Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,445 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,067 μηνύματα σε 92,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 455 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 21:25, 24-03-11:

Το τσιμπιδάκι κορίτσια δεν είναι τπτ... Ξεκολλήστε τι να πούμε για το κερί....
Έχω να θέσω θέμα.... Εγώ πάντα ξύριζα τα πόδια μου... Αλλά είναι πολύ άγρια.. Άφηστε που οπι τριχες βγαίνουν αμέσως...
Κάποιες φορές τα κάνω με κρέμα αλλά μου πέρνει πολύ χρόνο και είναι κουραστικό... Και ξεχνάω και τρίχες... Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να αφαιρούμε τις τριχες??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:29, 24-03-11:

Ματώνετε στο φρύδι; Πωπω
Μήπως φταίει το πώς το κάνετε; Και εγώ ψιλό πονάω αλλά αντέχεται ρε.
Άμα σας το βγάλουν με κλωστή θα πονάτε το ίδιο; (μπα μη το δοκιμάσετε, κάνει απαίσιο το φρύδι μου έχουν πει )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 21:33, 24-03-11:

Με κλωστή; Πρώτη φορά το ακούω.
Εντάξει δεν είπα πως δεν αντέχεται αλλά πονάει.

Χτες διάβασα κάτι για τον πάγο και τις σακούλες κάτω από το μάτι.
Λογικά εδώ ο πάγος θα δρα σαν τοπική αναισθησία.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:48, 24-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Με κλωστή; Πρώτη φορά το ακούω.
Εντάξει δεν είπα πως δεν αντέχεται αλλά πονάει.
Ναι ρε υπάρχει. Απλά μου έχουν πει ότι κάνει πολύ κυκλικό το φρύδι και δεν είναι ωραίο.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:10, 29-03-11:

Κορίτσια του στεκιού! Θέλω τη γνώμη σας για τις κρέμες προσώπου, όπως επίσης και για την καταπολέμηση αυτών των πολύ εκνευριστικών μαύρων στιγμάτων που εγώ προσωπικά έχω στη μύτη!!! Βοηθάει κάποια κρέμα καθαρισμού; Και αν ναι, ποιά;;;;;; Να μην πάω να δώσω ένα σωρό λεφτά και μετά να τα κλαίω δηλαδή...!!!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:34, 29-03-11:

Για τα μαύρα στίγματα είχε πει η Isi, εδώ.

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 17:00, 29-03-11:

Για τα μαύρα στίγματα είχε πει η Isi, εδώ.
ΩΩΩ ναι.. ΚΑι το άτιμο κάνει δουλειά....

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 17:07, 29-03-11:

Υπενθυμίζω όμως πως σε κάποιες κοπέλες το παρασκεύασμα αυτό μύριζε κατά δήλωσή τους πολύ άσχημα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:30, 29-03-11:

Η καλυτερη λυση ειναι ο καθαρισμος απο καποιον ειδικο (αισθητικο, δερματολογο) σε τετοια συχνοτητα αναλογα με τις αναγκες της καθε επιδερμιδας. Επισης στο μεσοδιαστημα πρεπει καθημερινως να καθαριζουμε καλα την επιδερμιδα, οπως επισης επιβαλλεται και η χρηση καποιου σκραμπ 1-2 φορες την εβδομαδα.

Κι εαν καποια εχει διαθεση και χρονο μπορει να κανει τον καθαρισμο και μονη της :

http://aesthetics-soo.blogspot.com/2...post_6344.html

Στάδιο 1ο
Πρώτο μέλημά σου είναι να απομακρύνεις τους ρύπους από την επιδερμίδα σου. Άπλωσε το αγαπημένο σου γαλάκτωμα στο πρόσωπο και με ένα βαμβάκι, καθάρισε το, μέχρι το βαμβάκι να είναι καθαρό.
Στάδιο 2ο
Ώρα να απομακρύνουμε τα νεκρά κύτταρα. Άπλωσε μια μικρή ποσότητα peeling και τρίψε το πρόσωπο με κυκλικές και απαλές κινήσεις. Αν το δέρμα σου είναι ευαίσθητο, με τάση για κοκκινίλες και ερεθισμούς ή αν ταλαιπωρείσαι από ακμή, μπορείς να παραλείψεις αυτό το βήμα για να μην ερεθίσεις ακόμα περισσότερο την επιδερμίδα.
Στάδιο 3ο
Πάρε μια κατσαρόλα με νερό – προτίμησε νερό απιονισμένο-- και πρόσθεσε μια χούφτα χαμομήλι. Μόλις βράσει το νερό, βγάλτο από την φωτιά και τοποθέτησε το πρόσωπό σου πάνω από την κατσαρόλα. Για καλύτερα αποτελέσματα , μπορείς να χρησιμοποιήσεις μια πετσέτα γύρω από το κεφάλι. Μείνε όσο πιο πολύ μπορείς -- 15 – 20’ είναι ένας καλός χρόνος. Μόλις τελειώσει ο χρόνος, σκούπισε το πρόσωπό σου ταμποναριστά, με ένα χαρτομάντηλο.
Στάδιο 4ο
Τύλιξε τους δείκτες των χεριών σου, με χαρτομάντηλα και “ζούληξε” τις περιοχές με μαύρα στίγματα για να καθαρίσουν οι πόροι. Σε καμία περίπτωση, μην χρησιμοποιείς τα νύχια σου για να ζουλήξεις σπυράκια και μαυράκια. Τα νύχια μας είναι γεμάτα μικρόβια και το πρόσωπό σου γίνεται υποψήφιο για μολύνσεις, άσε που μπορεί να τραυματίσεις την επιδερμίδα. Κάθε φορά που καθαρίζεις μία περιοχή, θα πρέπει να χρησιμοποιείς, αντισηπτική κρέμα τύπου Cetavlon για να αποφύγεις τυχόν μολύνσεις. Την κρέμα μπορεί να την προμηθευτείς από το φαρμακείο και κοστίζει ελάχιστα.
Στάδιο 5ο
Αφού τελειώσεις με το “΄ζούληγμα”, πάρε μια κρέμα νυχτός, άπλωσέ την στο πρόσωπο και κάνε μασάζ για 2-3’. Το μασάζ σε αυτή την περίπτωση, δρα καταπραϋντικά, μειώνοντας τον ερεθισμό από την όλη διαδικασία. Γιατί λέω κρέμα νύχτας και όχι ημέρας. Ο λόγος είναι απλός: η κρέμα νύχτας είναι πιο λιπαρή από την κρέμα ημέρας και θα κάνει το μασάζ πιο εύκολο. Υπάρχουν ειδικές κρέμες για μασάζ στο πρόσωπο αλλά σκέφτηκα πως οι περισσότερες δεν θα έχετε, οπότε μπορείτε εναλλακτικά να χρησιμοποιήσετε μια κρέμα νυχτός.
Στάδιο 6ο
Αφού τελειώσεις με το μασάζ, πάρε ένα βαμβάκι ποτισμένο με λίγο ροδόνερο ή έστω μια λοσιόν που δεν περιέχει οινόπνευμα και πέρασε με αυτό το πρόσωπό σου για να φύγει η κρέμα.
Στάδιο 7ο
Ήρθε η ώρα για την μάσκα. Μπορείς να επιλέξεις είτε μάσκα καθαριστική είτε καταπραϋντική. Εγώ, προτιμώ σε αυτό το στάδιο, μάσκες με καταπραϋντικές ιδιότητες επειδή βοηθούν στην μείωση της κοκκινίλας που αφήνει ο καθαρισμός. Τοποθέτησε την μάσκα σε όλο το πρόσωπο και το λαιμό. Άφησε τη μάσκα να δράσει για 20’΄, απομάκρυνέ την με σκέτο νερό και άπλωσε την ενυδατική σου κρέμα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:59, 29-03-11:

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ κοριτσάκια για τις απαντήσεις σας!!!
Και τώρα άλλη μια καυτή () ερώτηση: Θέλω πολύ να φτιάξω λίγο τα νύχια μου! Αλλά δεν τό'χω και πολύ! Παρόλα αυτά επειδή θέλω όλα να τα κάνω μόνη μου (είμαι περίεργη, τι να κάνουμε;!), μήπως ξέρει καμιά σας να μου δώσει κάποια συμβουλή πχ για το πώς θα καταφέρω να τους δημιουργήσω το επιθυμητό σχήμα.. καμιά ιδέα για χρώμα.. δεν ξέρω πείτε γενικά ιδέες. Επίσης έχω τεράστιο θέμα με τα "πετσάκια", τα οποία πειράζω συνέχεια απ'το άγχος μου, γιατρέ, τι να κάνω;; Χα χα χα χα χα

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:59, 29-03-11:

Για τα πετσάκια έχω ακούσει με μία μπατονέτα και ασετόν ότι τα σπρώχνεις προς τα μέσα.
Όσο για το χρώμα, ό,τι σ' αρέσει. Μπορείς να βάλεις πχ κάτι απαλό λόγω άνοιξης.

Δες και εδώ, γενικά υπάρχουν διάφορα.
http://aesthetics-soo.blogspot.com/2...g-post_22.html

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Boom : 29-03-11 στις 22:15.
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 01:05, 30-03-11:

Για σχημα τετραγωνο με ελαφρως στρογγυλεμενες ακρες ....Χρωματα :all time classic το γαλλικο μανικιουρ ,επισης παλ αποχρωσεις οπως το απαλο μωβ και ροζ ωραια ανοιξιατικα χρωματα .Για πιο εντονα το φετινο γκρι ανθρακι της Essie ειχε μεγαλη επιτυχια...Το χρωμα παντως ειναι υποκειμενικο ....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 23:05, 30-03-11:

Ολο το χειμωνα (και για λιγο καιρο ακομα) χρησιμοποιουσα 3 χρωματα...μαυρο, κοκκινο, και αυτο

Περι περιποιησης νυχιων τωρα, δε γνωριζω και πολλα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 12:51, 09-04-11:

Εχει χρησιμοποιήσει καμιά σας Fimo σαν nail art?? Αν ναι από πού τα προμηθευτίκατε??

Βρήκα βιντεάκια στο internet και μου άρεσε πολύυυ... αλλά στην ελληνική αγορά δεν έχει πουθενά..

http://www.youtube.com/watch?v=5S8x_z7OXlU

http://www.youtube.com/watch?v=flrRR...eature=related

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:52, 10-04-11:

Σκοπεύω να ξεσπάσω στα μαλλιά μου και πάλι (τα καημένα )
Αυτή τη φορά θα κάνω μωβ ( ή μοβ ) και φούξια ανταύγειες.
Θεωρείτε ότι είναι καλύτερο να τις κάνω πάνω-πάνω ή ενδιάμεσα στο μαλλί;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 22:35, 10-04-11:

Σκοπεύω να ξεσπάσω στα μαλλιά μου και πάλι (τα καημένα )
Αυτή τη φορά θα κάνω μωβ ( ή μοβ ) και φούξια ανταύγειες.
Τι χρώμα είναι τα μαλλιά σου τωρα??

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:40, 10-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina192
Τι χρώμα είναι τα μαλλιά σου τωρα??
Σκούρο καστανό.
Έχω ξανά κάνει μωβ αλλά έκανα ενδιάμεσα, τώρα λέω να τις κάνω πάνω, τι λέτε;

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 22:41, 10-04-11:

Σκούρο καστανό.
Έχω ξανά κάνει μωβ αλλά έκανα ενδιάμεσα, τώρα λέω να τις κάνω πάνω, τι λέτε;
Μωβ δαμασκηνι ή μωβ ΜΩΒ?? Κανε λιγες πανω και τις αλλες ενδιαμεσα...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 22:43, 10-04-11:

Μωβ-μωβ.

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 22:45, 10-04-11:

Το εχω δε ισε ξανθο μαλλι και μου άρεσε τρελα!!! Αλλα αμα το χει το στυλ σου γενικα θα ειναι καλο!!!! Εγω εκανα μελί φέτος και μ' αρεσουν....

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:37, 11-04-11:

Θεωρώ πως το καλύτερο είναι να τις κάνεις να...φαίνονται!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 13:49, 11-04-11:

Όσες ταλαιπωρείτε τα μαλλιά σας με βαφές, πιστολάκι και τα σχετικά πως τα περιποιείστε;
Με το καθημερινό πιστολάκι και τα βαψίματα έχω χαλάσει τα μαλλιά μου και ενώ είναι αρκετά μαλακά, οι άκρες μου φαίνονται άγριες και η τρίχα σπάει! Σκέφτομαι να αρχίσω να βάζω μια φορά την εβδομάδα μάσκα μαζί με το κοντίσιονερ κάθε φορά που τα λούζω, αλλά δεν θέλω να τα βαρύνω αρκετά!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 14:06, 11-04-11:

Δε νομίζω ότι η μάσκα τα επιβαρύνει.
Συχνό κόψιμο και σιλικόνη στις άκρες που τα θρέφει.
(και να περιορίσεις το πιστολάκι :Ρ)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 892 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 18:06, 12-04-11:

Δε νομίζω ότι η μάσκα τα επιβαρύνει.
Συχνό κόψιμο και σιλικόνη στις άκρες που τα θρέφει.
(και να περιορίσεις το πιστολάκι :Ρ)
Αυτό ισχύει όντως;Μήπως ξέρεις τι ακριβώς κάνει;

Δεν ξέρω αν έχει ξανά τεθεί η ερώτηση αλλά πώς γίνεται να βοηθήσουμε τα μαλλιά να μακρύνουν χωρίς γεμισουν ψαλίδα;
Θέλω να τα πάω μέχρι τη μέση.
Εννοείται οτι δε βάζω ψαλίδια, πιστολάκια κτλ.
Η ισορροπημένη διατροφή παίζει ρόλο επίσης, αλλά δε ξέρω ποια τρόφιμα ίσως βοηθούν περισσότερο.

Ενας φίλος μου είπε οτι για να μακρύνουν γρήγορα τα μαλλιά πρέπει να μαζεύεις κάθε πρωί τις δροσοσταλίδες από τα κλήματα και μετά να λούζεσαι με το νερό αυτό.Ετσί κάνουν λέει οι νεράιδες.

Επειδή όμως εγώ δεν είμαι ,θα ήθελα μια πιο ρεαλιστική συμβουλή από εσάς

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 18:23, 12-04-11:

Και με καθημερινό λούσιμο μακραίνουν γρηγορότερα, αη θίνκ. Γενικά το νερό τα βοηθάει.
Αλλά, βασικά έχει να κάνει και με το μαλλί σου, υπάρχουν κορίτσια που δύσκολα μακραίνει το μαλλί, και άλλα που τους μακραίνει εύκολα.
Εσύ απλά να το φροντίζεις, δεν έχεις να κάνεις κάτι άλλο, κάποια στιγμή θα μακρύνει.
Τώρα αυτό με τη διατροφή δεν ξέρω αν ισχύει.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 17:41, 16-05-11:

Το ντεκαπάζ λέτε να επηρεάσει το αποτέλεσμα της κόκκινης βαφής;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,380 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 17:48, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Και με καθημερινό λούσιμο μακραίνουν γρηγορότερα, αη θίνκ. Γενικά το νερό τα βοηθάει.
Λάουρα, τα μαλλιά δεν είναι φυτά ώστε να θρέφονται με το πότισμα.
Είμαι off. Excuse me.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 14:51, 31-05-11:

Λοιπόν, πριν λίγα λεπτά έγραψα και σε άλλο θέμα για το πρόβλημα μου. Μπορεί να γίνομαι κουραστική και συγνώμη γι αυτό, αλλά νομίζω πως πλέον έχω αρκετά μεγάλο πρόβλημα. Ξέρω πως φταίω εγώ που δεν πρόσεχα, αλλά έχω παχύνει πάρα πολύ. έχω φτάσει 78-79 κιλά και έχω ύψος 1,69-1,70. Παλιότερα είχα φτάσει στα φυσιολογικά μου δηλαδη κάτω από 65 κιλά αλλαά τα ξαναπήρα όταν σταμάτησα την κολύμβηση. Τώρα ξεκίνησα water poloλ, αλλά δεν τα χάνω . έχω πρόβλημα υποθηροειδισμού και φταίει κι αυτό λίγο. Σκέφτηκα να πάω σε διατροφολόγο-ενδοκρινολόγο ίσως βοηθήσει.
Αυτό είναι το ένα μου πρόβλημα. Το άλλο είναι οι ραγάδες. Τι μπορώ να κάνω.. Τώρα το καλοκαίρι είναι απαίσιο να το βλέπω. HELP...

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 16:51, 31-05-11:

για τις ραγαδες δεν νομιζω να υπαρχει θεραπεια

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 21:35, 31-05-11:

Αγαπημένες Αθηναίες συμφορουμίτισσες μήήήπως μπορείτε να βοήθήσετε???

Ψάχνω είτε
α) παπουτσια στο χρώμα που έχουν αυτά , με τακούνι (9 πόντους και πάνω κατα προτίμηση), τα οποία να είναι *σχετικώς* οικονομικά, δλδ να μην ξεπερνάνε τα 50€. Έχω κοιτάξει στο κέντρο και δεν βρήκα (ούτε και πιο ακριβά δλδ), όσα έχω δει είναι πιο ανοιχτόχρωμα ροζ. Εγώ ψάχνω φούξια σκούρο (έστω και πιο ανοιχτό but in any case φούξια και όχι ροζ). Επίσης κλειστές γόβες χωρίς άνοιγμα στα δάχτυλα
είτε
β) κάποιου είδους ζώνη, κατά προτίμηση από μετάξι σε πολύ ανοιχτό ροζ χρώμα. Βασικά δεν ξέρω καν αν λέγεται ζώνη μάλλον ένα κομμάτι ύφασμα που να δένει στη μέση και να πέφτει το υπόλοιπο.
Για το α) αν έχετε δει κάποιο μαγαζί [εντός του νομού αττικής κατά προτίμηση!] που να έχει παπούτσια που να ... πληρούν τις προϋποθέσεις πείτε μου να πάω να ...τα πάρω. Αν θεωρείται διαφήμιση να αναφέρετε μαγαζιά εδώ plz ένα πμ θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!
Για το β) σε τι είδους μαγαζί πρέπει να ψάξω? (επίσης αν ξέρετε κάποιο συγκεκριμένο ένα pm θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!)

Έχω ένα φουστάνι (μαύρο) που έχει μια μεταξωτή ζώνη σε σκούρο φούξια και θέλω να βρω ίδια παπούτσια για να το συνδυάσω [ναι οκ, έχω μαύρες γόβες να το ταιριάξω αν δεν βρω αλλά ψάχνω μήήπως και...]
Έχω .... τις γόβες των ονείρων μου στο εν λόγω ανοιχτό ροζ χρώμα [με μαύρες λεπτομέριες] οι οποίες ταιριάζουν σαν κόψιμο/σχέδιο με το εν λόγω φόρεμα αλλά το ροζ του με το φούξια της ζώνης δεν ταιριάζει ωραία οπότε με μια πιο ταιριαστή ζώνη θα συνδυαζόταν άψογα.

any help is more than welcomed!

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 22:09, 31-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Αγαπημένες Αθηναίες συμφορουμίτισσες μήήήπως μπορείτε να βοήθήσετε???

Ψάχνω είτε
α) παπουτσια στο χρώμα που έχουν αυτά , με τακούνι (9 πόντους και πάνω κατα προτίμηση), τα οποία να είναι *σχετικώς* οικονομικά, δλδ να μην ξεπερνάνε τα 50€. Έχω κοιτάξει στο κέντρο και δεν βρήκα (ούτε και πιο ακριβά δλδ), όσα έχω δει είναι πιο ανοιχτόχρωμα ροζ. Εγώ ψάχνω φούξια σκούρο (έστω και πιο ανοιχτό but in any case φούξια και όχι ροζ). Επίσης κλειστές γόβες χωρίς άνοιγμα στα δάχτυλα
είτε
β) κάποιου είδους ζώνη, κατά προτίμηση από μετάξι σε πολύ ανοιχτό ροζ χρώμα. Βασικά δεν ξέρω καν αν λέγεται ζώνη μάλλον ένα κομμάτι ύφασμα που να δένει στη μέση και να πέφτει το υπόλοιπο.
Για το α) αν έχετε δει κάποιο μαγαζί [εντός του νομού αττικής κατά προτίμηση!] που να έχει παπούτσια που να ... πληρούν τις προϋποθέσεις πείτε μου να πάω να ...τα πάρω. Αν θεωρείται διαφήμιση να αναφέρετε μαγαζιά εδώ plz ένα πμ θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως!
Για το β) σε τι είδους μαγαζί πρέπει να ψάξω? (επίσης αν ξέρετε κάποιο συγκεκριμένο ένα pm θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!)

Έχω ένα φουστάνι (μαύρο) που έχει μια μεταξωτή ζώνη σε σκούρο φούξια και θέλω να βρω ίδια παπούτσια για να το συνδυάσω [ναι οκ, έχω μαύρες γόβες να το ταιριάξω αν δεν βρω αλλά ψάχνω μήήπως και...]
Έχω .... τις γόβες των ονείρων μου στο εν λόγω ανοιχτό ροζ χρώμα [με μαύρες λεπτομέριες] οι οποίες ταιριάζουν σαν κόψιμο/σχέδιο με το εν λόγω φόρεμα αλλά το ροζ του με το φούξια της ζώνης δεν ταιριάζει ωραία οπότε με μια πιο ταιριαστή ζώνη θα συνδυαζόταν άψογα.

any help is more than welcomed!

Πας σε ένα μαγαζί που πουλάει υφάσματα με τη ροζ σου γόβα στην τσαντούλα. Βρίσκεις ύφασμα στον ίδιο τόνο και το πας σε μια μοδίστρα να σου κάνει ένα γαζί.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:23, 31-05-11:

ποιός παντρεύεται ;

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 22:33, 31-05-11:

Νο one

Για το γάμο που έχω να πάω έχω βρει ήδη τι θα φορέσω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 23:02, 31-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
είτε
Νομίζω πως θα σε βολέψει ο Θωμάς (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) στο Μοναστηράκι στο κέντρο, που φτιάχνει ότι παπούτσι του ζητήσεις και σε ότι μέγεθος θέλεις αφού σου παίρνει τα μέτρα στο πόδι σου. Από τιμές δεν ξέρω τι παίζει όμως. Από ότι ξέρω είναι πολύ καλός και πολλές νύφες πάνε εκεί για να φτιάξουν παπούτσι (άσχετο).

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 13:40, 01-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
για τις ραγαδες δεν νομιζω να υπαρχει θεραπεια
Ούτε για να μειωθούν;; Είναι πολύ χάλια...

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 16:32, 01-06-11:

Το καλό είναι πως είσαι μικρή οπότε έχεις περιθωρια αναπλασης του δέρματος. Πήγαινε στο φαρμακείο και ζήτα μια καλή κρέμα, τουλάχιστον να προλάβεις τη δημιουργία νέων. Και όπως είπες η ίδια το σώμα φυσαρμόνικα τα ευνοεί αυτά, αδυνάτισε σταδιακά και σωστά και μείνε σε αυτά τα κιλά. Καλή ενυδάτωση - εσωτερική και εξωτερική- και μεγαλύτερη αγάπη στο σώμα σου. Μόνιμη λύση (δηλαδή να εξαφανισθούν οι άσπρες ραγάδες) δίνει το laser, αλλά ποιος έχει τα λεφτά και πού να βρεις να κάνεις.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 10:20, 02-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Το καλό είναι πως είσαι μικρή οπότε έχεις περιθωρια αναπλασης του δέρματος. Πήγαινε στο φαρμακείο και ζήτα μια καλή κρέμα, τουλάχιστον να προλάβεις τη δημιουργία νέων. Και όπως είπες η ίδια το σώμα φυσαρμόνικα τα ευνοεί αυτά, αδυνάτισε σταδιακά και σωστά και μείνε σε αυτά τα κιλά. Καλή ενυδάτωση - εσωτερική και εξωτερική- και μεγαλύτερη αγάπη στο σώμα σου. Μόνιμη λύση (δηλαδή να εξαφανισθούν οι άσπρες ραγάδες) δίνει το laser, αλλά ποιος έχει τα λεφτά και πού να βρεις να κάνεις.
Εδώ δε έχουμε λεφτά για άλλα θα έχουμε κι αυτά. Θα χρησιμοποιήσω καμιά κρέμα και βλέπουμε. Ευλογημένες είναι αυτές που δεν έχουν ραγάδες. Και άλλες παραπονιούνται για τη κυτταριτιδα που φεύγει.
Τέλος πάντων, ευχαριστώ πολύ.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 14:17, 06-06-11:

Υπάρχουν επιπτώσεις αν κοιμόμαστε με το μολύβι κάτω από το μάτι;
Τελευταία το κάνω σε καθημερινή βάση...:Ρ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:19, 06-06-11:

Υπάρχουν επιπτώσεις αν κοιμόμαστε με το μολύβι κάτω από το μάτι;
Τελευταία το κάνω σε καθημερινή βάση...:Ρ
νομιζω σου κανει κακο..

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 14:27, 06-06-11:

Άνδρες.

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,812 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 16:47, 06-06-11:

Προφανώς και υπάρχει. Όλα τα καλλυντικά έχουν χίλιες δυο επικίνδυνες ουσίες. Εδώ λέμε να αποφεύγουμε το βάψιμο, εσύ το αφήνεις να μένει όλη νύχτα, να ποτίζει το δέρμα; Δε θα σου πάρει πάνω από 10 λεπτά να ξεβαφτείς σωστά, αλλά στο δέρμα σου κάνεις απίστευτο καλό που το απελευθερώνεις από όλους τους ρύπους και το αφήνεις να αναπνεύσει. Αλλιώς ρυτιδούλες γρήγορα.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 09:46, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
νομιζω σου κανει κακο..
Να πας στο ανδρικο σαλονι....

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:54, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Tania_K
Εδώ δε έχουμε λεφτά για άλλα θα έχουμε κι αυτά. Θα χρησιμοποιήσω καμιά κρέμα και βλέπουμε. Ευλογημένες είναι αυτές που δεν έχουν ραγάδες. Και άλλες παραπονιούνται για τη κυτταριτιδα που φεύγει.
Τέλος πάντων, ευχαριστώ πολύ.

Αμυγδαλελαιο απο το φαρμακειο (χυμα). Ειναι φυσικο προιον, φθηνο και αποτελεσματικο.
Καλο ειναι να χρησιμοποιειται και προληπτικα. Αλλωστε κανει και πολυ καλη ενυδατωση...

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 12:12, 07-06-11:

αυτο που λεει η νεραιδα κανει και για μαλια. μια φιλη μου ειχαν καταστραφει τα μαλια της μετα απο μια βαφη ασχετης κομμωτριας που σχεδον της τα εκαψε και ειχαν γινει χαλια, τινγκα στην αφυδατωση. εβαζε αμυγδαλελαιο τα τυλιγε με μια πετσετα και τα ελουζε καλα. την εχει βοηθησει μου ειπε πολυ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mary-babis

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη mary-babis
H mary-babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 546 μηνύματα.

H mary-babis έγραψε στις 21:37, 08-06-11:

Γεια σας κοριτσια!!!Εχω μια απορια..Κανω εδω και αρκετους μηνες αποτριχωση με κερι σε αισθητικο. Σημερα πηρα ολα τα συνεργα για να κανω μονη μου στο σπιτι. Ξερω οτι οι ταινιες πλενονται και ξαναχρησιμοποιουνται.Ολες; Και αν ναι πως της πλενουμε;Και κατι τελευταιο! Γινονται οπως πριν;Φανταζομαι μενει λιγο χρωμα αλλα δεν κολανε μετα;

Παράθεση

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MaryVeg
H MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H MaryVeg έγραψε στις 21:52, 08-06-11:

γνωρίζει κανείς για την μάσκα αργύλου? τι προσφέρει, κι αν όντως κάνει καλό στην επιδερμίδα του προσώπου? Ή μήπως είναι μούφες αυτά που λέμε??? Κάνει καλό και για το υπόλοιπο σώμα??? Και κάθε πότε μπορούμε να την χρησιμοποιούμε? Τέλος πρέπει πριν να έχει γινει καμιά ιδιαίτερη προεργασία???

Εγώ πήρα σε σκόμη άργυλο γαλικό λέει, και προς το παρόν μόνο μια φορά έκανα, αλλά δεν μπορώ να πω ότι είδα και καμιά διαφορά...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 22:43, 08-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από MaryVeg
γνωρίζει κανείς για την μάσκα αργύλου? τι προσφέρει, κι αν όντως κάνει καλό στην επιδερμίδα του προσώπου? Ή μήπως είναι μούφες αυτά που λέμε??? Κάνει καλό και για το υπόλοιπο σώμα??? Και κάθε πότε μπορούμε να την χρησιμοποιούμε? Τέλος πρέπει πριν να έχει γινει καμιά ιδιαίτερη προεργασία???

Εγώ πήρα σε σκόμη άργυλο γαλικό λέει, και προς το παρόν μόνο μια φορά έκανα, αλλά δεν μπορώ να πω ότι είδα και καμιά διαφορά...
Εμένα μου αρέσουν πολύ οι συγκεκριμένες μάσκες, αν και δεν κάνω συχνά (συνήθως περιορίζομαι σε απολέπιση και, όταν αφυδατώνομαι, ενυδατική μάσκα). Πάντως οι μάσκες αργίλου κάνουν πολύ καλό καθαρισμό, κάτι που εκτιμούσα ιδιαίτερα όταν ήμουν 18-22 κι είχα σχετικά λιπαρή επιδερμίδα. Επίσης έχω ακούσει ότι είναι καλές και για το στήθος, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, δεν ξέρω αν ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα!

Παράθεση

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MaryVeg
H MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H MaryVeg έγραψε στις 22:48, 08-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εμένα μου αρέσουν πολύ οι συγκεκριμένες μάσκες, αν και δεν κάνω συχνά (συνήθως περιορίζομαι σε απολέπιση και, όταν αφυδατώνομαι, ενυδατική μάσκα). Πάντως οι μάσκες αργίλου κάνουν πολύ καλό καθαρισμό, κάτι που εκτιμούσα ιδιαίτερα όταν ήμουν 18-22 κι είχα σχετικά λιπαρή επιδερμίδα. Επίσης έχω ακούσει ότι είναι καλές και για το στήθος, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, δεν ξέρω αν ισχύει ή είναι ράδιο αρβύλα!
XM... κι εγώ σχετικά λιπαρή επιδερμίδα έχω, καθώς ανά καιρούς βγάζω κανα σπιράκι, κ σμίγματα. Αλλά αφού έβγαλα την μάσκα δεν τα είδα να έφυγαν... φυσιολογικό είναι αυτό ή μήπως έκανα κάτι λάθος?? Τα σμίγματα ας πούμε θα έπρεπε να είδαν φύγει?

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 23:08, 08-06-11:

XM... κι εγώ σχετικά λιπαρή επιδερμίδα έχω, καθώς ανά καιρούς βγάζω κανα σπιράκι, κ σμίγματα. Αλλά αφού έβγαλα την μάσκα δεν τα είδα να έφυγαν... φυσιολογικό είναι αυτό ή μήπως έκανα κάτι λάθος?? Τα σμίγματα ας πούμε θα έπρεπε να είδαν φύγει?
Καλά, η μάσκα απλώς βοηθά, δεν μπορεί να εξαφανίσει το σμίγμα. Πάντως να σου πω την αλήθεια εγώ παίρνω έτοιμη μάσκα αργίλου, δεν την φτιάχνω με σκόνη. Ας πούμε τώρα έχω πάρει της Nuxe και είναι πολύ καλή.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 23:56, 08-06-11:

χρησιμοποιουσα μια της clinique για την οποια εχω να πω τα καλυτερα. την εβαζες 5 λεπτα μονο και βασικα ειναι για λευκανση, σμιγματα, καθαρισμο κλπ.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-15 στις 00:00.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 15:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους