Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 19:59, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Άλλη που δεν ξέρει τι θέλει (βλέπετε το νέο θρεντ του Άγγελου για να καταλάβετε τι εννοώ). Τι τραβάμε κι εμείς οι καϋμένοι οι straight (όπως είπε κι ένας εκπρόσωπος των gay στην τηλεόραση, με όλη την αβρότητα και την ευγένεια που τον χαρακτηρίζει και με χαρά μεγάλη βέβαια, "οι straight είναι σήμερα φρικτά απομονωμένοι"). Πω πω, ευτυχώς που προλάβαμε και παντρευτήκαμε. Φίλε το φτύσιμο και η αδιαφορία είναι η καλύτερη συνταγή. Αν όντως νιώθει κάτι για σένα θα δείξει ενδιαφέρον. Αν όχι, θα σώσεις την αξιοπρέπειά σου και την ψυχική σου ηρεμία. Κανείς δεν έχει δικαίωμα να σου φέρεται με τέτοιο τρόπο. Μερικές καλά θα κάνουν να μεγαλώσουν λίγο, να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων και να αποφασίσουν τι θέλουν από τον καθένα από μας. Πολλοί λένε ότι δεν υπάρχουν άντρες πια. Όπως διαπιστώνω καθημερινά, γυναίκες δεν υπάρχουν. Αδιαφορία αδελφέ, πες της (έμμεσα) κι ένα αϊσιχτίρ να σε θυμάται, δείξε ότι παίζει κι άλλη, όσο για τα τριαντάφυλλα...δώστης τα κοτσάνια, με όλα τα αγκάθια. Γυναίκες υπάρχουν πολλές, ο εαυτός σου είναι ένας και δεν ξαναζεί δεύτερη φορά!!!
με κανες και γελασα παναθεμα σε~!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 18:47, 26-05-11:

Του είπα ότι δεν θα μπορέσω να βρεθούμε την ημέρα των γενεθλίων του,και μετά από λίγο έσκασα μύτη στο σπίτι του με ένα κουτι γλυκά :p

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 16:44, 12-08-11:

Ενα αλμπουμ με ολες τις στιγμες μας

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 19:15, 24-11-11:

Δύο είναι οι εκπλήξεις που δεν θα ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου, η μία απο τις κολλητές μου και η άλλη απο τον τωρινό σύντροφό μου.
Ήμασταν στο γυμνάσιο, εφηβεία, τρέλες, αξέχαστες εποχές. Είχαμε πάει λοιπόν, σε μία χοροεσπερίδα απο τις κλασσικές που κάναμε τότε στο σχολείο. Παραμονή των γεννεθλίων μου. Περνούσαμε πάρα πολύ ωραία, πολύς χορός, ξεγνιασιά, φλέρτ κλπ. Ώσπου μόλις η ώρα πήγε δώδεκα, σβήνουν τα φώτα και ακούω το τραγούδι της Βίσση, "χρόνια πολλά μωρό μου για τα γεννεθλιά σου", και μία τεράστια τούρτα να με πλησιάζει, τα έχασα, δεν το περίμενα. Τα είχαν σχεδιάσει όλα τέλεια και εγώ δεν ήξερα τίποτα. Η τούρτα υπέροχη και όλο το μαγαζί να τραγουδάει για μένα. Φαντάζεστε το πως ενοιωσα...

Πρίν απο τρία χρόνια ακριβώς, παραμονή γεννεθλίων μου πάλι, είμαστε με το φίλο μου σπίτι και ετοιμαζόμαστε για ύπνο. Εγώ πολύ κουρασμένη απο τη δουλειά κυριολεκτικά ξερένομαι στον υπνο απο τις 10. Στις δώδεκα λοιπόν με ξυπνάει, μου λέει τα χρόνια πολλά, και μου δίνει το δώρο μου. Ήταν τόσο γλυκός... Δεν το περίμενα ούτε αυτό, καθώς είναι υπναράς και πάντα κοιμάται πρίν απο μένα.

Και στις δύο περιπτώσεις, η κίνηση ήταν μου με έκανε να συγκινηθώ τόσο πολυ!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasso82

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasso82
H vasso82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H vasso82 έγραψε στις 12:08, 08-05-12:

γενικά μας αρέσουν οι εκπλήξεις ...από την μεριά μου του αρέσουν ότι χειροποιήτο φτιάχνω είτε από κάρτες ή τις συσκευασίες απο τα δώρα μου ..
θυμάμαι μια φορά είχε κολλήσει με την χειροποίητη συσκευασία παρότι με το δώρο.. είναι ωραία να δείχνεις στον άλλο ότι ασχολείσαι λίγο παραπάνω και δεν παίρνεις απλά ένα ξερό δώρο..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 06:08, 25-06-12:

Ούτε κάνω, ούτε μου κάνουν.
Φαίνεται είναι αμοιβαίο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

xrisaaaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xrisaaaa
H xrisaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H xrisaaaa έγραψε στις 15:52, 21-11-12:

Με το αγόρι μου κλίνουμε ένα χρόνο σε λίγες μέρες.Μου έχει κάνει πολλές εκπλήξεις αλλά θα σας διηγηθώ δύο περιστατικά!

Ένα απόγευμα λοιπόν που ξέραμε οτι οι δικοί μου θα έλειπαν απο το σπίτι είχαμε κανονίσει να συναντηθούμε, όμως μας τα χάλασε ο καιρός.. έβρεχε πολύ..Με αποτέλεσμα οι γονείς του να μην τον αφήνουν να βγεί απο το σπίτι.Οπότε αρκεστίκαμε στο να στέλνουμε sms,του στέλνω λοιπόν ένα μήνυμα που το έλεγα πόσο μου λείπει και πόσο θα ήθελα να ήταν εδώ μαζί μου.Περίμενα πολύ ώρα αλλά δεν απαντούσε! Ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο..το σηκώνω..ήταν αυτός και μου λέει << Άνοιξε μου γρήγορα,έχω γίνει μούσκεμα!>> Το χαζό μουυυ!! περίμενε να κοιμηθούν οι γονείς του και έφυγε κρυφά απο το σπίτι του για να με δεί!! Πραγματικά πέταγα απο την χαρά μου!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Άλλο? χμμ..

έκανα πάρτυ για τα γενέθλια μου και ο κολλητός του έπαιζε dj ,εντομεταξύ είχαμε ένα πρόβλημα με τα καλώδια πιο πρίν. Αυτός το έπαιζε άνετος και αν και τις περισσοτερες φορες καταλαβαίνω κατι τέτοια απο το βλέμμα του αυτή τη φορά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν μου πήγαινε το μυαλό. Η κολλητή μου φυσικά μέσα στο κόλπο μου αποσπούσε συνεχώς την προσοχή με βλακείες. Ξαφνικά σταματάει η μουσικη..εγώ πιστεύοντας οτι κάτι έγινε πάλι με τα καλώδια πάω να δώ, μετά απο δύο λεπτά περίπου κλίνουν όλα τα φώτα ..αρχίζει να παίζει το ''χρόνια πολλά μωρό μου'' και εμφανίζεται αυτός με μια τούρτα να μου τραγουδάει και να με κοιτάει γεμάτος αγάπη με τα πανέμορφα μάτια του !! <3 Πραγματικά....ΔΑΚΡΥΣΑ ( τον λατρεύω!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 10:01, 12-04-14:

Το ξεθάβω το θέμα διότι ψάχνω πρωτότυπες ιδέες. ΟΚ, σούπερ αυτές που περιγράφεται με τα κεράκια και τα σχετικά σαν εμπειρίες, αλλά πολύ συνηθισμένες σαν υλοποιήσεις. Κάτι που να μην έχει κεράκια μέσα;!

Μία πολύ πρόσφατη δική μου που την έκανα στην κοπέλα για την οποία ενδιαφέρομαι. Η περί ου ο λόγος, εργάζεται σε παιδότοπο με παιδιά μικρής ηλικίας. Της πήγα, λοιπόν, μία σακούλα όπου μέσα είχε 14 δωράκια για τα παιδιά (αυτοκινητάκια, γλειφιτζούρια, τρελόμπαλα κλπ) σε αριθμημένα χαρτοτσαντάκια και το κάθε δωράκι είχε μέσα επιπλέον κι ένα μικρό λαγουδάκι, όπου είχε κολλημένο ένα γράμμα επάνω του. Την έβαλα να μαζέψει τα παιδιά και να τα βάλει να διαλέξουν στην τύχη καρτέλες αριθμημένες από το 1 έως το 14 και να λάβουν το δωράκι που τους αντιστοιχεί. Στην συνέχεια έπρεπε να μαζέψει τα λαγουδάκια από το κάθε παιδάκι και να κάνει αναγραμματισμό. Το αποτέλεσμα ήταν κάπως έτσι:
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  image-9b07e3f2fda77f94550924d80a7f230392a34109e7eff8c83f0de65f652d480b-V.jpg
Εμφανίσεις:  123
Μέγεθος:  69,4 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 13:19, 01-08-15:

Πολύ ωραιες ιδεες,μπραβο. Κι εγω της κανω διαφορες εκπληξεις. Παρολο που εχουμε μακροχρονη σχεση, της την πεφτω με SMS και λεω οτι καπου την ειδα και ξετρελαθηκα και την καλω σε διαφορα εστιατορια, ντισκοτεκ, σινεμα και λοιπα να γνωριστουμε καλυτερα κλπ. Κι οταν ερχεται της μιλαω αρχικα στον πληθυντικό, τη ρωταω με τι ασχολειται και ολα τα σχετικα οπως την πρωτη φορα. Το διασκεδαζει και παιζει κι αυτη καλα το ρολο.

Παλιοτερα της αγοραζα διαφορα απο το ptclub, ενα site για αυτους που εχουν τρελα με privacy και alter ego. Της εχω αγορασει καρτες για private detective, special agent, διαβατηριο κατοικου ανατολικων ινδιων, και διδακτορικο φιλοσοφιας κλπ. http://ptclub.com/identity.html

Επισης καθως ειμαστε και οι δυο χρηστες linux, και το linux γινεται customized με διαφορα εργαλεια, της εχω κανει τη δικη της διανομη. Το theme της αρχικης διανομης δεν φαινεται σχεδον πουθενα, τα παντα (ονομα λειτουργικου, logos, εικονες κλπ) ειναι δικα της κι εχει μονο τις apps που χρησιμοποιει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη libre : 01-08-15 στις 13:23.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 00:08, 02-08-15:

Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας
Να σου ανοίξει την πόρτα γυμνή και να σου πίπα χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο;
Μπα ε;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φρεντος
Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε στις 01:19, 02-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Μπα ε;;
Ποτέ. Καμία.

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:46, 02-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Μπα ε;;
θα σου απαντήσει: ότι στη ζωή όλα γίνονται πάντα για έναν ιδιαίτερο λόγο

(μην ζεις με αυταπάτες )

Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leouv
H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε στις 18:33, 01-06-16:

Mέσα σε περιτύλιγμα της αγαπημένης του σοκολάτας είχα βάλει 2 στήλες post-it's το ένα πάνω στο άλλο όπου είχα γράψει 2 ποιηματάκια σε κάθε στήλη αντίστοιχα. Σε κάθε post-it υπήρχε κι ένας στίχος. Του το έδωσα λέγοντας "τη σοκολάτα την έφαγα εγώ, εσύ είπες κάνεις διατροφή".
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους