Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,463 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,713 μηνύματα σε 92,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 773 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 11:50, 20-02-09:

ουααααα....μα εγω καταφερα να τα ισιωσω μονη μου (με τρεληηη υπομονη που πρωτη φορα στην ζωη μου εκανα!) με ενα ισιωτικο...δεν εγιναν προκα αλλα μια χαρα εγιναν...απλα ψαχνω κατι πιο δυνατο ακομα...και οι πλακες να ειναι πιο πλατιες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 12:35, 20-02-09:

Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 13:39, 20-02-09:

Κοίτα εγώ έχω ίσια μαλλιά και δεν θέλω με τίποτα να τα κάνω σγγουρά...
Απααααπαπα.. ΚΑι εγώ αυτό δεν το καταλαβένω.
Μια χαρά είμαι και έτσι..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 13:46, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Έχω ένα υπαρξιακό ερώτημα. Γιατί όλες όσες έχουν ίσια μαλλιά θέλουν να τα σγουρύνουν και όλες όσες έχουν σπαστό να τα ισιώσουν? Είναι δυνατόν σε όλες να πηγαίνει πιο πολύ το αντίθετο από αυτό που έχουν? Στατιστικά δε θα έπρεπε οι μισές τουλάχιστον να είναι ok?

για να ειναι πιο ενδιαφερουσα και πολυπλοκη η ζωη μας.......

δεν εχεις ακουσει που λενε:αυτη ασχολειται με τριχες;;;ε αυτο!

Παράθεση

Obscura

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 13:55, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitral
για να ειναι πιο ενδιαφερουσα και πολυπλοκη η ζωη μας.......

δεν εχεις ακουσει που λενε:αυτη ασχολειται με τριχες;;;ε αυτο!
Εγώ έχω ακούσει το άλλο, ο κόσμος καίγεται και το beep χτενίζεται

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 13:56, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Ρε κορίτσια πως το κάνετε αυτό με το σίδερο; Σκύβετε πάνω στη σιδερώτρα; Δεν φοβάστε μην καείτε;

Θυμάμαι είχα δει στο telemarketing μια ηλεκτρική βούρτσα που έκανε θαύματα, την έχετε δοκιμάσει;
Βρε χελωνίτσε δεν είναι σίδερο κανονικό
Είναι ένα πράγμα που έχει δύο σιδερένιες πλάκες, από τη μία και από την άλλη πλευρά- ε και ένα χερούλι. :p Κλείνεις την τούφα ανάμεσα στις πλάκες (αφού το έχεις βάλει στην πρίζα και οι πλάκες έχουν θερμανθεί), το κατεβάζεις προς τα κάτω και ωωωωπ ισιώνει!

Γιατί όοολες γκρινιάζουμε γι αυτά που έχουμε... αλλά και γι αυτά που δεν έχουμε.
Μην ψάχνεις λογική Ιδρίλωμ :p

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,621 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 14:04, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitral
βρε ειναι ειδικο σιδερο αυτο!!!!!!!!δεν καιγομαστε εμεις!μονο το μαλλι καιμε!
Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Βρε χελωνίτσε δεν είναι σίδερο κανονικό
Είναι ένα πράγμα που έχει δύο σιδερένιες πλάκες, από τη μία και από την άλλη πλευρά- ε και ένα χερούλι. :p Κλείνεις την τούφα ανάμεσα στις πλάκες (αφού το έχεις βάλει στην πρίζα και οι πλάκες έχουν θερμανθεί), το κατεβάζεις προς τα κάτω και ωωωωπ ισιώνει!
Ορίστε που κάποιες το κάνουν με κανονικό σίδερο:
Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
εγώ μία περίοδο το μαλλί το έκανα με κανονικό σίδερο.

μια χαρά έβγαινε

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:40, 20-02-09:

Tο έχω δοκιμάσει κι αυτό...
Εννοώ στέγνωμα ανάποδο με βούρτσα και μετά σίδερο....αλλά δεν μου τα κάνει λεία...νιώθω ότι μου τα κάνει άγρια και ξερά....
Και οκ τα καταστρέφει τα μαλλιά και είμαι υπερήφανη που τα έχω φτάσει πλέον σε ένα πολύ καλό επίπεδο (αν φανταστείς ότι κάνω ξανθιές πυκνές ανταύγες)

Βασικά δεν θέλω να τα κάνω κάθεεεεεεεεεεεε μέρα...αλλά μια φορά την βδομάδα ας έχω κι εγώ η καψερή ίσιο μαλλί...αλλά να είναι ωραίο ίσιο μαλλί...
'Ασε που πάντα θα σπάσει λίγο κάτω...ακόμα κι αν μου το κάνει ειδικός...το θέμα όμως είναι να φαίνεται λείο....και με την βούρτσα μου δεν μπορώ...

Μια φίλη μου μου είχε πει κάτι σαν πιστολάκι με βούρτσα μαζί...αν θυμάμαι καλά περιγραφή και όντως το μαλλί της ήταν καλό...αλλά έλα που περνά χωρισμό και δεν σηκώνει τηλέφωνα

Και έχω βαρεθεί να είμαι συνέχεια με σπαστό μαλλί....
Θέλω ίσιο...ίσιοοοοοοοοο...ίσιο....
Πόσο γκρινιάρα μπορώ να γίνω τελικά;

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 14:44, 20-02-09:

Πρέπει να ξαμοληθούμε να βρούμε τη βούρτσα που γυρνάει μόνη της. :X
Αμα την έχει δει καμια πουθενά να το πει και σε εμάς τις κα(η)μένες σγουρομάλλες!

(Βικάκι εμένα πιο ωραία μου φαίνεσαι με το σπαστό πάντως, σου πάει ..)

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 14:53, 20-02-09:

Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό () νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
Είχα σκεφτεί να την πάρω και εγώ, αλλά το μετάνιωσα γιατί εγώ έχω ίσιο μαλλί!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:53, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Το θέμα είναι ότι με πονάειιιιιιιιιιιιιι το χέρι από το στρίψε στρίψε....
Και κάνω κοντά 2 ώρες....

Πολύ γκρινιάρα έχω γίνει
2 ΩΡΕΣ????????????????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
εγώ δεν κάθομαι δύο ώρες να κάνω αυτή τη δουλειά που να με πληρώνεις! ε όχι ρε φιλενάδα!
(άσε που υποψιάζομαι ότι αν ο φίλος σου, σου ζητήσει να κάνεις άλλη δουλειά επί δυο ώρες με το χέρι σου θα τον διαολοστείλεις )

ναι, απλά οι άνθρωποι είμαστε αχάριστα κι άπληστα πλάζματα και δεν ικανοποιούμαστε με τπτ

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Ορίστε που κάποιες το κάνουν με κανονικό σίδερο:

ε η Εδαδ δε μετράει
είναι μία η Εδαδ κι άλλη μία η μάνα της Σπυριδούλας που χρησιμοποιούν το σίδερο σε άλλες χρήσεις εκτός από σιδέρωμα ρούχων

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 20-02-09 στις 15:02. Αιτία: προσθέσαμεν ότι ήταν η μάνα της Σπυριδούλας
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 14:57, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Vkey η βούρτσα-πιστολάκι-ισιωτικό () νομίζω οτι είναι της Babyliss! Την θυμάμαι που την διαφημίζει η τηλεόραση, αλλά δεν θυμάμαι πως λέγεται!
βρε θα σε δείρω εσένανε

ΚουE: Σπυριδούλα χου; :$

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:01, 20-02-09:

βρε θα σε δείρω εσένανε

ΚουE: Σπυριδούλα χου; :$
α ναι, ξέχασα, έχουμε και βρέφη εδώ μέσα
Η Σπυριδούλα ήταν δυστυχώς η κόρη μιας "ψυχασθενούς" η οποία σιδέρωσε με το σίδερο το παιδί της για να το τιμωρήσει

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 15:05, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
α ναι, ξέχασα, έχουμε και βρέφη εδώ μέσα
Η Σπυριδούλα ήταν δυστυχώς η κόρη μιας "ψυχασθενούς" η οποία σιδέρωσε με το σίδερο το παιδί της για να το τιμωρήσει
Βρέφη;; χμμμμ!! Να έρθεις να με το ξαναπεις αυτό σε 20 μέρες που γίνομαι 20-χα

Αυτή πάντως δεν έχει καμία σχέση με το Εδάδι μας!
Άκου σιδέρωσε πόδι... Χμ τώρα θα μου πεις η άλλη σιδέρωσε πόδι και εμείς έχουμε για πρόβλημα το ότι δεν ισιώνει το μαλλί.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:24, 20-02-09:

(Βικάκι εμένα πιο ωραία μου φαίνεσαι με το σπαστό πάντως, σου πάει ..)
Στο γραφείο όλες είπαν ότι μου πάνε ίσια....
Τα παιζάκια...πόσο όμορφη είμαι...
Ξαφνικά το ανακάλυψαν τα σκασμένα ...δεν το είχαν καταλάβει τόσο καιρό
Ο πασάς μου επίσης....

Kι εγώ νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρη

Αλλά εσύ θες στανταρ ξύλο που παίζεις με τον πόνο μας

2 ΩΡΕΣ????????????????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
εγώ δεν κάθομαι δύο ώρες να κάνω αυτή τη δουλειά που να με πληρώνεις! ε όχι ρε φιλενάδα!
(άσε που υποψιάζομαι ότι αν ο φίλος σου, σου ζητήσει να κάνεις άλλη δουλειά επί δυο ώρες με το χέρι σου θα τον διαολοστείλεις )
Η κομμώτρια κάνει κοντά μία ώρα...
Τι να λέμε τώρα

Αλλά βασικά μόλις μου έδωσες επιχείρημα όταν θα μου γκρινιάζει γιατί έχω καιρό να ισιάξω μαλλί...

Θα λέω ή ή ίσιο μαλλί...
Διάλεξε

ε η Εδαδ δε μετράει
είναι μία η Εδαδ κι άλλη μία η μάνα της Σπυριδούλας που χρησιμοποιούν το σίδερο σε άλλες χρήσεις εκτός από σιδέρωμα ρούχων
Μην το λες...
Και μία κολλητή μου όταν λέει ότι θα σιδερώσει το μαλλί...εννοεί θα το σιδερώσει όντως

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 15:25, 20-02-09:

Eγώ θυμάμαι οτι όταν είχα πρωτοδεί την διαφήμηση είχα τρομάξει...γιατί αν μαγκώσει στραβά την τούφα και αρχίσει να την γυρνάει γρήγορα, θα γίνει της τρελής!! Βασικά, καταλήγεις να είσαι ολίγον ''καραφλή τραγουδίστρια''......αλλά το ευχάριστο είναι οτι δεν θα χρειαστείς ποτέ ξανά ισιωτικό! Σοβαρά όμως, δεν υπάρχει κίνδυνος να μπλέξουν τα μαλλιά με αυτό το πράγμα;;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gemini5661

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gemini5661
H Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος management . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Gemini5661 έγραψε στις 15:40, 20-02-09:

Για εμένα όλα αυτά είναι χαζομάρες.... δε μπορείς από κατσαρά να κάνεις πρόκα τα μαλλιά σου μέσα σε 5 λεπτά...το λέω εκ πείρας! Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις μια μεγάλη στρογγυλή βούρτσα,από αυτές με τα λίγα "δοντάκια" για να περνάει ο αεράς ενδιάμεσα κι ένα καλό πιστολάκι. Μέσα σε ένα τέταρτο έχεις τελειώσει. Εγώ έχω κατσαρά,φιλαριστά μαλλιά μέχρι τη μέση και με πιστολάκι 1600W κάνω 20-25 λεπτά. Δοκίμασα με πιστολάκι 2000W κι έκανα 15 λεπτά και είχα μαλλί πρόκα. Αν πάλι νομίζεις οτι τα μαλλιά σου δεν είναι τοοοοσο ίσια όσο θα'θελες, πάρε ένα σίδερο για τα μαλλιά και αφού τα ισιώσεις τα περνάς ένα χέρι και με αυτό. Εγώ έχω το Bellissima της Imetec με φαρδιές πλάκες και το συστήνω ανεπιφύλακτα.Όσο για την τιμή του....πριν 2 χρόνια το πήρα 60 ευρώ

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 15:41, 20-02-09:

Άκου σιδέρωσε πόδι... Χμ τώρα θα μου πεις η άλλη σιδέρωσε πόδι και εμείς έχουμε για πρόβλημα το ότι δεν ισιώνει το μαλλί.
Συγνώμη που θα σε σοκάρω, θα φανώ σκληρή αλλά πρέπει. Παιδί σιδέρωσε σου είπε η ΚουΕ και μάλιστα το δικό της, όχι πόδι.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 16:00, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Συγνώμη που θα σε σοκάρω, θα φανώ σκληρή αλλά πρέπει. Παιδί σιδέρωσε σου είπε η ΚουΕ και μάλιστα το δικό της, όχι πόδι.

..

δεν ξέρω πώς είδα αλλιώς τη λέξη, αλλά δεν μ άφηνες στην πλάνη μ- ουφ.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 19:52, 20-02-09:

Kι εγώ νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρη
Μάλλον λέμε αυτό!

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Eγώ θυμάμαι οτι όταν είχα πρωτοδεί την διαφήμηση είχα τρομάξει...γιατί αν μαγκώσει στραβά την τούφα και αρχίσει να την γυρνάει γρήγορα, θα γίνει της τρελής!! Βασικά, καταλήγεις να είσαι ολίγον ''καραφλή τραγουδίστρια''......αλλά το ευχάριστο είναι οτι δεν θα χρειαστείς ποτέ ξανά ισιωτικό! Σοβαρά όμως, δεν υπάρχει κίνδυνος να μπλέξουν τα μαλλιά με αυτό το πράγμα;;
Δεν ξέρω! Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά πιστεύω οτι πάντα υπάρχει κάποιος κίνδυνος! Μέχρι και με το απλό ισιωτικό μπορείς να ξεχαστείς και να κάψεις το μαλλί, για να μην πω για το κανονικό σίδερο (άουτς!)

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:02, 20-02-09:

Βρε συ Βικυ, απο το να ψαχνεις κατι που δε θα σου προσφερει κατι παραπανω απο μια πρεσα, δε βρισκεις μια κοπελα κομμωτρια να ερχεται σπιτι σου?! Παιρνουν απο 7-10 ευρω μαξιμουμ και ισιο μαλλακι θα εχεις και χωρις κοπο και χωρις πολλα εξοδα...

Σημειωση...επειδη και εγω σγουρα μαλλια εχω, οπως επισης και ανεπιδεκτη μαθησεως αναφορικα με το ισιωμα ημουν, μετα απο 2-3 ουσιαστικες προσπαθειες, τολμω να ομολογησω οτι πλεον κατι καταφερνω και απο μονη μου μεσα σε ενα μισαωρο, κανοντας και τσι παραλληλα, ε!!
Δοκιμασε το παντως...εγω αναγκαστηκα μια μερα που η κομμωτρια μου δεν ειχε κενο καθολου και ηθελα οπως-και-δηποτε ισιωμα

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 20:54, 20-02-09:

εμένα πάντως το κάνανε πολλές φίλες μου με σιδερο κανονικο

μια χαρα βγαινει το μαλλι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:59, 20-02-09:

Δεν εχετε μεγαλωσει για τετοια?!
Εγω θυμαμαι οτι χρησιμοποιουσαν το σιδερο αρχες της δεκαετιας του '90

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 21:00, 20-02-09:

Μωρέ έχω κομμώτρια και μια χαρά τιμή μου παίρνει αλλά ας πούμε είναι ότι αν μου έρθει πρέπει να κλείσω ραντεβού...και δεν μπορώ όποτε θέλω...
Ας πούμε για Παρασκευή που το κάνω τις περισσότερες φορές πρέπει να κλείσω από Δευτέρα γιατί πνίγετε...

Από την άλλη δεν μπορώ να κρατήσω το μαλλί μου ίσιο όσο θέλω μιας και πάω γυμναστήριο καθημερινά οπότε πραγματικά λυπάμαι να ισιώσω το μαλλί και την άλλη μέρα να είναι χάλια από τον ιδρώτα...ή να χάσω το γυμναστήριο....

Όσες φορές πάντως το έκανα...πονούσε το χέρι μου απίστευτα
Και μια χαρά τα κάνω τα κάτω κάτω τουφίτσα τουφίτσα αλλά όταν φτάνω στο τέλος πραγματικά δεν μπορώ να γυρίσω άλλο την βούρτσα...
Και πετάνε....

βασικά δεν είναι μόνο ότι είναι σγουρά... είναι ότι είναι πάρα πολλά!
Πως ήταν της Ντάλιας στο παρά πέντε....
Αυτό το πράγμα....
Μόνο που εγώ τα έχω από γεννησιμιού μου και δεν χρειάζομαι extensions και περούκες... αμέ..αμέ...αμέ

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 21:02, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Δεν εχετε μεγαλωσει για τετοια?!
Εγω θυμαμαι οτι χρησιμοποιουσαν το σιδερο αρχες της δεκαετιας του '90

δεν ειπα ποτε το εκανα

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 506 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 21:04, 20-02-09:

Ζητείται υδραυλική πρέσα και κλίβανος για ίσιωμα ελατηρίων σταθεράς k=17N/cm.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:42, 20-02-09:

Άμα χρησιμοποιήσεις κανονικό σίδερο σιδερώματος, απλώς πρέπει μετά να το πλακώσεις στις μάσκες για να επανέλθει η υγρασία που χάθηκε.. αλλά γίνονται τρομερά λεία τα μαλλιά σε μηδέν χρόνο!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,621 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 23:46, 20-02-09:

Στο γραφείο όλες είπαν ότι μου πάνε ίσια....
Ε τότε μάλλον πως σου πάνε καλύτερα κατσαρά

Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Μελιώ
H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 01:54, 21-02-09:

Καλησπέρα κορίτσια είπα κι εγώ να κάνω μια βόλτα από το γυναικείο σαλόνι
Ήθελα να σας ρωτήσω δεν ξέρω βέβαια , μπορεί να το έχετε ξανασυζητήσει το θέμα δεν έψαξα σε πιο παλιά ποστ , τι πληρώνετε στο κομμωτήριο που πηγαίνετε ? Για παράδειγμα η δική μου κομμώτρια θέλει 65 ευρώ για βαφή και χτένισμα και τη βαφή την αγοράζω εγώ γιατί έχω αλλεργία και χρησιμοποιώ μόνο μια συγκεκριμένη από το φαρμακείο ! Δλδ το σύνολο 75 ευρώ !!! Σα πολλά δεν είναι να τα δίνω αυτά κάθε μήνα ? Είναι συνοικιακό κομμωτήριο δεν είναι καμιά φίρμα . Οπότε τους τελευταίους 3-4 μήνες τα βάφω μόνη μου στο σπίτι . Για πείτε γνώμες και τιμές . Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 02:09, 21-02-09:

Sorry, αλλα το χτενισμα (με λουσιμο) στο εν λογω κομμωτηριο ποσο κοστιζει?!

Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 02:30, 21-02-09:

Sorry, αλλα το χτενισμα (με λουσιμο) στο εν λογω κομμωτηριο ποσο κοστιζει?!
Δυστυχώς δεν θυμάμαι Νεράιδα μου ,έχω το κακό συνήθειο και δεν συγκρατώ τιμές , απλά αυτό μου έκανε εντύπωση επειδή μου έκοψε αποδείξεις τον τελευταίο καιρό το πρόσεξα παραπάνω και σκέφτηκα τι στο καλό ?? Και για να συμπληρώσω δεν κάνω ανταύγιες ή κάτι ιδιαίτερο μια απλή ανανέωση του χρώματος κάνω . Σου φαίνεται οκ σαν τιμή ?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 02:50, 21-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ
Δυστυχώς δεν θυμάμαι Νεράιδα μου ,έχω το κακό συνήθειο και δεν συγκρατώ τιμές , απλά αυτό μου έκανε εντύπωση επειδή μου έκοψε αποδείξεις τον τελευταίο καιρό το πρόσεξα παραπάνω και σκέφτηκα τι στο καλό ?? Και για να συμπληρώσω δεν κάνω ανταύγιες ή κάτι ιδιαίτερο μια απλή ανανέωση του χρώματος κάνω . Σου φαίνεται οκ σαν τιμή ?
Χμμ..μονο ριζα? Ή σε ολα τα μαλλια?
Να σε πω την αληθεια, εγω εχω κοπελα που ερχεται σπιτι και οι τιμες δεν εχουν καμμια σχεση με αυτες...Αλλα 75 για ενα χτενισμα και ενα βαψιμο, σορρυ αλλα δε θα τα εδινα...Δλδ και 20 να εχει το χτενισμα....εχει 45 το βαψιμο(+10 οι βαφες)?! Υπερβολικο μου φαινεται...εν προκειμενω, μονη μου θα τα εβαφα και εγω στη θεση σου.

Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 03:09, 21-02-09:

Χμμ..μονο ριζα? Ή σε ολα τα μαλλια?
Να σε πω την αληθεια, εγω εχω κοπελα που ερχεται σπιτι και οι τιμες δεν εχουν καμμια σχεση με αυτες...Αλλα 75 για ενα χτενισμα και ενα βαψιμο, σορρυ αλλα δε θα τα εδινα...Δλδ και 20 να εχει το χτενισμα....εχει 45 το βαψιμο(+10 οι βαφες)?! Υπερβολικο μου φαινεται...εν προκειμενω, μονη μου θα τα εβαφα και εγω στη θεση σου.
Αι , γειά σου βρε κορίτσι , κι εγώ αυτό σκέφτηκα , αλλά ρε γμτ το κομμωτήριο είναι και λίγο διασκέδαση ας πούμε , σε περιποιούνται , σε κανακεύουν , όσο να'ναι το χρειαζόμαστε αλλά ... είναι πολλά τα λεφτά ... γιέ μου !! Ουσιαστικά ρίζα μου κάνει , αλλά κι ένα φρεσκάρισμα σε όλο το μαλλί γιατί τα βάφω μαύρο έντονο και το περνάει λίγο για να γυαλίζει . Το σκέφτηκα κι εγώ για κομμώτρια στο σπίτι , ίδωμεν , αν βρω καμιά καλή . Σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 03:35, 21-02-09:

Εγώ πληρώνω γυρώ στα 90-100 βαφή, κούρεμα και στέγνωμα (χωρίς χτένισμα) αλλά είναι αρκετά γνωστό κομμωτήριο.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:37, 21-02-09:

Εγώ πληρώνω καμιά 40άρα για κούρεμα (περιλαμβάνει λούσιμο-στέγνωμα of course). Και θυμάμαι όταν μου είχε κάνει θεραπεία ήταν τσιμπημένο. Αλλά είναι βιολογικό κομμωτήριο, χρησιμοποιεί προϊόντα που δεν μου καταστρέφουν την τρίχα και πιάνει πολύ το χέρι της.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:59, 21-02-09:

Λεπόν...μιας κι έχω αλλάξει 53750956 κομμωτήρια κλασσικά

Στο πρώτο που έκανα ανταύγιες όλο το μαλλί..συν κούρεμα...και χτένισμα...120 ευρώ...μιλάμε πριν 2 χρόνια (χμμ....πολύ γνωστό όνομα στο Βόλο) Την δεύτερη φορά πλήρωσα μόνο 90 ευρώ μόνο για ανταύγιες...δεν ξαναπάτησα

Αλλαγή κομμωτηρίου...φυσιολογικές τιμές...γύρω στο 70άρι αναταύγιες..χτένισμα...κούρεμα...μέχρι που την τελευταία φορά έδωσα 75 μόνο για αναταύγιες....Δεν ξαναπάτησα....

Τρίτο κομμωτήριο 80άρι με διπλές ανταύγες με κούρεμα και χτένισμα... Τελευταία φορά...μονές αναταύγες και κούρεμα 70 ευρώ.... Δεν ξαναπάτησα

Η κοπέλα που έρχεται σπίτι μου παίρνει 60 ευρώ για διπλές ανταύγες...κούρεμα...χτένισμα... την έχω εδώ και 2 χρόνια... Θα την αλλάξω μόνο αν του χρόνου δεν είμαι Θήβα....

Σε άλλο κομμωτήριο που πήγα για χτένισμα στο Βόλο 14 ευρώ με λούσιμο... Φυσιολογική τιμή νομιζω...

Αυτάαααααααααααααααα

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 14:07, 21-02-09:

Θα πρότεινα να αποφεύγεις την τελευταία φορά, είναι πολύ ακριβή

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:45, 21-02-09:

To θέμα είναι ότι ποτέ δεν ξέρω πότε θα είναι η τελευταία φορά
Έρχεται από εκεί που δεν το περιμένεις

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:55, 21-02-09:

Ενταξει υπαρχουν και χειροτερα με τα οποια και απορω και γελαω..Ο φιλος της αδερφης μου δινει 80 για κουρεμα ...Φανταστειτε ποσο εχει εκει ενα χτενισμα ή ενα κουρεμα γυναικειο. Σορρυ, αλλα αυτα ειναι γελοια πραγματα...

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 15:01, 21-02-09:

:O

Εμενα η μονη φορα που με ετσουξε ηταν μια που δωσα γυρω στα 80, για κοψιμο μαλλιων, βαφη, ανταυγειες απο πανω, ισιωμα, και καθομουν 80000 ωρες για να ανακαλυψω οτι οτιδηποτε ανοιχτοχρωμο δεν θα μου κατσει ποτε καλα

Τελευταια τα κουρευω απλως και δινω γυρω στα 20, η στο τσακιρ κεφι αν κανω και ισιωμα 35?..καπου εκει. (η σιστα που βαραει και βαφες, δινει γυρω στα 40 για κουρεμα-βαφη παντως)

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 15:01, 21-02-09:

Χμ άμα σας πω τι κάνω εγώ θα βάλετε τα γέλια,
αλλά είναι ο μόνος τρόπος για να μη μου βγει το μαλλί καρέ ή πορτοκαλί αντίστοιχα.

Πηγαίνω σε διαφορετικό κομμωτήριο για το κόψιμο και σε διαφορετικό για τις ανταύγειες. Στο κομμωτήριο για το κόψιμο συν ένα ίσιωμα μου παίρνουν γύρω στα 20 ευρώ. Αυτό κάθε 2-3 μήνες που πηγαίνω για να μου πάρουν λίγο τις μύτες, να έχει ένα σχήμα το μαλλί.
Στο άλλο κομμωτήριο, που πηγαίνω για τις ανταύγειες, δίνω 60-70 ευρώ αλλά δεν κάνω ούτε κούρεμα ούτε χτένισμα- μόνο λούσιμο επειδή μ αρέσει να με λούζουν στο κομμωτήριο
Εκεί πάλι πηγαίνω 1-2 φορές το χρόνο, γιατί οι ανταύγειες που μου κάνουν είναι πολύ λεπτές και πολύ κοντά στο χρώμα του μαλλιού μου αλλά την άνοιξη-καλοκαίρι ανοίγουν και γίνονται μελιές (από καστανές που είναι), οπότε όλο το χρόνο φαίνονται τελείως φυσικά.
[Δεν θα μπορούσα να κάνω δραματική αλλαγή στο χρώμα μου, επειδή να πω την αλήθεια μου αρέσει έτσι όπως είναι- απλά από μικρή είχα το παράπονο ότι είναι τόσο σκούρο καστανό που ποτέ δεν άνοιγε με τον ήλιο.]

Το κομμωτήριο για το κόψιμο είναι συνοικιακό, στο Παλ. Ψυχικό- πολύ κοντά στο παλιό μου σπίτι, ενώ το άλλο για τη βαφή είναι ένα πολύ γνωστό κοντά στους Αμπελοκήπους.
Γενικά είμαι της άποψης ότι με το χρώμα δεν πρέπει να παίζεις- καλύτερα να πας σε ένα καλό κομμωτήριο ή να έρθει σπίτι ένας καλός κομμωτής να στο κάνει και να πληρώσεις κάτι παραπάνω, παρα να σου βάλουν μία βαφή που ενδεχομένως να μην είναι τόσο καλή και στην πρώτη δυσκολία (πες από χλώριο σε πισίνα, πες από ήλιο ή ο,τιδήποτε) να γίνει το μαλλί άλλο χρώμα ή να αγριέψει η τρίχα και να μην είναι λείο.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 15:21, 21-02-09:

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εδώ, αλλά χτες είδα ένα φυλλάδιο, στο οποίο έλεγε πως ένα κομμωτήριο στη γειτονιά μου κάθε Δευτέρα και Τετάρτη έχει το ίσιωμα 5 ευρώ. Θα πάω τη Δευτέρα, αλλά κάτι μου λέει ότι θα φάω ήττα: "Α ξέρετε δεσποινίς, τόσο παίρνουμε στα φυσιολογικά μαλλιά"
Όποια ενδιαφέρεται να το μάθει πμ

Κατά τα άλλα wish me good luck, γιατί μόλις πήρα βαφή και θα κάνω τα μαλλιά μου κατακόκκινα.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 15:26, 21-02-09:

Καστανα σκουρα τα κανες τελικα ποτε;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 15:36, 21-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Καστανα σκουρα τα κανες τελικα ποτε;
Ναι αμέ, αν και τώρα έχουν ανοιξει κάπως.
Σκεφτόμουν να κάνω 2 κόκκινες τούφες εσωτερικά, για να δω αρχικά πως θα βγει, αλλά τελικά με κατάφερε η πωλήτρια (όχι ότι ήθελα και πολύ) και μου φόρτωσε 2 διπλές βαφές και 4 οξυζενέ.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 15:38, 21-02-09:

Σκεφτόμουν να κάνω 2 κόκκινες τούφες εσωτερικά, για να δω αρχικά πως θα βγει, αλλά τελικά με κατάφερε η πωλήτρια (όχι ότι ήθελα και πολύ) και μου φόρτωσε 2 διπλές βαφές και 4 οξυζενέ.
Συγγνωμη να ρωτησω κατι?
Για ποσο κοκκινα μιλαμε?

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 15:41, 21-02-09:

"Τρέξε Λόλα τρέξε" κόκκινα!

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 15:51, 21-02-09:

Συγγνωμη να ρωτησω κατι?
Για ποσο κοκκινα μιλαμε?
Tόσο.

Όχι δεν έχω δκοπό να γίνω έτσι:

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 15:56, 21-02-09:

Οοοοοοχι κοκκιναα α α α α.
Αν το μετανιωσεις θα κανουν 80 χρονια να φυγουν απο πανω σου (οταν φτασει η ριζα στην ακρη δηλαδη :X).

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 16:01, 21-02-09:

οξυζενέ γιατί Μαρούλι; με αυτό φεύγει το χρώμα που έχεις τώρα; (άζχετη σπίκινγκ :S)

άσχετο- νομίζω ότι το πυρόξανθο θα σου πήγαινε πιο πολύ από όλα

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 17:15, 21-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Οοοοοοχι κοκκιναα α α α α.
Αν το μετανιωσεις θα κανουν 80 χρονια να φυγουν απο πανω σου (οταν φτασει η ριζα στην ακρη δηλαδη :X).
Πολύ αργάαααα. Την έχω ήδη στο κεφάλι μου
I know , αλλά η απόφασή μου αυτή πάρθηκε κατόπιν ωρίμου σκέψεως και περισυλλογής.
Ελπίζω να βγει καλό, πάντως έτσι φαίνεται.

οξυζενέ γιατί Μαρούλι; με αυτό φεύγει το χρώμα που έχεις τώρα; (άζχετη σπίκινγκ :S)
Βασικά το οξυζενέ δεν ξέρω τι κάνει ακριβώς, αλλά ξέρω πως όσο μεγαλύτερο βαθμό έχει, τόσο πιο πολύ τα ανοίγει, αλλά σε κάθε βαφή είναι απαραίτητο.
Ας πούμε για το ξανθό το οξυζενέ νομίζω είναι το 40, ενώ εγώ έβαλα το 20.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-15 στις 00:00.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 15:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους