Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,440 μηνύματα σε 94,330 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 709 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 11:20, 15-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Heptamer
Και αναρωτιόμουν τις προάλλες γιατι το Λια-κό μαλλί ήταν έτσι οπως ήταν!

Τωρα μου λύθηκε η απορια!

Ηταν εντελώς αχτένιστο!!!
ωχ εγώ γιατί νομίζω πως το Λιακι είχε πάει κομμωτήριο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:43, 15-10-09:

Και αναρωτιόμουν τις προάλλες γιατι το Λια-κό μαλλί ήταν έτσι οπως ήταν!

Τωρα μου λύθηκε η απορια!

Ηταν εντελώς αχτένιστο!!!

7!!

αυτα δε τα λενε σε γυναικες!
τι σου μαθαινω τοσο καιρο??
(διορθωσε το οσο ειναι ωρα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 13:05, 15-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αυτή κάνει και μπούκλες;
Όχι..
Είναι μόνο για ίσιωμα αλλά ισιώνει και μαλλιά τύπου Τάμτας (μανούλα)
Για μπούκλες ενα επαγγελματικό ψαλίδι νομίζω,θα σε ικανοποιούσε!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:20, 15-10-09:

Thanks mindcircus, θα το κοιτάξω αυτό που λες! Μήηηπως ξέρεις και κανένα κομμωτήριο που να έχει στην Αθήνα;

Heptamer είχα πάει κομμωτήριο τότε ΛΟΟΟΟΛ! Απλά το χτένισμα ήταν τέτοιο που χάλασε εύκολα.

Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Heptamer
Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 18:31, 15-10-09:

Heptamer είχα πάει κομμωτήριο τότε ΛΟΟΟΟΛ! Απλά το χτένισμα ήταν τέτοιο που χάλασε εύκολα.
Για να κανω χρηση της προσφιλής σου αγγλικής:

easy come (hairstyle),easy go (kaputt)!!

Y.Γ. Μια χαρά ηταν το χτένισμά σου!
Κανεις σε σε "μεμφεται" - αλλά (απλά) όλοι σε πειράζουν!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:26, 15-10-09:

Thanks mindcircus, θα το κοιτάξω αυτό που λες! Μήηηπως ξέρεις και κανένα κομμωτήριο που να έχει στην Αθήνα;
που να εχει τι? το μηχανημα η να κανει πετυχημενα μαλλια?(ισια η μπουκλα)
αν εννοεις το μηχανημα θα το βρεις σε μαγαζι που πουλα προιοντα κομμωτηριου πχ δαφνης και ξενος(πατα στο γκουγκλ και θα σου βγαλει περιοχες!!)

Για να κανω χρηση της προσφιλής σου αγγλικής:

easy come (hairstyle),easy go (kaputt)!!

Y.Γ. Μια χαρά ηταν το χτένισμά σου!
Κανεις σε σε "μεμφεται" - αλλά (απλά) όλοι σε πειράζουν!
μπραβο παλικαρι μου!

μακους !!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,876 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 03:34, 16-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
που να εχει τι? το μηχανημα η να κανει πετυχημενα μαλλια?(ισια η μπουκλα)
αν εννοεις το μηχανημα θα το βρεις σε μαγαζι που πουλα προιοντα κομμωτηριου πχ δαφνης και ξενος(πατα στο γκουγκλ και θα σου βγαλει περιοχες!!)
Που να έχει το μηχάνημα καλέ!
Έτσι όπως το διάβασα κατάλαβα ότι το πουλάνε σε κομμωτήρια
Thanks!!!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:26, 16-10-09:

Λια, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε ενα καταστημα οπου πωλουν προιοντα κομμωτηριου(βλ. ΔΑΦΝΗΣ) και να ζητησεις απο καποια πωλητρια να σε βοηθησει να επιλεξεις το καταλληλο.
Αυτες γνωριζουν πολλα περισσοτερα απο ολες εμας μαζι και το σιγουρο ειναι οτι θα σου προτεινουν το καταλληλο επαγγελματικο προιον για τις αναγκες των μαλλιων σου, το οποιο προφανως θα ειναι καποιο με κεραμικες πλακες και ιονιστη.
Αλλα οπως και να εχει, οσο και να προστατευουν οι κεραμικες πλακες την τριχα, δεν παυει να ειναι ο,τι χειροτερο μπορει να κανει κανεις σε καθημερινη βαση.
Καλυτερα να εχεις μια κοπελα να ερχεται σπιτι σου να σου τα ισιωνει καθε 2-3 μερες παρα να τα καψεις...
Διοτι εαν το χρησιμοποιεις καθε μερα ή ακομα και 2-3 φορες την εβδομαδα, θα τα καταστρεψεις. Στανταρντ!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:32, 16-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Λια, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε ενα καταστημα οπου πωλουν προιοντα κομμωτηριου(βλ. ΔΑΦΝΗΣ) και να ζητησεις απο καποια πωλητρια να σε βοηθησει να επιλεξεις το καταλληλο.
Αυτες γνωριζουν πολλα περισσοτερα απο ολες εμας μαζι και το σιγουρο ειναι οτι θα σου προτεινουν το καταλληλο επαγγελματικο προιον για τις αναγκες των μαλλιων σου, το οποιο προφανως θα ειναι καποιο με κεραμικες πλακες και ιονιστη.
Αλλα οπως και να εχει, οσο και να προστατευουν οι κεραμικες πλακες την τριχα, δεν παυει να ειναι ο,τι χειροτερο μπορει να κανει κανεις σε καθημερινη βαση.
Καλυτερα να εχεις μια κοπελα να ερχεται σπιτι σου να σου τα ισιωνει καθε 2-3 μερες παρα να τα καψεις...
Διοτι εαν το χρησιμοποιεις καθε μερα ή ακομα και 2-3 φορες την εβδομαδα, θα τα καταστρεψεις. Στανταρντ!
αυτο ισχυει.
ειναι τρομερη καταστροφη για τα μαλλια.
φαντασου μισελ το βαζεις στους 200 βαθμους!
βγαινει ατμος!
ισως με τα μαλλια που εχεις να προσπαθουσες να βρεις εναν τροπο να ταφηνεις φυσικα ειτε κανοντας ενα ευκολο κουπ η με κοκκαλακια, με καποιον φυσικο τροπο δηλαδη και να μην τα ταλαιπωρεις καθημερινα γιατι μετα... τζιβα το μαλλι! καμμενο και θαμπο!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:05, 16-10-09:

Σοβαρά; Δεν είναι το ίδιο με το πιστολάκι;;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:13, 16-10-09:

Michelle γιατί δε δοκιμάζεις να βάλεις ρόλεϋ για τις μπούκλες;
Όταν είχα τα μαλλιά μου πιο κοντά (στο δικό σου το μήκος) το έκανα.
Τα έλουζα, τα στέγνωνα με το πιστολάκι ελαφρώς, τα τύλιγα και κοιμόμουν με αυτά. Το πρωί είχαν στεγνώσει τελείως και ήταν πολύ καλά.

Υπάρχουν 2 είδη, τα σκέτα και αυτά που τα βράζεις. Δεν ξέρω πως τα λένε

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:23, 16-10-09:

Σοβαρά; Δεν είναι το ίδιο με το πιστολάκι;;
Εννοειται πως οχι!
Τι λεμε τοση ωρα?!
Προσωπικα, δε θα στο προτεινα...

Michelle γιατί δε δοκιμάζεις να βάλεις ρόλεϋ για τις μπούκλες;
Όταν είχα τα μαλλιά μου πιο κοντά (στο δικό σου το μήκος) το έκανα.
Τα έλουζα, τα στέγνωνα με το πιστολάκι ελαφρώς, τα τύλιγα και κοιμόμουν με αυτά. Το πρωί είχαν στεγνώσει τελείως και ήταν πολύ καλά.

Υπάρχουν 2 είδη, τα σκέτα και αυτά που τα βράζεις. Δεν ξέρω πως τα λένε
Νομιζω οτι κατα κυριο λογο το θελει για ισιωμα...
Αλλα αληθεια, πως βγαινουν τα μαλλια με τα ρολευ?? Δε βαζεις καμμια φωτο απο το νετ να δω?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:38, 16-10-09:

Ε τότε δεν το παίρνω, ευχαριστώ που μου το είπατε!! Εγώ νόμιζα ότι η φθορά που προκαλεί στα μαλλιά είναι σαν πιστολάκι!
Ηρώ πόση ώρα σου έπαιρνε να βάλεις τα ρόλει; Μου φαίνεται τρομερά time consuming! Και πως κοιμόσουν με αυτά, δεν σε ενοχλούσαν; Επίσης, δεύτερη μέρα άντεχαν, ή έπρεπε να το κάνεις καθημερινά;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:43, 16-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida;649489
Ν[FONT=Verdana
ομιζω οτι κατα κυριο λογο το θελει για ισιωμα...
Αλλα αληθεια, πως βγαινουν τα μαλλια με τα ρολευ?? Δε βαζεις καμμια φωτο απο το νετ να δω?
[/font]
Δεν μπορώ να σου βάλω μια φώτο συγκεκριμένη, γιατί το αποτέλεσμα ποικίλει από το τι τρίχα έχεις, πόσο μακριά είναι τα μαλλιά σου, αλλά και αν τα θες με έντονες μπούκλες ή όχι.

Γίνονται πάντως πολύ φυσικές και επειδή δεν είναι με πιστολάκι λάμπουν και είναι πολύ απαλά τα μαλλιά.. άσε που μοσχοβολάνε! (δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει, αλλά κάθε φορά που αφήνω τα μαλλιά μου να στεγνώσουν μόνα τους διατηρείτε το άρωμα του σαμπουάν, ενώ με το πιστολάκι αλλοιώνεται)
Αν δεν τις θες εντονες μπορείς να τα χτενίσεις με μια πηρούνα απαλά για να ξεμπερδευτούν.

Τώρα που το θυμήθηκα θα τυλιχτώ μου φαίνεται απόψε και όπως βγουν!

Ε τότε δεν το παίρνω, ευχαριστώ που μου το είπατε!! Εγώ νόμιζα ότι η φθορά που προκαλεί στα μαλλιά είναι σαν πιστολάκι!
Ηρώ πόση ώρα σου έπαιρνε να βάλεις τα ρόλει; Μου φαίνεται τρομερά time consuming! Και πως κοιμόσουν με αυτά, δεν σε ενοχλούσαν; Επίσης, δεύτερη μέρα άντεχαν, ή έπρεπε να το κάνεις καθημερινά;
Παίρνει σίγουρα πολύ λιγότερη ώρα από το να τα κάνεις με το ψαλίδι!
Για την ακρίβεια δε σου παίρνει πάνω από 10 λεπτά.
Φαντάσου στο δικό μου κεφάλι και είναι τόσο.. στο δικό σου κανα 5λεπτο.
Το καλύτερο είναι να τους βάλεις λίγο αφρό πριν τα τυλίξεις και λακ αφού τα ξετυλίξεις.
Κρατάνε το ίδιο με οποιοδήποτε χτένισμα. Αν σου κρατάει το ίσιωμα δηλαδή θα σου κρατήσουν κι αυτά.
Στον ύπνο δεν ενοχλούν καθόλου εκτός και αν κοιμάσαι ανάσκελα.
Ούτε λύνονται ούτε τίποτα.

εντιτ:
Πάντως μην περιμένεις να το πετύχεις με την πρώτη.
Την πρώτη μέρα θα ξυπνήσεις, θα τα δεις και θα πεις.. "χμμ έπρεπε να τα είχα τυλίξει έτσι"
Τη δεύτερα μέρα θα βγουν καλύτερα και την τρίτη θα το έχεις βρει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 16-10-09 στις 16:53.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:30, 16-10-09:

Κατσε να σου πω περιληπτικα τα δικα μου σχολια μιας κι ειναι ωρα κους κους για μενα!

εχω απολα οσα εχουν ειπωθει, τα μαλλια μου ειναι ισια, παρα πολλα με κανονικη τριχα και μακρια επισης οποτε δε χρειαζομαι ισιωμα αλλα οταν ειναι να κανω μπουκλα χρειαζομαι κατι δυνατο και πολυ λακ γιατι απο το βαρος σε μια ωρα εχουν πεσει. μη πω δε αν εχει υγρασια!

πιστολακι: καλο για στεγνωμα(πολλες φορες ταφηνω να στεγνωσουν μονα τους) αλλα πρεπει ναχεις ''χερι'' για να τα ισιωσεις η να κανεις μπουκλα, θελει τεχνη την οποια εγω δεν κατεω!

κεραμικο ισωτικο(αυτο που σου ειπα):καταστροφη σκετη για τα μαλλια, ειναι για λιγες φορες αν θελεις να κανεις μιαν εμφανιση, αλλα η δουλεια που κανει ειναι εξαιρετικη και συντομη*σε 20λεπτο και ουτε εχεις ξεμπερδεψει!) βαζεις τη λακ σου κι ετοιμη!

ρολλευ!απολα τα ειδη ρολλευ συστηνω βραστα(εχουν νερο μεσα, τα βραζεις σε νερακι και τα στροφογυρνας στα στεγνα μαλλια, προτιμω τα χοντρα που κανουν χοντρρες αερινες μπουκλες αλα βουγιουκλακη - αλλα και τα λεπτα αν θελεις να κανεις καποιο χτενισμα, πχ να πιασεις μερικα μπροστινα μπουκλακια και να τα μαζεψεις πισω με ωραια τσιμπιδακια.)μεχρι να βρασουν εχεις βαφτει, τα βαζεις, ντυνεσαι και σε 20λεπτο τα βγαζεις. ετοιμη!

τα αλλα ρολλευ θελουν νωπα μαλλια ισως απο το βραδυ να ταχεις βαλει η να καθεσαι να στεγνωνεις με το πιστολακι.
τι βαρετο! ασε που ποναει το κεφαλι σου μετα κι εχεις νευρα χωρις λογο!

αλλη λυση ειναι η μονιμη κομμωτρια που θαρχεται μερα παρα μερα να στα φτιαχνει.

τι τραβαμε εχετε σκεφτει? και μονο που γραψα ολαυτα σκεφτηκα

(σημασια εχει ομως το αποτελεσμα και μπρος τα καλλη τι ειν ο πονος!)

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 18:05, 16-10-09:

Με όσα άκουσα τελικά μου φαίνεται δεν θα αλλάξω ποτέ αυτό που έχω.. ()

Λοιπόν, τα μαλλιά μου τα έχετε δει- είναι σπαστά, ίσια πάνω, μπούκλες κάτω. Με έχει σώσει ένα μηχάνημα της Babyliss, σχετικά παλιό μοντέλο, που το χρησιμοποιώ καθημερινά για να ισιώνω τη φράντζα και τις ατίθασες τούφες. Ειλικρινά το λατρεύω, γιατί μέσα σε 10 λεπτά έχει θερμανθεί (δεν έχει ατμούς και τέτοια), του κάνω ένα πέρασμα και αφήνει το μαλλί ακριβώς όπως το θέλω. Δεν το κάνει φυσικά τελείως ίσιο- ούτε κατα διάννοια- αλλά το κάνει λείο και στιλπνό στο σημείο όπου το έχω περάσει, και αυτό είναι που προσωπικά προσπαθώ να πετύχω οπότε είμαι απόλυτα ευχαριστημένη!

Το έχω αρκετά χρόνια, και η μόνη φορά που μου προκάλεσε ζημιά ήταν όταν για ένα μήνα τουλάχιστον μου την είχε δώσει και ίσιωνα όλο το μαλλί συνέχεια, κάνοντας ένα και δύο και τρία περάσματα για να είναι όσο πιο ίσιο γίνεται. Εκεί το κατέστρεψα και πήγα το έκοψα πολύ γιατί οι άκριες δε βλέπονταν..
Για μηχάνημα για μπούκλες δεν έχω ιδέα.. Τα αφήνω απλά τελείως φυσικά, να στεγνώσουν χωρίς πιστολάκι, όταν δε θέλω να είναι σπαστά- ίσια.

Είναι το Babyliss C29a- δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη στο εμπόριο και δυστυχώς δε θυμάμαι καθόλου τιμή.. Μπορείς όμως να ρωτήσεις σε κάποιο κατάστημα, αν σε ενδιαφέρει

Για μηχάνημα για μπούκλες δεν έχω ιδέα.. Εγώ απλά τα αφήνω να στεγνώσουν φυσικά, χωρίς πιστολάκι, και γίνονται από μόνα τους.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:35, 19-10-09:

Ax...αυτό είχα πάρει κι εγώ Καλυψούλι...με όλα τα εξαρτήματα (για μπούκλες κλπ)...
Το μόνο που ευχαριστήθηκα ήταν οι μπούκλες...για ίσιωμα no way
Επίσης πραγματικά αγριεύουν απίστευτα τα μαλλιά....τα νιώθω πολύ ξερά....

Για ίσιωμα προτιμώ επαγγελματικό πιστολάκι....
Κι εμένα το χέρι μου δεν έπιανε στην αρχή και τώρα μια χαρά...
Είναι θέμα εξάσκησης!

Για μπούκλες, ότι είπε η Ηρώ...
Εγώ έχω τα ρόλευ που είναι σαν σφουγγάρι....και κοιμόμουν άνετα....
Στη αρχή βέβαια βγήκα και σαν την μικρή Λουλού ένα πράγμα...αλλά είναι μέχρι να μάθεις πως θες να τα τυλίξεις...
Ας πούμε όταν τα είχα μακριά...τα τύλιγα μέχρι την μέση και έτσι όπως έπεφταν άρχιζαν ίσια και στο τέλος έκαναν μπούκλα...
Αυτό βέβαια το κάνεις και με πιστολάκι φτάνει να ξέρεις την τεχνική...
Εγώ την έμαθα κοιτώντας προσεχτικά πως μου τα έκανε η κομμώτρια και μετά από πολλές προσπάθειες το πέτυχα κι αυτό

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 20:51, 19-10-09:

κοριτσια για ισιωμα συστηνω το πιστολακι. σταθερη αξια. καλη βουρτσα και δυνατο πιστολακι. για μπουκλες υπαρχει τροπος και με το πιστολακι αν θες.

(τωρα για τα ρολευ που λετε, μια απορια εχω ασχετη με το θεμα αλλα ας την πω να πουμε και λιγο τον πονο μας.. πως εμφανιζεσαι βραδυατικα να σε δει ο μποιφρεντ ρε παιδι μου με γεματο το κεφαλι ρολευ?? ασε που αν βαλεις και καμια μασκα θα ειναι σαν τις ταινιες που σε βλεπει και βαζει τις φωνες ο καημενος )

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 21:20, 19-10-09:

Ποτέ με μπόυφρνετ ρόλευ!!!!
Δεν συμβαδίζουν!
Ποτέ...ποτέ...ποτέ!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:16, 19-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
κοριτσια για ισιωμα συστηνω το πιστολακι. σταθερη αξια. καλη βουρτσα και δυνατο πιστολακι. για μπουκλες υπαρχει τροπος και με το πιστολακι αν θες.

(τωρα για τα ρολευ που λετε, μια απορια εχω ασχετη με το θεμα αλλα ας την πω να πουμε και λιγο τον πονο μας.. πως εμφανιζεσαι βραδυατικα να σε δει ο μποιφρεντ ρε παιδι μου με γεματο το κεφαλι ρολευ?? ασε που αν βαλεις και καμια μασκα θα ειναι σαν τις ταινιες που σε βλεπει και βαζει τις φωνες ο καημενος )
κοιτα ενα τιπ-τωρα μου ρθε μπορεις να φορας ενα νυχτικο και...νεικιντ.
λες να κοιταξει τα ρολλευ η να παει αλλου το ματι του??
νομιζω πως θα ξεχασει τα ρολλευ.
οσο για τη μασκα...
χμ...
υπαρχουν αυτες οι διαφανεις-τζελ ειναι σαν κρεμουλα.
οποτε κανεις τη δουλεια σου και δυο σε ενα.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 22:27, 19-10-09:

μωρε τα ρολευ δεν ξεχνιουνται!!! αμα σε δει ο αλλος σαν τη βασιλειαδου!!
γιαυτο επαναλαμβανω πιστολακι και παλι πιστολακι

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:28, 19-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
εγώ ποντάρω ότι θα κοιτάξει τα ρόλλευ και το αέρινο νυχτικό που θα διαγράφονται πάνω του αισχρές λεπτομέρειες θα πάει άπατο - και με τις τιμές που τους κοτσάρουνε , δεν είναι αν διακινδυνεύεις τα λεφτάκια σου

με γυρίζεις πίσω στο δημοτικό , στα αθώα μπουκαρίσματα στις γυναικείες τουαλέτες . Βασικά δεν χρειάζεται να πάω και τόσο πίσω , και τώρα το κάνω : που να βρεις σαπούνι στις ανδρών εμπ ;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 19-10-09 στις 22:30. Αιτία: δεν σου λέω
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 00:23, 20-10-09:

Πάντως michelle αν θέλεις τη γνώμη μου, αγόρασε ένα μπουκαλάκι σιλικόνης για μαλλιά από κάποιο κομμωτήριο, και άπλωνε μια μικρή ποσότητα στο μαλλί πριν απο κάθε απόπειρα ισιώματος, είτε με πιστολάκι είτε με κεραμική πλάκα. Σχετικά με τη σύγκριση, είναι δεδομένο ότι οι κεραμικές πλάκες καταστρέφουν εντελώς το μαλλί και το πιστολάκι είναι προτιμητέο... ως το μη χείρον βέλτιστον φυσικά αλλά τι να κάνεις... Και τέλος, εφόσον "παιδεύεις" τα μαλλιά σου θα μπορούσες να τα ενυδατώνεις με μάσκες και μια καλή μαλακτική κρέμα, αναλόγως με τον τύπο του μαλλιού. Αυτά από'μένα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 00:32, 20-10-09:

Δεν τα παιδεύω καλέ, φυσικά τα αφήνω και στεγνώνουν, έλεγα να αρχίσω να τα παιδεύω αλλά με αποθαρρύνατε
Με το πιστολάκι έχω κάνει give up τελείως. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρω να το χρησιμοποιήσω για να καταφέρω οτιδήποτε, απαιτεί προφανώς κάποια δεξιότητα που δεν διαθέτω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 08:29, 20-10-09:

Δεν τα παιδεύω καλέ, φυσικά τα αφήνω και στεγνώνουν, έλεγα να αρχίσω να τα παιδεύω αλλά με αποθαρρύνατε
Με το πιστολάκι έχω κάνει give up τελείως. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρω να το χρησιμοποιήσω για να καταφέρω οτιδήποτε, απαιτεί προφανώς κάποια δεξιότητα που δεν διαθέτω.
Με ενα επαγγελματικο σεσουαρ και λιγη υπομονη θα τα καταφερεις...(εδω τα καταφερνω εγω οταν δε βαριεμαι, ενω δεν εχω καθολου υπομονη με το οτιδηποτε)

Παράθεση

MrsLittleFairy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MrsLittleFairy
H MrsLittleFairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H MrsLittleFairy έγραψε στις 19:10, 20-10-09:

για να γίνουν τα μαλλία σπαστά με τη βοήθεια της φισούνας...καταλληλοτερο είναι το τζελ, ο αφρός ή τίποτα??

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 20:09, 20-10-09:

αφρος

Παράθεση

MrsLittleFairy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MrsLittleFairy
H MrsLittleFairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H MrsLittleFairy έγραψε στις 20:17, 20-10-09:

σε ευχαριστώ πολύ!!θα δοκιμάσω αύριο!!! [κατάληψη βλεπεις]

p.s. πολύ ωραία η υπογραφή σου!!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 03:45, 21-10-09:

ο αφρος ειναι καλυτερος.
το τζελ τα γυαλιζει πολυ και δε τα κανει να φαινονται ομορφα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 21-10-09 στις 04:05.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:25, 21-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από MrsLittleFairy
για να γίνουν τα μαλλία σπαστά με τη βοήθεια της φισούνας...καταλληλοτερο είναι το τζελ, ο αφρός ή τίποτα??
To τζελ ειναι ιδανικο για εκεινες που εχουν παρα πολλα μαλλια, ηδη το φυσικο τους ειναι αρκετα σγουρο και η τριχα τους ειναι αρκετα χοντρη (κατι σα σφουγγαριστρα μαλλια φαντασου )...Ο αφρος σε αυτου του τυπου μαλλια δεν κανει κατι.

Εαν εχεις λεπτη τριχα απο σπαστα μεχρι σγουρα μαλλια και νορμαλ σε ποσοτητα, τοτε ο αφρος ειναι η καλυτερη επιλογη. Μετα απο "διδακτορικο" στους αφρους ..θα σου προτεινα της Wellaflex για μπουκλες.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:07, 21-10-09:

Εαν εχεις λεπτη τριχα απο σπαστα μεχρι σγουρα μαλλια και νορμαλ σε ποσοτητα, τοτε ο αφρος ειναι η καλυτερη επιλογη. Μετα απο "διδακτορικο" στους αφρους ..θα σου προτεινα της Wellaflex για μπουκλες.
Δεν υπάρχει καλύτερος αφρός πραγματικά!

Εύγε Νεράιδα που ξέρεις να ξεχωρίζεις το καλό το πράμα

Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Μελιώ
H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 00:04, 22-10-09:

μωρε τα ρολευ δεν ξεχνιουνται!!! αμα σε δει ο αλλος σαν τη βασιλειαδου!!
γιαυτο επαναλαμβανω πιστολακι και παλι πιστολακι
Μωρέ άμα είναι κάποια σαν τη Βασιλειάδου νομιζεις το πιστολάκι θα τη σώσει ?

Καλά τα λέει η δις από δω ..
οσο για τη μασκα...
χμ...
υπαρχουν αυτες οι διαφανεις-τζελ ειναι σαν κρεμουλα.
οποτε κανεις τη δουλεια σου και δυο σε ενα.
Και για του λόγου το αληθές

Ότι έχει γυρίσει ο μποιφρεντ και του λες

- Μωρό μου μόλις σιδέρωσα τα πουκάμισά σου .... ( επειδή εσύ μαγείρεψες και έκανες τα μπαλκόνια για να μην ξεχνιόμαστε )

Εσύ τι πιστεύεις ?

Τα πουκάμισα θα προσέξει ?

Τα μπικουτί ?

Ή τα ..... " αυτά " ...... ?

τιπ : Τον αφρό που πρότεινε η Νερ ψηφίζω κι εγώ !

Και τώρα ερώτημα δικό μου
Θα παρευρεθώ σε ένα γάμο και θα φορέσω μια πολύ στενή φούστα
σε ύψος εκεί που τελειώνει το γόνατο ..
η οποία διαγράφει ότι εσώρουχο
Μήπως να μην φορέσω καθόλου ? Ή χοντρό ?

Από την άλλη ... τέτοια εποχή εσείς θα φορούσατε κάλτσες ?
Και λέω κάλτσες γιατί μη μου πείτε για καλσόν δεν φορώ ποτέ
και τι χρώμα ? Συνήθως φορώ μαυρες αλλά δεν μου πάει με αυτό τον καιρό
Για πείτε γνώμες ...

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 00:28, 22-10-09:

βρε φιλενας μα γιατι δεν με νιωθεις οσον αφορα τα μπικουτι?? αμα μια γυναικα τα βαλει και ριξει και μια μασκα στη μουρη ιδια η βασιλειαδου θα γινει και να μην ειναι!!!

τωρα για την φουστα... πως και δεν σκεφτηκες το στριγνκ??
επισης αν ειναι κλειστο το παπουτσι που θα βαλεις και θες να βαλεις καλτσες γιατι δεν βαζεις χρωμα του ποδιου?

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 07:56, 22-10-09:

βρε φιλενας μα γιατι δεν με νιωθεις οσον αφορα τα μπικουτι?? αμα μια γυναικα τα βαλει και ριξει και μια μασκα στη μουρη ιδια η βασιλειαδου θα γινει και να μην ειναι!!!

τωρα για την φουστα... πως και δεν σκεφτηκες το στριγνκ??
επισης αν ειναι κλειστο το παπουτσι που θα βαλεις και θες να βαλεις καλτσες γιατι δεν βαζεις χρωμα του ποδιου?

συμφωνω με την φεγγαροσκονη () στρινγκ (το καθολου δεν ειναι "πρεπον") και χρωμα του δερματος(εδω το καθολου δεν ειναι και κακο).

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 09:35, 22-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ

Για πείτε γνώμες ...
Καταρχας κοριτσακι, μην κανεις τη μεγιστη βλακεια και βαλεις καλσον ή καλτσες...Ειναι γελοιο το θεαμα τετοια εποχη, ακομα και εαν προκειται για ενα στο χρωμα του δερματος. Μη σου πω οτι θεωρω του ματς ακομα και τις μποτες που φορουν μερικες. Δηλαδη με 22 βαθμους που πας μανα μου με την μποτα?! Εγω γοβα φοραω με γυμνο ποδι και βγαζω την μπεμπελη...

Τωρα περι εσωρουχου...υπαρχουν εκεινα που ειναι για τετοιου ειδους υφασματα και δε φαινεται ειλικρινα τιποτα.
Απο την αλλη το να μη φορεσεις εσωρουχο δεν ειναι ουτε χοντρο αλλα ουτε και ασχημο, αφου ουτως ή αλλως δε θα το ξερει κανεις, εκτος απο εσενα. Στην τελικη, σε κανει να νοιωθεις και σεξυ... Το μονο αρνητικο ειναι μη σηκωθεις απο την καρεκλα σου και εχεις μια σταμπα "να" στη φουστα σου...εαν καταλαβαινεις τι εννοω
Εαν συνοδευεσαι απο τον φιλο σου, εγω ψηφιζω το "καθολου εσωρουχο" και θα με θυμηθεις!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 10:51, 22-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ

Για πείτε γνώμες ...
υπάρχουν εσώρουχα χωρίς ραφή, αυτά τα δοκίμασες;;;

επίσης για το καλσόν... θα δεις ανάλογα με τον καιρό. Αν είναι για το Σάββατο, που μάλλον θα βρέχει, μπορείς να βάλεις ένα λεπτό 15 ντενιερ μεταξωτό καλσονάκι στο χρώμα του δέρματος. Κάλτσες σιλικόνης δεν θα συνιστούσα διότι αν η φούστα είναι πολύ στενή, τότε θα διαγράφεται το σημείο της καλτσοδέτας. Για τον ίδιο λόγο δεν συνιστώ και κάλτσα με ζαρτιέρα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 10:57, 22-10-09:

λοιπον αρα με συνοπτικες διαδικασιες θα φορεσεις ενα στρινγκ και δεν θα βαλεις καλσον αφου δεν σ'αρεσει και τελειωσε το θεμα

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 12:51, 22-10-09:

Να ρωτήσω κάτι- το στρινγκ σε μια τόσο στενή φούστα όπως την περιγράφει η Μελιώ μας, δεν θα διαγράφει;..
Πείτε με συντηρητική, αλλά δε θέλω με κανέναν τρόπο να φαίνεται όταν το φοράω και σε εκείνους που δεν πρέπει- πόσο μάλλον να διαγράφεται και να είναι σε κοινή θέα σε έναν γάμο!

Όσο για το καλσον/κάλτσες, αν διαλέξεις κάτι λεπτό φαντάζομαι πως δεν θα έχεις πρόβλημα. Είχα πάει σε ένα πάρτυ το Σάββατο και επειδή φορούσα ένα πολύ κοντό φόρεμα, έβαλα καλσόν και μπότες μέχρι τον αστράγαλο και δεν ζεστάθηκα καθόλου!

Εγώ ψηφίζω εσώρουχο που να εφαρμόζει τέλεια, χωρίς ραφές, κι ας φαίνεται και λίγο ότι φοράς- σιγα!- Και κάλτσες στο χρώμα του δέρματος, ή μπορείς να βρείς εκείνες που είναι μικρές και είναι απλά για να καλύπτουν το σημείο του ποδιού που είναι μέσα στο παπούτσι (δεν ξέρω αν το εξηγώ σωστά, αλλά το πιάσατε τέλος πάντων!!). Εκτός κι αν φορέσεις παπούτσια ανοιχτά, οπότε καλύτερα μη βάλεις καθόλου. Ούτως ή άλλως, ο καιρός δικαιολογεί και τη μία περίπτωση και την άλλη!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 13:07, 22-10-09:

Να ρωτήσω κάτι- το στρινγκ σε μια τόσο στενή φούστα όπως την περιγράφει η Μελιώ μας, δεν θα διαγράφει;..
κοιτα εγω προσωπικα τα στρινγκ δεν τα συμπαθω γιατι ρε παιδακι μου δεν ειναι και οτι βολικοτερο να τα φορας..
τωρα να διαγραφει εννοεις θα φαινεται οτι φοραει στρινγκ ας πουμε? μα η φιλενας εδω σκεφτοταν να παει χωρις η τρελλεγκο

παντως για να σοβαρευτω η σλογκι η εταιρεια εχει τετοια χωρις ραφες εχω αγορασει και ειναι πολυ ωραια και ειναι ιδανικα κιολας και για καλοκαιρι με λινα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:46, 22-10-09:

Γιατι καλε Μουν θεωρεις τρελλο το να μη φορεσει καποια στο εσωρουχο της?

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 13:53, 22-10-09:

Δεν είπε ότι το θεωρεί τρελό καλέ- απλά φαντάζομαι πως της φαντάζει περίεργο, επειδή ίσως εκείνη (όπως ούτε κι εγώ) δεν θα το έκανε

πς. συν το ότι ήθελε να πειράξει τη Μελιώ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:34, 22-10-09:

μην το φορατε εσεις και ολα καλα θα πανε ..να ειστε σιγουρες..

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 08:24, 23-10-09:

Απο την αλλη το να μη φορεσεις εσωρουχο δεν ειναι ουτε χοντρο αλλα ουτε και ασχημο, αφου ουτως ή αλλως δε θα το ξερει κανεις, εκτος απο εσενα. Στην τελικη, σε κανει να νοιωθεις και σεξυ... Το μονο αρνητικο ειναι μη σηκωθεις απο την καρεκλα σου και εχεις μια σταμπα "να" στη φουστα σου...εαν καταλαβαινεις τι εννοω
Εαν συνοδευεσαι απο τον φιλο σου, εγω ψηφιζω το "καθολου εσωρουχο" και θα με θυμηθεις!
Μην υποτιμάτε ποτέ το εξασκημένο ανδρικό μάτι κυρίες μου...

Που για αυτο,η απουσια / παρουσια / ταυτοποιηση του γυναικειου εσωρουχου γίνεται σχεδόν αυτόματα.

Συνεπώς,αν μια γυναικα ειναι α-σώρουχη (),θα το ξερουν,εκτός απο εκεινη και ολοι (οι ανδρες) οσοι τη θωπεύουν με τα ματια....

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 08:34, 23-10-09:

Hept, υπαρχουν πλεον εσωρουχα που δε διαγραφουν ουτε στο ελαχιστο. Οσο εξασκημενο να ειναι το ματι του οποιουδηποτε, εν προκειμενω δε θα μπορεσει να καταληξει στο συμπερασμα που ανεφερες...Ειναι τεσταρισμενο.

Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 09:59, 23-10-09:

Hept, υπαρχουν πλεον εσωρουχα που δε διαγραφουν ουτε στο ελαχιστο. Οσο εξασκημενο να ειναι το ματι του οποιουδηποτε, εν προκειμενω δε θα μπορεσει να καταληξει στο συμπερασμα που ανεφερες...Ειναι τεσταρισμενο.
γτεν!....δε μπορει να εχω μεινει τόοοοοσο πίσω!!!

Πρεπει σφόδρα να παω για επιμόρφωση!!!!

Τωρα το να υπαρχουν εσωρουχα που δε διαγραφονται καθολου,δυσκολευομαι να το πιστεψω,ειδικα οταν το παντελονι ή η φουστα ειναι λεπτα και εφαρμοστα και ανοιχτου χρωματος. Καποιο απο τα στρινγκοκόρδονα θα φαινεται καπου,θα σφιγει σιγουρα το λαστιχο σε καποια σημεια τη μεση,αναγκαζοντας την γειτονική σαρκική χώρα να τονίζεται / ξεπροβαλλει περισσότερο...τα τελειώματα του θα φαινονται / διαγραφονται καποια στιγμή αναγκαστικα,οσο περιτεχνα και αν κρυφτουν πισω απο τις εσωτερικες φόδρες.......δε μπορει να ειναι αορατο!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:08, 23-10-09:

γτεν!....δε μπορει να εχω μεινει τόοοοοσο πίσω!!!

Πρεπει σφόδρα να παω για επιμόρφωση!!!!

Τωρα το να υπαρχουν εσωρουχα που δε διαγραφονται καθολου,δυσκολευομαι να το πιστεψω,ειδικα οταν το παντελονι ή η φουστα ειναι λεπτα και εφαρμοστα και ανοιχτου χρωματος. Καποιο απο τα στρινγκοκόρδονα θα φαινεται καπου,θα σφιγει σιγουρα το λαστιχο σε καποια σημεια τη μεση,αναγκαζοντας την γειτονική σαρκική χώρα να τονίζεται / ξεπροβαλλει περισσότερο...τα τελειώματα του θα φαινονται / διαγραφονται καποια στιγμή αναγκαστικα,οσο περιτεχνα και αν κρυφτουν πισω απο τις εσωτερικες φόδρες.......δε μπορει να ειναι αορατο!
Υπαρχουν εκεινα που ειναι απο λεπτο υφασμα, χωρις ραφες και εαν επιλεξεις το σωστο νουμερο και οχι αυτο που θα ηθελες, τοτε δε θα σε σφιγγει, αλλα ουτε και θα διαγραφεται.

Να ενα απο αυτα:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 10:29, 23-10-09:

Υπαρχουν εκεινα που ειναι απο λεπτο υφασμα, χωρις ραφες και εαν επιλεξεις το σωστο νουμερο και οχι αυτο που θα ηθελες, τοτε δε θα σε σφιγγει, αλλα ουτε και θα διαγραφεται.

Να ενα απο αυτα:

sloggi ειναι νεραιδα μου ετσι? γιατι και γω σ'αυτα αναφερομουν και τα χω δοκιμασει σε μπεζ χρωμα/του δερματος το καλοκαιρι με λινα και ειναι τρομερα!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 10:30, 23-10-09:

Μην υποτιμάτε ποτέ το εξασκημένο ανδρικό μάτι κυρίες μου...

Που για αυτο,η απουσια / παρουσια / ταυτοποιηση του γυναικειου εσωρουχου γίνεται σχεδόν αυτόματα.

Συνεπώς,αν μια γυναικα ειναι α-σώρουχη (),θα το ξερουν,εκτός απο εκεινη και ολοι (οι ανδρες) οσοι τη θωπεύουν με τα ματια....
you have a point

παιδιά έχει δίκιο, κάποιοι άντρές είναι τόσο καλά εκπαιδευμένοι που ξεχωρίζουν τι βρακί φοράς απο χιλίομετρα
παθούσα από πρώην

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:46, 23-10-09:

κάτι που ποτέ δεν κατάλαβα..
στο κομμωτήριο ποια είναι η διαφορά από το φορμάρισμα με το χτένισμα-ίσιωμα?

(προβλήματα που έχει ο κόσμος..)

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 17:54, 23-10-09:

10 euros

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    BLUE SEA

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-15 στις 00:00.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 15:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους