Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,448 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 282 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 18:18, 01-10-07:

1 φορά, αλλά έμεινε σε light καταστάσεις. Το άσχημο ήταν ότι τα παιδιά που ήταν μαζί μου (ο κολλητός μου και 1 φίλη του) το είχαν δει χαβαλέ και με τα γέλια τους έκαναν την συγκεκριμένη γυναίκα να αισθανθεί πολύ άσχημα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:22, 02-10-07:

Στις σκαλες του μετρο, μια τυπισσα κοιταζει την αδερφη μου απο πανω μεχρι κατω..

τυπισσα: Πας μονο με αντρες?
Σιστερ: ναι
τυπισσα: Εσυ χανεις.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 11:20, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
1 φορά, αλλά έμεινε σε light καταστάσεις. Το άσχημο ήταν ότι τα παιδιά που ήταν μαζί μου (ο κολλητός μου και 1 φίλη του) το είχαν δει χαβαλέ και με τα γέλια τους έκαναν την συγκεκριμένη γυναίκα να αισθανθεί πολύ άσχημα!
Δυστυχως τετοιες αντιδρασεις απο παρεες,ή και απο τον ιδιο στον οποιο την πεφτει ενα ατομο του ιδιου φιλου ειναι συνηθες φαινομενο και κατα την γνωμη μου απαραδεκτες...
Μου εχει τυχει ατομο που εκανε σαν τρελος (μιλαμε αθλια αντιδραση!) επειδη τον φλερταρε ενας αλλος!!!
Και ουτε τιποτα προστυχο του ειπε ουτε τιποτα κουλο.Ενταξει ρε φιλε, ελεοc...Δεν θα σου παρει τον ανδρισμο σου ο αλλος.Χαλαρωσε...
Το οτι μπορει να στην πεσει ενα ατομο του ιδιου φυλου δεν σημαινει οτι στην πεφτει ο ΕΤ απο τα αστρα.
Καλλιστα μπορεις να αρνηθεις με τον ιδιο τροπο που θα εκανες με μια κοπελα.(Εκτος εαν εισαι γενικοτερα καφρος στην ζωη σου)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:25, 02-10-07:

βασικα εγω κοντευω να την πεσω σε καποια.
αμα της αρεσουν και τα παρτυ, μπορουμε να κανονισουμε και κατι καλο
ειναι απο τις πιο γλυκες και εντυπωσιακες ταυτοχρονα, κοπελες που εχω δει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 13:30, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
...με πήραξε που με είπε ανώμαλη
γιατί ρε??? εμένα μ' αρέσουν οι ανωμαλίες...

GIOVANNA ΕΣΥ SUPER STAR!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:42, 02-10-07:

φουνακι, αμα σου πω οτι ειναι και παλια αφεντικινα τι θα πεις?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:04, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
γιατί ρε??? εμένα μ' αρέσουν οι ανωμαλίες...
Και μένα αλλα όχι με προσβλητικό τρόπο, εκείνη το είπε χιδαια, δεν είμαι ανώμαλη, ομοφηλόφιλη είμαι παλιοσιχαμένη, πάντος το αφεντηκό την πέταξε, πρόστηχα μέν αλλα της είπε "και συ κυρά μου τι κάνεις τώρα κουμάντο στα σκέ**α μας"
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 17:40, 23-12-07:

Χαχα! Δυο φορες μου συνεβη, τοτε που δουλευα βραδυ σε ενα μαγαζι. Εκει που χορευαμε πανω σε τραπεζι με μια πελατισσα μου ελεγε διαφορα πονηρα στο αφτι ενω με κραταγε απ'τη μεση. Και αλλη μια φορα (αυτη ηταν και παντρεμενη!) παλι πανω στο χορο να με πιανει με τα χερια της απο εδω και απο εκει (διακριτικα) και να λεει στον ανδρα της πως ειμαι γκομεναρα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aekaki

Νεοφερμένος

H aekaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H aekaki έγραψε: στις 02:09, 29-12-07:

Τονίζω πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα άτομα του ίδιου φίλου! Παρόμοιω περιστατικό μου έτυχε πριν απο 3 ημέρες η κοπέλα (η πλάκα είναι οτι δεν έχω ιδέα ποια είναι) όπου η κοπέλα μου είπε τι αισθάνεται για μένα.... Τις είπα να πάμε για καφέ αλλα δεν ανταποκρίθηκε σε αυτή τη πρόταση ζητώντας κάτι μάλλον πιο... βαθή να το πω!!!!
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 23:32, 03-01-08:

Πριν από 3 χρόνια, στο φροντιστήριο με προσέγγισε μια συμμαθήτρια και με ρώτησε ευθέως (και ευθαρσώς): "Είσαι λεσβία;". Τελικά, ήθελε να μου κάνει κατάσταση με μια φίλη της...
Παράθεση

crazy_balloon

Νεοφερμένος

H crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H crazy_balloon έγραψε: στις 23:54, 03-01-08:

καθώς περπατούσα στο δρόμο μου έβαλε χέρι μία!

και γυρίζοντας να δω ξαφνιασμένη τι έχει γίνει μου έκλεισε η τύπισσα το μάτι!

τσ...τσ... ω καιροί ω ήθη!
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 02:52, 07-04-08:

Στο Ρέθυμνο σε διακοπές Περιμένω κάτι παλικάρια στη παραλιακή της πόλης κατα τις 3 το βράδυ να πάμε βόλτα ...

Πλησιάζει ένας γεράκος:

Λέει: Πάμε στη παραλία δίπλα; Τι λες;

Λέω: (ξαφνιασμένος) φίλε περιμένω κάποια παιδιά

Λέει: Έλα μωρέ! γιατί δε θες;

Λέω: Θα σε σπάσω στο ξύλο (βλέπω τους φίλους μου μακριά)

Λέει: (απογοητευμένος) καλά φεύγω

Η πρώτη (και ελπίζω) τελευταία εμπειρία μου

Σας φαίνεται μικρό αλλά έμεινα άφωνος και με κορόιδευαν τα άλλα παιδάκια. Έφαγα το δούλεμα της ζωής μου "Αντί να ρίξεις καμιά τύπισσα εκεί που καθόσουν στην έπεσε ο παππούς"

Ηθικό δίδαγμα: Προσέχτε τους γέρους (και γενικά τους μοναχικούς άντρες) στα νησιά το καλοκαίρι. Έρχεται όπου να 'ναι. Έχω ακούσει και άλλα παρόμοια.

Υ.Γ. Οι άντρες δε γράφουμε για αυτά. Καλά κάνουμε. Συνήθως καταλήγει σε παρεξήγηση, αν είσαι str8, με τον gay και σε άσχημα περιστατικά.
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,865 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 03:05, 07-04-08:

Δλδ αν δεν έβλεπες τους φίλους τι θα γινόταν;;
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 03:10, 07-04-08:

Θα με ταλαιπωρούσε περισσότερη ώρα. Ήταν απεγνωσμένος από ότι κατάλαβα. Το "θα σε σπάσω στο ξύλο" ήταν απόπειρα να το ξεφορτωθώ αλλά ευτυχώς ταυτοχρόνως ήρθαν οι φίλοι μου οπότε την έκανε με ελαφριά πηδηματάκια.

Τεσπά. Τα θυμάμαι και γελάω πια...
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 03:20, 07-04-08:

lol ευτυχώς που δεν μου έτυχε ποτε
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 10:41, 07-04-08:

Γιατι οι αντρες κινδυνευομε να παρεξηγηθουμε αν πουμε οτι μας την επεσε gay?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:44, 07-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Γιατί ακόμα και τώρα θεωρήτε ότι χάνετε ο ανδρισμός αυτόυ που του κολάνε, είναι κομπλεξικοί και φαντασμένοι αφού ακόμα νομίζουν το 2008 ότι το να σε καμακώσει gay είναι σαν να είναι gay.

υπάρχει και το άλλο χαζό, θεωρούν ότι το να βλέπουν τσόντα με γυναίκες είναι τέλειο, αν δούν οι άντρες τσόντα με gay νομίζουν ότι έγιναν και εκείνοι ανασφάλεια του κερατά μπορώ να πώ
Παράθεση

lotta (Vicky)

Νεοφερμένος

H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H lotta έγραψε: στις 10:50, 07-04-08:

όχι και καλύτερα μην το κάνει .
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,910 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:53, 07-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn

Ισχύει κάτι τέτοιο?!?!?!?
Ούτε που μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό!

Εγώ πάντως δεν τους παρεξηγω, ειδικα τους αντρες, ισα ισα, που οι γκει την πεφτουν κυριως σε "αντικειμενικα" ομορφους....και αυτο δεν ειναι καθολου κακο...
Και επειδη εχει τυχει να την πεφτουν σε φιλο μου, το "διασκεδαζω", μου αρεσει....εν ολιγοις, δε με χαλαει καθολου!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 11:19, 07-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Ισχύει κάτι τέτοιο?!?!?!?
Ούτε που μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό!

Εγώ πάντως δεν τους παρεξηγω, ειδικα τους αντρες, ισα ισα, που οι γκει την πεφτουν κυριως σε "αντικειμενικα" ομορφους....και αυτο δεν ειναι καθολου κακο...
Και επειδη εχει τυχει να την πεφτουν σε φιλο μου, το "διασκεδαζω", μου αρεσει....εν ολιγοις, δε με χαλαει καθολου!
Ελα μου ντε?
Προσωπικα δεν ηξερα οτι ισχυει κατι τετοιο (κι ακομα δηλαδη μονο στο μυαλο μερικων νομιζω οτι ισχυει) αλλα μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψε ο fantasmenos "Υ.Γ. Οι άντρες δε γράφουμε για αυτά. Καλά κάνουμε. Συνήθως καταλήγει σε παρεξήγηση, αν είσαι str8, με τον gay και σε άσχημα περιστατικά." ή εγω το καταλαβα λαθος.

Μανια συμφωνω μαζι σου.
Αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να χαθει ο νδρισμος μου αν ερθει ενας ομοφιλοφυλος και μου την πεσει...
Τι ειναι οι gay δηλαδη, ηλεκτρικες σκουπες ανδρισμου και κινδυνευουμε?
Η μηπως νεες επιστημονικες μελετες εδειξαν οτι το να εισαι gay οφειλεται σε ιο και αν μας πλησιασουν και μας την πεσουν, μπορει να κολλησουμε?
Τεσπα, το ειχα ξαναπει και πιο παλια οτι με εχουν κρτεντζιαρει και gay και δεν το θεωρω τιποτα τραγικο ουτε τιποτα τοσο σπουδαιο.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ήλια Γ.

Βρείτε παρόμοια