Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,300 εγγεγραμμένα μέλη και 2,825,298 μηνύματα σε 80,429 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Supervisor

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,344 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:45, 14-10-06:

Αχ τώρα θα 'στε σχεδό εκεί...! Ανεβάστε φωτογραφίες!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 18:54, 24-10-06:

Χαιρετώ!

Λοιπόν..το θέμα είναι απλό:
Μετά από αιματηρές οικονομίες μηνών έχω στην μπάντα λεφτά. Και επειδή τα νεύρα μου είναι κρόσσια μονίμως τελευταία αποφάσισα να δοκιμάσω για πρώτη φορά στη ζωή μου να κάνω shopping therapy (καλά, βοηθάει και το γεγονός ότι έχω 2 χειμώνες να κάνω ουσιαστική ανανέωση γκαρνταρομπας). Πριν με πιάσουν τπτ τσιγκουνιές λοιπόν, προτίνετε μου ρούχα για κάθε μέρα ή και καλά (επιπέδου "ποτάκι") που είναι στη μόδα φέτος... χρώματα, στυλ... είμαι παντελώς άσχετη από το τι παίζει δεν έχω κυκλοφορήσει καθόλου [οι μόνες μου διαδρομές Lately είναι από και προς τη δουλειά και η εθνική και αττική οδός καταστήματα δεν διαθέτουν! ]α...και για παπούτσια... αποφάσισα ότι τα αθλητικά με έβγαλαν ασπροπροσωπη 25 χρόνια καιρός να δοκιμάσω κάτι άλλο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 18:58, 24-10-06:

Τι ωραία! Αλλά για να σου δώσουμε συμβουλές δεν πρέπει να μας πεις και το στυλ σου; Πώς σου αρέσει συνήθως να ντύνεσαι; Σπορ, κυριλέ, αλλιώς; Σου αρέσει να δοκιμάζεις πράγματα;

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 19:02, 24-10-06:

Τα τζηνακια συνδυαζονται με ολα κατ'αρχην, και για προχειρο ντυσιμο τυπου καφες, και για κατι πιο βραδινο. Αν εισαι πολυ της μοδας και εχεις αδυνατα ποδια, φετος ειναι πολυ τρεντυ (πςς) τα τυπου κολαν τζην. Προσωπικα δε μου αρεσουν, και νομιζω δεν κολακευουν, αλλα ειπαμε αν εισαι της μοδος. Αν οχι αστο να παει, ενα τζην θα το χεις ηδη. Επισης παιζει ΠΑΡΑ πολυ η τζην φουστα, που βολευει και παρα πολυ γιατι υπαρχει σε διαφορα μηκη. Η μοδα λεει *χμφ:p* με κολαν αντι για καλσον, και γοβες ψηλες..εμενα μου φαινεται πολυ ξεπατικωσουρα απο περιοδικο, και δε με τρελαινει κιολας, αλλα και παλι γουστα ειναι αυτα. Απο παπουτσια παιζουν πολυ και φετος οι στρογγυλες μυτες, κυριως σε γοβες. Γενικα η ψηλοτακουνη μαυρη γοβα με στρογγυλη μυτη (και με μυτερη) ειναι ολ ταιμ κλασικ, οποτε για βραδακι ειναι ο,τι πρεπει ενα τετοιο πατουμενο. Για καθημερινες βολευουν πολυ οι μπαλαρινες. Τωρα για μπλουζες, ειναι καθαρα θεμα γουστου. Εμενα με βολευει πολυ να φοραω μονοχρωμα και συνηθως σκουρα τοπακια, με μανικια-μπολερο σε εντονα χρωματα. Ετσι με 5 μπλουζακια, και 3 μπολερο και τα αντιστοιχα αξεσουαρ αλλαζει εντελως η εμφανιση. Γενικα καλη "επενδυση" ειναι τα κομματια που πανε με ολα και αλλαζουν το λουκ, δηλαδη μπολερο, ζωνες, παπουτσια, τσαντες. Αυτα. Οταν αρχισω να μιλαω σαν τον Τασο Ρουσο παρακαλω μπατσιστε με. ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ:X

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 19:19, 24-10-06:

@Under water:αυτό είναι το θέμα μου..κατέβασα τα χειμωνιάτικα μου το σ/κ και συνειδητοποίησα ότι...well, τα περισσότερα από αυτά, ιδιώς τα καθημερινά άνετα τα φόραγα, έπαιρνα και την τσάντα μου και έτρεχα να προλάβω την 1η ώρα! αθλητικά, τζην, και απλές μπλουζίτσες μακρυμάνικες... όσον αφορά τα καλά...άλλο δράμα εκεί...οκ...έχω μερικά "καλά" κομμάτια αλλά είναι τόσο καλά που είναι...για γάμους!μια παρασκευή βράδυ πχ, για να πάω να πιω ένα ποτάκι θα κολλλήσω στο τζην (πιθανότατα το ίδιο που φορούσα και στη δουλειά το πρωι), σε ένα ζευγάρι μαύρες μπότες και μια λίγο πιο καλή μπλούζα...

τώρα για τα κολάν που λες κατερίνα...χμμμ, μάλλον δεν θα πάρω... αφενός δεν νομίζω πως έχω τα ...κατάλληλα πόδια [αν και δεν είναι χοντρά όπως με φαντάζομαι δεν ξετρελαινομαι!] άσε που αυτό που περιέγραψες μου θυμίζει κάτι ξεχασμένες "miss seventeen" της αδερφής μου που υπάρχουν στο χωριό και είναι από το 90?91???

είμαι λίγο άσχεγη ομολογώ...αλλά... οκ...πχ, τζην φούστα, μαυρο(?) καλσόν, γόβες(?-ή μπότες?) πες και τα σοσ...μια καλή μπλούζα και ένα μαυρο (?) σακάκι...οκ ως εδώ... πως δίνεις πχ, σε αυτο το ντύσιμο το κατιτις του παραπάνω???

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 19:29, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ

πως δίνεις πχ, σε αυτο το ντύσιμο το κατιτις του παραπάνω???
Με τα αξεσουάρ! Τώρα τον χειμώνα μάλιστα είναι η καλύτερη εποχή γι'αυτά. Κασκόλ, καπέλα, φουλάρια. Με αυτά μπορείς να ανανεώσεις όλο σου το ντύσιμο. Είναι και πρακτικά επειδή ζεσταίνουν!

Μπορείς αφού έχεις τόσα πολλά απλά ρούχα να πάρεις 2-3 ιδιαίτερα κομμάτια για να κάνεις την διαφορά. Μπλούζες πολύχρωμες, καμιά τρελή φούστα. Φέτος παίζει αρκετό χρώμα. Κι αυτό το μωβ με τρελαίνει! Επίσης πολύ ωραία και μοδάτα είναι τα πλεκτά. Ζεστά και τα βρίσκεις σε πολλά χρώματα και σχέδια για κάθε στυλ.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 19:35, 24-10-06:

Ουτε εμενα μ'αρεσει αυτη η μοδα, και με εκνευριζει λιγακι οταν ξαφνικα ΟΛΕΣ φορανε τα ιδια, αλλα ειπα να το πω μπας και εισαι φρικακι της μοδας:p

Τζην φουστα, μαυρο οπακ καλσον (το πολυ χοντρο) και φλατ μποτες ειναι ο,τι πρεπει για κατι λιγο πιο καλο για τη δουλεια. Με οποιοδηποτε πουλοβερακι η μπλουζα ειναι μια χαρα για το πρωι.
Για βραδινο μπορεις να φορεσεις τα ιδια, με ενα ιδιαιτερο μπλουζακι (θα ξαναπω για τη λατρεια μου στα περιεργα μπλουζακια, με περιεργα δεσιματα η κοψιματα), με ντεκολτε, με κατι που θα το κανει βραδινο τελος παντων. Η μπορεις να φορεσεις τη φουστα με το καλσον, με γοβες, μια εντυπωσιακη ζωνη(οχι απαραιτητα απαστραπτουσα..), μια ομορφη τσαντα(μου αρεσουν πολυ οι μαυρες δερματινες/δερματινη που ναι φθηνοτερη, με τα πολλα φερμουαρ και τσεπακια.. σαν αυτη --> που θα την παρω σε δεκα ζωες:p το στυλ της απλα σου δειχνω..). Επισης αν σου αρεσουν τα μονοχρωμα και σκουροχρωμα ρουχα, ωραιο θα ναι ενα σακακι με χρωμα, που θα ξεφευγει λιγο απ'το στανταρ μαυρο σακακι..μμ, σκεψου πως ειναι το κλασικο ψαροκοκαλο? ε, αντι για ασπρομαυρο, με χρωμα. Βρηκα και μια φωτο για να καταλαβεις λιγο τι εννοω -->
..η φωτο δεν ειναι καλη, και το χρωμα παραειναι χτυπητο. Αλλα αν αυτο το σακακι το βρισκες σ'ενα σκουρο μωβ πχ, θα αλλαζε εντελως μια βραδινη εμφανιση. Ξεφευγει λιγο απ'το συνηθισμενο, αλλα δεν ειναι και καμια κλασικουρα που φορανε μονο οι 50 ανω.

Μπορεις να παιξεις πολυ και με κοσμηματα..ενα κολιε με χαντρες πολυχρωμες ας πουμε δινει αλλο στυλ σ'ενα μονοχρωμο ντυσιμο. Το ιδιο και τα βραχιολια. Η' μια πασμινα, ή φουλαρι στα χρωματα που σ'αρεσουν. Μπορεις πχ να παρεις μια μονοχρωμη πασμινα σε μωβ, μωβ μπολερο, και με τη τζην φουστα, τις γοβες, ενα απλο μαυρο μπλουζακι και ωραιο βαψιματακι να σαι βραδινη. Η' με τις φλατ μποτες, μια ζιβαγκο μπλουζα και το φουλαρι να ειναι κατι πιο ιδιαιτερο απ'το εντελως αχρωμο ντυσιμο για πρωι. Παιξε λιγο με τα ρουχααα! Αυτα τα ολιγα:p

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Corpse Bride : 24-10-06 στις 19:41.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 19:37, 24-10-06:

Αντεργουοτερ, πολυ ομοιοτητα βλεπω λεμε και τρομαζω

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 19:44, 24-10-06:

δεν είναι κακές οι ιδέες... και αυτό το σακάκι όντως (όχι σε κόκκινο μάλλον όμως ) όντως ναι... καταλαβαίνω τι εννοείς...

thx κορίτσια!! (κι αμα σας έρθει τπτ άλλο...μη διστάσετε! ]

μια τελευταία ερωτησούλα μόνο...

...
...
...
τι είναι το μπολερό??

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 19:48, 24-10-06:

Ειναι αυτο το πραγματακι (χμ:p) σαν ζακετακι, που εχει μονο μανικια και ενωνεται στην πλατη!

Και ναι, αυτο το συγκεκριμενο το σακακι στο κοκκινακι μη του ριξεις δευτερη ματια Αντε, καλα ψωνια!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 19:49, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Αντεργουοτερ, πολυ ομοιοτητα βλεπω λεμε και τρομαζω
Είμαι η χαμένη σου αδερφή!

XRZ, το μπολερό είναι σαν ζακετάκι αλλά πολύ κοντό, φτάνει κάτω από τους ώμους.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 21:10, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Νομιζω (ας με διορθωσει καποιος αν λεω βλακειες) οτι επειδη υπαρχουν πολλοι αδενες κοντα στην επιφανεια, τραβωντας τις τριχες απο τη ριζα υπαρχει κινδυνος να τραυματιστει καποιος η κατι τετοιο. Να δημιουργηθουν κυστες και τα σχετικα. Γιαυτο λενε οχι σε οποιαδηποτε μεθοδο τραβαει τις τριχες απο τη ριζα.
αυτο το εχω ακουσει και εγω απο αισθητικους και δερματολογους! ειναι επικινδυνο...

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 21:35, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
οταν σου κάνουνε πεντικιούρ σου κάνουνε και μασάζ στα πόδια ή μπα?
αναλογα που πας να κανεις και ποσο πληρωνεις. εγω που κανω σπιτι χερια ποδια 25 ευρο δεν μου κανει. η αδελφη μου που κανει σε κομμωτηριο στο μαρουσι τησ κανουν ,35ευρο

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 21:37, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εμενα η δική μου μου κάνει ...
μου ΄κάνει και στα χερια! εκει να με δεις...
ειναι η στιγμή που δεν επιτεπω να μου αποσπαει τπτ την προσοχη! τπτ και κανενας!
, ποσο πληρωνεις χερια-ποδια? τηλεφ? α ειναι αθηνα?

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:38, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
αναλογα που πας να κανεις και ποσο πληρωνεις. εγω που κανω σπιτι χερια ποδια 25 ευρο δεν μου κανει. η αδελφη μου που κανει σε κομμωτηριο στο μαρουσι τησ κανουν ,35ευρο
εμένα πάντως στο σπίτι με επίσης 25 χέρια- πόδια, μου κάνει και μου παρακάνει!
αν δεν μου κάνει θα την τουφεκίσω και θα την πετάξω απ τον δεύτερο και μετά θα της βάλω βραστα αυγά στις μασχάλες! (οκ το πιασατε το νόημα )

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:39, 24-10-06:

ναι Αθηνα (βασικά είναι Β.Π.) ειναι... και όπως είπα 25

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 21:47, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
@ka-li : Το υργό σαπούνι που είχε η φίλη μου είναι της Roc...είναι πολύ καλό και σου το συνηστά και η ίδια!
@kleftra : Τα μαλλιά μου έγιναν σούπερ!!!!! το έκανα 2 φορές γιατί την πρώτη δεν είδα και τόσο βελτίωση...σήμερα είναι τέλειΑ!!!!

Τώρα κορίτσια όσον αφορά της κρέμες κατά της κυτταριτιδας, είναι κάτι το οποίο δεν θα το συνιστούσα....ο λόγος είναι απλός....αν ξεκινήσει κάποιος την εφαρμογή μιας τέτοιας κρέμας θα πρέπει η εφαρμογή να συνεχίζεται για πάντα....αν την εφαρμόσει μόνο για κάποιο χρονικό διάστημα και έπειτα την σταματήσει τότε η κυτταρίτιδα θα επανεμφανιστεί με πολύ χειρότερη μορφη και έκταση.....Γι' αυτό να είστε πολύ πολύ προσεκτικές.....

Έχω ένα μικρό προβληματάκι και θα ήθελα τα "φώτα"σας παρακαλώ!
Τί σαπούνι χρησιμοποιήτε για την ευαίσθητη περιοχή;
Το τελευταίο διάστημα χρησιμοποιώ το υγρο της carefree και παρατήρησα πως μου δημιουργεί ξηροδερμία και φυσικά μετά έχω φαγούρα....
Άκουσα για την vichi, πως έχει ένα καλό σαπούνι.....το δοκίμασε καμιά σας για να μου πεί;Ή έστω κάποιο άλλο που να είναι δοκιμασμένο;
χρησιμοποιω το αντιμπακτερ. καλο αλλα οχι για καθε μερα. δεν κανει καλο η συχνη χρηση

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 00:59, 25-10-06:

Κατερινούλα και Underwater πολύ καλές οι συμβουλές σας και θα φροντίσω να τις εφαρμόσω το συντομότερο . Μια άλλη ερώτηση: Έχει έρθει και στην Ελλάδα η νέα μόδα με τα τζην σωλήνες που φτάνουν μέχρι τον αστράγαλο και από κάτω γόβα????????? . Σε όσες κοπέλες το είδα δεν μου άρεσε .
Γενικά το στυλ αυτό είναι πολύ διαδεδομένο εδώ και με άλλα παντελόνια .

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 01:05, 25-10-06:

Ναι kassie, ηρθε, αλιμονο! :p Η' τζην αρκετα στενο προς τα κατω, η τζην που ειναι εντελως κολαν..Νομιζω οτι δεν κολακευει καθολου, τις αδυνατες τις κανει να φαινονται ΠΟΛΥ αδυνατες, και για κοπελες με λιγο πιο πολυ μπουτι τις κανει να φαινονται πιο στρογγυλες..Δεν ξερω, μου φαινεται ασχημο, το προτιμω σε ισια γραμμη με γοβες η μποτες.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 15:00, 25-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Χμμμ τώρα είμαι με τη βαφή στο κεφάλι και όπου να ναι πάω να λουστώ! Θα δείτε το αποτέλεσμα το απόγευμα! Ελπίζω να μην είμαι σαν να έχω κάνει αποτυχημένες αντάυγειες απο τις τούφες που θα χω παραλείψει!
Παραλειπόμενα: Δεν ξέρω πως τα κατάφερε, αλλά βάφτηκε και το αυτί του γάτου μου Να δω τι θα κάνω με δαυτον τώρα!
ωχ το καημενο..... ελπιζω να ξεβαψε.....

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 15:05, 25-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εμένα πάντως στο σπίτι με επίσης 25 χέρια- πόδια, μου κάνει και μου παρακάνει!
αν δεν μου κάνει θα την τουφεκίσω και θα την πετάξω απ τον δεύτερο και μετά θα της βάλω βραστα αυγά στις μασχάλες! (οκ το πιασατε το νόημα )
τυχερουλα.... λογικα θα πηγαινει συνορα ηρακλειου κ λυκοβρυσης?αν μπορεις στειλε τηλεφωνο..... ευχαριστω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:20, 25-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ωχ το καημενο..... ελπιζω να ξεβαψε.....
Μπα, ακόμα δαμασκηνί είναι το αυτί του Πάντως πολύ αργά, έχει αρχίσει και φεύγει. Πολύ πλάκα έχει πάντως!

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 16:44, 26-10-06:

Να πω και εγω την απορια μου? Αγορασα κατι φλατ γοβες κοκκινες, και θελω να τις φορεσω σημερα, αλλα δεν ξερω πως να τις συνδυασω ωστε να μην κανουν κιτς! Καμια ιδεα?

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 17:30, 26-10-06:

Τζηνακι, μπλουζα καθημερινη η πιο καλουλα αν το θες για πιο βραδινο, οχι πολλα κοσμηματα, γενικως ο,τι πιο απλο..λογω χρωματος θα ξεχωριζουν απ'ολο το ντυσιμο, κι αν το παραφορτωσεις με διαφορα θα φαινεται καπως κιτς.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:03, 26-10-06:

Εγώ πάλι θα πρότεινα για πιο καλό, μαύρο ή γκρί ντύσιμο, με κόκκινες λεπτομέρειες (πχ κόκκινη τσάντα, κοσμήματα κλπ, κατα προτίμηση στην ίδια απόχρωση με τις γόβες).

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 22:01, 26-10-06:

εγώ πάντως έχω ένα κανόνα....
με κόκκινα παπούτσια, φοράω (σχεδόν) πάντα και κόκκινη ζώνη!
με μαύρα ρούχα κι ένα κόκκινο λεπτό δεμένο μαντήλι στο λαιμό, θυμίζει κάτι από παρτιζάνικη φιγούρα... εμένα μου αρέσει

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε στις 21:15, 27-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ πάλι θα πρότεινα για πιο καλό, μαύρο ή γκρί ντύσιμο, με κόκκινες λεπτομέρειες (πχ κόκκινη τσάντα, κοσμήματα κλπ, κατα προτίμηση στην ίδια απόχρωση με τις γόβες).
αχ βρε λια μου με την μανια σου για κατι πιο κυριλε!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 12:51, 28-10-06:

Κορίτσια ακούστε το πρόβλημα που μου ταλανίζει το μυαλό αυτές τις μέρες και δώστε καμιά λύση! Αποφάσισα να αγοράσω τζιν ύστερα από 7 χρόνια(από το σχολείο έχω να βάλω ). Το θέμα μου είναι σε τι γραμμή να είναι αυτό. Να είναι κολακευτικό. Να σας περιγράψω λίγο σώμα για να δείτε τι παίζει. Έχω καμπύλες που μου αρέσει να τονίζω με στενά ρούχα, αλλά να μην παχαίνουν! Ύψος μέτριο, 1.65. Επίσης δυνατό σημείο είναι ο κορμός και όχι τα πόδια μου τα οποία δεν έχουν κάτι ιδιαίτερα σούπερ. Με βάση αυτά τα δεδομένα τι μου προτείνετε; Επίσης θυμάμαι μου κάθονταν πολύ καλά τα Diesel. Άλλες μάρκες που προτείνετε;

Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazy lover
H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε στις 14:10, 28-10-06:

diesel να παρεις ειναι πολυ καλα τζιν...κ βασικα εννοειτε οτι πρεπει να παρεις ενα χαμηλοκαβαλο... Γιατι δεν φορας τζιν?Εγω μονο τζιν φοραω.Οι φορμες δεν μ αρεσουν κ παντελονια κ φουστες φοραω σπανια....

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 14:13, 28-10-06:

Δεν ξέρω για ποιο λόγο δεν φοράω τζιν. Φοράω τζιν φούστες και βασικά σχεδόν πάντα φοράω φούστες και φορέματα. Αλλά τώρα μου την βάρεσε. Πάντως χαίρομαι που εγκρίνεις Diesel!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-10 στις 14:32.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 16:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους