[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πήρα το serum που λέγαμε....
δεν ξέρω αν λάμπουν αλλά... ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!! :D




CIBY!!! σου έχω νέα!!!!
βρέθηκα σε ένα Αχιλλέας accessories και είδα να έχουν τις κορδέλες/μαντίλες που ψάχνεις! :)


επίσης για τις φανατικές με τα παπούτσια, αν θέλετε να καείτε... (λέγε με και καγίρι) σας εχω....
bananashoes.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ΚουΕ απο οτι ξερω και το ξυδι κανει τα μαλλια να λαμπουν! Το κακο βεβαια ειναι οτι μυριζει καπως! Η και να μην μυριζει στους αλλους θα αισθανεσαι εσυ τη μυρωδια! Αν το αποφασισεις παντως, αφου βαλεις και το μαλακτικο, αραιωσε ξυδι με νερο και ριξ'το στα μαλλια σου χωρις να το ξεβγαλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
πήρα το serum που λέγαμε....
δεν ξέρω αν λάμπουν αλλά... ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!! :D




CIBY!!! σου έχω νέα!!!!
βρέθηκα σε ένα Αχιλλέας accessories και είδα να έχουν τις κορδέλες/μαντίλες που ψάχνεις! :)


επίσης για τις φανατικές με τα παπούτσια, αν θέλετε να καείτε... (λέγε με και καγίρι) σας εχω....
bananashoes.com
Ποιος τα χέζ... τα παπούτσια καλέ! Είδες τι εσώρουχα έχει εκεί; :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ποιος τα χέζ... τα παπούτσια καλέ! Είδες τι εσώρουχα έχει εκεί; :inlove:

ναι αλλά σκέφτηκα να σας αφήσω να το ανακαλύψετε μόνες σας :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
πήρα το serum που λέγαμε....
δεν ξέρω αν λάμπουν αλλά... ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!! :D

Ω ναι!! Σχεδόν όλα τα Pantene έχουν ωραία μυρωδιά:D
Και θα λάμψουν πιστεύω, ίσως με παραπάνω από μία εφαρμογές:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντρέπομαι λίγο γι' αυτό που θα ρωτήσω :redface: (καλά, ντρέπομαι πολύ :redface::redface:).
Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας κολπικά υπόθετα; :redface:
Εγώ νόμιζα πως θα είναι σαν τα κανονικά, αλλά βρήκα μια συσκευασία πλαστική που έχει μια κρέμα μέσα.. :redface: Και δεν ξέρω τι να κάνω. Οι οδηγίες λένε πως βάζεις το υπόθετο όσο πιο μέσα μπορείς :redface: Αλλά αυτό δεν είναι υπόθετο. :redface:
Χελπ; :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οι οδηγίες λένε πως βάζεις το υπόθετο όσο πιο μέσα μπορείς :redface: Αλλά αυτό δεν είναι υπόθετο. :redface:
Χελπ; :redface::redface::redface:

Δεν έχω ιδέα γι' αυτά, αλλά μου γεννήθηκε μια απορία. :)
Όταν λες δεν είναι υπόθετα, τι είναι; Εννοείς ότι είναι μεγάλα; Αν είναι αυτό, που το πρόβλημα; Είναι μεγαλύτερα από tabon?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κανονικά θα πρέπει να έχει και κάποιο απλικατέρ μαζί όπου σε αυτό βάζεις την κρέμα και την σπρώχνεις να πάει εσωτερικά όσο πιο βαθυά στον κόλπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Για την ΚουΕ και παλιότερα προβλήματα........
Στις δικές μου γέννες κάποια κιλά αλλά κυρίως "αναδόμηση" του σώματος από μόνη της έγινε πάνω στο χρόνο! Εντωμεταξύ επειδή απέκτησα ξανά μέση τότε (ακόμα και σε φάση που δεν έχασα κιλά) δεν φαινόμουνα πια το ίδιο χοντρή και όλοι νομίζανε ότι λέπτυνα! Και όλα αυτά στα λέω γιατί γίνανε από μόνα τους, χωρίς καμμία προσπάθεια δική μου. Είναι πολύ μεγάλη η διαφορά πάνω στον χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για την ΚουΕ και παλιότερα προβλήματα........
Στις δικές μου γέννες κάποια κιλά αλλά κυρίως "αναδόμηση" του σώματος από μόνη της έγινε πάνω στο χρόνο! Εντωμεταξύ επειδή απέκτησα ξανά μέση τότε (ακόμα και σε φάση που δεν έχασα κιλά) δεν φαινόμουνα πια το ίδιο χοντρή και όλοι νομίζανε ότι λέπτυνα! Και όλα αυτά στα λέω γιατί γίνανε από μόνα τους, χωρίς καμμία προσπάθεια δική μου. Είναι πολύ μεγάλη η διαφορά πάνω στον χρόνο.

Μακάρι....
δεν ξέρω τι να υποθέσω πλέον...
κάνω δίαιτα και δεν χάνω γραμμάριο... απελπισία
Οταν λοιπόν κάνεις δίαιτα και δεν χάνεις... τρως παγωτά και δεν παίρνεις... και γενικώς ότι κι αν κάνεις μένεις σταθερή.... σε παρασύρει το παγωτό και το τρως τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Μακάρι....
δεν ξέρω τι να υποθέσω πλέον...
κάνω δίαιτα και δεν χάνω γραμμάριο... απελπισία
Οταν λοιπόν κάνεις δίαιτα και δεν χάνεις... τρως παγωτά και δεν παίρνεις... και γενικώς ότι κι αν κάνεις μένεις σταθερή.... σε παρασύρει το παγωτό και το τρως τελικά :P
Αυτό το'χεις τσεκάρει γιατί τότε να πάω για 4ο.......:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κουεμ μονο με επιμονη θα δεις αποτελεσμα.. Μαθηματικα ειναι, αν δεν εχεις ορμονικο προβλημα θα ξεσκαλωσει καποια στιγμη ο οργανισμος και θα αρχισεις να χανεις. Αν απογοητευεσαι στις 2 βδομαδες και τρως παγωτακια λογικο ειναι να μην εχει αποτελεσμα. Παντως 2 παγωτα μες στη βδομαδα δεν τραγικα..μη φτανεις και στο αλλο ακρο και εξαντλεισαι/εκνευριζεσαι/κλπκλπ:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συμφωνώ, θέλει επιμονή το θέμα...
Μπορεί ο πρώτος μήνας ολόκληρος να μην πάει τέλεια, αλλά καλύτερα να επανέλθεις και να επιμείνεις, αφού φας το παγωτό, παρά να τα παρατήσεις... και μετά από λίγο καιρό να ψάχνεις για νέο διαιτολόγο. ;)
Το τι πρέπει να κάνεις το ξέρεις, σημασία έχει να μην το αγνοείς όταν χτυπάει η λαιμαργία. :)
Με το πόδι σου πώς πάει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχει απλικατέρ. Κι εννοώ πως είναι συσκευασία σαν αυτή που έχουν τα χάπια, μόνο που έχει κρέμα εκεί. Και στις οδηγίες λέει "βάζετε το υπόθετο, όσο πιο βαθιά μπορείτε στον κόλπο". Αμάν! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το τι πρέπει να κάνεις το ξέρεις, σημασία έχει να μην το αγνοείς όταν χτυπάει η λαιμαργία. :)
Με το πόδι σου πώς πάει;;
πονάει ακόμα (και 24/7) :/:


Δεν έχει απλικατέρ. Κι εννοώ πως είναι συσκευασία σαν αυτή που έχουν τα χάπια, μόνο που έχει κρέμα εκεί. Και στις οδηγίες λέει "βάζετε το υπόθετο, όσο πιο βαθιά μπορείτε στον κόλπο". Αμάν! :redface:
μήπως έχει κάποια ζελατίνα ρε που διαλύεται μετά εντός του κόλπου απ τα υγρά και μένει η αλοιφή?
μήπως να έπαιρνες τηλέφωνο το γυναικολόγο σου να τον ρωτήσεις? :P




το τελευταίο που μπορώ να σου προτείνω είναι να βάλεις την αλοιφή πάνω σε ένα δονητή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν εχει ζελατίνα. Τεσπά θα πάρω τον γυναικολόγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
...απλικατέρ...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι λέτε καλέ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
KE παρανοησες. Η εκφραση μου φερε ναυτία :P Την συσκευη/πραξη δε χρειαστηκε να την κανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top