Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,620 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,421 μηνύματα σε 94,925 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 705 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 13:28, 24-08-10:

Himela, δυο χρονια ειναι λιγος χρονος, κι εγω πριν 2 εκανα κι ακομα ταλαιπωρουμε για να επανελθει το μαλλι μου στα φυσιολογικα του. Κι ο κομμωτης μου με απετρεψε μιας κι εχω λεπτη τριχα κι εγω. Καλυτερα να ακολουθησεις τη συμβουλη της Ηρως. Το πολυ πολυ πετα καμια ανταυγεια να σου φυγει η ιδεα της ανανεωσης.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,585 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:47, 24-08-10:

Ευχαριστώ κορίτσια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:04, 24-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Το χαμομήλι έχω την εντύπωση ότι ανοίγει το φυσικό μαλλί και μην περιμένεις καμιά τεράστια διαφορά.
Στη θέση σου θα περίμενα λίγο ακόμα (αν τα έχεις βάψει πολύ πρόσφατα) και θα έκανα εδώ εκεί λίγες ανταύγιες πλατινέ.
Το ξανθό έχει πάρα πολλές αποχρώσεις κι αν δεν της είπες ακριβώς ποια θες, δεν είναι περίεργο κάποια να πάρει πρωτοβουλία

edit: Τώρα είδα ότι της ζήτησες όντως πλατινέ. Χμμμ μάλλον δεν άνοιξαν τόσο όσο θα περίμενε ή όσο άντεχε η τρίχα σου...
Άλλαξε κομμώτρια και ξαναδοκίμασε. Αυτή είναι η λύση. Να γίνουν άσπρες ενώ είναι μελί, πολύ δύσκολο!
Θενξ για την απάντηση.
Κομμώτρια εννοείται αλλάζω, δε ξαναπατάω εκεί.
Τώρα για τις ανταύγιες, μάλλον θα πάρω το σαμπουάν που έλεγα, γιατί όπως διάβασα αφαιρεί τους πορτοκαλί τόνους από το μαλλί, οπότε λογικά θα φτιάξει, και δε νομίζω να κάνει τόσο κακό, αφού μόνο σε κομμωτήρια το βρίσκεις το συγκεκριμένο.

Τώρα βλέπουμε αποτελεέσματα.

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 14:53, 24-08-10:

αν πληρωσεις τις τεμπερες στα βαφω εγω δωρεαν.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:46, 24-08-10:

Πανε χρονια οταν μου χαν πει για το silver και το αγορασα. Λιγες μερες πριν το χρησιμοποιησω μια κομμωτρια μου πε να μην το κανω γιατι θα κιτρινισουν τα μαλλια κι ετσι δεν το κανα. Ρωτησε διευκρινησεις, πριν το κανεις σε 2-3 κομμωτηρια. Το σημαντικοτερο κατεληξα ειναι το καλο κομμωτηριο, συμφωνα με τα κριτηρια της καθεμιας.
Πριγκηπισσα, το ξανθο και οι αποχρωσεις του γενικα δυσκολευουν περισσοτερο απο τα αλλα χρωματα, δυστυχως. Ομως αν το αποτελεσμα πετυχει ειναι εντυπωσιακοτατο. Το ξανθο χρωμα ομως και οι αποχρωσεις του θελουν υπομονη. Μη κανεις βιαστικες κινησεις και περιμενε με τον ηλιο να δεις τι χρωμα θα παρει. Στην τελικη χωρις λοξοδρομιες και πειραματισμους, πας και πετας ανταυγειες ντεκαπαρισμενες, φουλ οξυζενε για ξανοιγμα, προς Οκτωβρη. Κατευθειαν στοχο δηλαδη.
Οταν κανουμε ανταυγειες δεν κανουμε πειραματα κι εχουμε υπομονη. Παραλληλα με τις παρατηρησεις σου, βρες καλο κομμωτη και συζητα. Μην απελπιζεσαι αν δε σου αρεσουν τωρα, θα στρωσουν, μαλλια ειναι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 23:32, 24-08-10:

μιας και το μαλλι μου το βαφω 3 χρονια ξανθο και εχω και μια αναλογη εμπειρια και απο ντεκαπαζ και απο τα σιλβερ σαμπουαν εχω να πω οτι κανει μια χαρα δουλεια το σαμπουανοταν το μαλλι εχει ντεκαπαζ και οχι απλη βαφη τα αποτελεσματα ειναι θεαματικα..βαφω το μαλλι μου καθε 2.5 μηνες και το σαμπουαν με βοηθαει να κραταω το μαλλι μου στο χρωμα που το εβαψα χωρις να κιτρινιζει..επισης αν ειναι ηδη κιτρινο και το χρησιμοποιειτε συχνα θα φυγει η κιτρινιλα..εγω το χρησιμοποιω καθε φορα που λουζομαι..κανω ενα χερι με το κανονικο σαμπουαν και ενα με το σιλβερ..και τυχαινει πολλες φορες να το αφησω και 5 λεπτα για να δρασει καλυτερα..καλυτερο θεωρω της loreal το οποιο δεν ειναι ουτε πολυ δυνατο ουτε μαπα..επισης το σαμπουαν μεσα δεν εχει ντεκαπαζ..αν ειχε θα ανοιγε και το μαλλι το οποιο δεν ειναι βαμενο κατι που δεν συμβαινει..επισης κανει και για ανταυγειες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:40, 24-08-10:

Ωραίααααααα! Άρα να το παρω ή όχι;
Θα το παρω, κι αν τα κάνει χειρότερα πάω και το βάφω καστανό όλο.

Πριγκηπισσα, το ξανθο και οι αποχρωσεις του γενικα δυσκολευουν περισσοτερο απο τα αλλα χρωματα, δυστυχως. Ομως αν το αποτελεσμα πετυχει ειναι εντυπωσιακοτατο. Το ξανθο χρωμα ομως και οι αποχρωσεις του θελουν υπομονη. Μη κανεις βιαστικες κινησεις και περιμενε με τον ηλιο να δεις τι χρωμα θα παρει. Στην τελικη χωρις λοξοδρομιες και πειραματισμους, πας και πετας ανταυγειες ντεκαπαρισμενες, φουλ οξυζενε για ξανοιγμα, προς Οκτωβρη. Κατευθειαν στοχο δηλαδη.
Οταν κανουμε ανταυγειες δεν κανουμε πειραματα κι εχουμε υπομονη. Παραλληλα με τις παρατηρησεις σου, βρες καλο κομμωτη και συζητα. Μην απελπιζεσαι αν δε σου αρεσουν τωρα, θα στρωσουν, μαλλια ειναι.
Είναι η τρίτη φορά που κάνω ξανθές ανταύγιες, και είναι μοναδίκη φορά που βγαίνουν έτσι, ίσως γιατί ήταν άκυρη η κομμώτρια και δε το άφησε όσο έπρεπε. Μα και γω πώς την εμπιστεύτηκα στο άκυρο; Ο.ο
Ξέρω ότι με τον καιρό αλλάζει, αλλά δε μ' αρέσει το θέαμα. Θα πάρω το σίλβερ και ό,τι γίνει.

Μαλλιά είναι εξάλλου θα στρώσουν.

Θένκκκ γιού πολύ γκεερλζζ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 23:42, 24-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Ωραίααααααα! Άρα να το παρω ή όχι;
Θα το παρω, κι αν τα κάνει χειρότερα πάω και το βάφω καστανό όλο.

Είναι η τρίτη φορά που κάνω ξανθές ανταύγιες, και είναι μοναδίκη φορά που βγαίνουν έτσι, ίσως γιατί ήταν άκυρη η κομμώτρια και δε το άφησε όσο έπρεπε. Μα και γω πώς την εμπιστεύτηκα στο άκυρο; Ο.ο
Ξέρω ότι με τον καιρό αλλάζει, αλλά δε μ' αρέσει το θέαμα. Θα πάρω το σίλβερ και ό,τι γίνει.

Μαλλιά είναι εξάλλου θα στρώσουν.

Θένκκκ γιού πολύ γκεερλζζ.
ναι για μενα παρτο(καλυτερα το λορεαλ) και αστο πανω στο μαλλι σου 5-10 λεπτα..και μεχρι να φτασει στο επιπεδο που θες να το χρησιμοποιεις καθε φορα που λουζεσαι..μενεις αθηνα?αν ναι σε ποια περιοχη?

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 23:46, 24-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
ναι για μενα παρτο(καλυτερα το λορεαλ) και αστο πανω στο μαλλι σου 5-10 λεπτα..και μεχρι να φτασει στο επιπεδο που θες να το χρησιμοποιεις καθε φορα που λουζεσαι..μενεις αθηνα?αν ναι σε ποια περιοχη?
Ναι, αυτό μου' χε πει και η κοπέλα που μου το πρότεινε. Εχμμ.. ναι Αθήνα, κέντρο σχέδον.
Έχεις να προτείνεις κομμωτή;
Αυτό υπάρχει μόνο στα κομμωτήρια ή και σε κάνα Hondos ξέρω γω;

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 23:55, 24-08-10:

Ναι, αυτό μου' χε πει και η κοπέλα που μου το πρότεινε. Εχμμ.. ναι Αθήνα, κέντρο σχέδον.
Έχεις να προτείνεις κομμωτή;
Αυτό υπάρχει μόνο στα κομμωτήρια ή και σε κάνα Hondos ξέρω γω;
εχω να προτεινω αλλα Ζωγραφου αν σε βολευει..εγω καποτε επειδη ειχα βρει καλο κομμωτηριο εκανα 1 ωρα δρομο για να φτασω και να παω να τα βαψωευτυχως βρηκα αυτο εδω το οποιο ειναι αψογο..και ειμαι και πολυ περιεργη με το τι ξανθο θα βγει στο μαλλι μου..

οχι αυτο το εχουν μονο τα κομμωτηριααπλα σου λεω αυτο γιατι αν παρεις της schwarzkopf πχ που ειναι πολυ δυνατο μπορει να σου βγει και μπλε το μαλλι...ή αν παρεις ριλκεν το οποιο ειναι μαπα δεν θα δεις διαφορα..το λορεαλ ειναι στην μεση καιε ιναι πολυ καλο..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:10, 25-08-10:

ε που ειναι πολυ δυνατο μπορει να σου βγει και μπλε το μαλλι..
Μηπως να παει σε κομμωτηρια να ρωτησει, διοτι αν της βγει μπλε θα εισαι εδω να στα σουρουμε?
Επιμενω οχι στα πειραματα και λεω ναι στους ειδικους(κι ας μας βγηκε ετσι η προηγουμενη κομμωτρια), τωρα πριγκηπισσα συ αποφασιζεις. Υπαρχει και μεση λυση, να σου κανει αυτο το καμουφλαρισμα η ιδια η κομμωτρια.
Παλι για κομμωτηριο σε παροτρυνω

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 00:24, 25-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μηπως να παει σε κομμωτηρια να ρωτησει, διοτι αν της βγει μπλε θα εισαι εδω να στα σουρουμε?
Επιμενω οχι στα πειραματα και λεω ναι στους ειδικους(κι ας μας βγηκε ετσι η προηγουμενη κομμωτρια), τωρα πριγκηπισσα συ αποφασιζεις. Υπαρχει και μεση λυση, να σου κανει αυτο το καμουφλαρισμα η ιδια η κομμωτρια.
Παλι για κομμωτηριο σε παροτρυνω
επειδη εχω κανει αρκετα στο κεφαλι μου για να της λεω να το κανει αυτο μονη της και με το συγκεκριμενο σαμπουαν παει να πει οτι το μαλλι της δεν θα της βγει μπλε..ειμαι κατα των πειραματων ειδικα σε οτι αφορα το ξανθο γιατι ειναι πολυ δυσκολο χρωμα..δεν της ειπα ουτε να βαψει μονη της το μαλλι ουτε να κανει ντεκαπαζ μονη της..το σαμπουαν αυτο δεν προκειται να της βγαλει μπλε το μαλλι 100%..επισης και να της μπλεδισει λιγο που ειναι εξαιρετικα δυσκολο με το μελι που εχουν οι ανταυγιες στις στο επομενο λουσιμο θα φυγει..δεν μου μπλεδιζε εμενα που το ειχα ασπρο και το αφηνα και ενα τεταρτο το σαμπουαν στο κεφαλι μουθα μπλεδισει το μελι?για κανεναν λογο..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 00:24, 25-08-10:

Εχμ. .. Και γω φρικαρα λίγο με το μπλε. Αλλά δε βαριέσαι. Θα το δοκιμάσω με της λορεαλ μιας είναι καλό όπως λες και θα δούμε. Μάιντ και γω κομμωτήριο θα πήγαινα για NA το φτιάξω αλλά εχω πολύ λεπτη και αδύναμη τρίχα, και τα λυπάμαι να τα ταλαιπωρήσω κι άλλο. Ας δοκιμάσω πρώτα αυτό και αν δεν πετύχει θα παω στους ειδικούς.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:31, 25-08-10:

επειδη εχω κανει αρκετα στο κεφαλι μου για να της λεω να το κανει αυτο μονη της και με το συγκεκριμενο σαμπουαν παει να πει οτι το μαλλι της δεν θα της βγει μπλε..ειμαι κατα των πειραματων ειδικα σε οτι αφορα το ξανθο γιατι ειναι πολυ δυσκολο χρωμα..δεν της ειπα ουτε να βαψει μονη της το μαλλι ουτε να κανει ντεκαπαζ μονη της..το σαμπουαν αυτο δεν προκειται να της βγαλει μπλε το μαλλι 100%..επισης και να της μπλεδισει λιγο που ειναι εξαιρετικα δυσκολο με το μελι που εχουν οι ανταυγιες στις στο επομενο λουσιμο θα φυγει..δεν μου μπλεδιζε εμενα που το ειχα ασπρο και το αφηνα και ενα τεταρτο το σαμπουαν στο κεφαλι μουθα μπλεδισει το μελι?για κανεναν λογο..
Καλα ντε

Λαουρακι καντο κι αν δεν... παμε κομμωτηριο! Good luck!

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 00:40, 25-08-10:

Εχμ. .. Και γω φρικαρα λίγο με το μπλε. Αλλά δε βαριέσαι. Θα το δοκιμάσω με της λορεαλ μιας είναι καλό όπως λες και θα δούμε. Μάιντ και γω κομμωτήριο θα πήγαινα για NA το φτιάξω αλλά εχω πολύ λεπτη και αδύναμη τρίχα, και τα λυπάμαι να τα ταλαιπωρήσω κι άλλο. Ας δοκιμάσω πρώτα αυτό και αν δεν πετύχει θα παω στους ειδικούς.
με το λορεαλ να μην φοβασαι επισης αφου εχεις λεπτη και αδυναμη τριχα να μην κανεις συχνα ανταυγειες,σε καμια περιπτωση αν εχεις βαλει ντεκαπαζ να μην σου περνανε καινουρια ντεκαπαζ απο πανω και πολλες πολλες θεραπειες ειδικα στο κομμωτηριο..αν βλεπεις οτι χανεις πολυ μαλλι αλλαξε χρωμα..επισης το οτι εχεις τετοιου τυπου τριχα ειναι ακομα ενας λογος που δεν πρεπει να κανεις πειραματα με τα κομμωτηρια γιατι μπορει να πας σε καποια εντελως ακυρη και να σου κανει μεγαλη ζημια..καλυτερα να πας σε καποιο κομμωτηριο που σου εχει πει κοπελα πο υ κανει αρκετο καιρο ξανθο...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:51, 26-08-10:

τα σιλβερ σαμπουαν εχω να πω οτι κανει μια χαρα δουλεια το σαμπουανοταν το μαλλι εχει ντεκαπαζ και οχι απλη βαφη τα αποτελεσματα ειναι θεαματικα..
Δηλαδη το σιλβερ ενεργει μονο σε ντεκαπαρισμενο μαλλι???
Και γιατι αυτο?

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,357 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:23, 26-08-10:

Κορίτσια βοήθεια.
Σκέφτομαι να μπουκλάρω λίγο το μαλλί, αλλά δεν έχω ξανακάνει φόρμα... Ιδέες; Σχόλια; Τι να προσέχω;

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 21:19, 26-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Δηλαδη το σιλβερ ενεργει μονο σε ντεκαπαρισμενο μαλλι???
Και γιατι αυτο?
οχι δεν ενεργει μονο στο ντεκαπαρισμενο μαλλι..αρχικα το σιλβερ σαμπουαν δημιουργηθηκε για να το χρησιμοποιουν οι γιαγιαδες και να βγαινει αυτη η φυσικη κιτρινιλα που εχουν τα μαλλια τουςαπλα χρησιμοποιωντας το σιλβερ σε μαλλι με ντεκαπαζ εχεις πιο γρηγορα αποτελεσματα αποτι σε μαλλι που ειναι με απλη βαφη

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 09:49, 27-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Κορίτσια βοήθεια.
Σκέφτομαι να μπουκλάρω λίγο το μαλλί, αλλά δεν έχω ξανακάνει φόρμα... Ιδέες; Σχόλια; Τι να προσέχω;
Να προσεξεις το μεγεθος του μπικουτι που θα σου βαλουν, εγω επεμενα πως ειναι μικρο ενω μου ελεγαν οχι, και οντως στην αρχη βγηκα αποτομα σγουρομαλλα. Σταδιακα η μπουκλα χαλαρωνει και το πιο ομορφο σημειο ειναι οταν γινεται η χαλαρη, σαν δαχτυλιδι. Πηγαινε σε εναν κομμωτη που εμπιστευεσαι, συζητησε το μαζι του, αν μπορει να σου βαλει ηπια χημικα, μεινε 2-3 μερες μετα αλουστη, κανε συχνα μασκες, ξεχνα την οποια λιπαροτητα ειχες για καμποσο διαστημα, ενυδατωνε τα συχνα, παρε ενα αφρο και μια φισουνα, και θα εχεις για καμποσο καιρο μαλλι που φτιαχνεται πανευκολα και γρηγορα. Το μονο αρνητικο ειναι οταν φτασει το κανονικο σου μαλλι στη μεση και απο κατω εχεις τη μπουκλα, φαινεται λιγο αφυσικο. Με ενα γενναιο κουρεμα ομως μπορεις να το ξεφορτωθεις.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 18:40, 06-09-10:

Koρίτσια λύστε μου μια απορία.
Σε μια συζήτηση ισχυρίζομαι ότι η αδιάβροχη μάσκαρα είναι άλλη από τη διαφανή ενώ ο συνομιλητής λέει πως είναι η ίδια.
Ποιος έχει δίκαιο;

(Πολύ ποιοτικές συζητήσεις κάνω )

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,295 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 18:53, 06-09-10:

Εσύ.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:01, 06-09-10:

Tι καλάάάά.
Είμαι ένας άσφαλτος άνθρωπος κατά την Άντζελα.

Α! Ξέρετε καμιά σελίδα με κουρέματα, καιρός για ανανέωση.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:14, 06-09-10:

Εγω ανανεωθηκα παντως και ηδη ειμαι ετοιμη για το χειμωνα τον υπεροχο που μας περιμενει!

Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 19:29, 06-09-10:

Είμαι ένας άσφαλτος άνθρωπος κατά την Άντζελα.
η Ατζελα στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν εκανε καποιο νοηματικο λαθος. υπαρχει λεξη ασφαλτος με ακριβως αυτη την ερμηνεια

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 19:33, 06-09-10:

η λεξη ειναι σωστη ..
αλλα κουφη

αλλα τι λεμε τωρα..εδω η Αντζελα τρωει για πρωινο ειδη υγιεινης..

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:35, 06-09-10:

Για πες καμιά ιδέα μάιντ, πάλι το ίδιο κούρεμα θα κάνω μάλλον γιατί φοβάμαι.

@ Φάνη, αν και off
άσφαλτος
αλάνθαστος

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 09:33, 07-09-10:

Τι συνηθιζες να κανεις?
Πως ειναι τα μαλλια σου, σε τι κατασταση, χρωμα?
Ποσο υψος εχεις?
Τι στυλ εχεις (βαλε μια φωτο ασχετη με μια απο το νετ) μετα απο αυτα θα σου βγαλω το πορισμα!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 09:46, 07-09-10:

Έχω ακούσει οτι υπάρχουν site που μπορείς να δεις πως θα είσαι με διαφορετικά κουρέμετα! Ξέρετε μήπως κανένα;

Σκέφτομαι και εγώ σοβαρά να αλλάξω το μαλλί μου! Μου έχει κολλήσει να κάνω αφέλειες, αλλά δεν ξέρω πως να τις κάνω και το βασικότερο αν θα μου πηγαίνουν και αν θα τις βολευτώ!
Με μια πρόχειρη αναζήτηση διάβασα οτι πρέπει να έχεις υπομονή (τι είναι αυτό; :ρ) για να τις φτιάχνεις! Έχει καμία εμπειρίες πάνω στο σοβαρό μου θέμα;

Τι συνηθιζες να κανεις?
Πως ειναι τα μαλλια σου, σε τι κατασταση, χρωμα?
Ποσο υψος εχεις?
Τι στυλ εχεις (βαλε μια φωτο ασχετη με μια απο το νετ) μετα απο αυτα θα σου βγαλω το πορισμα!
Να απαντήσω και εγώ;

Συνήθως τα στεγνώνω και έξω από την πόρτα! Είναι από μόνα τους ίσια και δεν χρειάζονται κάτι παραπάνω!
Τα μαλλιά μου είναι ίσια, με ξανθές ανταύγες!
Είμαι 1,75 πάνω κάτω!
Συνήθως το στυλ μου είναι απλό και χαλαρό!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Phoebe : 07-09-10 στις 10:04.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:59, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Συνήθως τα στεγνώνω και έξω από την πόρτα! Είναι από μόνα τους ίσια και δεν χρειάζονται κάτι παραπάνω!
Τα μαλλιά μου είναι ίσια,
Ας την κάνει κάποιος Ban σας παρακαλώ...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:22, 07-09-10:

εγω καποια περιοδο ειχα αφελιες, και εχω και σγουρο μαλλι που το ισιωνα! δεν ειναι τιποτα, 2 λεπτα δουλεια... εσενα που ειναι και απο φυσικο τους ισια μονο λιγο φορμαρισμενα να θελουν να τους δινεις!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 11:38, 07-09-10:

Και γω είχα αφέλειες το Πάσχα του 2009 και του 2010.
Τις βαρέθηκα, και δεν παίζει να ξανακάνω σύντομα, είμαι καλύτερα με φράτζα

Βασικά όντως θέλει υπομονή, ειδικά άμα έχεις σπαστά/σγουρά μαλλιά, πρέπει το πρωί να παίρνεις το πιστολάκι για να το φτιάξεις -.-
Αλλά οκ, έχεις ίσιο, δε χρειάζεται κάτι, απλά όταν τα στεγνώνεις να τις περνάς από πάνω με το πιστολάκι για να μην πετάνε. Επίσης, μη κοιμηθείς ποτέ με βρεγμένα μαλλιά, γιατί πάλι θα πετάνε το πρωί, και δε θα ισιώνουν και θα φαίνεσαι κάπως. Τότε, ή το ξαναλούζεις, αν δεν βαριέσαι, ή απλά τις βρέχεις λίγο και τις στεγνώνεις για να κάτσουν.

Επίσης, απ' ο,τι έχω δει, πάνε, αν όχι σε όλα, στα περισσότερα πρόσωπα, και αλλάζει πολύ το όλο στυλάκι. Ό,τι πρέπει για ανανέωση!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 12:00, 07-09-10:

πρεπει να παω και γω να κοψω το μαλλακι αλλα βαριεμαι τα κομμωτηρια αφορητα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 13:03, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Για πες καμιά ιδέα μάιντ, πάλι το ίδιο κούρεμα θα κάνω μάλλον γιατί φοβάμαι.

@ Φάνη, αν και off
άσφαλτος
αλάνθαστος
κατσε, ανοιγο τωρα το μειζον...

ααα για δες,

άσφαλτος, -η, -ο επίθ. < α στερητ. +σφάλλω : αλάθητος

το γεγονος οτι δεν εχει την εννοια η ελληνικη wikipedia (πολυ πιο μικρη απο απο την αγγλικη) δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει στα λεξικα μας!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:07, 07-09-10:

Έχω ακούσει οτι υπάρχουν site που μπορείς να δεις πως θα είσαι με διαφορετικά κουρέμετα! Ξέρετε μήπως κανένα;
Κι εγω θαθελα να μαθω ποια ειναι αυτα τα σαιτς, αλλα αφου δεν εχουν γνωστοποιηθει ακομα μαλλον δεν υπαρχουν.
Σιγουρα ομως μεγαλα κομμωτηρια με υπολογιστες εχουν αυτη τη δυνατοτητα.

Έχει καμία εμπειρίες πάνω στο σοβαρό μου θέμα;
Ναι, οταν τα ειχα κοκκινα ειχα κι αφελειες και ενω μου πηγαιναν παρα πολυ, με κουρασε να τις φτιαχνω και καθε μηνα να τις κοβω αφου μου μπαιναν στα ματια. Ακομα κι αν ειναι προκα τα μαλλια σου, θελουν γυρισμα, φτιαξιμο για να δειχνουν. Και μετα εκανα υπομονη να μακρυνουν. Ειναι κουραστικες αλλα δεν εχεις παρα να δοκιμασεις, ισως εχεις παραπανω υπομονη απο τη δικη μου

Τα μαλλιά μου είναι ίσια, με ξανθές ανταύγες!Είμαι 1,75 πάνω κάτω!Συνήθως το στυλ μου είναι απλό και χαλαρό!
Ρε συ εμεις μοιαζουμε πολυ! Ειμαστε διδυμες
....
Αφου οπως λες εισαι ετσι και με την υπομονη δε τα πας καλα, δε θα σου συνιστουσα αφελειες τελικα...

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Ας την κάνει κάποιος Ban σας παρακαλώ...

Κι εμενα ban??

Κακα τα ψεμματα οσες εχουν προκα, δε χρειαζονται παρα μονο λουσιμο. Χτενισμα (και αν) και γεια σας. Κοτσιδες ανετα, κατω ανετα, κοκκαλακια τσακ και εφυγες! Αν ειναι και πολλα, χρειαζονται και 3 χερια λουσιμο! Η μονη μουφα ειναι πως αν ειναι βαρυ το μαλλι δε πετυχαινουν χτενισματα παραπανω απο μια δυο ωρες, εκτος αν αδειασεις ενα μπουκαλι λακ και αν....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 07-09-10 στις 13:19.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:12, 07-09-10:

Βρήκα τέσσερα, αλλά δεν πρόλαβα να δοκιμάσω εάν είναι ασφαλή. Use at your own risk.

http://www.hairstyles.knowage.info/
http://www.hairfinder.com/hairstyle_imaging.htm
http://www.thehairstyler.com/
http://www.taaz.com/

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:21, 07-09-10:

Απο ποια αποψη εσυ λες να μην ειναι?

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:24, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
πρεπει να παω και γω να κοψω το μαλλακι αλλα βαριεμαι τα κομμωτηρια αφορητα...

Εγω βαριεμαι το 3ωρο της ανταυγειας αφορητα αλλα οποτε μου δοθει η ευκαιρια παιρνω παρεα μαζι μου η πιανω την παρλα με τα κοριτσια του κομμωτηριου

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 13:26, 07-09-10:

Ναι, οταν τα ειχα κοκκινα ειχα κι αφελειες και ενω μου πηγαιναν παρα πολυ, με κουρασε να τις φτιαχνω και καθε μηνα να τις κοβω αφου μου μπαιναν στα ματια. Ακομα κι αν ειναι προκα τα μαλλια σου, θελουν γυρισμα, φτιαξιμο για να δειχνουν. Και μετα εκανα υπομονη να μακρυνουν. Ειναι κουραστικες αλλα δεν εχεις παρα να δοκιμασεις, ισως εχεις παραπανω υπομονη απο τη δικη μου

Ρε συ εμεις μοιαζουμε πολυ! Ειμαστε διδυμες
....
Αφου οπως λες εισαι ετσι και με την υπομονη δε τα πας καλα, δε θα σου συνιστουσα αφελειες τελικα...
Βασικά όπως και να τα κάνω τα μαλλιά μου, και απλή φράτζα να κάνω όπως τις άλλες φορές, μέχρι να τα συνηθίσω θα παιδευτώ λιγάκι παραπάνω να τα φτιάχνω και να τα στρώνω όπως μου αρέσει! Το φρεσκοκουρεμένο μαλλί μου έχει δική του άποψη για το πως να κάθεται!
Μου έχει κολλήσει και άμα κολλήσει δύσκολα ξεκολλάει , οπότε μάλλον με κόβω να πηγαίνω άμεσα! Εκτός και αν μου πει η κομμώτρια, που την εμπιστεύομαι με μισόκλειστα μάτια, οτι δεν θα μου πηγαίνουν και οτι θα τονίζουν υπερβολικά σημεία που δεν θέλω καν να θυμάμαι την υπαρξή τους!

Το πήρα απόφαση! Θα πάω να κάνω αφέλειες.- Το πολύ πολύ να κυκλοφορώ για κανένα μήνα συνεχώς με στέκα ή σαν την τρελή με μαλλιά που πετάνε!

Κακα τα ψεμματα οσες εχουν προκα, δε χρειαζονται παρα μονο λουσιμο. Χτενισμα (και αν) και γεια σας. Κοτσιδες ανετα, κατω ανετα, κοκκαλακια τσακ και εφυγες! Αν ειναι και πολλα, χρειαζονται και 3 χερια λουσιμο! Η μονη μουφα ειναι πως αν ειναι βαρυ το μαλλι δε πετυχαινουν χτενισματα παραπανω απο μια δυο ωρες, εκτος αν αδειασεις ενα μπουκαλι λακ και αν....
Δεν κάθεται χτένισμα σου λέω! Τα δικά μου γλιστράνε κιόλας!
Η αδερφή μου έχει τελείως αντίθετο μαλλί! Μπορεί να κοιμηθεί με χτενισμένο μαλλί και όταν ξυπνήσει να μην πετάει τρίχα!

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Βρήκα τέσσερα, αλλά δεν πρόλαβα να δοκιμάσω εάν είναι ασφαλή. Use at your own risk.

http://www.hairstyles.knowage.info/
http://www.hairfinder.com/hairstyle_imaging.htm
http://www.thehairstyler.com/
http://www.taaz.com/
Ευχαριστώωωωω, αν και δεν ξέρω αν θα τα χρησιμοποιήσω!

Εγω βαριεμαι το 3ωρο της ανταυγειας αφορητα αλλα οποτε μου δοθει η ευκαιρια παιρνω παρεα μαζι μου η πιανω την παρλα με τα κοριτσια του κομμωτηριου
3ωρο για ανταύγειες;;;
Ευτυχώς που δεν πάω σε κομμωτήριο!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:56, 07-09-10:

Φοιβάκι, εγώ είχα κάνει αφέλειες κανά δυο φορές.
Θα σου συνιστούσα να τις κάνεις λίγο μακριές, ώστε αν δε σου αρέσουν, να είναι εύκολο να τις μαζέψεις με κανένα τσαχπίνικο κοκκαλάκι!!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 14:02, 07-09-10:

^ναι
Όπως επίσης, να μην κάνεις πολύ μαλλί αφέλεια γιατί, εκεί θα χρειαστεί πιο πολύ χρόνο, και θα φουντώνει/πετάει πιο πολύ. Κάνε για αρχή λίγο μαλλάκι και μετά βλέπεις. Αν και θα σου πει και η κομμώτρια σου.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:16, 07-09-10:

άσχετο αλλά από ένα από τα site που έδωσε η Isi

---
δεν έχει σημασία αν βγήκε όμορφη ή άσχημη (ούτως ή άλλως "έπαιζα" ε τα διάφορα features) αλλά δεν είναι εντυπωσιακό πώς μπορεί να σε ...μεταμορφώσει το μακιγιάζ???
Το παραπάνω αποτέλεσμα με ...μόλις 240$ σε καλυντικά και ένα ζευγάρι μπλε φακών btw

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  w.JPG
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  35,3 KB  
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 14:18, 07-09-10:

Συνήθως τα κουρεύω φουλαριστά. Είναι σκούρο καστανό και μικροδείχνω.
Κάποιοι μου λένε να τα κάνω καρέ αλλά εκεί είναι που θα μοιάζω με μπέμπα.
Γενικά, φοβάμαι να κάνω αλλαγές.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:21, 07-09-10:

εγω που σεχω δει κιολας νομιζω οτι το καρεδακι με αφελιες θα σου πηγαινει πολυ!

το μπειμπι φεις ειναι σεξυ!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 14:25, 07-09-10:

Έχει μακρύνει πάρα πολύ και φοβάμαι/λυπάμαι να τα κόψω τόσο.
Αφέλειες τι λέμε; Τη φρατζούλα;

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:29, 07-09-10:

αυτο!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:51, 07-09-10:

Απο ποια αποψη εσυ λες να μην ειναι?
Ανεβάζεις τη φάτσα σου σε ένα άγνωστο site. Δεν το θεωρώ τόοοσο επικίνδυνο, αλλά όφειλα να βάλω ένα disclaimer.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:54, 07-09-10:

Θοδωρακι, εχεις δυο επιλογες η ναταφησεις να μακρυνουν πολυ να δεις πως θα σου ειναι η να κανεις καρεδακι για αλλαγη.
Δυστυχως δεν εχουμε και πολλες επιλογες στα κουρεματα, εκτος αν τα κανεις εντελως κοντα- αγοριστικα, αν σου ταιριαζει σα στυλ ομως! ή αφελειες με το φιλαρισμα που ηδη εχεις (αν και με φιλαρισμα, προτιμω αυστηρο κουρεμα πχ καρε η ισιο χαρακα)

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:18, 07-09-10:

Πόσο να μακρύνουν πια;
Moυ αρέσουν μακρία αλλά τα έχω όλο κοτσίδα και με κλάμερ γιατί με ενοχλούν. Επίσης, είναι δύσκολα στο ίσιωμα. Τέλος πάντων, θα ρωτήσω και την κομμώτρια.

Η φρατζούλα στο πλάι έχει φύγει από τη μόδα;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 15:25, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Πόσο να μακρύνουν πια;
Moυ αρέσουν μακρία αλλά τα έχω όλο κοτσίδα και με κλάμερ γιατί με ενοχλούν. Επίσης, είναι δύσκολα στο ίσιωμα. Τέλος πάντων, θα ρωτήσω και την κομμώτρια.

Η φρατζούλα στο πλάι έχει φύγει από τη μόδα;
Δεν υπάρχει μόδα στα μαλλιά. Εγώ στο πλάι την έχω, κι όταν το βαριέμαι τα χωρίζω στη μέση.
Πόσο μακριά τα έχεις; Αν είναι τόσο πολύ, κόψε τα 4 δάχτυλα ξέρω γω, για να καθαρίσει και η τρίχα, και κάνε κάποια ασύμμετρη φράντζα μπροστά, και ψιλοκοντό φιλάρισμα.
Σγουρά τα έχεις;

εντιτ
κάνε κάτι τέτοιο ξέρω γω

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:32, 07-09-10:

Δεν είναι σγουρά, ελαφρός σπαστά στις άκρες είναι. Στο μήκος είναι κάπως έτσι.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-15 στις 00:00.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 15:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους