Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,953 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χαμογελάστε θα σας κάνει πιο όμορφους και ... όμορφες φυσικά!!!

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 15:50, 17-06-14:

Χαμογελω οσο ποιο πολυ μπορω.
Δε ξερω γιαρι αλλα οσο χαμογελω τοσο ποιο πολυ νιωθω περιφανα και μου φευγει το ανχος.
Δλδ οταν χανογελω ειμαι μια χαρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loret

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Loret
Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Loret έγραψε στις 16:07, 17-06-14:

Το χαμόγελο πρέπει να έρχεται αυθόρμητα αν είναι να το εκβιάζουμε δεν έχει κανένα νόημα άχρηστο είναι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 16:26, 17-06-14:

Όταν χαμογελάς πάντα κερδίζεις την προσοχή των αλλων...και το ενδιαφέρον!
Όταν χαζογελάς κερδίζεις απλά την απορία των άλλων...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 13:25, 21-06-14:

. Δυστυχως δεν χαμογελαω πραγματικα ευκολα... Το προσπαθω ομως... Οταν βλεπω ανθρωπους να προσπαθουν, να ειναι χαρουμενοι, να κερδιζουν χαμογελαω αυθορμητα... Μια φιλη μου ειχε πει οτι μου παει πολυ να χαμογελω .

Μαλλον πρεπει να διαβαζω πιο συχνα αυτο: your smile looks adorable on you! You should wear it more often!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 21:05, 16-07-14:

Προσπαθώ να χαμογελώ αλλά ώρες ώρες πιάνω τον εαυτό μου να είμαι σα χαζοχαρούμενο

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Όμορφες εικόνες... - Από _DORA_
      Το θέμα έχει λάβει 3897 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-17 στις 00:14.
    • Θαύματα: Θεϊκή παρέμβαση ή φυσικά φαινόμενα; - Από simboy
      Το θέμα έχει λάβει 112 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεολογικά κι εκκλησιαστικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-12 στις 12:11.
    • Φυσικά μαγικά στη Θεσσαλονίκη - Από mikeros
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-05-10 στις 12:26.
    • Φυσικά… μαγικά! - Από mikeros
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-11-09 στις 12:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους