Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,281 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
Ναι!
83
91,21%
Όχι!
4
4,40%
ΔΞ/ΔΑ
4
4,40%

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:46, 11-06-06:

Είχα μια διαφωνία στο συγκεκριμένο παλαιότερα και σκέφτηκα να το συζητήσουμε.

Έχω κλάψει από ευτυχία και το θεωρώ απόλυτα φυσικό!
Λυτρωτικό θα έλεγα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:50, 11-06-06:

Είναι φυσικό να κλαίς από ευτυχία όσο φυσικό είναι να κλαις όταν καθαρίζεις κρεμμύδια

Οπότε, είναι απόλυτα φυσικό και προτιμώ χίλιες φορες να κλαίω γι'αυτό το λόγο παρά για οποιοδήποτε άλλο λόγο....Συγκινούμε εύκολα η άτιμη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:53, 11-06-06:

Μα εγώ δεν κλαίω όταν καθαρίζω κρεμμύδια!
Οι φακοί επαφής βλέπεις...Αλλά κλαίω εύκολα για πράγματα που με αγγίζουν.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wishful
Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε στις 14:02, 11-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel

Λυτρωτικό θα έλεγα!
Ναί δάκρυσα απο χαρά ! Ειναι κάποιες στιγμές με πολύ δυνατό συναίσθημα που εκφράζονται με τον ιδιο τρόπο .Το δάκρυ.Φυσικότατο θα έλεγα.Ετσι να σώσω & την...αφεντιά μου δηλαδή, γιατί δε ξέρω...μην πάρω στο λαιμό μου ατομα που...ευτυχίζονται αλλοιώς

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 14:05, 11-06-06:

Είναι φυσικό,αλλά δεν έχω κλάψει ποτέ.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 14:14, 11-06-06:

Δεν έχω κλάψει ποτέ στη ζωή μου από ευτυχία, αλλά το θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό και είμαι σίγουρος πως αν κάποτε ευτυχίσω θα κλάψω.
Επίσης το κλάμα δε σημαίνει απαραίτητα και λύπη, αλλά συγκίνηση είτε από έντονη λύπη/γέλιο/χαρά κτλ. Γενικά κάθε έντονο συναίσθημα μπορεί να εξωτερικευτεί με το κλάμα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:16, 11-06-06:

Έχω κλάψει πολλές φορές όταν λύθηκε κάποιο πρόβλημα που μου προκαλούσε αρκετή δυστυχία.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:16, 11-06-06:

Οπως στο κλαμα και στην εντονη στεναχωρια, ετσι και στο πολυ γελιο και στις μεγαλες ευτυχιες ο ανθρωπος μπορει να κλαψει ή να δακρυσει.Ο οργανισμος βρισκεται σε υπερενταση και ειναι μια "λογικο" επακολουθο.(Πολυ μπακαλιστικα η εξηγηση)
Προσωπικα εχω δακρυσει σε χαρουμενες στιγμες...Το θεωρω απολυτα φυσιολογικο.
Το νακλαις απο ευτυχια ειναι πολυ συνηθισμενο και σε περιπτωσεις καποιιου "αγχους" το οποιο ομως εχει καλη καταληξη.
αυτη η αποτομη ανακουφιση που αισθανεσαι στο τελος, σου φερνει δακρυα και κλαμα.(Το ξερω απο την μητερα μου σε μια προσωπικη περιπετεια υγειας, που ενω ηταν στην τσιτα και απλως στεναχωρημενη και βουρκωμενη, μολις τις ειπαν οτι το νεφρο μου περασε ον κινδυνο, ξεσπασε σε κλαματα. .Βεβαια εχει περασει και πολλα και με τον αδερφο μου με αλλα πιο σημαντικα προβληματα υγειας εκει...αλλα ας τα αφησουμε...)
Το κλαμα και τα δακρυα ειναι καθαρση ψυχης.Για οποιο συναισθηματικο λογο και αν ερθουν τα θεωρω φυσιολογικα.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:31, 11-06-06:

Η πρώτη φορά που έκλαψα απο ευτυχια παει γυρω στα 15 χρονια πισω....
εκ τοτε... δεν ειχα ξανακλαψει απο ευτυχια μεχρι αυτη την χρονια....
τωρα τελευταια δεν κανω και τπτ άλλο....
Οι συγκινισιακες μου στιγμες που εχουν μαζι και το κορομηλο, τελευταιως αυξάνονται επικίνδυνα....
Εκλαψα από χαρά μεχρι και για άτομο απο εδω...
Εκλαψα προχτες απο χαρα για καποια χαρουμενα νεα μιας φιλης....
Εκλαψα απο χαρα πριν 2 μήνες για άλλα χαρουμενα νεα αλλης φιλης....

Ειμαι κλαψιαρα τελικώς

Παντως ειχα δει ενα ντοκιμαντερ σχετικα με το κλαμα, που αν θυμαμαι καλα κι απο οτι θυμαμαι, ελεγε οτι το κλαμμα απο χαρα ειναι εξαρση συναισθηματων που ερχονται ΞΑΦΝΙΚΑ στον εγκεφαλο μας που δεν ξέρει πως να τα διαχειριστει στο ξαφνικό και ξεσπαει με αυτον τον τροπο!
Αν λοιπον σκεφτειτε τις φορες που κλαψατε απο ευτυχια, θα δειτε ισως οτι αφορουσε κατι που εγινε ξαφνικα εκει που δεν το περιμενατε -και πιθανως ενδομυχα να το ειχατε αποκλεισει κι ως ενδεχομενο-

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 14:34, 11-06-06:

Μα εγώ δεν κλαίω όταν καθαρίζω κρεμμύδια!
Οι φακοί επαφής βλέπεις...
Δε φταίνε οι φακοί επαφής,αλλά τα μεταλλαγμένα κρεμμύδια που υπάρχουν στις μέρες μας...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 15:02, 11-06-06:

Το θεωρώ εντελώς φυσιολογικό.
Μία φορά που θυμάμαι να δάκρυσα από χαρά και συγκίνηση ήταν με την Εθνική στο Euro...

Παράθεση

Sotiria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sotiria
H Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Sotiria έγραψε στις 15:04, 11-06-06:

Ναι είναι λογικό, αν και είναι κ στον χαρακτήρα του ανθρώπου...
Άλλος μπορεί να κάνει ****τούμπες και άλλος να δακρύσει!!
Ομολογώ ότι είμαι στην δεύτερη κατηγορία!!!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 17:05, 11-06-06:

Ναι! Κι εγώ το θεωρώ φυσιολογικό να κλάψεις απο ευτυχία! Μου έχει συμβεί πριν απο αρκετό καιρό... αυτο το συναίσθημα θα μου μήνει αξέχαστο!

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 17:47, 11-06-06:

Φυσικά Είναι απόλυτα φυσιολογικό

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 18:48, 11-06-06:

Ναι, συμφωνώ οτι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Ειδάλλως, γιατί να έχουμε τη φυσική δυνατότητα κ κάποιες φορές την παρόρμηση να το κάνουμε? (Αν και εγώ προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει, ακόμα τουλάχιστον!)

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 18:58, 11-06-06:

Φυσιολογικό κι ωραίο συναίσθημα

Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αλεξάνδρα
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε στις 08:06, 12-06-06:

Είναι φυσικό,φυσιολογικό όπως θέλετε χαρακτηρίστε το και ναι μου έχει συμβεί.
Φιλιά.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αλεξάνδρα : 12-06-06 στις 08:08.
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wishful
Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε στις 11:50, 12-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Έχω κλάψει πολλές φορές όταν λύθηκε κάποιο πρόβλημα που μου προκαλούσε αρκετή δυστυχία.
Μια ερώτηση... προσωπικού επιπέδου ,προκαταβολικα συγνώμη & για το off topic.Στα 19 ?? μιλάς για δυστυχία;;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:26, 12-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος
Μια ερώτηση... προσωπικού επιπέδου ,προκαταβολικα συγνώμη & για το off topic.Στα 19 ?? μιλάς για δυστυχία;;
Επέτρεψε μου να σου πω ότι δυστυχία μπορεί να νοιώθει κι ένα βρεφος το οποίο έχουν αφήσει παραπάνω απ όση ώρα πρέπει "βρεμμένο"....
Η δυστυχία ή η ευτυχία δεν καθορίζεται απ την ηλικία μας αλλά απ τα βιώματα μας και τα συναισθήματα μας....
Για την ηλικία λοιπόν του καθενός, ναι μπορεί να νοιώσει δυστυχία ανάλογα τα βιώματα του....
Παραδείγματα? Εγκατάλειψη, θάνατος και διάφορα άλλα....

Ο καθένας το δικό του προβλημα που εχει εκείνη τη στιγμή το θεωρεί το πιο σοβαρό γιατι για αυτον ειναι!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:06, 12-06-06:

Με κάλυψε η ΚΕ

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 13:08, 12-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Οπως στο κλαμα και στην εντονη στεναχωρια, ετσι και στο πολυ γελιο και στις μεγαλες ευτυχιες ο ανθρωπος μπορει να κλαψει ή να δακρυσει.Ο οργανισμος βρισκεται σε υπερενταση και ειναι μια "λογικο" επακολουθο.(Πολυ μπακαλιστικα η εξηγηση)
Aπόλυτα φυσιολογικό και για μένα και έχω δακρύσει άπειρες φορές απο συγκίνηση και ανείπωτη χαρά.
Όπως επίσης μου έχει τύχει και το ανάποδο, ο γνωστός "κλαψύγελος" δλδ την ώρα που είμαι χάλια και κλαίω να με πιάνουν και γέλια.
Νομίζω πως και τα δύο είναι τρόπος του οργανισμού να ξεσπάσει και όταν το συναίσθημα είναι πολύ έντονο μπορεί να μας φτάνει στο άλλο άκρο.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 13:10, 12-06-06:

Απολυτα φυσιολογικο και δεν νομιζω οτι χρειαζεται περαιτερω εξηγηση!
Γιατι θα πρεπει να κλαιμε μονο απο λυπη δηλαδη?!

Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αλεξάνδρα
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε στις 16:08, 12-06-06:

Συμπληρώνω.
Μη βαράτε.
Τις 2 τελευταίες και πρόσφατες φορές που έκλαψα απο ευτυχία και που τις θυμάμαι έντονα είναι η ημέρα του γάμου μου και την γέννηση του πριγκιπάκου μου.
Φιλιά.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αλεξάνδρα : 12-06-06 στις 16:10.
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 12:34, 13-06-06:

Έχω κλάψει πολλές φορές από χαρά και ευτυχία!!!!!
Ειλικρινά όμως ποτέ δεν ανέλυσα τον λόγο που άντι να γελάω σαν χαζή έκλαιγα σαν μουρλή, ή έκανα και τα δύο συγχρόνως!!!!!
Ίσως γιατί είμαι πολύ ευαίσθητη, ευσυγκινητη και ειδικότερα με άτομα που νοιάζομαι.....

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 23:55, 29-06-06:

Θεωρώ ότι είναι απόλυτα λογικό να κλαίει κανείς από ευτυχία και μπορώ να πω ότι μου'χει συμβεί αρκετές φορές..! γιατί άλλωστε θα πρέπει να θεωρείται λογικό να κλαίμε μόνο όταν είμαστε στενοχωρημένοι και όχι όταν είμαστε εξίσου,πολύ ευτυχισμένοι..?

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:59, 29-07-06:

θα συμφωνησω με την Μπουρμπουλήθρα

Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη phyllis
H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H phyllis έγραψε στις 11:00, 30-04-07:

καλα παιδια εγω εχω κλαψει και στη διαρκεια του σεξ οταν νιωσω τοσο εντονα κατι και δεν μπορω να το εκφρασω αλλιως με εχουν πιασει τα κλαμματα στο τελος της πραξης, μιλαμε για τετοια τρελα!
γενικα παντως ειμαι ευαισθητη και κλαιω ευκολα (το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου, χιχι!!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:03, 30-04-07:

Ναι είναι φυσικό να κλές απο ευτυχία, είναι σάν να φέυγουν τα άσχημα απο μέσα σου, την ημέρα του γάμου μου έκλεγα όταν μου άγγιζαν τα στέφανα στο κεφάλι, ένοιωθα ότι έφευγε όλη η πίκρα και η κούραση 21 χρόνων, όπως όταν γενιέτε ένα μωρό και η πρώτη αντίδραση είναι το κλάμα, εγώ δεν έκλαψα όταν γενήθηκα και με ριμάξαν οι γιατροί για να κλάψω, την ημέρα του γάμου μου γενήθηκα ξανά μόνο που τότε ήταν η πρώτη μέρα της αληθηνής μου ζωής

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 11:05, 30-04-07:

Το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο. χαλαρά!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:17, 30-04-07:

Εγώ έχω βουρκώσει πολλάκις από ευτυχία.. και ειδικά τον τελευταίο καιρό βουρκώνω συνέχεια, ακόμα και χωρίς προφανή λόγο!

Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη OxynteS
Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε στις 19:20, 30-04-07:

Συναισθήματα όπως φόβος, έρωτας, ευτυχία όταν έιναι έντονα και δυνατά πρόκαλούν την αντίδραση του σώματος και καθένας αντιδρά διαφορετικά. Κάποιοι αντιδρούν βάζοντας τα "κλάματα".

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:11, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
καλα παιδια εγω εχω κλαψει και στη διαρκεια του σεξ οταν νιωσω τοσο εντονα κατι και δεν μπορω να το εκφρασω αλλιως με εχουν πιασει τα κλαμματα στο τελος της πραξης, μιλαμε για τετοια τρελα!
γενικα παντως ειμαι ευαισθητη και κλαιω ευκολα (το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου, χιχι!!)
Κι εμένα πολλές φορές μου έρχεται να κλάψω στο σεξ όταν είναι πολύ καλό (ειδικά στην κορύφωση ) αλλά να κλάψω όντως δεν μου έχει συμβεί ποτέ.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 21:17, 30-04-07:

Eγω παλι πραγματικα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυ περιεργος να δω αν και ποτε θα κλαψω απο ευτυχια.
Την εχουμε ξεχασει την λεξη Αγαπιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:22, 30-04-07:

Eγω παλι πραγματικα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυ περιεργος να δω αν και ποτε θα κλαψω απο ευτυχια.
+1

Τεσπά, ας κάνουμε ότι είμαστε ευτυχείς.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 21:52, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
+1

Τεσπά, ας κάνουμε ότι είμαστε ευτυχείς.
Βρε παιδιά γιατί τόση απαισιοδοξία;

Άλλωστε και το να κλαίτε συνέχει από ευτυχία καταντάει βαρετό
Όταν θα κλάψετε θα αποζημιωθείτε που αργήσατε

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 22:06, 30-04-07:

Εγώ νομίζω κλαίμε από συγκίνηση (η οποία μπορεί να έρχεται από χαρά ή λύπη), όπως επίσης και για να βγάλουμε από μέσα μας ένταση. Δε νομίζω ότι κλαίμε από ευτυχία χωρίς συγκίνηση. Ας πούμε δεν θα κλάψουμε επειδή ο ήλιος λάμπει και περπατάμε ανάλαφροι, όσο κι αν αισθανόμαστε ευτυχισμένοι. Αλλά θα κλάψουμε όταν μια μικρή πράξη του αγαπημένου μας μας κάνει να κατανοήσουμε την αγάπη του για πρώτη φορά!

Εγώ τουλάχιστον έτσι το βιώνω! Αν κι έχω ξεχάσει πως είναι αυτό το κλάμα (στο άλλο έχω πάρει διδακτορικό)!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 22:37, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Βρε παιδιά γιατί τόση απαισιοδοξία;

Δεν ειναι θεμα απαισοδοξιας Vkey μου.
Ειναι θεμα παρατεταμενης περιοδου (αλλα μιλαμε παρατεταμενης!!!!) οπου ισχυει εινα πολυ κ@λοsituation στην ζωη μου.
Και δεν ειναι τοσο τα συναισθηματικα...Αυτα ειναι αλλουνου "ταξιτζη", "ταριφες"...

Ουτε να κλαιμε απο ευτυχια ολη μερα λεμε.
Νταξ' εκει θα ειναι σαν να ειμαστε τιποτα χαζα...
Αnyway, δεν εχει σημασια.Ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν κολλαει εδω και δεν εχει και σημασια να αναπτυχθει...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:15, 30-04-07:

'Exω κλάψει δυο φορές στη ζωή μου από χαρά. Την δεύτερη το κλάμα της χαράς το διαδέχθηκε κλάμα λύπης και ένα σοκ πόνου.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 03:38, 01-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγώ έχω βουρκώσει πολλάκις από ευτυχία.. και ειδικά τον τελευταίο καιρό βουρκώνω συνέχεια, ακόμα και χωρίς προφανή λόγο!
κατι σε ρωτησα αποψε.......και μετα σου το εδειξα

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 10:29, 01-05-07:

Εγω το παθαινω πολυ συχνα, ισως λογω της υπερευαισθησιας μου.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:34, 05-05-07:

Μία-δύο φορές μου έχει τύχει, οπότε το θεωρώ αρκετά φυσιολογικό λόγω πείρας.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 17:36, 05-05-07:

Δεν ξέρω, δεν μου έχει τύχει ποτέ.......

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:50, 11-05-07:

Λυτρωτικό θα έλεγα!
Ναι, είναι.&-

Είναι φυσιολογικό, ανάλογα με τη φάση που περνάς. Δεν είναι καθόλου, μα καθόλου περίεργο να μην σου έχει συμβεί τίποτε δυσάρεστο, αλλά να κλαις από ευτυχία.

Εγώ θα το έλεγα και.... συγκίνηση.

Αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω. Κι ίσως και να μην υπάρχει λογική εξήγηση σ' αυτό. Ίσως είναι μία συναισθηματική εκτόνωση όταν μία κατάσταση πάει απ' το καλό στο καλύτερο (και την είχαμε προδικασμένη να πάει κατά διαόλου, αλλιώς δεν θα είχαμε τέτοια αντίδραση).

Ακόμα και μία ευχάριστη σκέψη που μας κάνει πανευτυχείς μπορεί να μας οδηγήσει σ' αυτήν την κατάσταση. Η οποία κατάσταση έχει τη δικιά της μαγεία..

Στο ερώτημα της Isi απαντάω ναι, χωρίς δεύτερη σκέψη.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 06:32, 11-05-07:

Ναι, είναι.&-

Είναι φυσιολογικό, ανάλογα με τη φάση που περνάς. Δεν είναι καθόλου, μα καθόλου περίεργο να μην σου έχει συμβεί τίποτε δυσάρεστο, αλλά να κλαις από ευτυχία.

Εγώ θα το έλεγα και.... συγκίνηση.

Αλλά δεν μπορώ να το εξηγήσω. Κι ίσως και να μην υπάρχει λογική εξήγηση σ' αυτό. Ίσως είναι μία συναισθηματική εκτόνωση όταν μία κατάσταση πάει απ' το καλό στο καλύτερο (και την είχαμε προδικασμένη να πάει κατά διαόλου, αλλιώς δεν θα είχαμε τέτοια αντίδραση).

Ακόμα και μία ευχάριστη σκέψη που μας κάνει πανευτυχείς μπορεί να μας οδηγήσει σ' αυτήν την κατάσταση. Η οποία κατάσταση έχει τη δικιά της μαγεία..

Στο ερώτημα της Isi απαντάω ναι, χωρίς δεύτερη σκέψη.
ετσι,η οταν σου κανουν μια εκπληξη
η οταν κερδιζεις στο τζοκερ
η οταν περνει ο ολυμπιακος πρωταθλημα για μια ακομα φορα

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 10:53, 11-05-07:

Η όταν ο Παναθηναϊκός είναι ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Πρωταθλητής Ευρώπης! )(Μη ξεχνιόμαστε! )

...Προχτές δάκρυσα πάλι, που έβλεπα την κόρη μου σε μια σχολική εορτή να απαγγέλλει το ποιηματάκι της

Υ.Γ. Όλοι σχεδόν το βρίσκουμε φυσικό αλλά δεν υπάρχει smilie με κλαυσίγελο...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:55, 11-05-07:

Τελευταία μου έρχεται πολύ συχνά να το κάνω..

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 16:38, 13-11-10:

Ναι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 15:59, 30-06-11:

Μου εχει συμβει μια-δυο φορες,αλλα συνηθως ειναι απο δυστυχια και οχι απο ευτυχια......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 16:20, 30-06-11:

Εγω εχω προβλημα.Ειμαι 18 χρονων και ακομα κλαιω.Κλαιω πιο πολυ απο χαρα παρα απο λυπη.

Ειδικα οταν γελαω απο κατι αστειο εκει συνεχεια.Οταν δε μιλαμε για κατι εντελως ξεκαρδιστικο,τοτε γεμιζω βαρελι απο το κλαμα.Σοβαρα

Αυτο ειναι φυσιολογικο?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 16:39, 30-06-11:

Και βέβαια είναι φυσιολογικό να κλαίει κάποιος από ευτυχία. Μου έχει τύχει αρκετές φορές.
Ούτως ή άλλως, δείχνουμε έτσι πιο εύκολα τα συναισθήματα μας.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους