Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,809 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 462 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ομάδα υποστηρίζετε στο Μουντιάλ;

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 20:02, 09-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Σκέψου να ειχε επικοινωνήσει και με την Γερμανιδούλα του πως θα έκανε
LEL Άστους Γερμανούς να παλεύουν με την Κόστα Ρίκα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 11:14, 10-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
LEL Άστους Γερμανούς να παλεύουν με την Κόστα Ρίκα
Την οποία και νίκησαν 4-2. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια με νίκες μέχρι το τέλος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:35, 10-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness
Την οποία και νίκησαν 4-2. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια με νίκες μέχρι το τέλος.
Η Γερμανία έχει καλή επίθεση και καλό κέντρο αλλά δεν έχει άμυνα και φάνηκε αυτό
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 18:40, 12-06-06:

Α, δεν τη βλέπω καλά την Τσεχία.Αν δε βάλει μυαλό και συνεχίσει τις προκλήσεις, θα αρχίσουν οι βομβαρδισμοί στην Πράγα όπου να'ναι .
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:42, 12-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Α, δεν τη βλέπω καλά την Τσεχία.Αν δε βάλει μυαλό και συνεχίσει τις προκλήσεις, θα αρχίσουν οι βομβαρδισμοί στην Πράγα όπου να'ναι .
LolΈχει καλή ομάδα πάντως
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 18:57, 12-06-06:

Deutschland uber alles.
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 23:08, 12-06-06:

Forza Italia
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 01:52, 13-06-06:

Αγγλία ή Γερμανία... Πάντως εκτός Ευρώπης δύσκολο το βλέπω...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 10:35, 13-06-06:

Πάντος η Αγγλία με απογοήτευσε... την περίμενα πιο δυνατή! Για εμένα μέχρι αυτή τη στιγμή η έκπληξη οσο αφορά την δυναμικότητα που έδειξαν στον αγωνιστηκό χώρο είναι η Ακτή Ελεφαντοστού και η Τσεχία!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 10:38, 13-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Πάντος η Αγγλία με απογοήτευσε... την περίμενα πιο δυνατή! Για εμένα μέχρι αυτή τη στιγμή η έκπληξη οσο αφορά την δυναμικότητα που έδειξαν στον αγωνιστηκό χώρο είναι η Ακτή Ελεφαντοστού και η Τσεχία!
Ναι,εκτός απ'την Αγγλία και η Ιταλία ήταν χάλια μαύρα.Η Γερμανία έχει πολλά αμυντικά κενά
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 10:28, 14-06-06:

πάτος οι βραζιλία χτες, οι κροάτες άξιζαν έναν πόντο τουλάχιστον...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 10:29, 14-06-06:

Όντως χάλια ήταν.Μόνο ένα γκολ...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:04, 14-06-06:

Δεν ειναι μονο το ενα γκολ, αλλά η συνολική εικόνα που παρουσίασε ως ομάδα! με καλύτερους παίκτες την αμυντική της γραμμή!!!
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

O faithplus1 έγραψε: στις 15:07, 14-06-06:

Πρώτη φορά στην ιστορία πρέπει να γίνεται αυτό που λέει ο Founes...
Απογοήτευση.Από χθες είμαι επίσημα με τη squadra azzura
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:12, 14-06-06:

Brazil for ever! (και ας έχει δίκιο το Φουρνάκι)
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 16:48, 14-06-06:

H Βραζιλία δεν βλέπεται. Πάλι καλά που δεν έβαλα τα λεφτάκια μου.
Αργεντινή πιστεύω πολύ και Γερμανια σαν διοργανώτρια. Η Βραζιλία νομίζω κάπου θα γκελάρει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maik85 : 14-06-06 στις 17:09.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 17:01, 14-06-06:

Η Ισπανία έπαιξε φοβερά και είναι απ'τις λίγες ομάδες που μου άρεσαν πολύ(Ακτή Ελεφαντοστού,Τσεχία,Ισπανία)Αν συνεχίσει έτσι προβλέπω τελικό
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

O faithplus1 έγραψε: στις 17:56, 14-06-06:

Οι Ισπανοί είναι ο ορισμός του loser.Πάντα έτσι ξεκινάνε και πάντα καταλήγουν μια μεγάλη απογοήτευση.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 17:58, 14-06-06:

Ναι,είναι loser,το ξέρω,αλλά σήμερα μου άρεσαν πάρα πολύ!Θα δείξει...
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 23:19, 14-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Οι Ισπανοί είναι ο ορισμός του loser.Πάντα έτσι ξεκινάνε και πάντα καταλήγουν μια μεγάλη απογοήτευση.
Το ίδιο πίστευα και εγώ μέχρι σήμερα, που ''πάτησε'' 4-0 την Ουκρανία. Φυσικά ένα αποτέλεσμα δε σημαίνει τίποτε όσο εντυπωσιακό και αν είναι, αλλά κάτι μου λέει ότι θα έχει συνέχεια και καλή πορεία σε αυτή τη διοργάνωση. Θα δείξει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια