Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,083 εγγεγραμμένα μέλη και 3,036,347 μηνύματα σε 92,210 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 935 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 12:21, 10-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
Δεν το έχω παραγγείλει.. Είπα να κάνω την αρχή με το cherrybox Ιουλίου επειδή μου αρέσουν οι μάρκες που έχει.
Το κουτί που λές εσύ 1-2 reviews που είδα μου φάνηκε οκ.. Πιο πολύ μου αρέσει το e shop τους όμως..
Έχει εκείνη την nude παλέτα με τα ματ πολύ όμορφα χρώματα,τα φυσικά.
Και το Tiki Tahiti Monoï Vanilla oil.
Aυτό το cherrybox που λες, πώς σου φάνηκε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,832 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 15:44, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Aυτό το cherrybox που λες, πώς σου φάνηκε?
Toν Ιούλιο θα μου έρθει,το είπα και πριν. Ελπίζω πάντως να είναι καλό..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 18:52, 11-06-13:

Toν Ιούλιο θα μου έρθει,το είπα και πριν. Ελπίζω πάντως να είναι καλό..
Με συγχωρείς, νόμιζα Ιούνιο.
Περιμένουμε reviews λοιπόν!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 23:11, 11-06-13:

κορίτσια έχετε να προτείνετε σαμπουαν για μακριά ίσια μαλλιά με ταση λιπαρότητας; θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο. είχα πάρει κάτι φυτικά κ δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,036 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 23:35, 11-06-13:

εμμ ultrex (εχουν βγαλει και αρκετες κατηγοριες πχ για λιπαρα μαλλια και ογκο,υποθετικα) ? ή ενα απο τα σαμπουαν της σειρας orzene (ναι με μπυρα καλε :Ρ ) για λιπαρα μαλλια?
δε νομιζω να κοιτας για κατι φαρμακευτικο

επισης επειδη λες για μακρια μαλλια ολα τα κατα της λιπαροτητας σαμπουαν μπορει να ειναι καταλληλα για το δερματολογικο θεμα αλλα ξεραινουν και αγριευουν πολυ την τριχα στην ακρη, επομενως μπορεις να παρεις ενα κατα της λιπαροτητας και ενα κανονικο και με το κανονικο να σαπουνιζεις πρωτα απο μεση και κατω τα μαλλια ωστε να τα προστατευεις
απο την αλλη για αυτο το σκοπο εχει βγει και ενα σαμπουαν της apivita με τσουκνιδα και μελι μου φαινεται αλλα επειδη δεν εμεινες ευχαριστημενη απο τα φυτικα ισως να χρειαζεσαι κατι πιο ..δυνατο;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whitelioness : 11-06-13 στις 23:43.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 13:15, 12-06-13:

σ' ευχαριστώ πολύ whitelioness για τις συμβουλές! έχω χρησιμοποιήσει αυτό της apivita που είπες, αλλά δεν εμεινα πολύ ευχαριστημένη ως προς το κομμάτι της λιπαρότητας. ίσως να δοκιμάσω το orzene να μυρίζω μπύρα!

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,832 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 13:22, 14-06-13:

Yπάρχει κάτι που ξέρετε να μου προτείνετε για ενδυνάμωση της τρίχας;

Έχω παρατηρήσει το τελευταίο διάστημα να μου φεύγει πολλή τρίχα ρε παιδί μου.

Ξέρω ότι με το μακρύ μαλλί γενικά υπάρχει κάτι τέτοιο,αλλά νομίζω ότι έχει αυξηθεί τον τελευταίο καιρό.
Σαν να είναι αδύναμα,τι να πώ..

Αυτό μπορεί να έχει να κάνει και με την διατροφή ή την ψυχολογία;

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,036 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 14:36, 14-06-13:

βασικα υπαρχουν πολλοι παραγοντες
ορμονικο,διατροφη,στρες,αλλαγη εποχης ( απο αλλαγη εποχης εγω ειμαι σα γατα)
για ενδυναμωση τριχας εγω παιρνω ενα συμπληρωμα της apivita με βασιλικο πολτο και δεν ξερω τι αλλο
εχει βγαλει και αντιστοιχο σαμπουαν που μου εχουν πει οτι ειναι πολυ καλο. υπαρχουν διαφορα
αλλα γενικως ειναι να κοιτας και κληρονομικοτητα κ.α. αν και αν σου εμφανιστηκε ξαφνικσ δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 17:47, 14-06-13:

Έχω παρατηρήσει το τελευταίο διάστημα να μου φεύγει πολλή τρίχα ρε παιδί μου.

Ξέρω ότι με το μακρύ μαλλί γενικά υπάρχει κάτι τέτοιο,αλλά νομίζω ότι έχει αυξηθεί τον τελευταίο καιρό.
Σαν να είναι αδύναμα,τι να πώ..

Αυτό μπορεί να έχει να κάνει και με την διατροφή ή την ψυχολογία;
Εγώ χρησιμοποιούσα για κανένα χρόνο αυτό (και όλη τη σειρά βέβαια, δηλ. σαμπουάν-κοντίσιονερ-μάσκα) και η διαφορά ήταν τεράστια. Και σκέψου ότι το δικό μου μαλλί είναι άφρο, πιο άφρο πεθαίνεις!
Βέβαια εάν είναι ορμονικό or something like that δε νομίζω ότι κάποιο σαμπουάν μπορεί να κάτι.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 18:29, 14-06-13:

Φταίει πολλές φορές και ο θυρεοειδής, αν μείνει αρύθμιστος. Πέρσι τέτοια εποχή μαδούσα σα γάτα περσίας επειδή μου είχε αφηνιάσει.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:31, 14-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Φταίει πολλές φορές και ο θυρεοειδής, αν μείνει αρύθμιστος. Πέρσι τέτοια εποχή μαδούσα σα γάτα περσίας επειδή μου είχε αφηνιάσει.
Επίσης,εγώ έχω παρατηρήσει ότι κατά καιρούς μαδάω απίστευτα οπότε δε φταίει μόνο ο θυροειδής.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 19:10, 17-06-13:

http://www.lymola.com/products/13
κορίτσια ξέρετε κάτι για την παραπάνω κρέμα; αν έχει αποτέλεσμα κι αν εμπεριέχει ασφαλή συστατικά. έχω αδυνατίσει τον τελευταίο καιρό κ νομίζω πως χρειάζομαι κάτι τέτοιο..

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 20:46, 17-06-13:

Καλησπέρα κορίτσια!
Έχει δοκιμάσει καμία το κοντίσιονερ σώματος που λάνσαρε πρόσφατα η Nivea?
Απ' ότι έχω καταλάβει εγώ είναι σαν κρέμα σώματος, απλά σε μορφή τέτοια ώστε να εφαρμόζεται στο ντουζ σαν αφρόλουτρο και να ξεβγάζεται. Του τύπου βαριέμαι να βάλω ενυδατική γι' αυτό βάζω κοντίσιονερ σώματος.
Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς, αλλά εγώ με το που είδα τη διαφήμιση σκέφτηκα: τί άλλο θα βγάλουν πια?
Λοιπόν, τί λέτε?

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 07:56, 18-06-13:

Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς, αλλά εγώ με το που είδα τη διαφήμιση σκέφτηκα: τί άλλο θα βγάλουν πια?
Λοιπόν, τί λέτε?
Εγώ μια μέρα είχα διαβάσει σε΄να περιοδικό για τα χημικά σε κρέμες και όλα αυτά και με είχε πιάσει πονοκέφαλος!Της ίδιας άποψης είμαι και΄γω και πιο συγκεκριμένα περί χημικών. Αν θες σόνι και καλά να βάζεις κρέμα σώματος πήγαινε πάρε μία φυτική (να γλιτώσεις και μερικά χημικά) και βάζε κάθε φορά που κάνεις μπάνιο.Εμένα να σου πω την αλήθεια και ειδικά τώρα το καλοκαίρι δε βάζω καμία κρέμα. Ούτε καν αυτή που έχω για ακμή και ούτε αυτή δε βάζω. Καλά μη φανταστείς ότι και ακμή.. Απλώς κατά περιόδους πετάω κάτι μαλακισμένα σπυράκια και δεν μπορώ να τα βλέπω.
Πάμε τώρα στον δικό μου πόνο που δεν ξέρω πόσο σχετικός με το θέμα αυτό είναι.
Μόλις χθες ανακάλυψα πόσο εκνευριστικές είναι οι τιράντες του σουτιέν όταν κάνεις γυμναστική. Εγώ κάνω ZUMBA στο μεταξύ και στην ουσία χορεύεις και κάθε τρεις και λίγο τσούυυπ! Η τιράντα. Ε,άι ____.
Έχω αρχίσει να σκέφτομαι να πάρω αθλητικό σουτιέν. Αλλά τα μισώ.
Καμία να προτείνω κάτι;

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Supervisor

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,938 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 11:27, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μόλις χθες ανακάλυψα πόσο εκνευριστικές είναι οι τιράντες του σουτιέν όταν κάνεις γυμναστική. Εγώ κάνω ZUMBA στο μεταξύ και στην ουσία χορεύεις και κάθε τρεις και λίγο τσούυυπ! Η τιράντα. Ε,άι ____.
Έχω αρχίσει να σκέφτομαι να πάρω αθλητικό σουτιέν. Αλλά τα μισώ.
Καμία να προτείνω κάτι;
Ή αυτό ή μπουστάκι... Θα σωθείς!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:31, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Ή αυτό ή μπουστάκι... Θα σωθείς!
Αχάμ.
Ευχαριστώ πάντως.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 11:47, 19-06-13:

Καμία να προτείνω κάτι;
Δεν το πιστεύω οτι δε σου πέρασε απο το μυαλό Το Σουτιέν.
Το ένα.Το μοναδικό.
Δε θες να γινεις μια κυρία Pretty Bra ;

Αλλα ναι πάρε καλύτερα μπουστάκι,της Sloggi αν και θα σου συνιστούσα κάτι πιο σταθερό,ειδικά για ζούμπες και ρούμπες.
Τσέκαρε Nike και τέτοιες μάρκες καλύτερα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 12:02, 19-06-13:

ξέρω ότι βοηθάει πάρα πολύ το δεντρολίβανο..δηλαδή να το βράσεις, να στραγγίξεις και να πάρεις το ζουμί που βγαίνει να το βάλεις στα μαλλιά και να το αφήσεις λίγη ώρα και μετά απλά ξεπλένεις
είχαμε παλιά στην αυλή και μια γειτόνισσα ερχόταν κ έκοβε γιατί κάθε καλοκαίρι μαδούσε πιο πολύ λόγω εποχής έλεγε..
και μετά το έκανε κ η μαμά μου και πράγματι βοηθάει πάρα πολύ ! αρκεί να έχεις υπομονή να το κάνεις συστηματικά για κάποιο διάστημα..

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,836 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 07:32, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Δεν το πιστεύω οτι δε σου πέρασε απο το μυαλό Το Σουτιέν.
Το ένα.Το μοναδικό.
Δε θες να γινεις μια κυρία Pretty Bra ;
Εσυ το γελας αλλα ειναι πολυ ανετα κι εχουν οντως τελεια στηριξη

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 10:36, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna

Και πάλι... σόρρυ, αλλά προσωπικά τα θεωρώ αντιαισθητικά.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,598 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:21, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret

Μα είναι :/

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:43, 20-06-13:

Δεν ξέρω για΄σένα αλλά εγώ από τότε που ξεκίνησα να φοράω σουτιέν είχα πάντα ένα κόλλημα πρώτον με τις τιράντες και 2ον γιατί σουτιέν χωρίς επένδυση αρνούμαι κατηγορηματικά να βάλω για λόγους ότι νιώθω άβολα.

Και΄γω αλλά αυτό το πράγμα του να χορεύεις και να'χεις εκεί που θες να χοροπηδήσεις την τιράντα και πέφτει...
Εεεμ,enough!

Και πόσο μάλλον αν φοράς και μεγάλο νούμερο σουτιέν.
Θα πάω το Σ/Κ να δω σε'να κατάστημα με αθλητικά είδη για αθλητικό μπουστάκι γιατί από το λίγο που είδα τις τιμές σε sloggi και triumph είναι απλησίαστες (εκτός και αν περιμένω να φτάσουν εκπτώσεις που δεεεν..)

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:27, 20-06-13:

μπλα μπλου μπλι μπλο σουτιεν μπλα αθλητικο μπλι ζουμπα μπλο όλα είναι ακριβά μπλου
για κοιτα http://www.skroutz.gr/c/534/gynaikei...B9%CE%BA%CE%AC
εγώ στον σκρουτζ ψαχνω τα παντα τωρα για σουτιεν δεν ξερω

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:30, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
για κοιτα http://www.skroutz.gr/c/534/gynaikei...B9%CE%BA%CE%AC
εγώ στον σκρουτζ ψαχνω τα παντα τωρα για σουτιεν δεν ξερω
Και΄γω ψάχνω για διάφορα εκεί. Σε ευχαριστώ Νάνσυ

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:40, 20-06-13:

Και΄γω ψάχνω για διάφορα εκεί. Σε ευχαριστώ Νάνσυ
νάθινγκ σουίτυ

τώρα να ρωτήσω και εγώ κάτι
σε κάμποσο καιρό (τον χειμώνα βασικά ) θα κάνω λέιζερ
αλλά ως τότε σκέφτομαι να σταματήσω να ξυρίζομαι στα πόδια και να αρχίσω με αποτριχωτικές ταινίες
ποια είναι η άποψή σας;
έχετε να μου προτείνετε κάποια συγκεκριμένη μάρκα;

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 12:47, 20-06-13:

σε κάμποσο καιρό (τον χειμώνα βασικά ) θα κάνω λέιζερ
αλλά ως τότε σκέφτομαι να σταματήσω να ξυρίζομαι στα πόδια και να αρχίσω με αποτριχωτικές ταινίες
ποια είναι η άποψή σας;
έχετε να μου προτείνετε κάποια συγκεκριμένη μάρκα;
γιατι να κανεις αποτριχωση; το λειζερ δε γινεται και σε ξυρισμενα ποδια;σου ειπε κατι η αισθητικος;

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 12:57, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
γιατι να κανεις αποτριχωση; το λειζερ δε γινεται και σε ξυρισμενα ποδια;σου ειπε κατι η αισθητικος;
άκου να δεις
εγώ λέιζερ ΑΝ κάνω θα κάνω κατά τον χειμώνα
απλά μέχρι τότε δεν αντέχω να ξυρίζομαι συνέχεια και λέω να αρχίσω αποτρίχωση με ταινίες

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 13:01, 20-06-13:

άκου να δεις
εγώ λέιζερ ΑΝ κάνω θα κάνω κατά τον χειμώνα
απλά μέχρι τότε δεν αντέχω να ξυρίζομαι συνέχεια και λέω να αρχίσω αποτρίχωση με ταινίες
ωω δικη σου επιλογη
τοτε περιμενε απαντηση καποιας αλλης κοπελας αν και απο οσο εχω κανει μονη μου τα προιoντα της simoun καλυτερα μου φανηκαν απο της veet
να ξερεις παντως ποναει μετα απο ξυραφι οπως και να το κανεις

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,836 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 13:34, 20-06-13:

Και γιατι μου ζητας συγνωμη?
Εχω παρει κατι παρομοιο no name και οχι τα pretty bra αλλα υποτιθεται ειναι αντιγραφη του.
Υπαρχουν περιπτωσεις που δεν με βολευει καθολου το σουτιεν, οπως πχ οταν παω για περπατημα ή για εκπαιδευση τον σκυλο και απλα φοραω αυτο που ειναι μπουστακι. Δεν το φοραω για να βγω και να παω σε κλαμπ

Παράθεση

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ariana_Era
H Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H Ariana_Era έγραψε στις 13:41, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Εγώ θα σου πρότεινα ένα καστανό με 2-3 τόνους ανοιχτότερες ανταύγιες για να σε φωτίσει κάπως, ή ακόμα ακόμα να κάνεις ombre. Και πολύ γαμάτο (ψήνομαι κι εγώ να το κάνω όταν αποφασίσω να εγκαταλείψω το κόκκινο) και δε χρειάζεται να βάφεις μαλλί κάθε 3 και λίγο
(εγώ πάντως στη θέση σου θα' κανα ombre.)
Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Το ombre που λες είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία, διότι μου φαίνεται γύφτικο.
ΌΜΩΣ, υπάρχουν μεμονωμένες περιπτώσεις που το βλέπω και το ζηλεύω.
Τι σημαίνει αυτό; Ότι θα πρέπει να πάω κομμωτήριο για να το "πετύχω", αλλά no money.
Οπότε θέλω κάτι σχετικά εύκολο που θα μπορέσει η φίλη που τυχαίνει να είναι κομμώτρια να μου το κάνει στο σπίτι τζάμπα ..
αν το ombre γίνεται να μου το κάνει σε σπίτι και πάλι μην επιμένεις, είναι τρελή αυτή δεν την εμπιστεύομαι...
Επειδη εψαχνα γενικα post για το ombre ετυχε να πεσω πανω σ'αυτο. Λοιπον για να πω και εγω την περιπτωση μου, την αποχρωση του ombre την λατρευω σαν χρωμα, τα δικα μου μαλλια ειναι καστανοξανθα με ανταυγειες, αλλα ηθελα να τα ανοιξω παραπανω και να ερθουν πιο κοντα στο φυσικο ξανθο ( μακρια απ'το ντεκαπαζ, μονο με βαφη ) οποτε σκεφτηκα το ombre, αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικο στα κομμωτηρια και εχω δει οτι εχουν βγει κατι βαφες της Loreal αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορω να το πετυχω μονη μου

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 14:09, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ariana_Era
Επειδη εψαχνα γενικα post για το ombre ετυχε να πεσω πανω σ'αυτο. Λοιπον για να πω και εγω την περιπτωση μου, την αποχρωση του ombre την λατρευω σαν χρωμα, τα δικα μου μαλλια ειναι καστανοξανθα με ανταυγειες, αλλα ηθελα να τα ανοιξω παραπανω και να ερθουν πιο κοντα στο φυσικο ξανθο ( μακρια απ'το ντεκαπαζ, μονο με βαφη ) οποτε σκεφτηκα το ombre, αλλα ειναι λιγο ακριβουτσικο στα κομμωτηρια και εχω δει οτι εχουν βγει κατι βαφες της Loreal αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορω να το πετυχω μονη μου
Βαφές loreal τις αντιπαθώ πάρα - πάρα πολύ!
Έχω ακούσει υπερβολικά καλά σχόλια για τις goldwell και τώρα ψάχνομαι...
βέβαια, επειδή κουράστηκα πάρα πολύ να ασχολούμαι με το θέμα, γιατί αν παρατηρήσεις έχει πολύ καιρό που μιλάω για βαφές ή πως να τα βάψω, μου έχει γυρίσει τελείως αλλιώς το όλο θέμα και συνέχεια τριγυρνάει στο μυαλό μου να γίνω ξανά ξανθιά (και ας έφτυσα αίμα να "καθαρίσω" το μαλλί μου και να έχω πάλι το φυσικό μου...επίσης να πω εδώ ότι είμαι τέρμα μελαχρινάκι, με πολύ σταρένια επιδερμίδα, αλλά για ένα περίεργο λόγο το ξανθό μου πήγαινε ), αν όχι όλο το μαλλί, σίγουρα λεπτές λεπτές ανταύγειες σε όλο το κεφάλι...

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:20, 20-06-13:

Και γιατι μου ζητας συγνωμη?
Εχω παρει κατι παρομοιο no name και οχι τα pretty bra αλλα υποτιθεται ειναι αντιγραφη του.
Υπαρχουν περιπτωσεις που δεν με βολευει καθολου το σουτιεν, οπως πχ οταν παω για περπατημα ή για εκπαιδευση τον σκυλο και απλα φοραω αυτο που ειναι μπουστακι. Δεν το φοραω για να βγω και να παω σε κλαμπ
Ναι όντως. Πχ αυτό το πράγμα με τις τιράντες δεν αντέχεται. Για εκπαίδευση σκύλου δεν έχω πάει.
Για έξω βόλτα,καφέ κλπ δε βολεύει το αθλητικό.

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 20:25, 20-06-13:

Η εκπαιδευση κατι σαν γυμναστικη ειναι μη νομιζεις
Επειδη καπου αναφερθηκε το νουμερο, φοραω 75 D (το D δεν ειναι στη πλατη) και πολλες φορες και Ε.
Αρα δεν εχω και τοσο μικρο στηθος. Το πηρα αρχικα μονο για μεσα στο σπιτι, αλλα ναι ειναι πολυ βολικο και προσφερει πολυ καλη στηριξη οσο κι αν σας φαινεται περιεργο.
Ξαναλεω δεν το πηρα για να βγαινω εξω για καφε, σε κλαμπ κλπ, αλλωστε μοιαζει πολυ με σουτιεν εγκυμοσυνης, αλλα σε καποιες περιπτωσεις που το φοραω εχω γλυτωσει απο πολλα νευρα που μου δημιουργουσε το σουτιεν.

Παράθεση

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ariana_Era
H Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H Ariana_Era έγραψε στις 20:58, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Βαφές loreal τις αντιπαθώ πάρα - πάρα πολύ!
Έχω ακούσει υπερβολικά καλά σχόλια για τις goldwell και τώρα ψάχνομαι...
βέβαια, επειδή κουράστηκα πάρα πολύ να ασχολούμαι με το θέμα, γιατί αν παρατηρήσεις έχει πολύ καιρό που μιλάω για βαφές ή πως να τα βάψω, μου έχει γυρίσει τελείως αλλιώς το όλο θέμα και συνέχεια τριγυρνάει στο μυαλό μου να γίνω ξανά ξανθιά (και ας έφτυσα αίμα να "καθαρίσω" το μαλλί μου και να έχω πάλι το φυσικό μου...επίσης να πω εδώ ότι είμαι τέρμα μελαχρινάκι, με πολύ σταρένια επιδερμίδα, αλλά για ένα περίεργο λόγο το ξανθό μου πήγαινε ), αν όχι όλο το μαλλί, σίγουρα λεπτές λεπτές ανταύγειες σε όλο το κεφάλι...
Eχω συναντησει και αλλη κοπελα που ηταν καπως μελαμψη και της πηγαινε το ξανθο, εξαρταται την αποχρωση που χρησιμοποιεις βεβαια, αν θες να το φωτησεις απλως, μην κανεις ανταυγειες που ξεκινανε απ'την ριζα συνηθως, κανε διαφενειες για να φωτησει περιμετρικα, ειναι πιο ιδανικο νομιζω. Σκεφτεσαι ντεκαπαζ ή βαφη? Εγω προσωπικα αποφευγω το ντεκαπαζ γιατι κανει ζημια στο μαλλι, ζωντανη αποδειξη η μητερα μου, που εκανε επι 2 χρονια ανταυγειες με ντεκαπαζ και το μαλλι της δεν μπορουσε πλεον να χτενιστει, ετσι εκανε μια ολικη βαφη και επανηλθε σιγα σιγα. Οσο για το ombre, τελικα θα το κανω σε κομμωτηριο, γιατι φοβαμαι να το πειραξω μονη μου και μετα ποιος με ακουει, αμα δεν μου πετυχει, οποτε καλυτερα εκ του ασφαλους. Και επειδη ειμαι καστανοξανθη, δεν ξερω αλλα το μαλλι μου ανοιγει πολυ ευκολα με βαφη, και οταν εκανα ανταυγειες θυμαμαι φαινοταν σαν να'χα κανει ντεκαπαζ

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 21:28, 26-06-13:

Κορίτσια, έχει δοκιμάσει καμιά τη θεραπεία ισιώματος με κερατίνη? Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά και βασικά έχω αποφασίσει να την κάνω, αλλά έχω μερικές αναστολές για το κομμωτήριο, δεν έχω διαλέξει ακόμη, ταλαντεύομαι ανάμεσα σε δύο.
Επίσης, μου ήρθε το beauty test box και δηλώνω απίστευτα δυσαρεστημένη! Ίσως φταίει και το ότι το περίμενα καιρό και είχαν αυξηθεί και οι προσδοκίες μου, αλλά δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη με τα προϊόντα από τα οποία αποτελείται.
Κάτι τελευταίο: παρήγγειλα τα αντηλιακά (σώματος και προσώπου) της Frezyderm που μου είχατε προτείνει και έχω ενθουσιαστεί!
Είναι υπέροχα και επειδή τα αγόρασα από ένα ηλεκτρονικό φαρμακείο που τα είχε σε προσφορά μου βγήκαν 34 ευρώ και τα δύο μαζί!
Τα προτείνω, λοιπόν, και εγώ με τη σειρά μου, ανεπιφύλακτα!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:48, 26-06-13:

Εγώ έχω ακούσει για ένα ίσιωμα με έλαιο κάνναβης
[...]

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 22:10, 26-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Εγώ έχω ακούσει για ένα ίσιωμα με έλαιο κάνναβης
[...]
Ννναι. Δεν εννοώ αυτό.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:30, 26-06-13:

Εγώ έχω μια γενική απορία στο 'μόνιμο' ίσιωμα πάντως, πόσο κρατάει;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 10:51, 27-06-13:

Όσον αφορά το μόνιμο ίσιωμα, το' χει κάνει μια φίλη μου και έμεινε άπειρα ευχαριστημένη. Το μαλλί είναι ολόισιο, δε χρειάζεται έξτρα ίσιωμα και διαρκεί 3-4 μήνες.
Εγώ αν είχα τα λεφτά θα το' χα κάνει ήδη.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:18, 27-06-13:

Ρώτησα μία φίλη τι κάνει η ίδια, γιατί ξέρω ότι έχει πολύ σγουρό μαλλί από φυσικού της, αλλά όταν μου το'πε δεν την πίστευα, τόσο ίσιο που είναι.
Μάλιστα είπε ότι το κάνει κάθε 9 μήνες, αλλά δεν ήταν σίγουρη αν είναι με κερατίνη

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 13:19, 27-06-13:

Αυτη η διαδικασία πόσο επιβαρύνει την τρίχα?Είναι ταλαιπωρία,δηλαδή,για τα μαλλιά?

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:40, 27-06-13:

Όχι.
Στην ουσία είναι θεραπεία για τα μαλλιά. Δεν είναι χημικά που σου φθείρει το μαλλί, αντίθετα σου κάνει τη τρίχα λεία, χωρίς να σπάει, χωρίς να φριζάρει και άλλα τέτοια καλούδια.
Καθόλου επικίνδυνο δλδ.

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

H aegloswen έγραψε στις 15:35, 27-06-13:

Όχι.
Στην ουσία είναι θεραπεία για τα μαλλιά. Δεν είναι χημικά που σου φθείρει το μαλλί, αντίθετα σου κάνει τη τρίχα λεία, χωρίς να σπάει, χωρίς να φριζάρει και άλλα τέτοια καλούδια.
Καθόλου επικίνδυνο δλδ.
Ξέρεις τιμή για το μόνιμο ίσιωμα μήπως; Στα κομμωτήρια το κάνουν;

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:38, 27-06-13:

Θεωρητικά θα το κάνουν.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 16:54, 27-06-13:

Χμμ η κοπέλα νομίζω 120-140 είχε πληρώσει, αλλά της έκανε νομίζω μια μικρή έκπτωση. Αλλά κάπου στα τόσα στα 150 πάνω κάτω είναι σε όλα.
Νομίζω δε το κάνουν όλα τα κομμωτήρια και καλό θα είναι να πας σε κάποιο που ξέρεις ότι έχουν εμπειρία και είναι καλό και όχι σε ό,τι να' ναι. Ξες.

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 19:24, 27-06-13:

Όχι.
Καθόλου επικίνδυνο δλδ.
Αλλά κάπου στα τόσα στα 150 πάνω κάτω είναι σε όλα.
Αχα.Μάλιστα.
Πφφ είμαι ταπί και ψύχραιμη τώρα,αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα την ψάξω.
Άν κάποια γνωρίζει κανένα αξιόλογο κομμωτήριο (Αθήνα)που κάνει αυτη την θεραπεία,ας πει.Έχω άσχημες εμπειρίες με κομμωτήρια
και τρέμω κάθε φορά που πρέπει να πάω

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 20:39, 27-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από leuki kataigida
Αχα.Μάλιστα.
Πφφ είμαι ταπί και ψύχραιμη τώρα,αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα την ψάξω.
Άν κάποια γνωρίζει κανένα αξιόλογο κομμωτήριο (Αθήνα)που κάνει αυτη την θεραπεία,ας πει.Έχω άσχημες εμπειρίες με κομμωτήρια
και τρέμω κάθε φορά που πρέπει να πάω
Εγώ έχω ακούσει για τον Αγγελόπουλο στην Κηφισιά.
Πρινσες, πού έκανε η φίλη σου τη θεραπεία?

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

H aegloswen έγραψε στις 16:55, 11-07-13:

Με συγχωρείς, νόμιζα Ιούνιο.
Περιμένουμε reviews λοιπόν!
Λοιπόν το παρέλαβα επιτέλους! Από Μάη το είχα παραγγείλει γιατί είχαν εξαντληθεί όλα.

Το δικό μου ήταν αυτό εδώ!
Έβαλα τη φώτο που έβγαλα και στη σελίδα τους. Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ευχαριστημένη μπορώ να πώ.
Είχα ένα lip stick από Babor στο οποίο λάτρεψα το χρώμα,το Marrakesh conditioner,ένα ρουζ Laura Mercier,βερνίκι νυχιών,έναν ορό gel ματιών και ένα πολύ όμορφο κρεμαστό..
Απλά με εκνευρίζει η τόση αναμονή. Είχα και ένα εκπτωτικό -30% για το Marrakesh,μυρίζει τέλεια ρε παιδιά..
Το πλήρωσα 10 ευρώ + 3 με αντικαταβολή. Αν είστε άτομο που του αρέσει να δοκιμάζει καινούργια πράγματα και δεν έχετε θέμα με τους ενδεχώμενους μήνες αναμονής αν εξαντληθούν ή αν δεν το προλάβετε,τότε πιστεύω ότι αξίζει.
Για τα άλλα κουτιά δεν έχω άποψη.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 19:54, 11-07-13:

Ο Αγγελόπουλος στην Κηφισιά το κάνει με επιτυχία. Συχνά το βγάζει σε προσφορά με 100 Ευρώ, όμως επειδή μετά πρέπει να λούζεσαι με ειδικό σαμπουάν, πρέπει να πληρώσεις και 40 Ευρώ το σαμπουάν. Λέγεται Brazilian Keratin Treatment, όμως κορίτσια δεν είναι τόσο ανώδυνο για τα μαλλιά όσο νομίζετε. Έχει φυσικά τα θετικά του, όμως έχει και τα αρνητικά του.

Α. Βασικά εκεί που ειναι ο Αγγελόπουλος, θεωρείται Νεα Ερυθραια, όχι ακριβως Κηφισιά.

Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 19:35, 18-07-13:

Εγώ είχα κάνει μόνιμη ισιωτική πριν 3 χρόνια, τη λεγόμενη chi treatment (παρόμοια με τη brazilian), επειδή είχα κάνει περμανάντ, την οποία ήθελα να ξεφορτωθώ. Απ΄ό,τι θυμάμαι, δεν είχε γίνει ολόισιο-καρφί το μαλλί μου, αλλά σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη. Όμως έχει δίκιο η Gilda, δεν το λες και θεραπεία, όσο ωραία και να θέλουν να το παρουσιάσουν στους καταναλωτές. Προσωπικά και καρφί να το έκανε το μαλλί μου, δε θα το ξαναέκανα. Είναι κρίμα να ταλαιπωρείς τα μαλλιά σου για να γίνουν από ίσια... πιο ίσια. Επίσης, το σαμπουάν και το conditioner της σειράς chi δε μου άρεσαν.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση; - Από jonx
      Το θέμα έχει λάβει 100 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-15 στις 00:00.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • Γυναίκες, άνδρες και νέα σχέση - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-06-07 στις 15:11.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους