Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι, και θα το ξανά έκανα!
70
37,23%
Μια φορά αλλά δεν θα το ξανα έκανα!
29
15,43%
Κάποτε το σκεφτόμουν αλλά...
15
7,98%
Όχι, ποτέ μου!
74
39,36%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω.
0
0%

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:37, 16-04-08:

Η συγκεκριμένη, το ίδιο θα έκανε και εκτος internet. Στον άνθρωπο είναι όχι στο μέσο.
Τι έναν ολόκληρο server, τι μια στάση φαντάρους
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 16:49, 16-04-08:

Κρίνοντας από κάτι άτομα που κυκλοφορούν στο νετ, εγώ θα προτιμούσα τους... φαντάρους
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 17:19, 16-04-08:

Τα γουστα στον ερωτα ειναι υποκειμενικα.
Μην ανησυχεις που σου αρεσουν οι φανταροι.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:33, 16-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Γμτ, και εμείς την παλεύουμε στα μπαράκια
Ε μα σου είπαν να ανεβάσεις την εικόνα σου να πέσουν τα γκομενάκια, αλλά κάνεις νάζια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 17:34, 16-04-08:

Ασ' τον περνάει κλιμακτήριο
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:36, 16-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Κρίνοντας από κάτι άτομα που κυκλοφορούν στο νετ, εγώ θα προτιμούσα τους... φαντάρους
Πάντως εδώ που είμαι έχει στρατόπεδο...
Όποιος θέλει [ονόματα δεν λέμε ] τον φιλοξενώ...Ακούς Ρεμπ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 17:39, 16-04-08:

Επίσης διαθέτουμε και ναύτες αν βαρέθηκες το πεζικό!! xD
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:39, 16-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Ε μα σου είπαν να ανεβάσεις την εικόνα σου να πέσουν τα γκομενάκια, αλλά κάνεις νάζια
ακριβως αυτο φοβηθηκε θοδωρη μου...οτι θα πεσουν...οχι στα ποδια του...αλλα απο κανα λοφο, οροφο, γεφυρα....ο,τι τους βρισκεται τελος παντων...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:41, 16-04-08:

Δουλέψτε το Ρεμπεσκέ με εξυπνάδες, ναι ναι! Ο Ρεμπεσκές όμως το έχει φιλοσοφήσει πολύ ωραία το ζήτημα κι ας νομίζετε ότι κάνει χάζι. Τουλάχιστον ο φαντάρος ξημεροβραδιάζεται με το AK-47 αγκαλιά γιατί κάποιοι γραφιάδες στο υπουργείο του είπαν πως 12 μήνες πρέπει να μάθει πως να υπερασπίζεται την πατρίδα έναντι στον οχτρό τον κακό τον γείτονα που θέλει να του φάει τη γυναίκα...

Δεν κάθεται 24 ώρες σε φόρα και κατηφόρα αγκαλιά με το ΑΚ-3 που του έδωσε ο Θεος ανάμεσα στα σκέλια, για να βρεί γυναίκα επειδή ξέχασε πως υπάρχει ζωή έξω από το σπίτι του.

Η διαφορά είναι στον Καμύ αγαπητοί. Ο Καμύ δεν έγραφε, έσπερνε...!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O kataktiths έγραψε: στις 23:14, 16-04-08:

εχω κανει σχεση δυο φορες μεσω ιντερνετ κ μαλιστα εγω που καποτε εβριζα για τετοια πραγματα...αλλα ο φιλοσ μου φροντισε.... λοιπον κ τις δυο φορες ολα ηταν μια χαρα ευτυχως...
Παράθεση

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O lostgreek έγραψε: στις 15:02, 23-04-08:

Καλησπερα σας κ απο μενα.Οχι δν εχω κανει σχεση που να γνωρισα τη κοπελα απ το ιντερνετ,αλλα η αληθεια ειναι πως κοντοζυγωνει το πρωτο ραντεβου με μια κοπελα που μιλαμε το τελευταιο διαστημα..δε ξερω τι θα γινει..το σιγουρο ειναι παντος πως θα περασουμε ωραια και μαλλον θα χει αρκετο fan..
Παράθεση

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Adamoulis έγραψε: στις 16:22, 23-04-08:

ναι έκανα μια φορά και δεν το μετάνιωσα
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 18:25, 23-04-08:

την μια και μοναδική φορά που βγήκα με άτομο από το νετ ήταν αυτό που τότε έψαχνα και μετά από λίγο καιρό κάναμε και σχέση....δεν το μετάνιωσα εννοείται μιας και σήμερα εκείνη η σχέση είναι ο σύζυγος μου και ο πατέρας του παιδιού μου!!!(Ναι καλά καταλάβατε παντρευτήκαμε κιόλας!!!)
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 18:52, 23-04-08:

Ναι
Παράθεση

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O lostgreek έγραψε: στις 20:42, 23-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από xanp
την μια και μοναδική φορά που βγήκα με άτομο από το νετ ήταν αυτό που τότε έψαχνα και μετά από λίγο καιρό κάναμε και σχέση....δεν το μετάνιωσα εννοείται μιας και σήμερα εκείνη η σχέση είναι ο σύζυγος μου και ο πατέρας του παιδιού μου!!!(Ναι καλά καταλάβατε παντρευτήκαμε κιόλας!!!)
Nα τους χαιρεσαι και τους δυο πραγματικα..Μπραβο σου,αν και νομιζω πως ολα τυχερα ειναι..οποτε αυτος ο ανθρωπος για σενα ειναι το τυχερο σου.
ΥΓ.Μια ερωτηση χωρις να θελω να γινω αδιακριτος,οταν γνωριστηκατε κ απο κοντα,βγηκατε σαν 2 φιλοι που μιλουσαν στο νετ καποιο καιρο και οτι ηθελε προκυψει ή βγηκατε εχοντας στο μυαλο σας οτι ειναι ερωτικο ραντεβου???Επειδη μπορει να ειμαι παθων σε λιγο καιρο,γι αυτο ρωταω.
Αν θελεις απαντας φυσικα.
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 20:48, 23-04-08:

lostgreek θα σου απαντήσω....Βγήκαμε απλά για να γνωριστούμε και από κοντά μιας και μιλάγαμε συχνά "απρόσωπα". Δεν είχα στο μυαλό μου ότι θα είναι κάτι ερωτικό αλλά δεν το απέκλεισα και τελείως. Όταν θα βγεις θα είσαι χαλαρός...αν τελικά τα βρείτε και από κοντά έχει καλώς αλλιώς ένας καφές ακόμα....δεν έχεις να χάσεις τίποτα...!
Παράθεση

lostgreek

Νεοφερμένος

O lostgreek έγραψε: στις 21:04, 23-04-08:

Ποσο καιρο μιλουσατε μεχρι να γνωριστειτε???εμεις μιλαμε 6μηνες πλεον και θα βρεθουμε αυτες τις μερες τελικα..χωρις βεβαια να ηταν αυτοσκοπος μας να κανουμε γνωριμια μεσω νετ ουτε εγω ουτε αυτη.καμια σχεση.ετυχε απλα να μιλαμε και εχουμε φτασει να μιλαμε καθε μερα επι τοσους μηνες..που σημαινει πως μας αρεσει η μεταξυ μας επικοινωνια..
θα δειξει...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lostgreek : 23-04-08 στις 21:20.
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H xanp έγραψε: στις 21:17, 23-04-08:

εμείς μιλούσαμε έναν μήνα και με έψησε να βρεθούμε με πολύ κόπο όντως αλλά μέναμε ούτε μισή ώρα απόσταση δεν έλεγε να μην βρεθούμε κανονικά και εκτός αυτού ο σύζυγος είναι και 7 χρόνια μεγαλύτερος οπότε δεν είχε "χρόνο" για παιχνίδια...
Απλά εμείς δεν είχαμε μιλήσει για hot θέματα μέσω νετ και ήταν εύκολο πως θα κυλήσει η κουβέντα...τώρα αν έχεις μιλήσει και πιο "πιπεράτα" μην αναφέρεις τίποτα γιατί από κοντά είναι αλλιώς...αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!
Παράθεση

lostgreek

Νεοφερμένος

O lostgreek έγραψε: στις 21:31, 23-04-08:

Καταλαβαινω απολυτα τι θες να πεις.και οχι δν εχουμε μιλησει με τετοιο τροπο..μιλαμε απο φιλικα εως πολυ γλυκα ο ενας στον αλλον.Αλλωστε εχει μαθει να της μιλαω τη μια σοβαρα την αλλη γλυκα κ να της φαιρομαι ομορφα κ γι αυτο μιλαμε ακομα καθε μερα..το εχει εκτιμησει αυτο!οπως ειπα δν ηταν αυτοσκοπος μας να κανουμε γνωριμια.απλα μας εκατσε.
Και φωτογραφιες εχουμε δει απλα.Αρα καταλαιβεις πως φιλικα και μαζεμενα θα βγουμε αλλα αυτο δε λεει κ τιποτα..αλλωστε οταν βγαινουν ενας αντρας κ μια γυναικα που μολις γνωριζονται παντα υπαρχει κ κατι αλλο στο πισω μερος του μυαλου..
Σορρυ απλα μου κεντρισες το ενδιαφερον οτι οχι απλα εχεις κανει σχεση αλλα παντρευτηκες.Και ηθελα την αποψη σου σε ολο αυτο.
Παντως δε μου χει δωσει το τηλ της,διοτι ακομα δε με γνωριζει καλα οπως λεει..κ εχει δικιο απ τη μια..
Αλλα ειναι καλο κοριτσι το ατιμο..
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H xanp έγραψε: στις 21:40, 23-04-08:

Να σου πω την παγίδα για γνωριμίες μέσω νετ...Όταν απλά μιλάς με τον άλλο απρόσωπα λείπει από όλη την εικόνα η ψυχή, ο τρόπος που τα λέει ο άλλος...η παγίδα της γνωριμίας από κοντά όταν έχεις πει τόσα πολλά με τον άλλο είναι να καταλάβεις στην γνωριμία ότι άλλα λέγατε και άλλα εννοούσατε.Να το πω πιο απλά μπορεί από κοντά να ξενερώσεις με το όλο στυλ του άλλου.Από την άλλη όμως παίζει να είναι όντως αυτό που είχες με την φαντασία σου πλάσει οπότε αξίζει τον κόπο.Θα σου πω την αλήθεια ότι και εγώ πήγα προκατειλημμένη αρνητικά στο πρώτο ραντεβού για καφέ αλλά στη συνέχεια είδα ότι όλο το σκηνικό που είχα πλάσει με το μυαλό μου ήταν κοντά στην πραγματικότητα...Έτσι μετά από κάποιες εξόδους για πιο άμεση γνωριμία κατέληξε ο καφές σε σχέση γιατί όπως είπα ήταν για μένα αυτό που έψαχνα...και η σχέση μας σήμερα είναι σε μορφή οικογένειας...Δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή αλλά αν με ρώταγες σήμερα ίσως και δεν το ξανά έκανα...ίσως να μην τολμούσα...!Αυτά για μένα που με θεωρώ πλήρως συνειδητοποιημένο άτομο. Είπαμε αν δεν τελικά είναι μόνο ένας καφές και αν εσύ δεν θες και αυτή θέλει ε τότε βλέπεστε πλέον σε φιλικό επίπεδο για όλα υπάρχει λύση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Giota2000 , NastStorm