Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,275 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:02, 04-04-07:

ηλιοθεραπεία σε μπριτιζζζ ήλιο? δε σε κόβω και πολύ καλά
μια φορά το έκανα (εγώ που το μαύρισμα το έχω ψωμοτύρι) και απέκτησα το κόκκινο του αστακού
από σολάριουμ, μια συνάδελφος έκανε πριν το γάμο της, δεν έχει πάθει τίποτα...ακόμα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:05, 04-04-07:

Ναι, μην το λες, κι εγώ εδώ (οκ, εδώ είμαστε πιο ισημερινό από εσάς και πιο Άλπεις, αλλά ουέητ να σε πω) είχα γίνει πολύ μεσογειακή!
Κατέβαινα Ελλάδα κόκκινη ή μαυρισμένη από τα μπάνια και τις ποδηλασίες εδώ και με κοιτούσαν λοξά!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:11, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ηλιοθεραπεία σε μπριτιζζζ ήλιο? δε σε κόβω και πολύ καλά
μια φορά το έκανα (εγώ που το μαύρισμα το έχω ψωμοτύρι) και απέκτησα το κόκκινο του αστακού
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ναι, μην το λες, κι εγώ εδώ (οκ, εδώ είμαστε πιο ισημερινό από εσάς και πιο Άλπεις, αλλά ουέητ να σε πω) είχα γίνει πολύ μεσογειακή!
Κατέβαινα Ελλάδα κόκκινη ή μαυρισμένη από τα μπάνια και τις ποδηλασίες εδώ και με κοιτούσαν λοξά!!!
Δεν σας έπιασα. Στα ψηλά που δεν έχει πολύ ήλιο καιγόμαστε πιο πολύ από νότια Ευρώπη;

Μωρέ μέσα Ιουλίου μάλλον θα κατέβω και θα πάω στα νησιά και στις θάλασσες, αλλά δεν γουστάρω να έρθω και να είμαι άσπρη ή κόκκινη.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:17, 04-04-07:

μη τρως κολλήματα παιδίμ. Και τι έγινε πού θα είσαι ασπρούλι? θα βάλεις μαύρο μαγιό

όχι τώρα σοβαρά, ή θα βάλεις ένα τόνο λοσιόν και άμα μαυρίσεις σφύραμ, ή θα πας να κάνεις καμιά 10αρια σέσιονς σολάριουμ.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:35, 04-04-07:

Εγώ στο ξαναλέω... θα μαυρίσεις!!!
Εγώ από τα πάρκα και τις βόλτες έγινα αξιοπρεπής, μη μασάς!
Άλλωστε, σιγά Ιούλιος... πόοοσο πια θα έχουν προλάβει να μαυρίσουν οι άλλες;;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:49, 04-04-07:

να σε δω υπβρυχιάκι να κάνεις ηλιοθεραπεία στο γκαζό της λίμνης με τις πάπιες και δε θέλω τίποτα άλλο
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:52, 04-04-07:

να σε δω υπβρυχιάκι να κάνεις ηλιοθεραπεία στο γκαζό της λίμνης με τις πάπιες και δε θέλω τίποτα άλλο
Μην το κοροϊδεύεις, ικανή είμαι.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:56, 04-04-07:

το hyde park έχει και ιδιωτική πλαζ σκας δεκάλιρα και βουτάς στις κουτσουλιές της ρόγιαλ ντακ
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:57, 04-04-07:

Παιδιά θυμάστε τις γόβες που είχα αγοράσει; Η δεξιά, ενώ δεν είναι και το πιο άνετο παπούτσι στον κόσμο, το ανέχομαι. Η αριστερή με ενοχλεί αφάνταστα! Είναι πιθανό το αριστερό μου πέλμα να είναι μεγαλύτερο ή απλά είναι αυτό που μου είπε η πωλήτρια οτι συνήθως δοκιμάζουν το δεξί οπότε έχει "ανοίξει";
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:59, 04-04-07:

νομίζω το αριστερό πόδι είναι μεγαλύτερο από το δεξί.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:59, 04-04-07:

ε πόσο να έχει ανοίξει μωρε?
τες πα... βάλε αθλητική καλτσουλα και απο πανω τη γόβα...
θα την ανοιξεις (μη σε βλέπει ο κόσμος όμως ε? καλτουλα με γόβα )
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:00, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ε πόσο να έχει ανοίξει μωρε?
τες πα... βάλε αθλητική καλτσουλα και απο πανω τη γόβα...
θα την ανοιξεις (μη σε βλέπει ο κόσμος όμως ε? καλτουλα με γόβα )
χααχχαχ, και εγώ αυτό θα κάνω με τις νυφικές γόβες. φαντάσου να ξεχαστώ και να προβάλλει το πόδι από το αμάξι με τη κάλτσα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:01, 04-04-07:

Αυτό που σου είπε η πωλήτρια.
Εγώ γι' αυτό το λόγο ζητάω να μου δώσουν άλλο ζευγάρι, από αυτό που δοκίμασα, να είναι του κουτιού!!

Τα καλά νέα είναι ότι αν επιμείνεις θα ανοίξει και το αριστερό.
Τα κακά νέα είναι ότι μπορεί να μην ανοίξει αρκετά, γιατί μπορεί αυτή που το δοκίμασε τελευταία να είχε την ποδάρα του Τζόρνταν.
Τα αστεία νέα είναι ότι μπορείς να τη δώσεις στον Πάνο να στην ανοίξει!
(και θέλουμς φώτο! )

χααχχαχ, και εγώ αυτό θα κάνω με τις νυφικές γόβες. φαντάσου να ξεχαστώ και να προβάλλει το πόδι από το αμάξι με τη κάλτσα
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα... και ο δε άνδρας θα πάθει φόβο με την κάλτσα που τον πάτησε!!
Λολ, θα λέει καλά λένε ότι μετά το γάμο τέρμα τα νεγκλιζέ, αλλά αυτή εδώ πολύ βιάστηκε...

Ησαΐιιιαααα......
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 04-04-07 στις 21:33. Αιτία: Merge
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:05, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα... και ο δε άνδρας θα πάθει φόβο με την κάλτσα που τον πάτησε!!
Λολ, θα λέει καλά λένε ότι μετά το γάμο τέρμα τα νεγκλιζέ, αλλά αυτή εδώ πολύ βιάστηκε...

Ησαΐιιιαααα......
XAXAXAXAAXXAAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXAXAXAXXA
φαντάσου κι ένα ρόλεϋ στα μαλλιά ξεχασμένο
μια τρύπα στο σώβρακο...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 15:11, 04-04-07:

Θα τα δώσω για άνοιγμα. Ξέρετε αν είναι εφικτό να μου τα ανοίξουν δεδομένου οτι είναι απο ντενίμ και όχι απο δέρμα;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:15, 04-04-07:

σε καλαπόδι θα το βάλουν κι ότι κάτσει.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:18, 04-04-07:

Ε, όπως άνοιξε το ένα, θα ανοίξει το άλλο!
Θα σου πουν κι αυτοί, αλλά... γιατί να μην ανοίγει το δεύτερο;; Πήγαινέ τους όμως και τα δύο.

Ντουντούκω'μ, πλέον ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ η γούεμπ κάμερα στο γάμο!!! ΛΟΛ!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 15:19, 04-04-07:

σε καλαπόδι θα το βάλουν κι ότι κάτσει.
Μα εγώ θέλω να το κάνουν πιο φαρδύ, όχι πιο μακρύ!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 15:21, 04-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μα εγώ θέλω να το κάνουν πιο φαρδύ, όχι πιο μακρύ!
θα βάλουν πιο φαρδύ καλαπόδι
έτσι τα ανοίγει τα παπούτσια ο παπουτσής της γειτονιάς μου πάντως (έχω ανοίξει κι εγώ και η μάμυ γόβες).
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:00, 04-04-07:

βρε δοκίμασε πρώτα την αθλητική καλτσουλα που σου λεω!!!
και μετα αν ειναι τις πας και στον τσαγκάρη!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους