Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:31, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Οι περισσότερες μάσκες αισθάνομαι ότι δεν μου κάνουν τίποτα! Η καλύτερη που έχω δοκιμάσει είναι η Anti-Stress της Tokalon (από Ελλάδα, δεν την έχω βρει εδώ). Αφήνει το δέρμα καθαρό και πολύ απαλό.

Για ενυδάτωση έφτιαξα μία ακολουθώντας τα στάνταρ που έχω διαβάσει στα περιοδικά: γιαούρτι, μέλι, αγγούρι και λίγες σταγόνες λεμονιού! Μετά είχα επιδερμίδα μωρού.
το αγγουρι σε αυτη τη μασκα τριμμενο το βαζεις; μονο το σκορδο λειπει καλε να κανουμε γιαουρτοσκορδιον που ελεγε και ο κατακουζηνος(στο κωνσταντινου και ελενης)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:32, 09-06-07:

μη δίνετε μισές πληροφορίες παρακαλώ
χρειάζεται και λαδάκι και ξύδι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:33, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
το αγγουρι σε αυτη τη μασκα τριμμενο το βαζεις;
ανάλογα με τις προτιμήσεις viki… που πάει το μυαλουδακι σου πρωί πρωί πονηρό πλάσμα?
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
μη δίνετε μισές πληροφορίες παρακαλώ
χρειάζεται και λαδάκι και ξύδι
στο τζατζικι? μου το χαλασες τωρα... τοσο καιρο κανω ψευτοτζατζικι?
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:34, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
ανάλογα με τις προτιμήσεις viki… που πάει το μυαλουδακι σου πρωί πρωί πονηρό πλάσμα?
πουθενα καλε
τι θα μπορουσα να σκεφτω με τριμμενο αγγουρι δλδ;
αργω λιγο...για κατατοπισε με ρουμανα
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:37, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
.για κατατοπισε με ρουμανα
τιποτα καλε...να σκεφτομουν μηπως το θελετε φετες...(το αγουρι)...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 10:38, 09-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
τιποτα καλε...να σκεφτομουν μηπως το θελετε φετες...(το αγουρι)...
και να το κανουμε τι φετες; να το φαμε σε οριζοντια σταση;
πονηρο μυαλο τελικα δεν ειμαι εγω ρουμανα....
εγω ουτε καν που το σκεφτηκα αυτο
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:49, 06-09-07:

προβλημα: ως γνωστον, πριν 2 μηνες εσπασα την κεφαλα μου με αποτελεσμα να εχω ενα μικρο καρουμπαλο στο αριστερο φρυδι και μια ουλη που φαινεται..
σε 2 εβδομαδες εχω να παω σε εναν γαμο μιας φιλης μου και σε μια εβδομαδα εχω σκοπο να παω στο κομμωτηριο..
πριν χτυπησω ειχα σκοπο να τα κανω σπαστα με περμαναντ και δεν ηθελα να κοψω φραντζα..
τωρα ομως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
σκεφτηκα να μην κοψω παλι αλλα να κανω ενα χτενισμα που να καλυπτει καπως το μισο μου φρυδι..αλλα δεν μου αρεσουν τα ιδιαιτερα επιτηδευμενα χτενισματα..
ιδεες;;;;
αν βρειτε και καμια καλη φωτο βαλτε την πλιζ..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:59, 08-09-07:

Μόνο αφέλειες μπορώ να σκεφτώ..
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:02, 08-09-07:

μου φαίνεται λίγο κάπως να κόψει ειδικά αφέλειες μόνο και μόνο για ένα γάμο που θέλει να κρύψει το έξοχο καρουμπαλάκι της που της θυμίζει ότι είναι ακόμα ζωντανή
χίλιες φορές ένα μη ιδανικό επιτηδευμένο χτένισμα παρά κόψιμο αφέλειες για ένα καρούμπαλο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:06, 08-09-07:

Ε, καλά ντε.. έχω περιορισμένη φαντασία! Απλά οι αφέλειες θα έκρυβαν γενικά το καρούμπαλο για λίγο καιρό μέχρι να υποχωρήσει, οπότε ίσως να μην είναι τόσο κακή λύση! Άσε που είναι και τσι μοδός!

Αλλά οκ, ας ρωτήσει την κομμώτρια, κάτι θα έχει να προτείνει!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:08, 08-09-07:

Ναι... εγώ γενικά δε θα σκοτιζόμουν για ένα καρούμπαλο!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:13, 08-09-07:

άσε που μια επαγγελματίας μακιγιέζ μπορεί να το κρύψει κάπως με διάφορα τρικ πούδρας και ρουζ
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 07:46, 10-09-07:

τελικα το βρηκα τι θα κανω.. θα τα μαζεψουμε ψηλα και θα κανουμε τη φραντζα πλαγια για να κρυβει το περισσοτερο μερος.. επισης, να πω οτι δεν ειναι απλα ενα καρουμπαλο το οποιο ισως δεν θα φαινοταν τοσο, αλλα εχει και μια ουλη νααααααααααααααααααααααααααααα (με το συμπαθειο) στο φρυδι μου..
αλλα σας ευχαριστω παντως...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 07:48, 10-09-07:

έλα ρε συ... και το ότι έχει ουλή, οκ δεν τρέχει και τίποτα... ατύχημα είχες και μάλιστα σοβαρό!
πάντως εφόσον είναι τόσο σοβαρή αυτή η εμφάνιση σου για σένα σε αυτό το γάμο, συμβουλεύω πραγματικά μια καλή μακιγιέζ... θα δεις ότι θα σε σώσει και κάνουν θαύματα
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 08:06, 10-09-07:

κοιτα, αν ηταν κανενας αλλος γαμος δεν θα με ενοιαζε ιδιαιτερα,α λλα ειναι πολυ καλη μου φιλη αυτη που παντρευεται και θελω να ειμαι κι εγω ικανοποιημενη απο την εμφανιση μου..
για μακιγιεζ σκεφτηκα και εγω αλλα ο ντοκτορ μου, μου ειπε οτι καλο ειναι για λιγο καιρο ακομα να μη βαζω μεικ απ κτλ (σκιες και ολα τα υπολοιπα επιτρεπονται) επανω στην ουλη.. γι'αυτο ψαχνω καπως να το καλυψω με το μαλλι..
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:12, 10-09-07:

νομίζω ότι με μία φορά που θα βάλεις πάνω make up για μια ειδική περίπτωση δεν έγινε και τίποτα....

φαντάζομαι ότι σου το λέει να μη βάζεις για να παίρνει αέρα και να επουλωθεί πιο γρήγορα και πιο σωστά!
Αν όμως βάλεις μια φορά για μια ειδική περίσταση ... εεεε δε χάθηκε και ο κόσμος μωρέ! Να μην ξεχάσεις όμως να το καθαρίσεις καλά μετά

ρώτα τον
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 08:21, 10-09-07:

οκ.. θενξ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:18, 16-09-07:

Παιδιά, μία απορία... Από το La Redoute έχετε παραγγείλει ποτέ;;
1. πώς είναι η ποιότητα των προϊόντων;;
2. πρέπει να δώσει κανείς πιστωτική κάρτα;;

άλλη διευκρίνιση;;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:23, 16-09-07:

τα μεγεθοι ποτε δεν εχουν βγει οπως τα εχω παραγγειλει... αλλα κ αλλα

ποιοτητα καλη σχετικα οχι κ η τελεια....
εγω πληρωσα με αντικαταβολη...
αργουν παρα πολυ να στα φερουν (1,5 μηνας) εχει περασει κ ακομα δεν εχω παρει τα εσωρουχα που εχω παραγγειλει
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:06, 16-09-07:

χμμμ... άστο τότε... Ευχαριστώ!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους