Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,763 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 241 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:43, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
FaniFox επειδη εχω παραγγειλει αρκετες φορες απο το strawberrynet, σου λεω οτι 99% ερχονται τσαμπα. Κι εχουν καταπληκτικη γενικως εξυπηρετηση.

Ρε Νερ πολλα ειναι 100 πανω.. Ειχες παρει πολλα πραγματα; εννοωντας μεγαλο δεμα κτλ;
Φθου!
Ειχα παρει γυρω στα 6 μαγιω...ε δεν ηταν και τεραστιο, αλλα δεν ηταν και δεμα ενος τεμαχιου...
Ε ναι δεν ηταν και λιγα τα παραπανω...αλλα την παραγγελια την ειχα κανει ηδη..
Αλλα σου ειπα, πρεπει να εκτελωνιζουν ο,τι τους κατεβει...
Σημασια εχει οτι τλχ μου αρεσαν πολυ αυτα που μου εστειλαν και πολυ βασικο το οτι δεν ειχα προβλημα με τα νουμερα...κατι το οποιο με ειχε αγχωσει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:22, 26-09-08:

FaniFox επειδη εχω παραγγειλει αρκετες φορες απο το strawberrynet, σου λεω οτι 99% ερχονται τσαμπα. Κι εχουν καταπληκτικη γενικως εξυπηρετηση.
θέλω ενημέρωση Pls asap!
δλδ εγώ που μαζεύω τα λεφτάκια μου για να τα σκάσω στη Chanel για μια κρέμα που θέλω, θα τη βρω πιο οικονομική εκεί?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 15:30, 26-09-08:

Γιεεες. Τα χω γραψει και παραπανω αλλα η σουμα ειναι η εξης: Κανεις την παραγγελια κανονικα, στα 3 προιοντα εχεις επιπλεον εκπτωση, μετα την 3η αγορα εχεις κι αλλη εκπτωση, στην 1η παραγγελια σου κανουν ενα δωρακι (εμενα μου λαχε ενα ρουζ stila), τα πραγματα ερχονται στις 3-7 εργασιμες (τα αρωματα 3-4 μερες παραπανω), σου ερχεται χαρτι στο σπιτι για να το παραλαβεις απο το ταχυδρομειο της περιοχης σου, και ειμαι ερωτευμενη μ'αυτο το σαιτ λεμε!
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 15:58, 26-09-08:

Κι εγώ έναν έρωτα τον έχω η αλήθεια είναι και σκέφτομαι σοβαρά να δώσω τα λιγοστά λεφτά που μου έχουν μείνει εκεί. Απλά το θέμα είναι ότι δεν έχω πιστωτική κάρτα και δε νομίζω ότι μπορείς να πληρώσεις με αντικαταβολή. Corpse εσύ που ξέρεις, μόνο με πιστωτική πληρώνεις ή υπάρχει κι άλλος τρόπος;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:39, 26-09-08:

Γινεται και με χρεωστικη απλη. Ουτε εγω εχω πιστωτικη.. Επισης μπορεις να πας σε μια τραπεζα και να φορτωσεις οσα χρηματα θελεις και να χρησιμοποιησεις αυτη..ειναι και πιο ελεγχομενο αν φοβασαι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:14, 26-09-08:

ΓΟΥΑΟΥ!
ευχαριστώ κορψίδι!
για κάποιο λόγο (άγνωστο) μου διέφυγε που το είχες πει παραπίσω!
πάω να ψάξω για την κρεμούλα μου πάραυτα!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:08, 18-10-08:

Βρε παιδιά, κανένα σόι site με κουρέματα ξέρετε;
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 20:35, 26-10-08:

Τσούπρες μου έχει καμμία από σας δοκιμάσει προιόντα Jo Malone;;;
Η αλήθεια είναι πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους αλλά γενικά έχω ακούσει καλά πράγματα και τον τελευταίο καιρό ψήνομαι να πάρω τίποτα...

Αν κάποια ξέρει κάτι παραπάνω...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:05, 30-10-08:

Ποια θα μου προτείνει ένα ωραίο άρωμα? Φορούσα επί χρονια την Kashmere Mist τις DKNY και θέλω κάτι πολύ... μπαχαρικό και ζεστό. Μου αρέσουν τα Poison και η Obsession. Καμια ιδέα?
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:10, 30-10-08:

Flowerbomb, magnetism, addict, crystal noir.. τα πιο "βαρια" που μου ρχονται:X
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:10, 30-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Τσούπρες μου έχει καμμία από σας δοκιμάσει προιόντα Jo Malone;;;
Η αλήθεια είναι πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους αλλά γενικά έχω ακούσει καλά πράγματα και τον τελευταίο καιρό ψήνομαι να πάρω τίποτα...

Αν κάποια ξέρει κάτι παραπάνω...
Βασικά έχω μυρίσει κάποια από τα αρώματα αλλά δεν μου λένε τίποτα. Υπερβολικά ακριβά επίσης! Ξέρω πάντως ότι με την βοήθεια της πωλήτριας μπορείς να αναμείξεις αρώματα και να φτιάξεις αυτό που σου αρέσει. Δεν το έχω δοκιμάσει όμως.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:15, 30-10-08:

Flowerbomb, magnetism, addict, crystal noir.. τα πιο "βαρια" που μου ρχονται:X
Mmmm, me loves Addict! Ευχαριστώ baby,θα πάω να πατσουλιαστω σήμερα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 14:19, 30-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ποια θα μου προτείνει ένα ωραίο άρωμα? Φορούσα επί χρονια την Kashmere Mist τις DKNY και θέλω κάτι πολύ... μπαχαρικό και ζεστό. Μου αρέσουν τα Poison και η Obsession. Καμια ιδέα?
Για ζεστό Burberry London Γιδάκι... I love it

Είναι λίγο βαρύ βέβαια
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:21, 30-10-08:

Α ναι, και την brit δοκιμασε :p
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 14:23, 30-10-08:

Α ναι, και την brit δοκιμασε :p
Έκανα εδιτ- η London είναι πιο ωραία
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 19:34, 26-11-08:

καλησπέρα .. να ρωτήσω θέλω και εγώ. ξέρεται άμα πονάει ηξυριστική μηχανή στα πόδια.μου χουν πει ότι έχει καλά αποτελέσματα και ότι κρατάει αρκετά
Παράθεση

Μαιρούλα (Μαιρούλα)

Νεοφερμένος

H Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Μαιρούλα ~~~~~ έγραψε: στις 19:56, 26-11-08:

Καλησπέρα κι από μένα!!
Απ' όσο ξέρω, η ξυριστική μηχανή κάνει ό,τι και το ξυραφάκι.

Μήπως εννοείς την αποτριχωτική μηχανή???
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 21:34, 26-11-08:

ναι συγγνώμη λάθος δικό μου στην έκφραση
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 21:41, 26-11-08:

Κρατάει, έχει καλά αποτελέσματα (όχι τόσο καλά όσο το κερί) αλλά πονάει πολύ περισσότερο από το κερί και χρειάζεται τραγικά πολλή ώρα. Το καλό είναι ότι σου δίνει τη δυνατότητα να μην αφήσεις πουθενά τρίχες, ενώ το κερί όλο και κάτι θα αφήσει πίσω του.
Προσωπικά κάνω τα "χοντρά" με κερί και χρησιμοποιώ αποτριχωτική μηχανή για τρίχες που άφησε το κερί. Αλλιώς θα χρειαζόμουν μια μέρα μόνο γι'αυτό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε: στις 00:44, 27-11-08:

Καλησπερα σε ολους! Θα ηθελα την βοηθεια σας!
Θελω να κανω τα μαλλια μου κατασπρα( σαν της Στορμ του X-men), το φυσικο μου χρωμα ειναι καστανο ανοικτο, εκανα ντεκαπαζ και βαφη το πιο ανοικτο ξανθο που βρηκα (12/1, spesial blonde σαντρε), ναι μεν ανοιξανε τα μαλλια μου, εχουν γινει πολυ νοικτο ξανθο, αλλα η κιτρινιλα δεν εχει φυγει !! Θα ηθελα να μου προτεινετε ιδεες ετσι ωστε να μπορεσω να τα κανω ασπρα!

Καθε συμβουλη σας θα μου ηταν χρησιμη! Ευχαριστω!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους