Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,793 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι;

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 09:08, 30-08-12:

μαρεσει να βγαινω το βραδυ-τοτε παιρνω τα πανω μου-αν και ειμαι ανθρωπος του home sweet home. Δν βγαινω πολυ αργα γυρναω στις 11-λογω γονεων-αλλα στο χωριο μου μεχρι τις 1 2.Θα μου πειτε σιγα.αλλα οταν οι δικοι μου πεφτουν στις 10 και απαιτουν να εχω κοιμηθει 11 οπως και αυτοι τα ΄παραπανω φαινονται ουτοπια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 09:12, 30-08-12:

όχι μένω σπίτι και φυλάω σκοπιά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 09:12, 30-08-12:

^Βασικά είσαι και μόλις 15, δεν υπάρχει λόγος για τρελά ξενύχτια.

Εγώ στα Γιάννενα βγαίνω όποτε θέλω. Κυριολεκτικά. Μπορεί να βγω 1-2 το βραδύ γιατί έτσι μου την κουδούνισε. Όταν είμαι Θεσσαλονίκη, επειδή βγαίνω κατά τις 8 γυρνάω κατά τις 11.30 αλλά αν βγω 9-10 θα γυρίσω πολύ πιο αργά.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 15:09, 30-08-12:

Χεμωνα καθημερινές όχι γιατι με τη δουλεια ειμαι πτώμα, βέβαια ειμαι ατομο που και να κάτσω ένα μήνα σπίτι δεν έχω πρόβλημα
Αλλα οπότε βγαίνω , σινεμά καφέ και κανα ποτό χαλαρα ομως

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:00, 30-08-12:

Ναι αλλά όχι σε καθημερινή βάση. Προτιμώ να κάτσω να δω σειρές/τηλεόραση ή να ακούσω μουσική ή να καλέσω άτομα στο σπίτι ή οτιδήποτε. Άμα βγω όμως δεν μαζεύομαι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:43, 31-10-13:

ναι, αλλά όχι και κάθε μέρα...αν είμαι για παράδειγμα όλη μέρα στη σχολή, το βράδυ είμαι πτώμα και το μόνο που θέλω είναι να κοιμηθώ! αλλά το σαββατοκύριακο θέλω να βγω, δεν μπορώ μέσα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 20:49, 31-10-13:

Παλιότερα έβγαινα παρασκευοσαββατοκύριακα έξω όλη τη νύχτα!! Πλέον έχω ψιλοβαρεθεί!...που και που μόνο το ξενύχτι...αλλιώς κάτι στα χαλαρά!Καφέ ή ποτάκι αλλά όχι μέχρι αργά ...την άλλη μέρα αποσυντονίζομαι εντελώς!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:19, 04-11-13:

Βγαίνω, αλλά όχι συχνά, δεν μπορώ βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια, να συζητήσουμε σε ποιο μαγαζί θα πάμε 100 ώρες, να πάμε μέχρι εκεί, και άμα δεν έχει να κάτσουμε? πάλι από την αρχή συζήτηση κλπ, και ξαφνικά εκεί που έχεις καθίσει όλο και κάποιος από μας θα πρέπει να φύγει για χ,ψ λόγους, and the show goes on...
Χίλιες φορές το 'χω να φωνάξω παρέα στο σπίτι να πιούμε μπύρες και να λέμε μαλακίες, αλλά έλα που δεν μένω μόνη μου και μου 'χει μείνει απωθημένο. Οπότε πάμε στο 2ο καλύτερο σενάριο που είναι μπύρες από το περίπτερο+Λ.Πύργος ή νέα παραλία για να λέμε μαλακίες.

Γενικά είμαι σπιτόγατα, αλλά επειδή το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς, περνάω και φάσεις του στυλ "argh, δεν μπορώ να μείνω άλλο σπίτι μου!"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:21, 04-11-13:

μέχρι τις 9 που είναι ανοιχτά τα σουπερ μαρκετ για καμια μπύρα.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 20:24, 21-12-13:

Δεν μου αρεσει καθολου να βγαινω Σαββατο βραδυ, γιατι παντα γινεται πανικος χειμωνα καλοκαιρι...
Προτιμω Παρασκευη βραδυ... κι ας υπαρχει η κουραση της εβδομαδας ή Κυριακή βραδυ αλλά οχι για ξενυχτι...

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 20:45, 21-12-13:

Ε ναι.Αν δεν έχω διάβασμα έρχομαι στο Internet Cafe του χωριού που το έχει οικογένεια μου και κάθομαι ως αργά.Στην ουσία είναι δεύτερο σπίτι για μένα.
Για ποτό ή για καφε θα βγω συνήθως μια φορά τη βδομάδα το χειμώνα αλλά αν υπάρχουν ειδικές περιστάσεις π.χ γενέθλια ή γιορτινές μέρες όπως τώρα βγαίνω πιο συχνά.Το καλοκαίρι κάθε μέρα έξω είμαι.Δεν έχω συγκεκριμένο ωράριο.Εδώ στο χωριό δεν είναι τόσο τρομερά τα πράγματα οπότε και 3 η ώρα να γυρίσω και με τα πόδια να είμαι δεν υπάρχει πρόβλημα επειδή δεν απέχει πολύ το σπίτι μου από τα μαγαζιά.Οι γονείς μου δεν έχουν πρόβλημα,εφόσον έχω παρέα.Έχω και μεγαλύτερο αδερφό και έτσι είναι πιο ελεύθερα τα πράγματα.
Μ' αρέσει να βγαίνω το βράδυ.Ειδικά αν έχω καλή παρέα.Η πολυκοσμία δεν με ενοχλεί.Το καλοκαίρι βέβαια είναι καλύτερα γιατί τότε έχουμε κίνηση λόγω του πανηγυριού.

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 14:28, 29-08-14:

Ναι εάν δεν έχω δουλειές βγαίνω το βράδυ.
Συνήθως πηγαίνω για κανένα καφέ ή ποτό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 03:12, 01-04-15:

Βγαίνω αλλά όχι για πολύ, προτιμώ να μείνω σπίτι και να διαβάσω ένα λογοτεχνικό βιβλιό ή να δω κάποια ταινία/σειρά. Χαλαρά πράγματα, όποτε βγαίνω δεν μένω έξω μέχρι πάρα πολύ αργά διότι δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε κλαμπ, ένα ακόμη μείον είναι το ότι μένω σε νησί, συνεπώς δεν έχει και πολλά μέρη για να πας βόλτα. Έχεις πάει ήδη σε όλα. Ίδια μέρη, ίδια πρόσωπα, τίποτα το ιδιαίτερο κατά την γνώμη μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 03:46, 01-04-15:

Ειμαι φουλ σπιτογατα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

art1 (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη art1
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O art1 Amantes amentes έγραψε στις 11:12, 01-04-15:

νυχτοπερπαταμε....στν ερωτικη σαλονικα!!

Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 16:10, 01-04-15:

Τον χειμωνα οχι και τοσο(ασε που νυχτωνει και γρηγορα )κυριως λογω κουρασης.Το καλοκαιρι βγαινω για ποτο,φαγητο,βολτα μεχρι αργα και οσο περναω καλα με παρεα δεν εχω προβλημα να κατσω μεχρι το πρωι αν τυχει!!

Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη RiSe
Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε στις 12:56, 02-11-15:

Το σπίτι είναι για να μπαίνεις το βράδι όχι για να...βγαίνεις

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 15:43.
    • Τι να φάω το βράδυ; - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-13 στις 10:25.
    • Διάβασμα το βράδυ - Από giorgakisss
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-10 στις 21:22.
    • Φροντιστήριο: Μεσημέρι ή Βράδυ; - Από petran_r21
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 00:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους