Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,046 μέλη και 2,411,839 μηνύματα σε 75,395 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 541 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

To e-steki υπολειτουργεί

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:30, 28-05-06:

Οι ιδρυτές του e-steki είναι στην δυσάρεστη αλλά και ευχάριστη συνάμα θέση να ανακοινώσουν ότι το e-steki μεγάλωσε πολύ και μάλιστα με γρήγορο ρυθμό. Ευχάριστη είναι η θέση μας επειδή βλέπουμε ότι η δουλεία μας άρεσε αλλά δυσάρεστη επειδή όταν φτιάχναμε το e-steki δεν υπολογίζαμε ότι θα μεγαλώσει τόσο γρήγορα. Έτσι λοιπόν φτάσαμε πολύ γρήγορα στο σημείο που το ###8220;οικόπεδο###8221; που νοικιάσαμε, ώστε να κάνουμε το όραμα μας πραγματικότητα, δεν μας αντέχει άλλο. Δυστυχώς όμως οι ιδρυτές του e-steki δεν είναι τίποτα περισσότερο από δύο απλούς πολίτες και μάλιστα πολίτες που δεν είναι ανεξάρτητοι οικονομικά. Η αλλαγή ###8220;οικόπεδου###8221; απαιτεί χρήμα και χρόνο. Και τα δυο για εμάς στην παρούσα φάση είναι πολυτέλεια, ας μην ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε σε εξεταστική περίοδο.

Για τους παραπάνω λόγους το e-steki για ένα σύντομο χρονικό διάστημα θα υπολειτουργεί. Εύχομαι όταν ξαναμπεί στην κανονική φάση λειτουργίας να είναι ξανά ενωμένο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 10:22, 28-05-06:

Θέλω εδώ και καιρό να κάνω αυτή τη πρόταση, όμως πάντα το ανέβαλλα. Μετά όμως από το μήνυμά σου φίλε Πάνο, πιστεύω ότι αυτά που θέλω να προτείνω, είναι πιο επίκαιρα από ποτέ. Η συγκεκριμένη ιδέα δεν είναι δική μου, αλλά έχω δει να εφαρμόζεται σε κάποια φόρουμ ξένα, από τα οποία πέρασα είτε σαν απλός επισκέπτης, είτε σα μέλος για κανα δυο φεγγάρια - Μετά τη <<καρατόμησή>> μου από το προηγούμενο φόρουμ που ασχολήθηκα σοβαρά και πρίν ''ριζώσω'' εδώ για τα καλά. Αγαπώ πολύ το μέρος εδώ και γι' αυτό τα γράφω αυτά. Δε θέλω να υπολειτουργεί εξαιτίας ΚΑΙ οικονομικών προβλημάτων - πέρα από τις όποιες επιθέσεις που έχει δεχτεί. Στη ταμπακιέρα λοιπόν που λέει και ο Γεωργίου...

Πιστεύω θα ήταν καλή ιδέα να ανοίξετε εσύ και η Michelle, ένα λογαριασμό σε μια τράπεζα, στο όνομά σας. Στη συνέχεια θα δημοσιοποιήσετε το λογαριασμό εδώ στο στέκι. Όποιος και άμα θέλει, θα μπορεί να καταθέσει εκεί καποια χρήματα που θα βοηθήσουν στην ενοικίαση νέου ''οικοπέδου''. Δε πιστεύω ότι υπάρχει άτομο που να αμφισβητεί την εντιμότητα και την ακεραιότητά σας ή το πώς θα χρησιμοποιηθούν τα χρήματα αυτά. Όλοι ξέρουμε πόσο το πονάτε το φόρουμ και ότι είναι το αποτέλεσμα μεγάλων προσπαθειών. Ακόμα και 1-2 ευρώ από το καθένα θα βοηθήσουν. Φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι. Προσωπικά μπορώ να βάλω κανα 5 ευρώ. Ας βοηθήσουμε όσοι επιθυμούμε (Από τα απλά μέλη έως τους διαχειριστές) στην επέκταση του φόρουμ, που είναι σα δεύτερο σπίτι μας. Τί λέτε για την ιδέα αυτή?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:33, 28-05-06:

Αυτο ηθελα να προτινω και εγω. Με καπιον τροπο να μπορουν οσοι θελουν να στοιριχουν οικονομικα το forum. Το forum δλδ θα συνεχισει να ειναι δωρεαν αλλα θα δεχετε στιριξη απο οσους θελουν να βοηθεισουν. Αυτο εχει γινει σε διαφορα site οπου ειμαι μελος και εχει επυτιχια
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 19:12, 28-05-06:

Είμαι λίγο καιρό μέλος εδώ, όμως θα ήθελα να βοηθήσω κι εγώ. Και οικονομικά, αλλά και όπως αλλιώς κρίνετε εσείς ότι μπορεί να βοηθήσει ένα μέλος.

Καλή συνέχεια και καλή δύναμη!

Είμαστε δίπλα σας όλοι!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:02, 28-05-06:

Παιδιά το σημαντικότερο πρόβλημα είναι ο χρόνος. Γενικά έπεσε όλο αυτό σε πολύ δύσκολες μέρες γιατί για τέτοιες αλλαγές θέλουμε να είμαστε στον ίδιο χώρο με τον Πάνο για να τις κάνουμε και τώρα έχουμε και οι δύο εξεταστική.
Αλλά ακόμα κι αν ήταν τόσο σοβαρό το οικονομικό, σε κανένα ελληνικό site, τουλάχιστον γενικού περιεχομένου δεν έχει πιάσει το donation.
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 20:22, 28-05-06:

Θα μπορούσες να πεις Λία, οτι το site αυτό δεν είναι απλά ένα site γενικού περιεχομένου, αλλά ένα site παρέας.Και αυτό αλλάζει πολλά στο αν θα πετύχουν τα donations ή όχι .
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:24, 28-05-06:

Και πάλι βρε faithplus, ο χρόνος είναι το κυριότερο πρόβλημα...
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 20:33, 28-05-06:

Εντάξει, δε σας έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό.Πολλοί δίνουμε εξετάσεις αυτή την περίοδο και κατανοούμε 100% τί σημαίνει έλλειψη χρόνου.Όποτε βρείτε χρόνο και διορθώσετε τα προβλήματα, εμείς εδώ θα είμαστε.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:52, 28-05-06:

Ναι ναι!! Εδώ θα είμαστε!! Και αν μπορούμε να βοηθήσουμε με οποιδήποτε τρόπο....!!!

Ζήτω το e-stekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:53, 28-05-06:

Για όσο θα υπάρχει αυτή η υπολειτουργία, ελάτε στο κανάλι στο chat. Μπορείτε να μπαίνετε εκεί και μέσω του προγράμματος mIRC. Παω να φαω και σε κανα μισάωρο θα είμαι εκεί. Μπείτε να τα πούμε!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:22, 28-05-06:

Πάντως παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ όλους, πράσινους, καφέ, πορτοκαλί μέσα απο την καρδιά μας. Και για τη διάθεση να βοηθήσετε, και για την κατανόηση σας και για όλα.
Να είστε καλά. Ο,τι και να γίνει μόνο και μόνο που έχουμε τέτοια μέλη για μένα είναι προσωπική επιτυχία (και για τον Πάνο φυσικά).
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 00:28, 29-05-06:

ευχαριστως να συνεισφερω κ εγω παιδια κ στα δυο σαιτ γιατι μου αρεσουν παρα πολυ
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 335 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 01:09, 29-05-06:

Μισό γιατί η βαφή έχει ποτίσει για τα καλά στο κεφάλι μου και έχουν καεί όλα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...
Τί εννοείτε υπολειτουργεί??? Δεν θα μπορούμε να μπαίνουμε και να γράφουμε κανονικά? Τί θα αλλάξει?? Εμείς μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι???
Μπορεί να μην είμαι καιρό μέλος αλλά δεν σας κρύβω οτι το είναι το αγαπημένο μου. Αν θέλετε βοήθεια και περνάει από το χέρι μου, είναι διατεθημένη να βοηθήσω!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 03:10, 29-05-06:

θα μπορούμε να μπαίνουμε και να γράφουμε όλοι,
αλλά το error που εμφανίζεται τις τελευταίες μέρες σχετικά με τη database
θα συνεχίσει να μας ενοχλεί μέχρι να λυθεί το πρόβλημα!
Ουσιαστικά θα είναι κάπως πιο "δύσκολο" να κάνουμε ποστ....
(θα χρειάζεται λίγη υπομονή, τουλάχιστον κάποιες ώρες της μέρας...)
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 08:58, 29-05-06:

Προς Michelle + Exposed:

παιδια ειμαι διαθετιμενος εαν θελετε να σας δωσω χωρο και οτι αλλο θελετε στον server μου χωρις χρηματα για να βαλτε τα sites σας, θελω να βοηθησω οπου μπορω , χωρος υπαρχει bandwidth υπαρχει, βασεις υπαρχουν οπως και web panel. δεν ζηταω τιποτα σαν ανταλαγμα εκτος βεβαια να παιζει μια χαρα το e-steki οποτε θελετε στειλτε μου ενα email στο thodoris.messinis παπακι dot-sa.gr να το σηζητησουμε.

Ο server μου ειναι στην Αμερικη, σε τετραπλα OC48 γραμμες, και με unbeatable support
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,211 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:00, 29-05-06:

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ χαντρούλιμ.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 09:26, 29-05-06:

Ευχαριστούμε Hunter, θα το συζητήσουμε
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:36, 29-05-06:

μήπως μπορείτε να μας γράψετε το sql error που περιλαμβάνεται στο εμαιλ, το οποίο στέλνεται κάθε φορά που βγαίνει αυτή η απαίσια άσπρη σελίδα?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 09:49, 29-05-06:

Γιατί; Έχεις κάποιο λόγο να πιστευεις οτι το ερμηνεύουμε λάθος;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:54, 29-05-06:

πειράζει πολύ να το γράψετε?????

το πως ερμηνεύει κάποιος ένα sql error, χωρίς πρωτύτερα να έχει καμία επαφή με βάσεις δεδομένων, είναι εντελώς διαφορετικό από το τι θα καταλάβει κάποιος που ασχολείται με το άθλημα. Trust me on that.

Ανιγουέι, για να είμαι ειλικρινής, δεν με ικανοποιεί η απάντηση της εταιρείας σας για τον αριθμό των queries.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • e-steki: The new era - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-07 στις 14:35.
    • To e-steki υπολειτουργει. - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-02-06 στις 18:59.
    • e-steki meeting 10/12/05: Το Θησείο ενα μεγάλο e-steki! - Από Valder
      Το θέμα έχει λάβει 103 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-12-05 στις 14:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα