αρκετά. Ακόμα και αν είμαι σε πολύ χάλια ψυχολογική κατάσταση, το χαμόγελο που μπορώ να βγάλω στους γύρω μου μη θέλωντας να μεταφέρω αρνητική ενέργεια λόγο της κατάστασης μου, κανείς δε [θα]σκέφτεται [/-όταν] ότι είμαι χάλια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια