Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:03, 20-07-08:

πήρα το serum που λέγαμε....
δεν ξέρω αν λάμπουν αλλά... ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!!

CIBY!!! σου έχω νέα!!!!
βρέθηκα σε ένα Αχιλλέας accessories και είδα να έχουν τις κορδέλες/μαντίλες που ψάχνεις!

επίσης για τις φανατικές με τα παπούτσια, αν θέλετε να καείτε... (λέγε με και καγίρι) σας εχω....
bananashoes.com
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε: στις 14:06, 20-07-08:

ΚουΕ απο οτι ξερω και το ξυδι κανει τα μαλλια να λαμπουν! Το κακο βεβαια ειναι οτι μυριζει καπως! Η και να μην μυριζει στους αλλους θα αισθανεσαι εσυ τη μυρωδια! Αν το αποφασισεις παντως, αφου βαλεις και το μαλακτικο, αραιωσε ξυδι με νερο και ριξ'το στα μαλλια σου χωρις να το ξεβγαλεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:15, 20-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή

CIBY!!! σου έχω νέα!!!!
βρέθηκα σε ένα Αχιλλέας accessories και είδα να έχουν τις κορδέλες/μαντίλες που ψάχνεις!

επίσης για τις φανατικές με τα παπούτσια, αν θέλετε να καείτε... (λέγε με και καγίρι) σας εχω....
bananashoes.com
Ποιος τα χέζ... τα παπούτσια καλέ! Είδες τι εσώρουχα έχει εκεί;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:14, 20-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ποιος τα χέζ... τα παπούτσια καλέ! Είδες τι εσώρουχα έχει εκεί;
ναι αλλά σκέφτηκα να σας αφήσω να το ανακαλύψετε μόνες σας
Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε: στις 01:39, 22-07-08:

Ω ναι!! Σχεδόν όλα τα Pantene έχουν ωραία μυρωδιά
Και θα λάμψουν πιστεύω, ίσως με παραπάνω από μία εφαρμογές
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 22:56, 28-07-08:

Ντρέπομαι λίγο γι' αυτό που θα ρωτήσω (καλά, ντρέπομαι πολύ ).
Έχει χρησιμοποιήσει καμιά σας κολπικά υπόθετα;
Εγώ νόμιζα πως θα είναι σαν τα κανονικά, αλλά βρήκα μια συσκευασία πλαστική που έχει μια κρέμα μέσα.. Και δεν ξέρω τι να κάνω. Οι οδηγίες λένε πως βάζεις το υπόθετο όσο πιο μέσα μπορείς Αλλά αυτό δεν είναι υπόθετο.
Χελπ;
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 23:06, 28-07-08:

Οι οδηγίες λένε πως βάζεις το υπόθετο όσο πιο μέσα μπορείς Αλλά αυτό δεν είναι υπόθετο.
Χελπ;
Δεν έχω ιδέα γι' αυτά, αλλά μου γεννήθηκε μια απορία.
Όταν λες δεν είναι υπόθετα, τι είναι; Εννοείς ότι είναι μεγάλα; Αν είναι αυτό, που το πρόβλημα; Είναι μεγαλύτερα από tabon?
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 07:53, 29-07-08:

κανονικά θα πρέπει να έχει και κάποιο απλικατέρ μαζί όπου σε αυτό βάζεις την κρέμα και την σπρώχνεις να πάει εσωτερικά όσο πιο βαθυά στον κόλπο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H lugar έγραψε: στις 09:54, 29-07-08:

Για την ΚουΕ και παλιότερα προβλήματα........
Στις δικές μου γέννες κάποια κιλά αλλά κυρίως "αναδόμηση" του σώματος από μόνη της έγινε πάνω στο χρόνο! Εντωμεταξύ επειδή απέκτησα ξανά μέση τότε (ακόμα και σε φάση που δεν έχασα κιλά) δεν φαινόμουνα πια το ίδιο χοντρή και όλοι νομίζανε ότι λέπτυνα! Και όλα αυτά στα λέω γιατί γίνανε από μόνα τους, χωρίς καμμία προσπάθεια δική μου. Είναι πολύ μεγάλη η διαφορά πάνω στον χρόνο.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:39, 29-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από lugar
Για την ΚουΕ και παλιότερα προβλήματα........
Στις δικές μου γέννες κάποια κιλά αλλά κυρίως "αναδόμηση" του σώματος από μόνη της έγινε πάνω στο χρόνο! Εντωμεταξύ επειδή απέκτησα ξανά μέση τότε (ακόμα και σε φάση που δεν έχασα κιλά) δεν φαινόμουνα πια το ίδιο χοντρή και όλοι νομίζανε ότι λέπτυνα! Και όλα αυτά στα λέω γιατί γίνανε από μόνα τους, χωρίς καμμία προσπάθεια δική μου. Είναι πολύ μεγάλη η διαφορά πάνω στον χρόνο.
Μακάρι....
δεν ξέρω τι να υποθέσω πλέον...
κάνω δίαιτα και δεν χάνω γραμμάριο... απελπισία
Οταν λοιπόν κάνεις δίαιτα και δεν χάνεις... τρως παγωτά και δεν παίρνεις... και γενικώς ότι κι αν κάνεις μένεις σταθερή.... σε παρασύρει το παγωτό και το τρως τελικά
Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 809 μηνύματα.

H lugar έγραψε: στις 10:53, 29-07-08:

Μακάρι....
δεν ξέρω τι να υποθέσω πλέον...
κάνω δίαιτα και δεν χάνω γραμμάριο... απελπισία
Οταν λοιπόν κάνεις δίαιτα και δεν χάνεις... τρως παγωτά και δεν παίρνεις... και γενικώς ότι κι αν κάνεις μένεις σταθερή.... σε παρασύρει το παγωτό και το τρως τελικά
Αυτό το'χεις τσεκάρει γιατί τότε να πάω για 4ο.......
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 10:54, 29-07-08:

Κουεμ μονο με επιμονη θα δεις αποτελεσμα.. Μαθηματικα ειναι, αν δεν εχεις ορμονικο προβλημα θα ξεσκαλωσει καποια στιγμη ο οργανισμος και θα αρχισεις να χανεις. Αν απογοητευεσαι στις 2 βδομαδες και τρως παγωτακια λογικο ειναι να μην εχει αποτελεσμα. Παντως 2 παγωτα μες στη βδομαδα δεν τραγικα..μη φτανεις και στο αλλο ακρο και εξαντλεισαι/εκνευριζεσαι/κλπκλπ:X
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:57, 29-07-08:

Συμφωνώ, θέλει επιμονή το θέμα...
Μπορεί ο πρώτος μήνας ολόκληρος να μην πάει τέλεια, αλλά καλύτερα να επανέλθεις και να επιμείνεις, αφού φας το παγωτό, παρά να τα παρατήσεις... και μετά από λίγο καιρό να ψάχνεις για νέο διαιτολόγο.
Το τι πρέπει να κάνεις το ξέρεις, σημασία έχει να μην το αγνοείς όταν χτυπάει η λαιμαργία.
Με το πόδι σου πώς πάει;;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:55, 29-07-08:

Δεν έχει απλικατέρ. Κι εννοώ πως είναι συσκευασία σαν αυτή που έχουν τα χάπια, μόνο που έχει κρέμα εκεί. Και στις οδηγίες λέει "βάζετε το υπόθετο, όσο πιο βαθιά μπορείτε στον κόλπο". Αμάν!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:43, 29-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Το τι πρέπει να κάνεις το ξέρεις, σημασία έχει να μην το αγνοείς όταν χτυπάει η λαιμαργία.
Με το πόδι σου πώς πάει;;
πονάει ακόμα (και 24/7)

Δεν έχει απλικατέρ. Κι εννοώ πως είναι συσκευασία σαν αυτή που έχουν τα χάπια, μόνο που έχει κρέμα εκεί. Και στις οδηγίες λέει "βάζετε το υπόθετο, όσο πιο βαθιά μπορείτε στον κόλπο". Αμάν!
μήπως έχει κάποια ζελατίνα ρε που διαλύεται μετά εντός του κόλπου απ τα υγρά και μένει η αλοιφή?
μήπως να έπαιρνες τηλέφωνο το γυναικολόγο σου να τον ρωτήσεις?

το τελευταίο που μπορώ να σου προτείνω είναι να βάλεις την αλοιφή πάνω σε ένα δονητή
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:46, 29-07-08:

Δεν εχει ζελατίνα. Τεσπά θα πάρω τον γυναικολόγο.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:35, 29-07-08:

...απλικατέρ...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:06, 29-07-08:

συγκρίσιμο με τη σκοπιά 2-4
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:08, 29-07-08:

Τι λέτε καλέ;;;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:17, 29-07-08:

KE παρανοησες. Η εκφραση μου φερε ναυτία Την συσκευη/πραξη δε χρειαστηκε να την κανω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους