Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,035 μέλη και 2,416,587 μηνύματα σε 75,365 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 616 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έλληνες και οδηγική συμπεριφορά

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:51, 16-06-06:

Ναι το γνωριζω οτι παρανομα πειραζονται...
Μαλιστα καπου ειχα συνεντευξεις απο αυτους του μηχανικους που τα "πειραζουν" κι ελεγαν ποσο επι τις % ταχυτητα κατω μπορουσαν να κανουν να γραφει ο ταχογραφος...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 21:04, 25-06-06:

αυτα που σας ελεγα στο καφεδακι.............

1. http://www.youtube.com/watch?v=ph333...elated&search=
2. http://www.youtube.com/watch?v=QWl-v...elated&search=
3. http://www.youtube.com/watch?v=rozPA...elated&search=

ειναι να σε κανουν να τραβας τα μαλλια σου...........
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 21:21, 25-06-06:

Τα εχω δει κυνηγε και δεν θελω παλι...
Ειναι πραγματικα να τραβας τα μαλλια σου...
Καλο ειναι να τα δουμε ολοι μας παντως για να καταλαβουμε ορισμενα πραγματα!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 13:00, 26-06-06:

Το ότι όλοι οι οδηγοί των αυτοκινήτων είναι γυναίκες σημαίνει κάτι ???

ps. Στα βιντεακια του Hunter αναφέρομαι...
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 13:03, 26-06-06:

Δεν θέλω να ακούω κακίες για τις γυναίκες οδηγούς!!!!
Υπάρχουν γυναίκες οι οποίες είναι οδηγάρες και γυναίκες που είναι χάροντες! Το ίδιο ισχύει και στους άντρες υπάρχουν πιλότοι και άσχετοι! Δεν νομίζω οτι είναι θέμα φύλου....
Στην συγκεκριμένη περίπτωση.. Έτυχε να είναι γυναίκες χαροντούλες!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:07, 26-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Το ότι όλοι οι οδηγοί των αυτοκινήτων είναι γυναίκες σημαίνει κάτι ???

ps. Στα βιντεακια του Hunter αναφέρομαι...

Το ότι οι γυναίκες οδηγοί είναι ολίγον πανυγήρια, είναι γεγονός!
Σαφώς και υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, αλλά κατά κύριο λόγο΄οι περισσότερες είναι αστα να πάνε! Και το χειρότερο? Δεν φτάνει που κάνουν τη μ@λ@κία τους, έχουν υπερβολικό θράσσος και μια γλωσσάρα μέχρι το μπόι τους, κάτι που τις κάνει ακόμα χειρότερες. Πες ένα συγνώμη βρε χρυσή μου!!!! Την ζωή μου έθεσες σε κίνδυνο και θύμωσα, δεν μου πήρες το τελευταίο μοντελάκι απ'την μπουτικ!!!!!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 13:26, 26-06-06:

Τα ειπε ολα το Ελενακι!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:09, 26-06-06:

Αν Ελενάκι==crazyhellen και εγώ συμφωνώ και επαυξάνω!
Να κάνω μια μικρή διόρθωση. Το μπόι τους δεν φτάνει για να περιγράψουν την γλώσσαρα και το θράσος που έχουν!!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:58, 26-06-06:

Δεν μπορείτε να φαντασθείτε πόσο μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτονται ορισμένες γυναίκες !

Ps. Είμαι ένα σοβινιστικό γουρούνι που λέει και μια συνάδελφος, για να πάρει την πληρωμένη απάντηση... «γκρ γκρ»!!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 17:10, 26-06-06:

σκάει μύτη ένας μλκς από στοπ.
με βλέπει να έρχομαι.
στα 5 μετρα μου βγαίνει μπροστα.
πατάω φρένο και βγαίνω στο αντίθετο ρεύμα, ίσα ίσα για να τον αποφύγω και να τον προσπεράσω, πατώντας του τη κόρνα.
τον βλέπω από τον καθρέφτη, ότι με μουτζώνει.
τον μουτζώνω κι εγώ.
με παίρνει από πίσω.
αρχίζω τα ζιγκζαγκ στα στενά.
μετά από 2-3 κύκλους, βαριέται και με αφήνει στην ησυχία μου.

Πού είναι το λάθος?
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 17:25, 26-06-06:

To λαθος ειναι οτι ΑΠΟ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ Κ@ΛΟΠΑΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ εχουμε πηξει!!!!!!!
Αμαν με ολους αυτους του αχρειους να πουμε που ενω κανουν την μαμακια πανε να στο παιξουν και μαηκες απο πανω.Ειδικα σε γυναικα!
Μου εχει συμβει και ιδιατερα προκλητικοι ειναι κατι 60αρηδες με κουρσες, που πανε να κατεβουν κατω να στο παιζουν νταηδες.Βριζουν και ασχημα.(Μου εχουν βρισει μητερα κι ενω παραβιασαν στοπ!)
Σωπα ρε παππου!Επειδη με βλεπεις με matiz δηλαδη παει να πει οτι εισαι μαγκας;
Γι' αυτο και δυο φορες που μολις τους ειδα να κατεβαινουν κατεβηκα κι εγω μπηκαν μεσα και την εκαναν με ελαφρα.
Στο καλο μου...τα θυμηθηκα και φουντωσα!

Περα απο αυτο ομως το καλυτερο ειναι σε τετοιους ηλιθιους και ειδικα αν ειναι βραδυ και δεν φαινεται τι υπαρχει στο αμαξι του αλλου και ποσοι ειναι να την κανεις εσυ με ελαφρα οσο δικιο και αν εχεις και οσο εξοργισμενος και να εισαι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 26-06-06 στις 17:28.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 17:26, 26-06-06:

θύμισε μου να σου δώκω μια καλή σφεντόνα που χω και μετά δε θα ξαναρωτήσεις για λάθος
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 00:16, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Μου εχει συμβει και ιδιατερα προκλητικοι ειναι κατι 60αρηδες με κουρσες, που πανε να κατεβουν κατω να στο παιζουν νταηδες.Βριζουν και ασχημα.(Μου εχουν βρισει μητερα κι ενω παραβιασαν στοπ!)
Σωπα ρε παππου!Επειδη με βλεπεις με matiz δηλαδη παει να πει οτι εισαι μαγκας;
Γι' αυτο και δυο φορες που μολις τους ειδα να κατεβαινουν κατεβηκα κι εγω μπηκαν μεσα και την εκαναν με ελαφρα.
Μαριε μου εχει τυχει ακριβως το αντιθετο, δηλ. κατι ηλιθιοι νεαροι να κολλησουν πισω απο το τζιπ με ενα σαραβαλο και να με πρηξουν για 30χλμΑρα ηλιθιοι κυκλοφορουν σε ολα τα μοντελα απο κουπε μεχρι καμπριο
Υ.Γ Το γνωστο ανεκδοτο το ξερετε? Οπου μαγκας Ελληναρας παραβιαζει στοπ και καταβαινει απο την κουρσαρα για να βρισει τον αλλο οδηγο. Και ξαφνικα απο ενα αμαξακι μια σταλια κατεβαινουν 4 μαντραχαλοι 2 μετρα??????
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 00:52, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Kassie
Υ.Γ Το γνωστο ανεκδοτο το ξερετε? Οπου μαγκας Ελληναρας παραβιαζει στοπ και καταβαινει απο την κουρσαρα για να βρισει τον αλλο οδηγο. Και ξαφνικα απο ενα αμαξακι μια σταλια κατεβαινουν 4 μαντραχαλοι 2 μετρα??????
Νεα Κιος Αργολιδας.
Πριν 2-3 χρονια.
2γνωστοι μου απο το gym και βοδια (kτηνοι μιλαμε) ενας γνωστος τους κια μια κοπελα σε ενα micra...
Κανει μαμακια τυπος νεαρος με mercedes...bmw...;;; (κατι τετοιο anyway)και κτεβαινει να πουλησει μαγκια γιατι ειδε μονο την κοπελα συνοδηγο και οδηγο το παλικαρι που ηταν και αδυνατουλης...
Κατεβηκε βλασφημοντας...ΤΑ καντηλια και μαλιστα απ' οτι μου ειπαν εβριζε μανες, Θεους και δαιμονες...
Θα εδινα τα παντα να μπορουσα να σας εφερνα το παιδι που μου ειπε την ιστορια (ενας απο τους ογκολιθους) να σας πει πως τα εκανε επανω του, οταν κατεβηκαν οι αλλοι δυο απο πισω...

Αρα ηλιθιοι κυκλοφορουν σε ολα τα μοντελα απο κουπε μεχρι καμπριο
Εγραψες!!!!!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 01:07, 27-06-06:

Ίδια ιστορία στην Κηφισιά.

Θείος μου κατεβαίνει να βρίσει (Ο ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΟΣ) γυναίκα οδηγό που (και καλά) έχει κάνει μ@λ@κια και καθώς την πλησιάζει με άγριες διαθέσεις βγαίνουν από το πίο πίσω αυτοκίνητο οι μπράβοι της με κάτι σιδερικά Νααααα! Κηφισιώτισσα η Κυρία...είχε και μπράβους. Η ουσία πάντως είναι πως μπήκε στο αμάξι του ξανά και όπου φύγει-φύγει...Μόνο συγνώμη που δεν της ζήτησε!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 10:47, 27-06-06:

εγώ δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να βγαίνουμε από το αμάξι

μήπως η καθημερινότητα μας έχει κάνει ευέξαπτους και ευερέθιστους??

μπα, άλλη ιστορία αυτή

ψ. έχω βγει δυο φορές από το αμάξι, αλλά ήταν γυναίκες οι οδηγοί και μόνες τους. Να τους πήγε.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:57, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
αυτα που σας ελεγα στο καφεδακι.............

1. http://www.youtube.com/watch?v=ph333...elated&search=
2. http://www.youtube.com/watch?v=QWl-v...elated&search=
3. http://www.youtube.com/watch?v=rozPA...elated&search=

ειναι να σε κανουν να τραβας τα μαλλια σου...........
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ... δεν αγοραζω ποτε μηχανη ... η καλλιτερη λυση ειναι ενα τανκ! αλλα ενταξει συμβιβαζομαι και με αυτοκινητο ...

Να ρωτησω στο δευτερο video το αυτοκινητο εφταιγε;
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 11:11, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εγώ δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να βγαίνουμε από το αμάξι

μήπως η καθημερινότητα μας έχει κάνει ευέξαπτους και ευερέθιστους??

μπα, άλλη ιστορία αυτή

ψ. έχω βγει δυο φορές από το αμάξι, αλλά ήταν γυναίκες οι οδηγοί και μόνες τους. Να τους πήγε.
Ξεσ' τι προσωπικα εχω βγει μονο οταν ειχε ηδη βγει ο αλλος κι ερχοταν προς τα εμενα.
Οποτε ειναι λογικο να βγω και με καθε τροπο να προσπαθησω να αμυνθω.
Το να καθομουν μεσα θα ηταν τελειως χαζομαρα μου, γιατι εαν ακομα και μια μπουνια μου εσκαγε απο το ανοιχτο παραθυρο, δεν θα μπορουσα να αντιδρασω.
Και δεν υπερβαλω, ετυχε σε φιλο μου, στην Κορινθο.Φοραγε και ζωνη...μεχρι να την λυση και να βγει ειχε φαει δυο, τρεις...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 11:15, 27-06-06:

Και στα βιντεο του hunter εκτος απο το ενα που δεν ειμαι σιγουρος, οι οδηγοι της μηχανοις ή δεν ειχαν κρανος ή δεν το ειχαν δεμενο.....
ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!
Αντε και χρονια μου πολλα!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 11:19, 27-06-06:

προτείνω μαζί με τα μαθήματα οδήγησης να γίνονται και μαθήματα καράτε

νταξ, το'χουμε ξεφτιλίσει. Αν οδηγούσαμε ήρεμα και σωστά, τα ατυχήματα θα ήταν λιγότερα.

Έκανα το πρώτο μου πατιλίκι (έτσι δε λέγεται?) στην καταδίωξη που εξιστόρησα παραπάνω Καλά τα κρατήματα του πόλο, σωστή επαναφορά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια