Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 21:20, 25-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Kate-Bender
οχι απλα βαριομουν ηταν βραδυ και δεν ειχα τι να κανω...και λεω αντε ας πω και εγω την ιστορια μου
κατευθειαν εσεις τα αγορια να βγαλετε ΤΑ συμπερασματα....
Παντως και γω που εχω μια ξαδερφουλα σ'ενα λυκειο καπου στα Σπατα μου εχει αναφερει για καποιες περιεργες σχεσεις μεταξυ κοριτσιων και για μια γνωστη της που ειναι δηλωμενη λεσβια(οσο σοβαρος μπορει να ειναι ενας αυτοπροσδιορισμος απο ενα μυξιαρικο). Οπως και να 'χει μπραβο κοριτσια, προσωπικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τη τροπη της εξελιξης των πραγματων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rascal_gd : 25-07-10 στις 23:12. Αιτία: ελειπε ενα μ...:p
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 00:26, 23-07-11:

Δεν μου εχει τυχει αλλα σιγουρα θα με εκανε να νιωθω καπως :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 00:29, 23-07-11:

οχι, αλλα θα γελαγα πραγματικα αν γινοταν..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:58, 23-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
οχι, αλλα θα γελαγα πραγματικα αν γινοταν..
Γιατί;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasquale
Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 12:45, 10-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
Μου έχει τύχει να μου τη ''πέσει'' άτομο του ιδίου φύλου μια φορά στη ζωή μου και δεν είμαι καθόλου χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω τίποτε απολύτως με αυτά τα άτομα, αλλά δεν είμαι και ευτυχής για αυτό που μου συνέβει.
Καλόοοοοοο!!!!!!!!!!! Μ' άρεσε πολύ αυτή η ιστορία.... Έσκασα να γελάω!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 10-10-11 στις 15:29. Αιτία: προσθήκη spoiler στην παράθεση
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 12:49, 10-10-11:

Με χουφτωνει μια φίλη μου κάπου κάπου, πιάνεται?

Σοβαρά να μου τα ρίξει κάποια, όχι, δεν έχει συμβεί.
Οι γονείς μου είχαν ενα γνωστό που την έπεφτε και στους δύο xD

Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 13:41, 10-10-11:

Εμένα μου έχει συμβεί να μου την πέσει ένα αγόρι απ' το σχολείο μου. Ήταν ένα χρόνο μεγαλύτερός μου (ωραίο παιδί δεν μπορώ να πω) και με κοιτούσε συνέχεια επί ένα χρόνο. Εν τω μεταξύ, συχνάζαμε και στην ίδια καφετέρια και τα σπίτια μας ήταν κοντά. Αυτός με κοιτούσε συνέχεια στα διαλείμματα και μια μέρα που είχαμε κατεύθυνση εγώ και μια φίλη μου μιλούσαμε για τη Γ' Λυκείου (εμείς ήμασταν Β') και για τους μαθητές της. Φτάσαμε και σ' αυτόν και μου είχε πει η φίλη μου ότι αυτός είχε διώξει δυο κοπέλες που του την έπεσαν με πολύ άσχημο τρόπο. Μιλήσαμε και στο φέισμπουκ αλλά αυτός με είχε σβήσει απ' τις συνομιλίες την άλλη μέρα. Μετά, τον έπιασα στο δρόμο και του μίλησα για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα αλλά εγώ μπερδεύτηκα πιο πολύ. Και μια μέρα, μου έστειλε ένα μήνυμα στο άσχετο και με έβριζε!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!!!!! Τελικά δεν ξέρω αν μου την έπεφτε ή όχι ούτε καν αν με γούσταρε, αλλά το έγραψα... ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 13:52, 10-10-11:

Μου είχε τύχει στο Λύκειο να με κοιτάζει έντονα και συνέχεια μια κοπέλα. Δεν μου έλεγε τίποτα φυσικά και δεν έδινα και το δικαίωμα. Ούτε καν που τησ πολυμίλαγα. Δεν έχω κάτι με τους ομοφυλόφιλους αλλά να πω την αμαρτία μου, την σιχαινόμουνα,κόμπλαρα δεν ξέρω. Απλά όταν την έβλεπα ήθελα να τρέξω μακρυά γιατί με κοίταγε περίεργα Είχε και φίλο για ξεκάρφωμα αλλά όλο το σχολείο ήξερε την ιδιαιτερότητα της.
Και άλλη μια φορά, μια παντρεμένη και με παιδί αλλά και αυτή λεσβία με κοίταγε και μου έκανε κοπλιμέντα. Από σεβασμό και μόνο της απάνταγα αλλά ήθελα να φύγω τόσο πολύ

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 14:05, 10-10-11:

οχι δεν εχει τυχει κατι τετοιο..

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:37, 10-10-11:

οχι.... ακομα

Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Menoula
H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 8 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε στις 20:47, 12-12-11:

Αμεεε....και γω ημουν σε φαση του στυλ...εεε...ξεχασα το φως στο δωματιο μου ανοιχτο..θα παω και θα γυρισωω σε κανα 10αρι χρονια...χοχο
Το χειροτερο ειναι να το παθεις απο ατομα που δε το περιμενεις.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,042 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 21:10, 12-12-11:

Εγώ την έχω πέσει σε άτομο του ίδιου φύλου.
Ήταν πολύ "κάπως" η κατάσταση.

-petros

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 21:58, 12-12-11:

Ναι.Οι λεσβίες έχουν μια τάση να με ζαχαρώνουν.

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 22:08, 12-12-11:

Εμένα μου κολλούσε ένας στον στρατό. Καλό παιδί, τον συμπαθούσα γιατί ήταν διαφορετικός και όλοι τον κορόιδευαν. Τουλάχιστον είχε το θάρρος να είναι αυτό που είναι.

Βέβαια, κάθε φορά που προσπαθούσε να μου αποδείξει πως αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να ξέρω, εγώ του το ξέκοβα μαχαίρι.

Παράθεση

βασιλική22

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη βασιλική22
H βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H βασιλική22 και χορεύω χορεύωωωω έγραψε στις 19:57, 16-12-11:

στην 5ημερη...ηταν καποιες κοπελες απο αλλο σχολειο με...''αγριες'' διαθεσεις!ετοιμες ηταν να με βιασουν!

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 23:57, 16-12-11:

Αμέ, 2 φορές!
Την πρώτη φορά, η κοπέλα μου εξομολογήθηκε τα συναισθήματά της πολύ γλυκά (αν και δεν ήταν λεσβία) αλλα δεν με έκανε να νιώσω άβολα γιατι ήξερε και σεβόταν την δική μου προτίμηση..
Την δεύτερη φορά σε κλαμπ, συμφοιτήτριά μου που απλά "δοκιμαζόταν" σε όλα .. χορεύαμε, με πιάνει απο τη μέση,φέρνει το πρόσωπό της στο δικό μου και μου λέει με πρόστυχο ύφος:
-Πόσο θαρραλέα είσαι?
Eκεί τα χασα και της λέω έντρομα
-Καθόλου! και είμαι και πολύ συντηρητική..!!
Χαμογέλασε και δεν το προχώρησε...
Αρνητικές εμπειρίες δεν έχω, αλλά όπως σέβομαι τις επιλογές των άλλων έτσι θέλω να σέβονται και οι άλλοι τις δικές μου..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 00:29, 18-03-12:

Ανακάλεσα ήδη στη μνήμη μου 7 γερά πεσίματα (ένα τραγικότατο στα 17).Ε και κάμποσα πιο διακριτικά.Κάτι έχω και τους τραβάω σιγούρα.Ένας φίλος μου έλεγε πειρακτικά Πάνο είναι το λέγειν σου . Το ένα πέσιμο φυσικά δε πιάνεται ακριβώς γιατί ανταποκρίθηκα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 00:46, 18-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Ανακάλεσα ήδη στη μνήμη μου 7 γερά πεσίματα (ένα τραγικότατο στα 17).Ε και κάμποσα πιο διακριτικά.Κάτι έχω και τους τραβάω σιγούρα.Ένας φίλος μου έλεγε πειρακτικά Πάνο είναι το λέγειν σου . Το ένα πέσιμο φυσικά δε πιάνεται ακριβώς γιατί ανταποκρίθηκα.
Φτου σου δεν ντρέπεσαι!!!!!!! χοχο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

leclef

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη leclef
H leclef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H leclef έγραψε στις 13:28, 04-05-12:

Όλοι μας χρειαζόμαστε λίγη συντροφιά, ένα χαμόγελο, αγάπη, καλοσύνη και άλλα τέτοια.. Ας μην παρεξηγούμε λοιπόν κάποιους που μας έχουν ανάγκη έστω και αν δεν μας ξέρουν.. Γιατί να μαστε τόσο καχύποπτοι, είναι προτιμότερο να πεθάνουμε απο μοναξιά;

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 01:45, 26-08-12:

Προς το παρων δεν μου την εχει πεσεις ατομο του ιδιου φυλου......λετε να προσεχω μην με βρει κανα κακο στα γερονταματα...

Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 17:04, 29-08-12:

Ούτε μένα αν και δεν έχω θέμα με αυτούς τους ανθρώπους ούτε ειμαι ρατσίστρια

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 18:07, 29-08-12:

μου χε τυχει πριν 3 χρονια περιπου , και ητανε και πριξα ρε γμτ

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 18:18, 29-08-12:

ουτε οι ανδρες δεν σε πρήζουν τόσο !!!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 18:28, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Cosa Nostra
ουτε οι ανδρες δεν σε πρήζουν τόσο !!!
η συγκεκριμενη ρε ητανε πολυ πριξα
οι αντρες δεν ειναι θεμα ,τους κουμανταρω πιο ευκολα

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 18:30, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
η συγκεκριμενη ρε ητανε πολυ πριξα
οι αντρες δεν ειναι θεμα ,τους κουμανταρω πιο ευκολα
Για πες λίγο ρε καμιά ατάκα που σου έλεγε

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 18:32, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Για πες λίγο ρε καμιά ατάκα που σου έλεγε
δεν ηταν οτι ελεγε , ηταν οτι ερχοταν με κοιτουσε περιεργα , προσπαθουσε να ειναι κοντα μου συνεχεια , μου ελεγε οτι καλοι ειναι οι αντρες αλλα και με τις γυναικες περναει ωραια και τετοια για να κοψει αντιδρασεις

Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη αορ
Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε στις 18:53, 29-08-12:

1.Ενα παιδι με το οποιο ειχαμε γνωριστει και καναμε καλη παρεα στο πανεπιστήμιο( το οποιο ΤΠΤ δεν προσέδιδε το μετα)δε φαινοταν με την καμια για ομοφυλλ,ωσπου αρχισε κατι περιεργα για καποιους αν μου φαινονται ωραιοι κτλ...το παιρνα στην πλακα ωσπου μου την ειπε στην ψύχρα.ΜΑΚΡΙΑ
2.Στο λιμάνι που βγαίναμε,λιγο μετα το πασχα πλησίαζαν την παρεα μας καποιοι τυποι σχετικά περίεργοι.εμπaiζαμε τις κοπελες της παρεας αφου φαινοταν οτι υπήρχε ενδιαφέρον,και τις λέγαμε τα διαφορα "αστειακια".που να ξερουμε...Ενας εξ'αυτων μου ελεγε ποσο ωραιος ειμαι,πώς γυμναζω τα χέρια,που παω γυμναστήριο κτλ.Ηταν η τελευταία φορα που πήγα σ εκεινο το μαγαζί.Μου εμεινε ψυχολογικο ρε παιδι μου.
Δεν εχω κατι με τους ανθρώπους,απλα επειδή ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι πλεον εχουν την απειρη ελευθερία εχουν και το δικαίωμα στην ασυδοσία.Ε ΟΧΙ.Και οι 2 προαναφερθήσες περιπτώσεις ηταν εξίσου ενοχλητικές και τις απώθησα.
(μα γτι να μην συμβάινει το ιδιο με κοπελες )

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dragon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dragon
H dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H dragon έγραψε στις 18:43, 05-12-12:

Οχι,
αλλα αν κατι τετοιο συνεβαινε θα με εκανε να νιωσω
πολυ αβολα και σιγουρα θα ξεκαθαριζα απο την αρχη την θεση μου
ωστε να το καταλαβει...
Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με ατομα που ενδιαφερονται για το
ιδιο φυλο,αλλα οι ερωτικες μου προτιμησεις ειναι με το αντιθετο!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lydiatav
H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε στις 00:54, 02-03-13:

μπαα, ποτε!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

eco-warrior (Μπάμπης ή Αμφιάραος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eco-warrior
Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 777 μηνύματα.

O eco-warrior ... έγραψε στις 01:52, 02-03-13:

Ατυχία...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 01:55, 02-03-13:

Μπα,είμαι πολύ άσχημος.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lydiatav
H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε στις 03:35, 02-03-13:

μεγαλη

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,471 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:21, 22-04-13:

Ναι, μου έχει τύχει και αηδίασα!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:39, 22-04-13:

αηδίασα!

καταγγέλω την ομοφοβία της αποπάνω

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 23:49, 22-04-13:

σε έμενα όχι,σε έναν γνωστό μου.. ένας μαύρος και σε έναν άλλον όταν ήταν 12 με 14 ένας 22 χρόνος (τον έλεγε τρελά πράγματα, ακόμα γελάω..)

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:04, 24-04-13:

όχι, γιατί είμαι αντισέξυ και στα δυο φύλα..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 19:13, 24-04-13:

Ναι και ομολογουμένως είχα αισθανθεί πολύ άσχημα γιατί δεν ήξερα πως να αντιδράσω, ωστόσο είναι αρκετα κολακευτικό μπορώ να πω

Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 00:29, 25-04-13:

Μπα.. εμενα με δυσκολια μου την πεφτουν απο το αντιθετο φυλο ποσο μαλλον απο το ιδιο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 12:06, 25-04-13:

Μου την είχε πέσει ένας μια φορά σε εκδρομή αλλά τον έστειλα ευγενικά

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:31, 25-04-13:

εμενα μου την πεφτουν περισσοτεροι νταγλαραδες απο οτι γυναικες.
αλλα τι να κανεις αμα εισ ωραιος.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 15:33, 25-04-13:

οχι ποτε μονο αντρες.δεν φταιω εφω αυτη η ρημαδα η ομορφια μου φταιει που τους μαγευει αχ αντρες

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:58, 25-04-13:

οταν τελειωνεις το μηνυμα σου με αχ αντρες, αλλος φαινεται να εχει τον καημο και τα μαγεματα ομως. γιομισαμε νυμφομανεις~!

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 16:09, 25-04-13:

τωρα εμένα που δε μου έχει τυχει φλερτ απο ατομο του ιδίου φύλου πρεπει ναρχισω να νιωθω άσχημα; μαλλον δεν ειμαι του γουστου τους ....

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 18:06, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Wilfred
οταν τελειωνεις το μηνυμα σου με αχ αντρες, αλλος φαινεται να εχει τον καημο και τα μαγεματα ομως. γιομισαμε νυμφομανεις~!
δεν ψαχνω αντρα απλως ειπα πως μου συμπεριφερονται συνηθως

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 18:12, 25-04-13:

θα ναι επειδη εισαι μοντελο.

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 18:16, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Wilfred
θα ναι επειδη εισαι μοντελο.
δεν ειπα κατι τετοιο απλως ειπα αυτο που γινεται συνηθως εξαλλου η ομορφια ειναι κατι εντελως υποκειμενικο

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 18:40, 25-04-13:

Όχι απλά μου την έπεσε, αλλά με κυνηγούσε σε όλη την αίθουσα και δε με άφηνε σε ησυχία. Είχα αλλάξει πεντακόσιες θέσεις.
Εντάξει το καταλαβαίνω. Δεν κυκλοφορούμε με καμιά ταμπέλα στο μέτωπο που να δηλώνουμε τις σεξουαλικές μας προτιμήσεις για να ξέρει και ο άλλος, αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν..... κόφτο ρε γμτ.
Εν τω μεταξύ δεν μπορούσα να της πω και στα ίσια ότι δεν ενδιαφέρομαι, γιατί μπορεί να γινόμουν ρόμπα. Αλλά σόρι όταν επιδιώκει να χορεύει συνέχεια μαζί σου, να σε χουφτώνει ντεμέκ πάνω στο χορό, να θέλει να κάθεται συνέχεια πλάι σου και να σε ρωτάει διάφορα προσωπικά δεν είναι πέσιμο; Ή ιδέα μου ήταν;

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:05, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Όχι απλά μου την έπεσε, αλλά με κυνηγούσε σε όλη την αίθουσα και δε με άφηνε σε ησυχία. Είχα αλλάξει πεντακόσιες θέσεις.
Εντάξει το καταλαβαίνω. Δεν κυκλοφορούμε με καμιά ταμπέλα στο μέτωπο που να δηλώνουμε τις σεξουαλικές μας προτιμήσεις για να ξέρει και ο άλλος, αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος δεν..... κόφτο ρε γμτ.
Εν τω μεταξύ δεν μπορούσα να της πω και στα ίσια ότι δεν ενδιαφέρομαι, γιατί μπορεί να γινόμουν ρόμπα. Αλλά σόρι όταν επιδιώκει να χορεύει συνέχεια μαζί σου, να σε χουφτώνει ντεμέκ πάνω στο χορό, να θέλει να κάθεται συνέχεια πλάι σου και να σε ρωτάει διάφορα προσωπικά δεν είναι πέσιμο; Ή ιδέα μου ήταν;

Πέσιμο είναι, και δεν υπάρχει ρατσισμός κλπ όταν σε ενοχλεί γιατί το ίδιο θα έκανες και με έναν άντρα που δεν θα τον ήθελες.

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,471 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:59, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Πέσιμο είναι, και δεν υπάρχει ρατσισμός κλπ όταν σε ενοχλεί γιατί το ίδιο θα έκανες και με έναν άντρα που δεν θα τον ήθελες.
Ακριβώς! Δεν είναι το φύλο,αλλά ο τρόπος που θα σου την πέσουν. Δεν μιλάμε για φλερτ στην περίπτωση αυτή, αλλά μια ωμή παραβίαση της ελεύθερης βούλησης.
Όταν λ.χ.εμένα που έτυχε να βρεθώ στο πίσω μέρος αυτοκινήτου ανάμεσα σε δυο "αξιοπρεπείς" κυρίες και ξαφνικά χωρίς προηγούμενα προειδοποιητικά σημάδια, άρχισαν να με χουφτώνουν, δεν νομίζω οτι θα μπορούσα να νιώσω τίποτα καλύτερο από αηδία! Και άντρες να ήταν το ίδιο θα ένιωθα, σαν να με βίαζαν. Αν τώρα αυτό ορισμένοι το θεωρούν φυσιολογική συμπεριφορά τους εύχομαι να τους τύχει και μάλιστα με άτομα του ίδιου φύλου και να το γλεντήσουν.
Τα δε περί "ομοφοβίας", που βιάστηκαν να μου προσάψουν, τα γράφω στα παλαιότερα των υποδημάτων μου.

Παράθεση

μαρινακι96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαρινακι96
H μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H μαρινακι96 έγραψε στις 16:39, 21-12-13:

Φετος στη κατασκηνωση. Με πλησιασε η κοπελα και συστηθηκε. Καθε μερα με εβρισκε και μου εφερνε γλυκα, μου χαιδευε το χερι, τα μαλλια καθε φορα που ηθελε να μου πει κατι. Ενιωσα τρομερη αμηχανια... δεν το αντεχα. Ευτυχως μετα απο λιγες μερες επρεπε να φυγω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    echelon.

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους