Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 244 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:39, 01-06-07:

Ρε παιδια εξηγηστε μου, ειμαι τρελλη;;

Θελω να κανω μια αλλαγη στο λουκ (μαλλια κυριως εννοειται) αλλα κατα βαθος δεν θελω να αλλαξω ουτε το χρωμα ουτε το μηκος!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:39, 01-06-07:

Οτι εισαι, εισαι. Ασχετα με το θεμα της αλλαγης.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:40, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ρε παιδια εξηγηστε μου, ειμαι τρελλη;;

Θελω να κανω μια αλλαγη στο λουκ (μαλλια κυριως εννοειται) αλλα κατα βαθος δεν θελω να αλλαξω ουτε το χρωμα ουτε το μηκος!
Αν είναι σπαστά κάνε ισιωτική, αν είναι ίσια κάνε φόρμα
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:44, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Οτι εισαι, εισαι. Ασχετα με το θεμα της αλλαγης.

Μα γιατι το λες αυτο;
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:44, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αν είναι σπαστά κάνε ισιωτική, αν είναι ίσια κάνε φόρμα

Ειναι σπαστα και αλλες φορες τα ισιωνω, αλλες φορες τα κανω σγουρα!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:46, 01-06-07:

Θες ή δεν θες να τα αλλάξεις βρε κουκλί;
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:47, 01-06-07:

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω ρε Χακουνα! Δεν θελω να τα βαψω, μου αρεσει το μηκος, ειναι σπαστα οποτε κανω μια το ενα μια το αλλο... Αλλα βαριεμαι λιγο και θελω μια αλλαγη. Αλλα τι?!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:48, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Θες ή δεν θες να τα αλλάξεις βρε κουκλί;

Δεν ξερω ρε γμτ... Θελω μια αλλαγη, αλλα οταν αναρωτιεμαι τι να αλλαξω, τα λυπαμαι να τα κοψω (τοσο καιρο τα μακραινα) κι επισης μου αρεσει το μαυρο χρωμα κι ειναι και το πιο ευκολο γιατι δεν ξεθωριαζει...

Πρεπει να διαλεξω βασικα τι να αλλαξω απ'τα δυο...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:49, 01-06-07:

Μπορείς πάντως να κάνεις απλά μερικές ανταύγειες..

Στη θέση σου δεν θα τα έκοβα, εκτός κι αν σε έχουν κουράσει αφόρητα- άσε που σου πάνε πολύ!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:52, 01-06-07:

Ιο Ιο εσυ μπορεις να πεταξεις καμια ανταυγεια!

Εγω καγιρι δεν θελω ανταυγεια μωρε, δεν μου αρεσουν οι ανταυγειες στο μαυρο...

Ευχαριστω για το κοπλιμαν , μαλλον θα τα κοψω 4-5 ποντους με μυτες κλπ... Το σκεφτουμι...
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:53, 01-06-07:

Κι απαιτω να μου πει η διαολινα γιατι ειμαι τρελη!
Γιατρε μου...;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:53, 01-06-07:

Ε νι, για 4,5 πόντους, μικρό το κακό..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:55, 01-06-07:

Άλλη κουπ δεν παίζει; Χωρίς να χάσεις ι διαίτερα μήκος!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:57, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Κι απαιτω να μου πει η διαολινα γιατι ειμαι τρελη!
Εχω πολλα δειγματα, αλλα που να τα ψαχνω τωρα.
Παντως εγω προτεινω να ανοιξεις λιγο το χρωμα, να ξεφυγεις απο το μαυρο.
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 13:01, 01-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Άλλη κουπ δεν παίζει; Χωρίς να χάσεις ι διαίτερα μήκος!
Χωρις να χασω μηκος δεν νομιζω οτι γινεται... Εχω ηδη πολλες μυτες, δεν ξερω πως αλλιως μπορει να μου τα κανει.

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Εχω πολλα δειγματα, αλλα που να τα ψαχνω τωρα.
Παντως εγω προτεινω να ανοιξεις λιγο το χρωμα, να ξεφυγεις απο το μαυρο.
Γμτ ειναι ταλαιπωρια να το αλλαξω το μαυρο, θελει ντεκαπαζ κι απο πανω το αλλο χρωμα και μετα απο 3 βδομαδες ξανα βαφη γιατι ξεθωριαζει.... Ουσιαστικα αν αλλαξω χρωμα θα πρεπει ΚΑΙ να τα κοψω.

Χμμμφφφ.... Δεν ξερω τι θελω η γυναικα, το χω ξαναπει... Εχω ραντεβου με τον κομμωτη μου αυριο, θα τον ρωτησω κι εκεινον.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 03:03, 09-06-07:

Τι έκανες τελικά, ζαργάνα μου;;;

Παιδιά, άλλη απορία... μάσκα προσώπου κάνει καμία;;;

Έχετε κάποια να προτείνετε;
Είχα το φακελάκι με το μέλι, της Απιβίτα... αλλά μου τελειώνει κι έλεγα να δω έτσι κι αλλιώς για κάτι άλλο!!
Ιδέες;
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:04, 09-06-07:

Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα! Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:22, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα! Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.
Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά… μη γελάσετε ε?… σήμερα θέλω να κάνω μάσκα από γιαούρτι και αγγούρι και λεμονάκι…

..και ρωτώ εγω... το γιαούρτι πρέπει να είναι με πολλά λιπαρά η light?

(μη γελάτε, σας βλέπω)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:25, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά… μη γελάσετε ε?… σήμερα θέλω να κάνω μάσκα από γιαούρτι και αγγούρι και λεμονάκι…

..και ρωτώ εγω... το γιαούρτι πρέπει να είναι με πολλά λιπαρά η light?

(μη γελάτε, σας βλέπω)
Εγώ πάντως γέλασα
και για να πω την αλήθεια μου δεν ξέρω αν υπάρχει διαχωρισμός, αλλά εγώ θα έβαζα αυτό που αρέσει στον άντρα μου να το τρώει ώστε μετά να τον βάλω να μου το βγάλει
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:28, 09-06-07:

καλά αν βάζει και λίγο σκορδάκι είναι έτοιμο το τζατζίκι... ψήσε και καμία πίτα να ξενοιάσεις...

τελικα θα βαλω οτι εχει το ψυγειο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους