Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,221 μηνύματα σε 74,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι;

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 20:31, 08-06-06:

και ποσο αργα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 20:36, 08-06-06:

Εγώ καθόλου εκτός αν βγω με τους γονείς μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:39, 08-06-06:

Εγώ είμαι λίγο σπιτόγατα. Με ελάχιστα άτομα μου αρέσει πραγματικά να βγαίνω (2-3 εις τον αριθμό). Προτιμώ να μην βγω παρά να βγω με παρέα που θα ανυπομονώ πότε θα γυρίσω σπίτι. Θέμα ώρας απο τη μεριά μου δεν υπάρχει μιας και μένω μόνη μου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:21, 08-06-06:

Εγω αν ειμαι με ατομο που θελω να βγω ... μπορει να κατσω μεχρι και το πρωι. Πολλες φορες ομως δεν αντεχω να ειμαι σπιτι ... και προτιμω να βγω με μια παρεα που δεν την πολυ συμπαθω!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:27, 08-06-06:

Αν ενοεις να βρω να παω σε bar/club κλπ τοτε το καλοκαιρι βγαινω αρκετα συχνα με τον πατερα μου αλλα γυριζω πολυ νωρις. Προτιμω να ειμαι στο σπιτι δεν εχω και καταλιλη παρεα για εξοδο οποτε δεν βγαινω με φιλους.
Αν ενοεις αν φοβαμε να βγω, στην Ροδο ζω... Και στης 3-4-5 παω ανετα μια βολτα...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 21:27, 08-06-06:

ό,τι ώρα κάτσει

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 21:29, 08-06-06:

Δεν μου αρέσει να πολυβγαίνω. Όταν βγαίνω πάω είτε σε καφέ (-μπαρ), είτε σε συναυλίες (αν τύχει δηλαδή), είτε σε σινεμά. Τώρα το πόσο αργά... Δεν έχω ωράριο. όποτε μου καπνίσει και για όσο μου καπνίσει εκείνη τη στιγμή...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 22:09, 08-06-06:

Νταξ.... μια στα τοσα θα βγω.... αλλά δεν τρελλαίνομαι κι όλας...
Παλιότερα ναι... πλέον βαρέθηκα
προτιμώ να κάτσω σπιτάκι μου.... να διαβάσω ένα βιβλίο... να δω μια ταινία.... να ακουσω την μουσικούλα μου.... γενικως να κάνω ό,τι θα γουσταρω χωρις να με πατανε και να μου πιανουν και τον κω.... στις τιμες!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:28, 08-06-06:

Συνήθως βγαίνω απογευματάκι, το βράδυ το αποφεύγω γιατί μετά πρέπει να ψάχνω πώς θα γυρίσω σπίτι

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 22:32, 08-06-06:

Αναλογα τη περιοδο....ναι και οχι...
Εαν με πιασει το "θελω να βγω", βγαινω και καθομαι μεχρι πολυ αργα.(αρκει να περναω καλα.)
υπαρχουν περιπτωσει που κατι γινεται ξενερωνω και γυρναω σπιτι μετα απο κανα μισαωρο.
Πολλες φορες εχει τυχει και ενω δεν ειχα ορεξη να βγω, να ξεκιναω απο το σπιτι κατα τις 3-3.30.
Αλλα πολλες φορες μου αρεσει να μενω και σπιτι..με την ηρεμια μου...

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 22:44, 08-06-06:

Ανάλογα τα κέφια.Αν μου'ρθει βγαίνω ότι ώρα να'ναι για όσο να'ναι ότι μέρα να'ναι.Αν και από τότε που καθημερινές έχω ωράριο και πρέπει να ξυπνάω πρωί, κόπηκαν αυτά.
Πάντως αν είναι να βγω, προτιμώ καθημερινές που είναι πιο ανθρώπινα τα πράγματα έξω.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:18, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
γενικως να κάνω ό,τι θα γουσταρω χωρις να με πατανε και να μου πιανουν και τον κω.... στις τιμες!
..αλλα και γενικοτερα!
Κι εγω προτιμω να μενω σπιτι, αλλα απο θεμα ωραριου εννοειται οτι δεν εχω προβλημα.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 10:04, 09-06-06:

καθε Σαββατο βραδυ βγαινω με δυο κολλητους μου, κανουμε την μπαροτσαρκα μας και κατα τις 6 το πρωι της Κυριακης παμε για φαγητο στο αυτοφορο ( στην Αλεξανδρας καλε )

Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Crow_of_Darkness
Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε στις 10:15, 09-06-06:

Παλαιότερα, όταν ήμουν ''ενεργός'' φοιτητής, έβγαινα πιο συχνά. Τώρα εχω κάπως περιορίσει τις νυχτερινές εξόδους.

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 10:16, 09-06-06:

Εγώ πάλι είμαι σε καθημερινή βάση έξω.....
Δεν με έχει κουράσει καθόλου, αντίθετα το καραγουστάρω!!!!!!
Συνήθως μέσα μένουμε τα ΣΚ γιατί τότε έχουμε χρόνο να βρεθούμε και να χαλαρώσουμε......
Συνήθως τις καθημερινές γυρνάμε σπίτι κατά τις 2 πμ.....

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:12, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
Εγώ πάλι είμαι σε καθημερινή βάση έξω.....
Δεν με έχει κουράσει καθόλου, αντίθετα το καραγουστάρω!!!!!!
Συνήθως μέσα μένουμε τα ΣΚ γιατί τότε έχουμε χρόνο να βρεθούμε και να χαλαρώσουμε......
Συνήθως τις καθημερινές γυρνάμε σπίτι κατά τις 2 πμ.....
Και σηκώνεσαι 8 πχ για να είσαι στη δουλειά το επόμενο πρωί? Αν ναι...πως στο καλό αντέχεις????

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
Παλαιότερα, όταν ήμουν ''ενεργός'' φοιτητής, έβγαινα πιο συχνά. Τώρα εχω κάπως περιορίσει τις νυχτερινές εξόδους.
όπως οι περισσότεροι!

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 11:15, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Και σηκώνεσαι 8 πχ για να είσαι στη δουλειά το επόμενο πρωί? Αν ναι...πως στο καλό αντέχεις????
Μου έχει γίνει τρόπος ζωής πλέον.....Έχει ρυθμιστεί έτσι το βιολογικό μου ρολόι....και γενικά δεν είμαι και πολύ του ύπνου.....Και δεν είμαι η μόνη που έχω αυτούς τους ρυθμούς......

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:19, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
Μου έχει γίνει τρόπος ζωής πλέον.....Έχει ρυθμιστεί έτσι το βιολογικό μου ρολόι....και γενικά δεν είμαι και πολύ του ύπνου.....Και δεν είμαι η μόνη που έχω αυτούς τους ρυθμούς......
Σε θαυμάζω!!! Έχω ακούσει ότι αμα συνηθισεις τα ωράρια προσαρμόζεται πιο έυκολα ο οργανισμός κτλ αλλά ύστερα από μισό χρόνο δουλειάς, που ξυπνάω 8 και λόγω υποχρεώσεων δεν ξεμπερδεύω πριν τις 8-9 απο ότιδήποτε και μόνο η σκέψη να πάω για ένα ποτάκι, έτσι μια ωρίτσα μου φαίνεται τρελό βάσανο!!!

Οκ, έχω βγει κάποιες καθημερινές και έχω κάτσει μέχρι αργά αλλά με βάση το πως είμαι μετά... δεν θα μπορούσα να το κάνω συνέχεια! Αλλιώς να κάθεσαι σπίτι σου και να μην κοιμάσαι πχ/ξεκουράζεσαι αλλά τέτοιοι ρυθμοί! wow!!!

κανά μυστικό και για το κουρασμένο από δω???

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:24, 09-06-06:

Επειδή είμαι απο φύση μου βραδυνός τύπος όχι απο την άποψη του να τρέχω απο το ένα κλαμπ στο άλλο, αλλά είναι οι ώρες που είμαι πιο δραστηρία(αντιθέτως με τα πρωινά που τα σιχαίνομαι), οι ώρες που διάβαζα, που είχα περισσότερη όρεξη ήταν πάντα αφού έπεφτε ο ήλιος. Ακόμη και αν δουλεύω αρκετές ώρες την ημέρα το βράδυ πάντα θα έχω υπερένταση.
Πάντα θέλω κάπου να πάω, είτε σε μεταμεσονύχτια προβολή είτε για φαγητό είτε για ποτό είτε απλά βόλτα με το αμάξι. Τις καλύτερες εξόδους μου τις έχω κάνει καθημερινές χωρίς να έχουν κανονιστεί:
Ας πούμε μπορεί να βρίσκαμε το καλύτερο τραπέζι και το καλύτερο σέρβις όταν μας την έδινε ξαφνικά Τετάρτη 2 το πρωί να πάμε στο ταδε λάιβ. Συν του ότι οι δρόμοι ήταν άδειοι αφού το πλήθος βγαίνει Παρασκευή-Σαββάτο. Μέρες που δεν επιλέγω να βγω αφού και θα ταλαιπωρηθώ περιμένοντας σε ουρά και δεν θα το χαρώ.
Ή να μας την έδινε και πηγαίναμε Κόρινθο να φάμε σουβλάκι ή Ναύπλιο να φάμε την καλύτερη κρέπα της περιοχής στο Σοκκάκι.Επίσης οι δρόμοι άδειοι αφού ποιος τρελός θα ταξιδέψει εκείνη την ώρα.
Ή να πάρουμε μπύρες και να κάτσουμε στο λιμάνι.
Όταν άνοιγε ο καιρός όλα αυτά αντικαθίστανται απο βραδυνό μπάνιο στο Καβούρι.
Γενικότερα τα βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ νωρίς, τηλεοραση δεν θέλω να δω, οπότε πάντα βρίσκω κάτι ανεκδιήγητο να κάνω προκειμένου να μην μετράω προβατάκια.
Ευτυχώς για μένα υπήρχαν κι άλλοι απο την παρέα μου που συμμεριζόντουσαν την ίδια άποψη και σιχαίνονταν την ΠΣΚ έξοδο. Δυστυχώς τα ωράρια εργασίας δεν βοηθούσαν οπότε με δύο ώρες μόνο ύπνου σερνόμουν στην δουλειά.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia έγραψε στις 11:36, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Σε θαυμάζω!!! Έχω ακούσει ότι αμα συνηθισεις τα ωράρια προσαρμόζεται πιο έυκολα ο οργανισμός κτλ αλλά ύστερα από μισό χρόνο δουλειάς, που ξυπνάω 8 και λόγω υποχρεώσεων δεν ξεμπερδεύω πριν τις 8-9 απο ότιδήποτε και μόνο η σκέψη να πάω για ένα ποτάκι, έτσι μια ωρίτσα μου φαίνεται τρελό βάσανο!!!

Οκ, έχω βγει κάποιες καθημερινές και έχω κάτσει μέχρι αργά αλλά με βάση το πως είμαι μετά... δεν θα μπορούσα να το κάνω συνέχεια! Αλλιώς να κάθεσαι σπίτι σου και να μην κοιμάσαι πχ/ξεκουράζεσαι αλλά τέτοιοι ρυθμοί! wow!!!

κανά μυστικό και για το κουρασμένο από δω???
Μυστικό;;;;; Το μόνο που έχω να σου πω είναι πως γενικά οι περισσότεροι με χαρακτηρίζουν υπερκινητικό άτομο.....(και πως αυτό οφείλεται στο ότι σχεδόν ποτέ δεν εκδηλώνω τα νευρα μου σε κανέναν και πως με τον τρόπο αυτό ξεσπάω).....αλλά γενικά είμαι σουρτούκο......και έπειτα και οι δικοί μου ρυθμοί είναι πολύ πιεστικοί.....στο γραφείο πάω γύρω στις 9.30 και δεν φεύγω ποτέ πριν τις 7-8 (εκτός από το καλοκαίρι, οπού τρέχω να προλάβω λίγο ήλιο)....έπειτα μετά το γραφείο έχω και άλλες ασχολίες όπως πιλάτες (δίνει τρομερή ενέργεια) και το ψηφιδωτό μου.....απλά κάθε μέρα μετά την δουλειά ένα ποτάκι το πίνω ευχαρίστως.....Δεν το βλέπω σαν αγκαρία, αλλά σαν χαλάρωση....δεν ξέρω με ξεκουράζει αυτό.....

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:45, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
ή Ναύπλιο να φάμε την καλύτερη κρέπα της περιοχής στο Σοκκάκι.
δοκίμασες για πρωινό τη κρέπα με φρούτα,γιαούρτι και μέλι?

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:50, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
δοκίμασες για πρωινό τη κρέπα με φρούτα,γιαούρτι και μέλι?
Τσ,τσ,τσ
Αλλά next time θα το κάνω. Μόλις ξανανέβω Πειραιά και ανταμώσω τα φιλαράκια μου
Γιατί εδώ έχουν περιοριστεί όλα αυτά

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 20:58, 09-06-06:

Αν είμαι Αθήνα μια φορά στα 3 χρόνια (και βάλε ) αν είμαι Πλαταμώνα ότι ώρα μου κατέβει βγένω.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 22:05, 09-06-06:

Μμμμ....καθημερινά θα βγω ως τις 1.00 το πρωί γιατί έχω ξύπνημα στις 7.00 Παρασκευή - Σάββατο απλά δεν υπάρχει ωράριο...ό,τι ώρα μας κατέβει, όπου μας κατέβει γιατί απλά μας κατέβηκε

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 23:14, 10-06-06:

Όταν έχω παρέα ναι, αλλά η παρέα σπάνια βγαίνει το βράδυ (μετά τις 10 ας πούμε) οπότε συνήθως βολέυομαι με απογευματινές εξόδους, προς το παρόν τουλάχιστον... :/

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 00:09, 11-06-06:

Έχω βγει πρωί βράδυ μεσημέρι απόγευμα κλπ κλπ. Γενικά όσο είμαστε φοιτητές ακόμα δε μας νοιάζει το πως και το γιατί.

Μια φορά όταν χιόνισε βγήκαμε με τον Emufear και μια φίλη μας στις 2:30 το πρωί λολ. Εκείνη την ώρα το σχεδιάσαμε και απλά έκατσε :p

Ελπίζω να συνεχιστεί για πολύ ακόμα...

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 01:03, 29-06-06:

ναι,σχεδόν καθημερινά..γενικά,με εμπνέει πολύ περισσότερο το βράδυ για οτιδήποτε παρά η μέρα,οπότε και οι περισσότερες έξοδοί μου είναι βραδυνές...τώρα,όσον αφορά στην ώρα,βγαίνω γύρω στις 21:30-22:30 μέχρι όσο πάει και ανάλογα βέβαια,το πόσο νωρίς θα πρέπει να σηκωθώ την επόμενη μέρα..

Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη MoDeViL
Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε στις 01:12, 29-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Αν είμαι Αθήνα μια φορά στα 3 χρόνια (και βάλε ) αν είμαι Πλαταμώνα ότι ώρα μου κατέβει βγένω.
Τι Πλαταμώνα;Πιερίας;Σώπα ρε;Σαλούφες φάση κι έτσι;Λέει πολύ το μέρος,πάμε συχνά με φιλαράκια!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 14:22, 29-06-06:

Δεν έχω ωράριο, ούτε συγκεκριμένες μέρες που βγαίνω... μπορεί πχ. Να βγαίνω σερί Δευτέρα με Πέμπτη και να κάτσω μέσα Σ Κ !!!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:19, 30-06-06:

Και τη μέρα βγαίνω, δε μπορώ να μείνω μέσα...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:34, 30-06-06:

το βράδυ έξω από το σπίτι??????!!!!!!
τι λες τώρα?!!!!

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 01:01, 30-06-06:

Φυσικα και βγαινω.Συνηθως 8:30 και κατα τις 12:30 ειμαι σπιτι.Βεβαια υπαρχουν μερες που μπορει να γυρισω και στις 2 σπιτι.Αμα ειναι να παω με παρεα σε καμια σχολικη εκδηλωση σε κανενα ξενυχταδικο η κλαμπ συνηθως πεντε το πρωι μαζευομαι σπιτι.Γενικα δεν μπορω να καθομαι μεσα.Καθε μερα θελω να βγαινω τα απογευματα και γενικα ειμαι πολυ κοινωνικος

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:41, 30-06-06:

7 το πρωί κάθε μέρα ξύπνημα. Είμαι γενικά έξω μέχρι μια εύλογη ώρα αλλά όχι γιατί γουστάρω αλλά γιατί είναι οι γονείς μου σπίτι.

κάνοντας quote τον εαυτο μου κάθε λεπτό μακρύα από το σπίτι μου όταν λείπουν οι γονείς είναι χαμένο λεπτό.

Πάντως τώρα καλοκαίρι ένα είναι το σημείο. Πάνω Διόσκουρους. ησυχία, όχι αμάξια και μηχανάκια, χύμα κόσμος, τουρίστες δροσιά και καθόλου μουσική. Α και πάνω στην πνύκα!

Όποιος/α ψήνεται πμ.

Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BReaTHeR
Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε στις 15:31, 30-06-06:

Εγώ βγαίνω συνήθως αν έχω παρέα χωρίς να με νοιάζει η ώρα που θα επιστρέψω.
Αν περνάω τέλεια μπορεί και να γυρίσω ξημερώματα ακόμη κι αν την άλλη μέρα δουλεύω.

Πολλές φορές όμως νιώθω και την ανάγκη να βγώ μόνος, κυρίως σε βόλτες με το αυτοκίνητο. Η ώρα δεν με νοιάζει. Όποτε το νοιώσω το κάνω. Είτε είναι 2,3, ή και 4 το πρωί.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 21:31, 30-06-06:

βγαινω το βραδυ αλλα οχι πολυ συχνα. περισσοτερο μου αρεσει να βγαινω το απογευμα

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 03:26, 01-08-06:

Παλαιότερα έβγαινα πολύ, για να μην πω καθημερινά και θεωρηθεί υπερβολή...

Τώρα αντίθετα, δεν έχω όρεξη για να βγαίνω, προτιμώ να κάθομαι στο σπίτι μου και να δημιουργώ εκεί,
τις συνθήκες που μ΄ ευχαριστούν περισσότερο, ώστε να μπορώ, να τις απολαμβάνω αποκλειστικά
και μόνο με τον άνθρωπο που με ενδιαφέρει... και που για μένα πληρεί τα πάντα... και μάλιστα,
με το παραπάνω...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:13, 07-08-06:

Δεν έχω συγκεκριμένες μέρες, όταν θέλω να αργήσω να γυρίζω σπίτι ή για να πάω να αράξω σε καμια παραλία ή να πάω βόλτα με το αγόρι μου και το αυτοκίνητο θα πάω, δεν έχω ώρα το πότε θα γυρίσω

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 17:26, 07-08-06:

να βγαίνεις έξω;;; δεν βλέπετε ειδήσεις ρε; ποιο πρωί, ποιο απόγευμα, ποιο βράδυ; αν έχεις δουλειά έχει καλώς...αν όχι μάζεψε τα φιλαράκια σου σπίτι και φτιάξτε κατάσταση με μουσική, μπυρ΄΄ιτσες, σουβλάκια και ναργιλέ, για να μην έχετε να ανησυχείτε για το πόσο πήγε η βενζινη!!!!! ο κόσμος πεινάει ρε, σφίξτε τα ζωνάρια και μην ξοδεύτε σε βενζίνες (εκτός και αν έχετε ποδήλατο), σε καφέδες- όπου σκάτε 4 ευρώ (όταν έχετε σεϊκερ και στο σπίτι), σε ποτά -πολύ πιθανόν να είναι βόμβες (άντε να φτιάξετε ένα κοκτεϊλ και να το απολαύσετε στο μπαλκόνι με θέα την ακρόπολη)!
όχι πείτε μου, έχω άδικο;;;ε;;;;

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 19:10, 07-08-06:

τελευταια δε βγαινω, πολλη δουλεια... και μην πειτε τωρα τπτ για τον αφεντη

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:52, 07-08-06:

..αποκλειστικα :p

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 09:41, 08-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
να βγαίνεις έξω;;; δεν βλέπετε ειδήσεις ρε; ποιο πρωί, ποιο απόγευμα, ποιο βράδυ; αν έχεις δουλειά έχει καλώς...αν όχι μάζεψε τα φιλαράκια σου σπίτι και φτιάξτε κατάσταση με μουσική, μπυρ΄΄ιτσες, σουβλάκια και ναργιλέ, για να μην έχετε να ανησυχείτε για το πόσο πήγε η βενζινη!!!!! ο κόσμος πεινάει ρε, σφίξτε τα ζωνάρια και μην ξοδεύτε σε βενζίνες (εκτός και αν έχετε ποδήλατο), σε καφέδες- όπου σκάτε 4 ευρώ (όταν έχετε σεϊκερ και στο σπίτι), σε ποτά -πολύ πιθανόν να είναι βόμβες (άντε να φτιάξετε ένα κοκτεϊλ και να το απολαύσετε στο μπαλκόνι με θέα την ακρόπολη)!
όχι πείτε μου, έχω άδικο;;;ε;;;;
ναι ρε. δε μένουμε ακρόπολη

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:47, 08-08-06:

Κακώς!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 11:08, 08-08-06:

το αντίθετο θα έλεγα, για όσους κινούνται με αυτοκίνητο.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 12:14, 08-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
το αντίθετο θα έλεγα, για όσους κινούνται με αυτοκίνητο.
Και εγώ αλλά μένω και κοντά συνεπώς πόδια! Πάντως το παρκινγκ είναι πάνεύκολο αρκεί να πας να παρκάρεις προς την περιοχή του σταθμού Ακρόπολης!
Πάντως όλη η περιοχή τριγύρω είναι το πιο καλό από όλες τις πτυχές μέρος της Αθήνας για μένα! Ησυχία,όχι αμάξια,πεζόδρομοι για βόλτα,κόσμο κάθε ηλικίας,δροσιά και όχι υγρασία! Και εύκολα προσβάσιμο!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 13:24, 08-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Πάντως τώρα καλοκαίρι ένα είναι το σημείο. Πάνω Διόσκουρους. ησυχία, όχι αμάξια και μηχανάκια, χύμα κόσμος, τουρίστες δροσιά και καθόλου μουσική. Α και πάνω στην πνύκα!

Όποιος/α ψήνεται πμ.

Όλα τα άλλα τα καταλαβαίνω..., αλλά το... "καθόλου μουσική", τι είναι αυτό, είναι καλό δηλαδή, αυτό...????
Αν είχε μουσική, δεν θα ήταν καλύτερα...???

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 11:16, 29-08-12:

πρωτον περιεργος τιτλος
δευτερον: απο μοναστηρακι ή θησειο πως παω πνυκα????????
εχω παει αρκετες φορρες με παρεα ομως οποτε με οδηγουν..καμια ιδεα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 11:29, 29-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από isida!!!
πρωτον περιεργος τιτλος
δευτερον: απο μοναστηρακι ή θησειο πως παω πνυκα????????
εχω παει αρκετες φορρες με παρεα ομως οποτε με οδηγουν..καμια ιδεα?
Ρώτα στον δρόμο και θα σου πουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 11:42, 29-08-12:

Πνύκα εννοείς τον λόφο του Φιλοπάππου λίγο μετά την Εκκλησία, τον Λουμπαρδιάρη; Μου φαίνεται κάπως δύσκολο να εννοείς αυτό, εκτός αν πηγαίνετε μέρα, επειδή το βράδυ είναι κατασκότεινα και δεν συχνάζεις εύκολα.
Σίγουρα δεν ψάχνεις τον Άρειο Πάγο ε;

Anyway, από Θησείο ανεβαίνεις τον δρόμο που είναι οι καφετέριες (Απ. Παύλου), τέρμα μέχρι πάνω (προσπερνάς το θερινό σινεμά και συνεχίζεις), για να βγεις σ'ένα σταυροδρόμι: από τη μία (αριστερά) είναι η Δ. Αρεοπαγίτου και από την άλλη θα δεις το εστιατόριο Διόνυσος.
Τώρα ανάλογα το που θες να πας, είτε θα δεις ένα περίπτερο και θα στρίψεις δεξιά (συνήθως έχει αστυνομία παρκαρισμένη), να περπατήσεις σ'ένα πλακόστρωτο "μονοπάτι", να προσπεράσεις την εκκλησία και να το πάρεις από το μονοπάτι όλο δεξιά και θα βγεις στη βρυσούλα στην Πνύκα.

Αν πάλι θες να πας Άρειο Πάγο, με το που βγαίνεις στο σταυροδρόμι, περπατάς λίγο την Αρεοπαγίτου κι έχει στ' αριστερά σου μια ανηφοριά, που αν την ακολουθήσεις, βγαίνεις στον βράχο.

Δεν ξέρω αν οι οδηγίες μου βγάζουν άκρη.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 12:48, 29-08-12:

Βολτιτσαα καφεεε μεχρι τις 11-12 και τον χειμωνα μεχρι τις 10-11 καμια φορα αλλα Παρασκευες και Σαββατα αν προλαβαινω βγαινω μεχρι το πρωι σε club

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:53, 29-08-12:

οταν βγαινω..με ακουτε τα βραδια..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 15:43.
    • Τι να φάω το βράδυ; - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-13 στις 10:25.
    • Διάβασμα το βράδυ - Από giorgakisss
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-10 στις 21:22.
    • Φροντιστήριο: Μεσημέρι ή Βράδυ; - Από petran_r21
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 00:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους