Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 246 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:46, 14-07-08:

Εκείνο το άσπρο; Δεν ξέρω, εγώ είμαι πιο πολύ του μινιμάλ. Το πιο πλούσιο θα το φορούσα με πολύ απλά ρούχα και υφάσματα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:47, 14-07-08:

ναι έχεις δίκιο... να πέφτει ένα απλό μακρύ ίσιο φόρεμα με λεπτά τιραντάκια και τίποτα άλλο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:47, 14-07-08:

Εγώ προτιμώ το μικρό πάντως ΚουΕ μου!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:48, 14-07-08:

Εxactly. Κάτσε να κάνουμε ένα ψάξιμο στη σελίδα, για κάτι πιο κατάλληλο!
Το φόρεμά σου τι ασημένια έχει, είπες;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:49, 14-07-08:

δε βρήκα κάτι άλλο που να μου αρέσει...
είμαι ικανή όμως να αλλάξω το φόρεμα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:50, 14-07-08:

Χεχε... Απλά ας πάει και με τα άλλα σου ρούχα το κόσμημα... να μπορείς να το φοράς και σε άλλες περιστάσεις και με πιο σπορ ρούχα.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:51, 14-07-08:

ρε συ... νταξ αν είναι έτσι, χαίρω πολύ
έχω κι άλλα κοσμήματα έτσι κι αλλιώς αν είναι να βάλω
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:53, 14-07-08:

Κάτσε μαρή, δείξε πάλι το φόρεμα.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:54, 14-07-08:

δεν το χω και βαριέμαι να το ψάξω πάλι
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:55, 14-07-08:

Αναστασία τι λες για αυτό ή αυτό;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:59, 14-07-08:

δεν μου αρέσει ο κίτρινος χρυσός
και μου αρέσει αυτό το άλλο που είναι σαν "βροχή"
γενικά μου αρέσει να τρέχουν μπιρμπιτσολάκια
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:02, 14-07-08:

Το μικρο σοπωδηποτε!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:05, 14-07-08:

Μικρο και εγω...αν και το μεγαλο μου αρεσε πολυ....πολυ ιδιαιτερο κομματι...ενω το μικρο μπορει να ειναι ωραιο αλλα ειναι πιο κοινο...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:06, 14-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Μικρο και εγω...αν και το μεγαλο μου αρεσε πολυ....πολυ ιδιαιτερο κομματι...ενω το μικρο μπορει να ειναι ωραιο αλλα ειναι πιο κοινο...
αχ βρε Νεράιδα με κατάλαβες

βασικά με βλέπω να μην παίρνω κανένα και να ησυχάζω
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:10, 14-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
οκ νομίζω το βρήκα... είναι αυτό το serum Για λάμψη

Όχι πως δεν θρέφει την τρίχα και δεν βοηθάει, αλλά λάμψη ιδιαίτερη να μη περιμένεις! Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι, ρώτα στον Χόντο!

Κολιέ το μικρό
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 23:40, 14-07-08:

Εμένα πάντως το μεγάλο με φάνηκε πιο ιδιαίτερο. Βέβαια προσωπικά δε δειλιάζω σε εντυπωσιακά κοσμήματα . Εξαρτάται και από το φόρεμα φυσικά. Αν είναι βαρύ το φόρεμα ίσως το μεγάλο να πέσει κάπως .
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 00:37, 15-07-08:

Το μεγαλο αν και δεν ειναι ασχημο, το βρηκα πολυ φορτωμενο. Το κοσμημα δε θα πρεπει να το παρακανει, ουτε να τραβαει την προσοχη περισσοτερο απο το ατομο που το φέρει. Οπότε το μικρο θα διαλεγα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 09:35, 15-07-08:

κι εμενα το μικρό με άρεσε
αλλά βέβαια είναι αλλιώς να το βλέπεις φορεμένο, και αλλιώς μόνο του
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 09:49, 15-07-08:

Κοίτα... εμένα το μεγάλο μου άρεσε πολύ, είναι ιδιαίτερο και εντυπωσιακό..... αλλά βέβαια αυτό προϋποθέτει πολύ απλό φόρεμα ή τοπ!
Το φόρεμά σου αν θυμάμαι καλά έχει ήδη σβαροφσκάκια επάνω, σωστά;

Εγώ θα διάλεγα για το συγκεκριμένο φόρεμα μια σκέτη σείρα σβαρόφσκι, ξέρεις σαν τις ριβιέρες των χεριών. Και να σου πω είναι πάντα στη μόδα, συνδυάζεται με πολλά και είναι όσο πρέπει διακριτική και όσο πρέπει εντυπωσιακή!
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 09:52, 15-07-08:

Το 1ο που έδειξε η Ηρώ δαγκωτό. Το 2ο είναι υπερβολικά χοντροκομμένο για τα γούστα μου, ενώ το άλλο είναι πολύ καλαίσθητο. (Αν και εν έχω δει το φόρεμα... Σε καμιά σελίδα πιο πίσω θα 'ναι αλλά κλασικά βαριέμαι )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους