Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,710 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[PC Games] Προτείνετε ένα Ηλεκτρονικό παιχνίδι

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 12:08, 05-06-06:

Ουσιαστικά έκλεψα την ιδέα από το θέμα ''Προτείνετε ένα βιβλίο''. Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο θέμα αφορά όσους ασχολούνται λιγότερο ή περισσότερο με τα ηλ. παιχνίδια.

Έχω να προτείνω το Grant Theft Auto - San Adreas, το οποίο τερμάτισα εχθές (Θεωρητικά βέβαια διαρκεί για πάντα Εννοώ τις αποστολές και κάποιες υποαποστολές) Είναι πολύ καλό παιχνίδι και μεγάλο σε διάρκεια. Όσοι προσανατολίζονται αυτό το καιρό να αγοράσουν κάτι και δεν το έχουν παίξει, τους το συνιστώ ανεπιφύλακτα. - Θα το ευχαριστηθείτε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 05-06-06 στις 16:34.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:43, 05-06-06:

Εγω το San Andreas το εχω τερματισει 3 φορες

Ενα παιχνιδι που πρεπει να αποκτισουν ολοι ειναι το Diablo II μαζι με το Expansion. Ειδηκα αμα το εχεις αφεντικο και παιζεις στο νετ ειναι τελιο.
Απο εκει και περα ειναι παραπολα τα αξιολαγα παιχνιδια, προσωπικα θα εβαζα σε μια λιστα μετα καλυτερα
Far Cry
Max Payne 1& 2
NFS ολη την σειρα
Medal Of Honor
Call of Duty (το πρωτο, το δευτερο δεν το εχω παιξει)
GTA Vice City

Και συγουρα ξεχναω αρκετα μια και πλεων ουτε τα θυμαμε τα παιχνιδια μου τοσο καιρο που εχω να παιξω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε: στις 12:55, 05-06-06:

Tα κλασικα εικονογραφημενα ....

Football Manager[2006 και παει ...]
Pro Evolution 5[προχωραει και αυτη η σειρα]
Warcraft 3 : Reign of Chaos & Frozen Throne
^με αυτο μπορειτε να παιξετε και DotA Allstars ενα απο τα πιο πετυχημενα παιχνιδια ιντερνετ που υπαρχουν.
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 13:22, 05-06-06:

Εγώ πάλι είχα φάει κόλλημα με το Prince of Persia.. ..μου άρεσε πολύ η κίνηση που είχε ο τυπάκος και το ότι το παιχνίδι ήταν γρήγορο και σβέλτο....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:30, 05-06-06:

Εγώ πάλι θα φανώ εκτός τόπου και χρόνου τελείως αλλά ένα παιχνιδάκι που μου είχε αρέσει πολύ ήταν το Chip's Challenge σε ένα Microsoft Entairtainment Pack που είχε βγει για τα Windows 3.1. Φυσικά απο γραφικά δεν έλεγε καθόλου, αλλά μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι... Γενικά δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια με τα φοβερά 3d γραφικά, πιστευω οτι χάνεις την ουσία
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:08, 05-06-06:

εγω προτεινω Resident Evil ολη την σειρα, Sillent Hill3 και Alone in The Dark 3
Tελος για τους λατρες του RPG αξιζουν τα Vampire The Masquarede και Oblivion
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:11, 05-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εγω το San Andreas το εχω τερματισει 3 φορες

Ενα παιχνιδι που πρεπει να αποκτισουν ολοι ειναι το Diablo II μαζι με το Expansion. Ειδηκα αμα το εχεις αφεντικο και παιζεις στο νετ ειναι τελιο.
Απο εκει και περα ειναι παραπολα τα αξιολαγα παιχνιδια, προσωπικα θα εβαζα σε μια λιστα μετα καλυτερα
Far Cry
Max Payne 1& 2
NFS ολη την σειρα
Medal Of Honor
Call of Duty (το πρωτο, το δευτερο δεν το εχω παιξει)
GTA Vice City

Και συγουρα ξεχναω αρκετα μια και πλεων ουτε τα θυμαμε τα παιχνιδια μου τοσο καιρο που εχω να παιξω
Κρονάκο αδιάβαστος! Το C.O.D 2 είναι πραγματικά καταπληκτικό εφόσον σου αρέσει το είδος επιβάλεται να το παίξεις!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:21, 05-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Κρονάκο αδιάβαστος! Το C.O.D 2 είναι πραγματικά καταπληκτικό εφόσον σου αρέσει το είδος επιβάλεται να το παίξεις!
Πλεων δεν παιζω παιχνιδια οποτε.. Εκτος και το καλοκαιρι ερθει κυμα τεραστιας βαρεμαρας..
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 15:45, 05-06-06:

Εχοντας μεινει κ εγώ χρόνιααααα πίσω εχω να προτείνω ενα παμπάλαιο παιχνίδι που όμως με είχε ενθουσιάσει!!Το be trapped(inspector Parker) αν το θυμάται κανένας!Κληρονόμοι του νεκρού ,φόνοι,ντετέκτιβ,νάρκες κλπ κλπ
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:07, 05-06-06:

Εγω θα ρωτησω για τι παιχνιδια μιλαμε;
Για pc ή κονσολες;
Γιατι καλο ειναι να τα ξεχωρισουμε και να μην τα χωσουμε ολα εδω.
Οποτε αν ειναι για pc πειτε το μου να μπει στον τιτλο του thread και να φτιαξω ενα thread για τις κονσολες.
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 16:38, 05-06-06:

Το θέμα αναφέρεται σε τίτλους για Κομπιούτερ. Κάνε την αλλαγή στο τίτλο. Ευχαριστώ.

Έχει αλήθεια κανείς παίξει το καινούργιο Hitman? Σε κριτικές έχω διαβάσει ότι είναι πολύ καλό.

Dark_Krone, άμα το ''σπάσιμο'' έχει γίνει από τεχνίτη, και οι κόπιες παίζουν στο Ίντερνετ - Trust me Μάλλον πρέπει να αλλάξεις ''πειρατή'', αν θες να ευχαριστηθείς παιχνίδι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 05-06-06 στις 16:43.
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 17:04, 05-06-06:

Εγώ σήμερα πήρα το tomb raider:legend και έχει κορυφαία γραφικά και γενικά είναι πολύ καλό.Επίσης καλό είναι το prince of persia:the two thrones.Απ'ότι έχω διαβάσει πρέπει να είναι καλό το hitman 4.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 17:30, 05-06-06:

Grand Theft Auto 3, Vice City και San Andreas, Mafia, Quake 3, Medal of honor allied assault, colin mcrae 2 και need for speed underground 2.

Αυτά από εμένα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:12, 05-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
Dark_Krone, άμα το ''σπάσιμο'' έχει γίνει από τεχνίτη, και οι κόπιες παίζουν στο Ίντερνετ - Trust me Μάλλον πρέπει να αλλάξεις ''πειρατή'', αν θες να ευχαριστηθείς παιχνίδι.
Ειπα κατι για πειρατικα και δνε το πειρα χαμπαρι;
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 18:16, 05-06-06:

To hitman:blood money είναι αρκετά καλό, στο γνωστό στυλ των προηγούμενων πάντα.Σε όσους άρεσε τα προηγούμενα θα αρέσει και αυτό.Σου κρατάει το ενδιαφέρον, είναι ρεαλιστικό και έχει και αρκετά καλά γραφικά.
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 21:39, 05-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ειπα κατι για πειρατικα και δνε το πειρα χαμπαρι;
Κοίτα το πόστ σου, με αριθμό 2. Λές ότι αμα εχεις το Diablo 2 μαζί με το expansion, αυθεντικό και παίζεις στο νέτ, είναι τέλειο. Εννοείς κάτι άλλο?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:59, 05-06-06:

Μαλλον δεν με καταλαβες. Ειναι παραπολυ καλο παιχνιδι και συγουρα το εχουν οι πειρατες τις γειτονιας αλλα για το συγκεκριμενο
1)δεν υπαρχει σπασιμο που να παρακαμπτει την ασφαλια του Battle.net
2)Ειναι πολυ πιο ωραιο αμα το παιζεις multiplayer
3)Κανει 20 η 25? να το παρεις (μαζι με το expansion) αφεντικο και θα σου κοστισει 20? απο τον πειρατη καθως ειναι 3cd + 1 το expansion=4
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

O lost_in_space έγραψε: στις 22:00, 05-06-06:

Δεν μου φένεται να είπε τίποτα το παράνομο απλά είπε πως με το αυθεντικό παίζεις τέλεια, δεν είπε θα βρεις το σπαστίρι στο www.kati.kati
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 22:03, 05-06-06:

www.kati.kati = Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

O lost_in_space έγραψε: στις 22:05, 05-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
www.kati.kati = Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας.
Σώπα καλέ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προτείνετε games στο internet - Από ultimater
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-12 στις 11:43.
    • Online games vs lan games - Από Charalabos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-09 στις 18:56.
    • Ηλεκτρονικό φυλακτό - Από bisbirikos
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-12-07 στις 15:31.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα