Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

cPanel οταν μπαινω στο e-steki

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 09:10, 15-06-06:

Καλημερα,
Απο εχτες οταν παω να μπω στο e-steki απο τον ff μου βγαζει την εικονα που ακολουθει. Οταν ομως μπαινω απο ΙΕ μπαινει κανονικα. Μιλισα με την Λια και μου ειπε οτι το προβλημα δεν ειναι του Forum. Λογο διαφορων που εγιναν εχτες δεν ειχα χρονο να το ψαξω καθολου. Τωρα θα το ψαξω λιγο αλλα συνχρονος ρωταω μηπος ξερει κανεις. Τι τρεχει; Μπορω να το φτιαξω καπος; Μηπος πρεπει να επανεγκαθιστισω τον FF;

http://img156.imageshack.us/img156/5379/esteki5ep.jpg

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:41, 15-06-06:

Κι εγω με FF μπαινω, αλλα δεν εχω κανενα προβλημα.
Μηπως να ξανα κανεις την εγκατασταση? Αν και νομιζω οτι κατι πρεπει να παιζει με τις ρυθμισεις σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:44, 15-06-06:

Κι εγώ με τον FF χτες απ το σπίτι και με 4thnet κανένα πρόβλημα....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 09:56, 15-06-06:

Τελικα το προβλημα πρεπει ητανε στα προτοκολα ασφαλιας, κατα καπιον τροπο ειχανε ειχανε ενεργοποιηθει τρια διαφορετικα, οταν απενεργοποιησα τα 2 δουλεψε κανονικα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους