Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,046 μέλη και 2,411,841 μηνύματα σε 75,395 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 568 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητάτε ΑΝΟΙΧΤΑ με το άλλο φύλο;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:46, 14-06-06:

Επειδή το θέμα είναι αρκετά ευρύ σε σημείο που δεν ξέρεις και τι να ρωτήσεις δεν έχει νόημα να σου πω.
Όταν έρχονται συνήθως δεν μασάω και ρωτάω χύμα αν και με παρεξηγούν λίγο.

Που είναι αυτές που τα συζητάνε ανοιχτά??? Εκτός και αν με το φιλλενάδες εννοείς αυστηρώς σχέσεις και πάλι όμως όχι με την ίδια άνεση.

Παραδέχομαι βέβαια ότι δεν υπάρχει και μεγάλη γκάμα στο ιστορικό μου, και δυστυχώς συνήθως μου έχουν τύχει και κοπέλες που δεν ήξεραν τι τους γινόταν και τους έλεγα εγώ που δεν θα έπρεπε να τα ξέρω. Αλλά και οι φίλοι και γνωστοί μου χωρίς να μπαίνουν σε λεπτομέριες λένε ότι δεν τα συζητάνε εύκολα οι κοπέλες τους εκτός και αν η σχέση είναι σε άλλο επίπεδο.

Μια και το ανέφαρα. ΕΛΕΟΣ θέλω μια συνηδητοποιημένη (έκανα Edit την έκφραση για να μην παρεξηγηθεί καμιά, αν και πιστεύω ότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα γιατί δεν ήταν χυδαία ή κάτι παρόμοιο)! Δεν το λέω με κακία αλλά θέλω μια κοπέλα που να ξέρει τι της γίνεται και τι θέλει από μια σχέση! Ελπίζω να μην πεσει το μαστίγιο των γυναικών και Mods πάνω μου!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Demelene : 14-06-06 στις 15:50.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,211 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:51, 14-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Μια και το ανέφαρα. ΕΛΕΟΣ θέλω μια συνηδητοποιημένη (έκανα Edit την έκφραση για να μην παρεξηγηθεί καμιά, αν και πιστεύω ότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα γιατί δεν ήταν χυδαία ή κάτι παρόμοιο)! Δεν το λέω με κακία αλλά θέλω μια κοπέλα που να ξέρει τι της γίνεται και τι θέλει από μια σχέση!
have faith...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:06, 14-06-06:

Επειδή το θέμα είναι αρκετά ευρύ σε σημείο που δεν ξέρεις και τι να ρωτήσεις δεν έχει νόημα να σου πω.

Που είναι αυτές που τα συζητάνε ανοιχτά??? Εκτός και αν με το φιλλενάδες εννοείς αυστηρώς σχέσεις και πάλι όμως όχι με την ίδια άνεση.

Παραδέχομαι βέβαια ότι δεν υπάρχει και μεγάλη γκάμα στο ιστορικό μου, και δυστυχώς συνήθως μου έχουν τύχει και κοπέλες που δεν ήξεραν τι τους γινόταν και τους έλεγα εγώ που δεν θα έπρεπε να τα ξέρω. Αλλά και οι φίλοι και γνωστοί μου χωρίς να μπαίνουν σε λεπτομέριες λένε ότι δεν τα συζητάνε εύκολα οι κοπέλες τους εκτός και αν η σχέση είναι σε άλλο επίπεδο.

Μια και το ανέφαρα. ΕΛΕΟΣ θέλω μια συνηδητοποιημένη (έκανα Edit την έκφραση για να μην παρεξηγηθεί καμιά, αν και πιστεύω ότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα γιατί δεν ήταν χυδαία ή κάτι παρόμοιο)! Δεν το λέω με κακία αλλά θέλω μια κοπέλα που να ξέρει τι της γίνεται και τι θέλει από μια σχέση! Ελπίζω να μην πεσει το μαστίγιο των γυναικών και Mods πάνω μου!
ειλικρινά μου κάνει εντύπωση αυτό που λές.... (όχι οτι ψαχνεις μια συνειδητοποιημένη, αυτο δε μου κάνει εντύπωση ψάχνεις εσύ και ο μισός αντρικός πληθυσμός αλλα τι να σου κανω που οι καλες ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΑΡΟΜΕΝΕΣ )
Γενικώς αυτό που ξέρω/βλεπω απ τον δικό μου κύκλο ειναι να μιλανε πολύ ανοιχτα για τέτοια ζητήματα... και φυσικά δεν αναφερομαι στις γυναικες της ηλικίας μου αλλά τις ηλικίας σου ή και μικρότερες
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 18:47, 14-06-06:

Χμμμμ Ξεφύγαμε λίγο!! Συγνώμη το ξεκίνησα και εγώ
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:52, 14-06-06:

έγινε ένα μικρούτσιο split

το ερώτημα που τίθεται είναι....
Συζητάτε ανοιχτά για θεματα σεξ αντισύλληψης κλπ στις παρέες ή στις σχεσεις σας με το άλλο φύλο?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:55, 14-06-06:

Αρκετά εύκολα για τα περισσότερα θέματα. Ντάξει, να τον ξέρω και λίγο τον άλλον, μην τον γνώρισα πριν πέντε λεπτά.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:05, 14-06-06:

Κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγω....
Υπάρχουν όμως φορές που μπορεί να πιάσω κουβέντα με κάποιον/α για τέτοια θέματα κι ας τον/την έχω μόλις γνωρίσει....
Δεν πρόκειται βέβαια να μπω σε προσωπικές λεπτομέρειες, όμως γνωσεις, αποψεις και πιστεύω, σίγουρα θα ανταλλάξω!
Ειδικά τις γνώσεις
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:33, 14-06-06:

Άνετα! Δεν κολλάω σε τίποτα! Απλά δεν έχω την απαίτηση να μιλάει κι ο άλλος το ίδιο ανοιχτά. Δεν έχουμε όλοι το ίδιο θάρρος!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:22, 14-06-06:

Μιλάω τόσο ανοιχτά που φοβάμαι πως πολλές φορές με παρεξηγούν.
Είναι ενοχλητικό να σε θεωρούν εύκολη μόνο και μόνο επειδή μπορείς να εκφράστεις ελεύθερα
Δεν έχω την απαίτηση να είναι όλοι το ίδιο ανοιχτοί με μένα αν και πολλές φορές όταν ο συνομιλητής σου δει πως είσαι άνετος, ανοίγεται κι αυτός!
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 335 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 01:01, 15-06-06:

Ανοιχτότατα!!! Γενικά στην ζωή μου μου αρέσει να μιλάω ανοιχτά και ξεκάθαρα με τον καθένα άσχετα από το φύλο!
Ειδικά με τους άντρες δεν έχω κανένα πρόβλημα διότι μία ζωή είχα περισσότερο φίλους παρά φίλες!
Το μόνο που θέλώ είναι και οι άλλοι να μου μιλάνε το ίδιο ανοιχτά και να είναι ξεκάθαροι απέναντι μου!!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:13, 15-06-06:

Εξαρταται...Γενικα δεν εχω προβλημα να το κανω καθως και να μου μιλησουν ανοιχτα για οποιδηποτε θεμα.
Αλλα δεν το κανω παντα για τον απλουστατο λογο οτι δεν ξερω τις οποιες αναστολες ή "ανασφαλειες" ή ευαισθησιες ή - ή - ή - ή μπορει να εχει ο συνομιλητης μου γυρω απο καποιο θεμα.
Ετσι του δειχνω με τον τροπο μου οτι ειμαι "ανοιχτος" για οποιαδηποτε συζητηση, "βολιδοσκοπω" στο περιπου μεχρι που...με παιρνει ας το πουμε και μιλαω αναλογως τα θεματα με τον καταλληλο τροπο.
Το σημαντικοτερο γιε μενα ειναι να κανω αυτον που καθεται απεναντι μου και δεν με γνωριζει καλα να δει οτι ο παγος εχει λιωσει με το που με γνωρισε.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:29, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγω....
Υπάρχουν όμως φορές που μπορεί να πιάσω κουβέντα με κάποιον/α για τέτοια θέματα κι ας τον/την έχω μόλις γνωρίσει....
Δεν πρόκειται βέβαια να μπω σε προσωπικές λεπτομέρειες, όμως γνωσεις, αποψεις και πιστεύω, σίγουρα θα ανταλλάξω!
Ειδικά τις γνώσεις

Αυτο ακριβως..
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 08:51, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μιλάω τόσο ανοιχτά που φοβάμαι πως πολλές φορές με παρεξηγούν.
Είναι ενοχλητικό να σε θεωρούν εύκολη μόνο και μόνο επειδή μπορείς να εκφράστεις ελεύθερα
Δεν έχω την απαίτηση να είναι όλοι το ίδιο ανοιχτοί με μένα αν και πολλές φορές όταν ο συνομιλητής σου δει πως είσαι άνετος, ανοίγεται κι αυτός!
Aυτό!
Αν κ οφείλω να ομολογήσω ότι έχω αρκετές γνωστές μου οι οποίες μπορεί να είναι φίλες μου χρόνια αλλά δεν προκειται ΠΟΤΕ να ανοιχτούν κ να μιλήσουν για θέματα sex όχι στο σύντροφο τους αλλά ούτε πχ σε μια γυναικοπαρέα. Σε συγκερκιμένη μου παρέα 3 (+1 εγω 4) γυναικών πχ ανέκαθεν ένιωθα το ****** της παρέας (αν κ δεν έχουν εκφραστεί εναντίον μου ποτέ) γιατί ακριβώς δεν είχα πρόβλημα να αναφερθώ σε τέτοια θέματα (σε συζητήσεις που όπως καταλαβαίνετε αρχίζουν και τελειώνουν σε dt!)
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 23:24, 15-06-06:

Συζητάω ανοιχτά με τους πάντες τα πάντα με βάση τον βαθμό οικειότητας και εμπιστοσύνης που μου εμπνέουν.
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 05:37, 06-08-06:

Αν κρίνω, από τον τρόπο που εσύ γράφεις..., αλλά και με δεδομένο το σύνολο των απαντήσεων..., που έδωσαν εδώ όλες οι κοπέλες μας...
δύο περιπτώσεις υπάρχουν...
ή εσύ φίλε μου, να ζεις σε άλλον πλανήτη... και δεν έχεις συναντήσει καμμία...
ή άλλο να εννοείς εσύ... και άλλο να έχουν καταλάβει τα κορίτσια μας...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:25, 06-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith
ή εσύ φίλε μου, να ζεις σε άλλον πλανήτη... και δεν έχεις συναντήσει καμμία...
ή άλλο να εννοείς εσύ... και άλλο να έχουν καταλάβει τα κορίτσια μας...

εγώ του το έχω ξαναπεί... κάνει λάθος παρέες...
Ειμαι σίγουρη για αυτό.... το έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν!
Ήμουν σε έναν εντελώς λάθος κύκλο ατόμων κι ένοιωθα σαν ούφο με σκούφο!
Δεν έβρισκα έναν άνθρωπο να συννενοηθώ... και δεν συζητάμε φυσικά για σχέση... εκεί ήταν το ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 21:58, 06-08-06:

W..ναι....μια χαρά συζητώ...ακόμα και αν δεν είναι πολύ οικείο πρόσωπο όταν με ρωτήσει την άποψη μου για κάτι θα το πώ! Κι εμένα μου έχει τύχει αυτό ακριβώς αλλά δεν με νοιάζει....Αν ο καθένας νομίζει ότι πηδιέμ@ι με τον έναν ή με τον άλλον ή είμαι εύκολη επείδη απαντώ ανοιχτά και λέω άποψη και εμπειρίες ας δοκιμάσει την τύχη του μαζί μου και μετά τα λέμε

@XRZ και Isiliel: Κι εμένα μου έχει τύχει αυτό ακριβώς αλλά δεν με νοιάζει....Αν ο καθένας νομίζει ότι πηδιέμ@ι με τον έναν ή με τον άλλον ή είμαι εύκολη επείδη απαντώ ανοιχτά και λέω άποψη και εμπειρίες ας δοκιμάσει την τύχη του μαζί μου και μετά τα λέμε
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 22:20, 06-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγώ του το έχω ξαναπεί... κάνει λάθος παρέες...
Ειμαι σίγουρη για αυτό.... το έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν!
Ήμουν σε έναν εντελώς λάθος κύκλο ατόμων κι ένοιωθα σαν ούφο με σκούφο!
Δεν έβρισκα έναν άνθρωπο να συννενοηθώ... και δεν συζητάμε φυσικά για σχέση... εκεί ήταν το ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ!

Συμφωνώ και εγώ, ότι αυτός μπορεί να είναι ο λόγος, που κάποιος μπορεί να αντιμετωπίζει,
μια εντελώς υποκειμενική πραγματικότητα..., γύρω από τις ανθρώπινες σχέσεις...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:23, 06-08-06:

Εκτος απο τον κολλητο μου, οχι.
Αν τεθει θεμα "επιστημονικου τυπου" (ναι σιγα :p)σε μια παρεα θα πω κατι ιατρικο που ξερω, αλλα για σεξουαλικα ζητηματα/εμπειριες κτλ που αφορουν εμενα, οχι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:25, 06-08-06:

α να και μια που λέει όχι!

Κατερινιώ, εντελώς για ενημερωτικούς λόγους και για να κάνουμε και κουβέντα....
Θα ήθελες να μας πεις για ποιό λόγο δεν τα συζητας?
Αισθάνεσαι άβολα? Φοβάσαι μην "χαρακτηριστείς κάπως"? Ντρέπεσαι?
Ποιός είναι ο λόγος?
ΑΝ θες φυσικά μας λές εεεε!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια