Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,833 μέλη και 2,410,758 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 366 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:13, 18-10-07:

κοιταμ αν υπαρχουν σε κανονικο μαγαζι, πηγαινε δικιμασε τα, δες τι νουμερο σου κανει (2,3,αλλο) και αγορασε το αντιστοιχο απο το νετ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 18:59, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
κοιταμ αν υπαρχουν σε κανονικο μαγαζι, πηγαινε δικιμασε τα, δες τι νουμερο σου κανει (2,3,αλλο) και αγορασε το αντιστοιχο απο το νετ
Μα το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά στην Ελλάδα. Αν υπήρχαν δεν θα το σκεφτόμουν να τα πάρω από internet, καθώς και στις τιμές δεν είναι φτηνότερα. Ευχαριστώ πάντως για απάντηση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:10, 19-10-07:

αφού σου αρέσουν τόσο πολύ, πάρε ένα μόνο κομμάτι καταρχάς, να δεις τι ψάρια θα πιάσεις..
πάντως είναι επικίνδυνο να αγοράζεις ρούχα μέσω ίντερνετ..η κοψιά τους μπορεί να μη σου πηγαίνει.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:43, 19-10-07:

α, δεν ηξερα οτι δεν υπαρχουν... παρε βασικα ενα, να δεις τι λεει, και το πολυ πολυ δεν κανει κακο να του κανεις καμια επιδιορθωσουλα..να σου πηγαινει καλυτερα...
και οταν με το καλο ξανανεβεις πανω, κανε καμια γερη μπαζα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 14:12, 20-10-07:

Λέτε να παραγγείλω 1 μόνο? I have fallen in love με 2 φουστάνια! Θα τα πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερο μήπως? Ευχαριστώ girls.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:16, 20-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Λέτε να παραγγείλω 1 μόνο? I have fallen in love με 2 φουστάνια! Θα τα πάρω 1 νούμερο μεγαλύτερο μήπως? Ευχαριστώ girls.
Κοιτα, φανταζομαι οτι εχεις καποια (αρκετα) ρουχα απο topshop, οποτε ξερεις περιπου τη γραμμη τους! Ειδικα αν το στυλ τους δεν ειναι πολυ εφαρμοστο, δεν πιστευω να εχεις προβλημα. Τωρα, μπορεις βεβαια και να παραγγειλεις το ενα και αν σου κανει να παραγγειλεις και το δευτερο, αλλα μηπως σου βγουν πολλα τα εξοδα? Δεν μπορεις να τα επιστρεψεις?
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 18:03, 20-10-07:

παρε το ενα στο νουμερο σου, και το αλλο λιγο μεγαλυτερο, αναλογα και το υφασμα(ελαστικο η μη) κλπ κλπ...
και αμα χρειαστεις, η μαμι μου κανει διορθωσεις
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:41, 20-10-07:

Κορίτσια, έχετε ψωνίσει ποτέ ρούχα μέσω internet? Αν και προτιμώ τα ευρωπαϊκά ρούχα, είναι 2-3 βρετανικά μαγαζιά που λατρεύω. Στο site του Top Shop ας πούμε έχω βρει μερικά ρούχα που μου αρέσουν πολύ, αλλά αγχώνομαι μήπως δεν μου κάθονται καλά και είναι κάπως ρίσκο. Να περιμένω μήπως να πάω Γλασκώβη τον Δεκέμβρη?

Επίσης έχετε ψωνίσει ποτέ από LAK? Σχέση ποιότητας-τιμής?

έχω ψωνίσει από Victoria Secret
ακολούθησα τις συστάσεις που αναγράφονταν για τα νούμερα και ήμουν οκ
βέβαια λόγω ακριβώς του μεγάλου ονόματος της VS δεν σκέφτηκα καθόλου την πιθανότητα μη καλής ποιότητας κι έμεινα όντως πολύ ικανοποιημένη
Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα και δεν το είχα σκεφτεί απ την αρχή ήταν ότι έπρεπε να τρέχω να κάνω εισαγωγή των προϊόντων που είχα παραγγείλει απ το τελωνείο μιας που ήταν αγορά από χώρα ΜΗ Ε.Ε.
άρα πλήρωσα επιπλέον τελωνεία κλπ
κατά τα άλλα... με όλα έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:23, 23-10-07:

Κορίτσια, ποσο συχνά λούζεστε?
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:51, 23-10-07:

Μερα παρα μερα
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 16:51, 23-10-07:

Μι του.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 17:37, 23-10-07:

Κι εγώ κάθε 2η μέρα. Το καλοκαίρι πολλές φορές και κάθε μέρα. Επίσης αν βγω σε χώρο με πολύ καπνό ή αν αισθάνομαι μπιχλιάρα θα λουστώ και δις την ίδια μέρα!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:33, 23-10-07:

Me too....

Αν και μου έχουν πει ότι δεν κάνει τόσο συχνά
Μύθος ή πραγματικότητα;
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 18:43, 23-10-07:

εγώ τώρα δεν λέω, ντρέπομαι
μπροστά σε σας που λούζεστε μέρα παρά μέρα είμαι κουνάβι
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 18:46, 23-10-07:

Εγω καθε μερα, και το καλοκαιρι συχνα και δυο φορες τη μερα. Αλλα και εγω ξερω οτι δεν κανει τοσο συχνα γμτ....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 18:50, 23-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
εγώ τώρα δεν λέω, ντρέπομαι
μπροστά σε σας που λούζεστε μέρα παρά μέρα είμαι κουνάβι
κι εγω. σιγουρα οχι καθε μερα η μερα παρα μερα παντως...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:03, 23-10-07:

2-3 την ημέρα χειμώνα καλοκαίρι, ο άντρας μου με λέει γάτα επέιδή πλένομαι συνέχεια
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:11, 23-10-07:

Εγώ, λοιπόν, κάθε μέρα...
Κι έχω ρωτήσει δερματολόγους, κι έχουν όλοι πει ότι με ένα απαλό σαμπουάν, κακό δεν κάνει. Αλλά λίγο, απαλό σαμπουάν, και απαλό μασάζ!
Λίγο η γυμναστική, λίγο το σκουφάκι το χειμώνα... Ε, το θες...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 19:30, 23-10-07:

Οταν λες απαλο σαμπουαν γιδακι.... για πες κανενα. Εσυ ποιο χρησιμοποιεις?
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:31, 23-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Εγώ, λοιπόν, κάθε μέρα...
Κι έχω ρωτήσει δερματολόγους, κι έχουν όλοι πει ότι με ένα απαλό σαμπουάν, κακό δεν κάνει. Αλλά λίγο, απαλό σαμπουάν, και απαλό μασάζ!
Λίγο η γυμναστική, λίγο το σκουφάκι το χειμώνα... Ε, το θες...

Να έρθεις να τα πείς και του άντρα μου αυτά; μπάς και σταματήσει να με κοινηγάει; λέει ότι θα μαδήσω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους