Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 242 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:43, 18-05-07:

Ευχαριστώ καγιράκι, αλήθεια σας αρεσει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:23, 18-05-07:

Ναι καλέ, τέλειο ειναι! Με γειες!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:45, 18-05-07:

Ευχαριστώ και όλα χάρη σε σάς
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 00:05, 19-05-07:

Μανια μου εισαι κουκλα!!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:56, 19-05-07:

Μπορει καποιο κοριτσακι να μου πει, μια αντηλιακη κρεμα για το.. αυτοκινητο?

Καθε χρονο το αριστερο χερι γινεται μαυρο και το δεξι μενει λευκο, και μου την δινει στα νευρα. Φετος λεω να μην την πατησω παλι, αλλα δεν εχω ιδεα ποια πρεπει να παρω. Ξερετε εσεις?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:40, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil

Καθε χρονο το αριστερο χερι γινεται μαυρο και το δεξι μενει λευκο, και μου την δινει στα νευρα. Φετος λεω να μην την πατησω παλι, αλλα δεν εχω ιδεα ποια πρεπει να παρω. Ξερετε εσεις?
αμέ!! φούμο για το δεξί και είσαι μια χαρά
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 13:19, 19-05-07:

Χχμμμ.. Ναι. Θα προτιμουσα κατι που να μην λερωνει, αν γινεται.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 14:02, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
ehm

air condition ?
αποχή από το αυτοκίνητο?
μοίρασμα των διαδρομών ως οδηγός/συνοδηγός
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:20, 19-05-07:

Δεν εχουν ιδιαιτερη διαφορα τα αντιηλιακα για το σωμα ή δεν εχω παρατηρησει εγω καμια Παντως σιγουρα τα πολυ ακριβα τυπου dior ktl ειναι χαμενα λεφτα..εγω παιρνω της avene και ειμαι ευχαριστημενη, καλα πρεπει να ειναι και τα la roche posay..αλλα και τιποτα πιο απλο τυπου l'oreal μια χαρα θα κατσει. Απλα προτιμησε σε γαλακτωμα και οχι σε λαδι, εμενα τουλαχιστον μου κανει πολυ μπλιαχ το λαδι αν δεν πεσει βουτια στα καπακια
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:38, 27-05-07:

Εγω εχω το La roche Posay φετος, αλλα προτιμω ενα γαλακτωμα Vichy που ειχα περισυ, ειναι σε ενα μπουκαλακι με φςςς φςςς (αυτο ντε που ειναι σαν σπρευ αλλα οχι ακριβως) μυριζει τελεια και δεν κολαει καθολου.
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 15:14, 27-05-07:

Ααααα κορίτσια!!! Πείτε μου κανένα καλό αντιηλιακό για το σώμαααα!! Θέλω να απορροφάται εύκολα! Κάθε πότε πρέπει να το ανανεώνω το αντιηλιακό στο πρόσωπο και κάθε πότε στο σώμα?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:23, 27-05-07:

Κι εγώ Avene... ουδέτερο και πολύ καλό!
Με της L'Oreal, αλλά και με άλλων εταιριών αλά φτηνή-από-κατάστημα-καλλυντικών νιώθω όλη μέρα σαν αυτοκόλλητο-δώρο-από-γλυφιτζούρι και μου μυρίζω περίεργα... όσο ωραία κι αν μυρίζει το ίδιο το αντηλιακό!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 15:29, 27-05-07:

ενιδατικη με αντιλιακομεσα?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:51, 27-05-07:

Όχι. Το καλοκαίρι φοράω ενυδατική ΧΩΡΙΣ spf κι από πάνω ειδική αντηλιακή.
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 15:56, 27-05-07:

εεεεεμ γιατί δεν μου μιλάτε???? Θα μου προτείνετε κάνενα καλό αντιηλιακό που να απορροφάται εύκολα κ να μυρίζει όμορφα????
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 15:57, 27-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εγω εχω το La roche Posay φετος, αλλα προτιμω ενα γαλακτωμα Vichy που ειχα περισυ, ειναι σε ενα μπουκαλακι με φςςς φςςς (αυτο ντε που ειναι σαν σπρευ αλλα οχι ακριβως) μυριζει τελεια και δεν κολαει καθολου.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa
εεεεεμ γιατί δεν μου μιλάτε???? Θα μου προτείνετε κάνενα καλό αντιηλιακό που να απορροφάται εύκολα κ να μυρίζει όμορφα????
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Stalitsa έγραψε: στις 15:59, 27-05-07:

io-io...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:59, 27-05-07:

Εχμ, κι εγώ απάντησα σταλίτσα...!!
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Stalitsa έγραψε: στις 16:02, 27-05-07:

ααα καλά.. Δεν είμαι καθόλου καλά!!! Η στραβομάρα μου δεν έχει όρια!!! Συγνώμη Γιδάκιιιιιι!!!!και σε σένα λοιπόοον!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:02, 27-05-07:

Καλέ αλλοίμονο καλέ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους