To e-steki υπολειτουργεί

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι ιδρυτές του e-steki είναι στην δυσάρεστη αλλά και ευχάριστη συνάμα θέση να ανακοινώσουν ότι το e-steki μεγάλωσε πολύ και μάλιστα με γρήγορο ρυθμό. Ευχάριστη είναι η θέση μας επειδή βλέπουμε ότι η δουλεία μας άρεσε αλλά δυσάρεστη επειδή όταν φτιάχναμε το e-steki δεν υπολογίζαμε ότι θα μεγαλώσει τόσο γρήγορα. Έτσι λοιπόν φτάσαμε πολύ γρήγορα στο σημείο που το “οικόπεδο” που νοικιάσαμε, ώστε να κάνουμε το όραμα μας πραγματικότητα, δεν μας αντέχει άλλο. Δυστυχώς όμως οι ιδρυτές του e-steki δεν είναι τίποτα περισσότερο από δύο απλούς πολίτες και μάλιστα πολίτες που δεν είναι ανεξάρτητοι οικονομικά. Η αλλαγή “οικόπεδου” απαιτεί χρήμα και χρόνο. Και τα δυο για εμάς στην παρούσα φάση είναι πολυτέλεια, ας μην ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε σε εξεταστική περίοδο.


Για τους παραπάνω λόγους το e-steki για ένα σύντομο χρονικό διάστημα θα υπολειτουργεί. Εύχομαι όταν ξαναμπεί στην κανονική φάση λειτουργίας να είναι ξανά ενωμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Θέλω εδώ και καιρό να κάνω αυτή τη πρόταση, όμως πάντα το ανέβαλλα. Μετά όμως από το μήνυμά σου φίλε Πάνο, πιστεύω ότι αυτά που θέλω να προτείνω, είναι πιο επίκαιρα από ποτέ. Η συγκεκριμένη ιδέα δεν είναι δική μου, αλλά έχω δει να εφαρμόζεται σε κάποια φόρουμ ξένα, από τα οποία πέρασα είτε σαν απλός επισκέπτης, είτε σα μέλος για κανα δυο φεγγάρια - Μετά τη <<καρατόμησή>> μου από το προηγούμενο φόρουμ που ασχολήθηκα σοβαρά και πρίν ''ριζώσω'' εδώ για τα καλά. :D Αγαπώ πολύ το μέρος εδώ και γι' αυτό τα γράφω αυτά. Δε θέλω να υπολειτουργεί εξαιτίας ΚΑΙ οικονομικών προβλημάτων - πέρα από τις όποιες επιθέσεις που έχει δεχτεί. Στη ταμπακιέρα λοιπόν που λέει και ο Γεωργίου...

Πιστεύω θα ήταν καλή ιδέα να ανοίξετε εσύ και η Michelle, ένα λογαριασμό σε μια τράπεζα, στο όνομά σας. Στη συνέχεια θα δημοσιοποιήσετε το λογαριασμό εδώ στο στέκι. Όποιος και άμα θέλει, θα μπορεί να καταθέσει εκεί καποια χρήματα που θα βοηθήσουν στην ενοικίαση νέου ''οικοπέδου''. Δε πιστεύω ότι υπάρχει άτομο που να αμφισβητεί την εντιμότητα και την ακεραιότητά σας ή το πώς θα χρησιμοποιηθούν τα χρήματα αυτά. Όλοι ξέρουμε πόσο το πονάτε το φόρουμ και ότι είναι το αποτέλεσμα μεγάλων προσπαθειών. Ακόμα και 1-2 ευρώ από το καθένα θα βοηθήσουν. Φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι. ;) Προσωπικά μπορώ να βάλω κανα 5 ευρώ. Ας βοηθήσουμε όσοι επιθυμούμε (Από τα απλά μέλη έως τους διαχειριστές) στην επέκταση του φόρουμ, που είναι σα δεύτερο σπίτι μας. :D Τί λέτε για την ιδέα αυτή? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο ηθελα να προτινω και εγω. Με καπιον τροπο να μπορουν οσοι θελουν να στοιριχουν οικονομικα το forum. Το forum δλδ θα συνεχισει να ειναι δωρεαν αλλα θα δεχετε στιριξη απο οσους θελουν να βοηθεισουν. Αυτο εχει γινει σε διαφορα site οπου ειμαι μελος και εχει επυτιχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Είμαι λίγο καιρό μέλος εδώ, όμως θα ήθελα να βοηθήσω κι εγώ. Και οικονομικά, αλλά και όπως αλλιώς κρίνετε εσείς ότι μπορεί να βοηθήσει ένα μέλος.

Καλή συνέχεια και καλή δύναμη!

Είμαστε δίπλα σας όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά το σημαντικότερο πρόβλημα είναι ο χρόνος. Γενικά έπεσε όλο αυτό σε πολύ δύσκολες μέρες γιατί για τέτοιες αλλαγές θέλουμε να είμαστε στον ίδιο χώρο με τον Πάνο για να τις κάνουμε και τώρα έχουμε και οι δύο εξεταστική. :(
Αλλά ακόμα κι αν ήταν τόσο σοβαρό το οικονομικό, σε κανένα ελληνικό site, τουλάχιστον γενικού περιεχομένου δεν έχει πιάσει το donation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Θα μπορούσες να πεις Λία, οτι το site αυτό δεν είναι απλά ένα site γενικού περιεχομένου, αλλά ένα site παρέας.Και αυτό αλλάζει πολλά στο αν θα πετύχουν τα donations ή όχι ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και πάλι βρε faithplus, ο χρόνος είναι το κυριότερο πρόβλημα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Εντάξει, δε σας έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό.Πολλοί δίνουμε εξετάσεις αυτή την περίοδο και κατανοούμε 100% τί σημαίνει έλλειψη χρόνου.Όποτε βρείτε χρόνο και διορθώσετε τα προβλήματα, εμείς εδώ θα είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι ναι!! Εδώ θα είμαστε!! Και αν μπορούμε να βοηθήσουμε με οποιδήποτε τρόπο....!!!

Ζήτω το e-stekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Για όσο θα υπάρχει αυτή η υπολειτουργία, ελάτε στο κανάλι στο chat. Μπορείτε να μπαίνετε εκεί και μέσω του προγράμματος mIRC. Παω να φαω και σε κανα μισάωρο θα είμαι εκεί. Μπείτε να τα πούμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ όλους, πράσινους, καφέ, πορτοκαλί μέσα απο την καρδιά μας. Και για τη διάθεση να βοηθήσετε, και για την κατανόηση σας και για όλα. :redface:
Να είστε καλά. Ο,τι και να γίνει μόνο και μόνο που έχουμε τέτοια μέλη για μένα είναι προσωπική επιτυχία (και για τον Πάνο φυσικά). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
:clapup: :clapup: ευχαριστως να συνεισφερω κ εγω παιδια κ στα δυο σαιτ γιατι μου αρεσουν παρα πολυ:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Μισό γιατί η βαφή έχει ποτίσει για τα καλά στο κεφάλι μου και έχουν καεί όλα τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...:redface:
Τί εννοείτε υπολειτουργεί??? :| Δεν θα μπορούμε να μπαίνουμε και να γράφουμε κανονικά? Τί θα αλλάξει?? Εμείς μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι??? :worry:
Μπορεί να μην είμαι καιρό μέλος αλλά δεν σας κρύβω οτι το είναι το αγαπημένο μου. Αν θέλετε βοήθεια και περνάει από το χέρι μου, είναι διατεθημένη να βοηθήσω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
θα μπορούμε να μπαίνουμε και να γράφουμε όλοι,
αλλά το error που εμφανίζεται τις τελευταίες μέρες σχετικά με τη database
θα συνεχίσει να μας ενοχλεί μέχρι να λυθεί το πρόβλημα!;)
Ουσιαστικά θα είναι κάπως πιο "δύσκολο" να κάνουμε ποστ....:(
(θα χρειάζεται λίγη υπομονή, τουλάχιστον κάποιες ώρες της μέρας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Προς Michelle + Exposed:

παιδια ειμαι διαθετιμενος εαν θελετε να σας δωσω χωρο και οτι αλλο θελετε στον server μου χωρις χρηματα για να βαλτε τα sites σας, θελω να βοηθησω οπου μπορω , χωρος υπαρχει bandwidth υπαρχει, βασεις υπαρχουν οπως και web panel. δεν ζηταω τιποτα σαν ανταλαγμα εκτος βεβαια να παιζει μια χαρα το e-steki :) οποτε θελετε στειλτε μου ενα email στο thodoris.messinis παπακι dot-sa.gr να το σηζητησουμε.

Ο server μου ειναι στην Αμερικη, σε τετραπλα OC48 γραμμες, και με unbeatable support
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ χαντρούλιμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Hunter, θα το συζητήσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μήπως μπορείτε να μας γράψετε το sql error που περιλαμβάνεται στο εμαιλ, το οποίο στέλνεται κάθε φορά που βγαίνει αυτή η απαίσια άσπρη σελίδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί; Έχεις κάποιο λόγο να πιστευεις οτι το ερμηνεύουμε λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πειράζει πολύ να το γράψετε?????

το πως ερμηνεύει κάποιος ένα sql error, χωρίς πρωτύτερα να έχει καμία επαφή με βάσεις δεδομένων, είναι εντελώς διαφορετικό από το τι θα καταλάβει κάποιος που ασχολείται με το άθλημα. Trust me on that.

Ανιγουέι, για να είμαι ειλικρινής, δεν με ικανοποιεί η απάντηση της εταιρείας σας για τον αριθμό των queries.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top