Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,445 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,069 μηνύματα σε 92,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Γυμναστική, χορός και σωστή διατροφή

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 00:37, 28-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από IreneGr
Δεν είχα την ανάγκη για γλυκό ,ούτε αγχώθηκα. Τελείως αναίσθητη!
Έχασα πολλά από αυτά που ήδη έπρεπε να χάσω
ε καλα οκ δεν νομιζω ειναι θεμα αγχους απλα ξερεις μωρε καθεσαι ολη μερα,διαβαζεις, καθεσαι σπιτι ε οσο να 'ναι,τουλαχιστον η δικια μου ορεξη αοιγει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 00:48, 28-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
ε καλα οκ δεν νομιζω ειναι θεμα αγχους απλα ξερεις μωρε καθεσαι ολη μερα,διαβαζεις, καθεσαι σπιτι ε οσο να 'ναι,τουλαχιστον η δικια μου ορεξη αοιγει

χαχα εκτος και αν το φροντιστηριο σου ειναι μακρυα και πηγαινεις ποδαρατο
παντως να ξερεις οτι ολα ειναι μια αποφαση, αυτο με τις πανελληνιες πιο πολυ σαν προφαση μου ακουγεται και αυτο γιατι το εζησα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:49, 28-12-11:

χαχα εκτος και αν το φροντιστηριο σου ειναι μακρυα και πηγαινεις ποδαρατο
ειχα σοφερ(πατηρ)
]παντως να ξερεις οτι ολα ειναι μια αποφαση, αυτο με τις πανελληνιες πιο πολυ σαν προφαση μου ακουγεται και αυτο γιατι το εζησα
καλα για προφαση δεν ξερω αλλα θα συμφωνησω οτι ολα μια αποφαση ειναι το θεμα ειναι να το αποφασισω ομως...

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 01:54, 28-12-11:

ειχα σοφερ(πατηρ)
καλα για προφαση δεν ξερω αλλα θα συμφωνησω οτι ολα μια αποφαση ειναι το θεμα ειναι να το αποφασισω ομως...

η απόφαση είναι το πιο δύσκολο, αλλά αν την πάρεις τότε δεν θα κάνεις πίσω. κάποιος μου είχεπει ότι μια δίαιτα θα πετύχει αν ο σκοπός που την κάνεις είναι για λόγους υγείας και όχι ομορφιάς. η απόφαση είναι στο χέρι σου, μπορείςνα το κάνεις όποτε θες

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:07, 28-12-11:

η απόφαση είναι το πιο δύσκολο, αλλά αν την πάρεις τότε δεν θα κάνεις πίσω. κάποιος μου είχεπει ότι μια δίαιτα θα πετύχει αν ο σκοπός που την κάνεις είναι για λόγους υγείας και όχι ομορφιάς. η απόφαση είναι στο χέρι σου, μπορείςνα το κάνεις όποτε θες
οι δικοι μου λογοι για να αδυνατησω ειναι:
μπασκετ,κοπελες

τι να σου πω το λεω αρκετες φορες και τωρα στις γιορτες καλα το παω το προβλημα ειναι οταν αρχισει η σχολη που ειμαι ολη μερα στο ποδι,που δεν γυρναω σπιτι τα μεσημερια κτλπ...μακαρι πραγματικα να παρω την αποφαση και να το θελω πολυ αλλα δεν βρισκω τα κινητρα

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H IreneGr έγραψε στις 02:12, 28-12-11:

μπασκετ,κοπελες

τι να σου πω το λεω αρκετες φορες και τωρα στις γιορτες καλα το παω το προβλημα ειναι οταν αρχισει η σχολη που ειμαι ολη μερα στο ποδι,που δεν γυρναω σπιτι τα μεσημερια κτλπ...μακαρι πραγματικα να παρω την αποφαση και να το θελω πολυ αλλα δεν βρισκω τα κινητρα

σε νιωθω δυστυχως η ευτυχως. τις κοπελες χεστες, αν αξιζε καποια απο αυτες θα σε ειχαν προσεξει μεχρι τωρα. αμα ειναι επιφανειακες, θα μεινουν στα κιλα σου και δεν θα κοιταξουν πιομεσα. να το κανεις για τον εαυτο σου, να κοιτιεσαι στον καθρευτη και να σουαρεσει αυτο που βλεπεις, για να εισαι υγιης, να μπορειςνατρεχεις χωρις να κουραζεσαι, ναμην αισθανεσαι το βαρος στο στηθος, αν νιωθεις

οσο για την σχολη, επειδη θα εισαι στο δρομο , μπορεις να βρεις αλλες λυσεις. ξερω οτι θα σου φαινεται περιεργο να παρεις η φρουτα η μπαρα μαζι σου να φας αλλα δοκιμασε να τρως φαγητα με λιγοτερες θερμιδες, καπως να τα υπολογιζεις ωστε να τρως υγιεινα και οπως πρεπει ακομα και οταν δεν εισαι σπιτι.

αυτο που ειλικρινα δεν θελω ειναι να παθεις κατι ασχημο για να καταλαβεις οτι πρεπει να κανεις διαιτα, το λεω αυτο γιατι και εγω ετσι ειμαι. καποια στιγμη ισως συμβει κατι που θα σε ταρακουνησει και θα το παρεις αποφαση.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:31, 28-12-11:

σε νιωθω δυστυχως η ευτυχως. τις κοπελες χεστες, αν αξιζε καποια απο αυτες θα σε ειχαν προσεξει μεχρι τωρα. αμα ειναι επιφανειακες, θα μεινουν στα κιλα σου και δεν θα κοιταξουν πιομεσα. να το κανεις για τον εαυτο σου, να κοιτιεσαι στον καθρευτη και να σουαρεσει αυτο που βλεπεις, για να εισαι υγιης, να μπορεις να τρεχεις χωρις να κουραζεσαι, ναμην αισθανεσαι το βαρος στο στηθος, αν νιωθεις
ναι οκ σιγουρα η ευεξια πρεπει να ειναι το βασικο κινητρο για τον καθενα αλλα δυσκολα.Τωρα για αυτο που λες ναι εχεις δικιο (bold) αλλα οσο να 'ναι το θεμα ειναι να το αποφασισω και δεν με παρακινει ιδιαιτερως κατιAnyway,hoping for better days

οσο για την σχολη, επειδη θα εισαι στο δρομο , μπορεις να βρεις αλλες λυσεις. ξερω οτι θα σου φαινεται περιεργο να παρεις η φρουτα η μπαρα μαζι σου να φας αλλα δοκιμασε να τρως φαγητα με λιγοτερες θερμιδες, καπως να τα υπολογιζεις ωστε να τρως υγιεινα και οπως πρεπει ακομα και οταν δεν εισαι σπιτι.
μπα δεν ξερω μου φαινονται και πολυ αντρικα ολα αυτα να σου πω την αληθεια.Σκεφτομαι αν ειναι να πηγαινω και να ερχομαι στην σχολη με τα ποδια(20χ20=40 λεπτα περπατημα καθε μερα).Και φυσικα και να προσεχω τι βαζω αλλα κυριως με ετσι πιο alternative γυμναστικη

αυτο που ειλικρινα δεν θελω ειναι να παθεις κατι ασχημο για να καταλαβεις οτι πρεπει να κανεις διαιτα, το λεω αυτο γιατι και εγω ετσι ειμαι.
ναι οκ αυτο αν ειναι να γινει θα γινει μακρυπροθεσμα διοτι προς το παρων νεος ειμαι...
καποια στιγμη ισως συμβει κατι που θα σε ταρακουνησει και θα το παρεις αποφαση.
ελπιζω οχι,το μονο μου προβλημα με τα κιλα(εμφανιση δεν εχω προβλημα ειμαι ψηλος δεν μου φαινονται) ειναι κατι μικροενοχλησεις που εχω στον -σπασμενο- μου αστραγαλο αραια και που,αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος της σκεψης μου για διαιτα(+το γεγονος οτι αν συνεχισω ετσι δεν θα εχω ρουχα να φοραω)

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H IreneGr έγραψε στις 02:41, 28-12-11:

ναι οκ σιγουρα η ευεξια πρεπει να ειναι το βασικο κινητρο για τον καθενα αλλα δυσκολα.Τωρα για αυτο που λες ναι εχεις δικιο (bold) αλλα οσο να 'ναι το θεμα ειναι να το αποφασισω και δεν με παρακινει ιδιαιτερως κατιAnyway,hoping for better days

μπα δεν ξερω μου φαινονται και πολυ αντρικα ολα αυτα να σου πω την αληθεια.Σκεφτομαι αν ειναι να πηγαινω και να ερχομαι στην σχολη με τα ποδια(20χ20=40 λεπτα περπατημα καθε μερα).Και φυσικα και να προσεχω τι βαζω αλλα κυριως με ετσι πιο alternative γυμναστικη

ναι οκ αυτο αν ειναι να γινει θα γινει μακρυπροθεσμα διοτι προς το παρων νεος ειμαι...ελπιζω οχι,το μονο μου προβλημα με τα κιλα(εμφανιση δεν εχω προβλημα ειμαι ψηλος δεν μου φαινονται) ειναι κατι μικροενοχλησεις που εχω στον -σπασμενο- μου αστραγαλο αραια και που,αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος της σκεψης μου για διαιτα(+το γεγονος οτι αν συνεχισω ετσι δεν θα εχω ρουχα να φοραω)

To προβλημα υγειας δεν κοιταει χρονια , αλλα την διατροφη και την υγεια μας.
Ακομη και το περπατημα πρεπει ναναι στοχος, να περπατας και να το κανεις τροποζωης, παιρνε τα ακουστικακαι δωστου να καταλαβει. Βροχη , χιονι, κατω απολες τιςκαιρικες συνθηκες , γιατι αν το παρατησεις μετα αντε να ξαναρχισεις. Εγω περπαταγα 40 λεπτα πηγαινε μονο και αλλα τοσα στο ελα πανω απο 3 φορες τηνεβδομαδα, ανεξαρτητου καιρου και παπουτσιων ειχα βγαλει χιονιστρες στα ποδια μου και φουσκαλες απο το πολυ περπατημααλλα μετα συνηθισα. Θα το νιωσεις και συ και θα σου γινει συνηθεια. Απλα μην δικαιολογεισαιστον εαυτο σου ,αν κατι παει στραβα η δεν εχεις ακουστικα,η δεν σε βολευουν τα παπουτσια πχ. Παραλληλα ομως να προσεχεις και την διατροφη σου στο πανεπιστημιο, οχι επειδη θα περπατησεις, θα φαςοτι ναναι

Μηνεπιβαρυνεις τον αστραγαλο σου, εχει στηριζεσαι τωρα

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 14:23, 28-12-11:

΄Παιδιά εγώ δεν τρώω πολλά! Αλλά έχω παρατηρήσει αλλαγές στο σώμα μου που δε μου αρέσουν.
Μου λένε ότι γίνεται επειδή δεν κινούμε. Αλλά ούτε και προ Πανελλαδικών κινόμουν και πάρα πολύ!
Δε ξέρω τι φταίει.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:09, 28-12-11:

To προβλημα υγειας δεν κοιταει χρονια , αλλα την διατροφη και την υγεια μας.
Ακομη και το περπατημα πρεπει ναναι στοχος, να περπατας και να το κανεις τροποζωης, παιρνε τα ακουστικακαι δωστου να καταλαβει.
ετσι επιθετικη σε θελω
Βροχη , χιονι, κατω απολες τιςκαιρικες συνθηκες , γιατι αν το παρατησεις μετα αντε να ξαναρχισεις.
ε ναι σε αυτο εχεις ενα δικιο αλλα οσο να ειναι αν εχει παγωνια ή ζεστη αντε να το κανεις και αν το διακοψεις,δυσκολα ξαναρχιζει,εχεις ενα δικιο εδωΕ
γω περπαταγα 40 λεπτα πηγαινε μονο και αλλα τοσα στο ελα πανω απο 3 φορες τηνεβδομαδα, ανεξαρτητου καιρου και παπουτσιων ειχα βγαλει χιονιστρες στα ποδια μου και φουσκαλες απο το πολυ περπατημααλλα μετα συνηθισα.
ε ναι αλλα οταν γυρνουσες σπιτι μπορουσες να κάτσεις να διαβασεις;;;εννοω δεν ήσουν πτωμα μετα απο τοσα λεπτα περπατημα,εγω θα ημουν ιδρωμενος και πολυ κουρασμενος
Θα το νιωσεις και συ και θα σου γινει συνηθεια.
τι να σου πω δυσκολο το βρισκω...
Παραλληλα ομως να προσεχεις και την διατροφη σου στο πανεπιστημιο, οχι επειδη θα περπατησεις, θα φαςοτι ναναι
σε αυτο πρεπει να δωσω ιδιαιτερη εμφαση...

μην επιβαρυνεις τον αστραγαλο σου, εκει στηριζεσαι τωρα
σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και εγω για αυτο πιο πολυ απο ολα ανησυχώ

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
΄Παιδιά εγώ δεν τρώω πολλά! Αλλά έχω παρατηρήσει αλλαγές στο σώμα μου που δε μου αρέσουν.
Μου λένε ότι γίνεται επειδή δεν κινούμε. Αλλά ούτε και προ Πανελλαδικών κινόμουν και πάρα πολύ!
Δε ξέρω τι φταίει.
κανε γυμναστικη ή γενικα αλλαξε καπως τον τροπο ζωης σου μπας και δεις αλλαγες.Αρχισε τρεξιμο αν ειναι,απο τις καλυτερες γυμναστικες κατ'εμε...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 15:12, 28-12-11:

κανε γυμναστικη ή γενικα αλλαξε καπως τον τροπο ζωης σου μπας και δεις αλλαγες.Αρχισε τρεξιμο αν ειναι,απο τις καλυτερες γυμναστικες κατ'εμε...
Εξαρτάται τι θέλει να επιτύχει. Αν αυτό που θέλει είναι απλά να χάσει σε λίπος και να τονώσει λίγο τους μύες της, τότε θα ήταν καλύτερο το ποδήλατο, το aerobic και η κολύμβηση.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:21, 28-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Εξαρτάται τι θέλει να επιτύχει. Αν αυτό που θέλει είναι απλά να χάσει σε λίπος και να τονώσει λίγο τους μύες της, τότε θα ήταν καλύτερο το ποδήλατο, το aerobic και η κολύμβηση.
ναι οκ εχεις δικιο εγω υπεθεσα οτι ηθελε ογκο και γραμμωση.Σιγουρα παντως ποδήλατο, το aerobic(τρεξιμο κυριως...), η κολύμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 15:23, 28-12-11:

Λατρευω το ποδηλατο...Αξιζει...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 15:29, 28-12-11:

ναι οκ εχεις δικιο εγω υπεθεσα οτι ηθελε ογκο και γραμμωση.Σιγουρα παντως ποδήλατο, το aerobic(τρεξιμο κυριως...), η κολύμβηση ειναι η καλυτερη γυμναστικη
Το τρέξιμο είναι ζόρι ειδικά αν είσαι αγύμναστος γιατί υπάρχει ο κίνδυνος να αναπνέεις με τρόπο που η άσκηση να γίνεται αναερόβια. Για αυτό συνήθως αν κάποιος δεν κινείται ή δεν αθλείται γενικά τείνω να αποφεύγω να το προτείνω.
Αν αποκτήσει κάποιος καλή φυσική κατάσταση και έχει τις απαιραίτητες αντοχές, τότε θα ήταν ιδανικό να το ξεκινήσει (ξανά με αργούς ρυθμούς).

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:33, 28-12-11:

Το τρέξιμο είναι ζόρι ειδικά αν είσαι αγύμναστος γιατί υπάρχει ο κίνδυνος να αναπνέεις με τρόπο που η άσκηση να γίνεται αναερόβια.
δεν το ειχα σκεφτει αυτο,i take it back, περπάτημα τοτε
Για αυτό συνήθως αν κάποιος δεν κινείται ή δεν αθλείται γενικά τείνω να αποφεύγω να το προτείνω.
ε οκ πρεπει να ειναι πολυ αγυμναστος εννοω ασχετως της φυσικης καταστασης του καθενα λιγο να παει στην δουλεια/σχολη κτλπ περπαταει αρα ολα μπορει να ειναι αγυμναστα αλλα τα ποδια του αντεχουν αρκετα οποτε εστω και με πολυ αργο ρυθμο θα μπορει-νομιζω- να τρεχει....Τεσπα,ας μην το ρισκαρουμε
Αν αποκτήσει κάποιος καλή φυσική κατάσταση και έχει τις απαιραίτητες αντοχές, τότε θα ήταν ιδανικό να το ξεκινήσει (ξανά με αργούς ρυθμούς).
συμφωνω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 16:57, 28-12-11:

ψηφίζω περπάτημα.. εμένα με έχει σώσει.. και αν έχεις και κανένα τετράποδο να περπατάει δίπλα σου ακόμη καλύτερα,θα το χαρείτε και οι δύο..
αν βέβαια εκεί που μένεις μπορείς να κινείσαι με ποδήλατο, τότε είσαι τυχερός..

αυτό που δεν αντέχω είναι τα γυμναστήρια..

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:04, 28-12-11:

Δυστυχώς δε ξέρω ποδήλατο!
Το περπάτημα το έχω σκεφτεί...

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 17:09, 28-12-11:

ελα βρε, μπορείς να μάθεις! εγώ στα 22 έμαθα μόνη μου πατίνια
πήγαινε με κάποιον να είναι δίπλα σου για να αισθάνεσαι ασφάλεια, μια -δυο θα πέσεις, θα σηκωθείς και θα μάθεις!

αν πάλι όχι, mp3 στα αυτιά και περπάτα

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 17:15, 28-12-11:

Μην φοβασαι...Ευκολο ειναι...Παρε ενα ποδηλατο καταλληλο για το υψος σου...Και ξεκινα με την σελα οσο τον δυνατον χαμηλοτερα..Ετσι τα ποδια σου θα ακουμπανε αρκετα στο εδαφος ετσι ωστε εαν χασεις την ισορροπια σου να μην πεσεις κατω σαν το καρπουζι... Και σιγα σιγα την ανεβαζεις...
Εδω να φανταστεις ακομα και εγω πεφτω...Αλλα για αλλο λογο, εχω παπουτσια που κλειδωνουν στα πεταλια...Και καμια φορα ξεχναω να ξεκλειδωσω..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:18, 28-12-11:

Ε στο μέλλον θα ήθελα να μάθω! Τώρα δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω.
Το mp3 στα αυτιά είναι πολύ καλή ιδέα.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 19:09, 28-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Ε στο μέλλον θα ήθελα να μάθω! Τώρα δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω.
Το mp3 στα αυτιά είναι πολύ καλή ιδέα.
Είναι! Και βοηθάει εξαιρετικά πολύ και στην ποιότητα της άσκησής σου! Αν ψάξεις στο διαδίκτυο θα βρεις διάφορες playlist διαμορφωμένες για τέτοιου είδους άσκηση. Ο ρυθμός των τραγουδιών εναλλάσσεται ανάλογα με το στάδιο της άσκησης στο οποίο βρίσκεσαι!
Αξίζει!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 22:51, 28-12-11:

μπασκετ,κοπελες

Tο θέμα είναι να αδυνατήσεις για σένα.Όχι για την κάθε μία.ΠΡΩΤΑ για σένα.Για να νιώθεις εσύ καλά και όλα τα σχετικά.

Επειδή τυχαίνει να ασχολούμαι με την κολύμβηση εδώ και αρκετό πλέον καιρό ό,τι θελήσεις για ασκήσεις κτλ ρώτησε με.Αν και στην Ξάνθη έχω μάθει ότι το μοναδικό κολυμβητήριο έχει κλείσει

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 18:25, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Tο θέμα είναι να αδυνατήσεις για σένα.Όχι για την κάθε μία.ΠΡΩΤΑ για σένα.Για να νιώθεις εσύ καλά και όλα τα σχετικά.
μμ 50/50 περα απο την ευεξια εγω δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι μπορω να το κανω απλα και μονο αυτο.Ειτε επειδη ασχολουμαι με καποιο αθλημα ειτε για να αραεσω περισσοτερο σε μια κοπελα που μου αρεσει-πραγματικα- και δεν εχω ιδιαιτερη ανταποκριση,πες με ρηχό αλλα νομιζω αυτα ειναι αν οχι τα κυριοτερα απο τα κυριοτερα κινητρα για εμενα...

Επειδή τυχαίνει να ασχολούμαι με την κολύμβηση εδώ και αρκετό πλέον καιρό ό,τι θελήσεις για ασκήσεις κτλ ρώτησε με.Αν και στην Ξάνθη έχω μάθει ότι το μοναδικό κολυμβητήριο έχει κλείσει
ακριβως,μια κλειστη μονο υπηρχε και τζιφος.Εγω θα πηγαινα αν μπορουσα,μου αρεσει αρκετα η κολυμβηση και ξερω-τουλαχιστον τα βασικα- εκανα μικρος στον Ηλυσιακο(ειχα γνωρισει και το Δρυμωνακο!!!)

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,457 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 11:51, 30-12-11:

To βασικό πρόβλημα των κολυμβητηρίων να ξες ότι είναι το Φυσικό Αέριο.Και μας μας είχαν κλείσει ένα μήνα και πλέον πληρώνουμε κάτι παραπάνω για θέρμανση.

Για το άλλο θέμα.Δε ξέρω αν είσαι ρηχός ή όχι.Εμένα για να την έχεις πατήσει μου φαίνεσαι Σημαντικό αυτό το κίνητρο αλλά θα δεις στην πορεία ότι δεν είναι τίποτα μπροστά στην αυτοπεποίθηση και τη σιγουριά που αποκτάς με την άσκηση και την εκγυμναση

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:55, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
To βασικό πρόβλημα των κολυμβητηρίων να ξες ότι είναι το Φυσικό Αέριο.Και μας μας είχαν κλείσει ένα μήνα και πλέον πληρώνουμε κάτι παραπάνω για θέρμανση.
δεν εχω προβλημα να πληρωνω(ενα ευκαταφρονητο αν ειναι ποσο 20<= ) αλλα η πισινα δεν λειτουργουσε ποτε στο διαστημα που ημουν πανω(και απο το καλοκαιρι που ημουν και ειχε ζεστη)
Εμένα για να την έχεις πατήσει μου φαίνεσαι
Σημαντικό αυτό το κίνητρο αλλά θα δεις στην πορεία ότι δεν είναι τίποτα μπροστά στην αυτοπεποίθηση και τη σιγουριά που αποκτάς με την άσκηση και την εκγυμναση
πιθανών οι αποψεις διίστανται

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:49, 30-12-11:

To βασικό πρόβλημα των κολυμβητηρίων να ξες ότι είναι το Φυσικό Αέριο
καλα πόσα φασόλια τρώτε εκεί μέσα?

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ANNIE4ever

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ANNIE4ever
H ANNIE4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ANNIE4ever έγραψε στις 15:58, 30-12-11:

γεια σου!!
Εγώ νομίζω ότι πρέπει να κάνεις καλύτερη διατροφή: πρέπει να τρως περισσότερο ...
Εγώ έχω ύψος 1.70 και είμαι 60 κιλά........ Καλά νομίζω πως είναι.....

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 22:54, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:07, 02-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
Είχες δεν είχες, το χεσες πάλι

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 20:39, 03-01-12:

εγω εκανα περπατημα απο 1 ωρα την ημερα,μαζι με τα ακουστικα στα αυτια,αλλα μετα λογω βαρεμαρας το εκοψα (κακως βεβαια).Αδυνατος ειμαι,απλα θα ηθελα να ρωτησω κατι:Η γραμμωση στους μυες πώς επιτυγχανεται;Και θα ηταν προτιμοτερη εναντι του ογκου και γιατι;Και καμψεις,ποσες θα ηταν καλο να γινονται;

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 20:57, 03-01-12:

καμψεις...Διαβασα μια καλη συμβουλη στο νετ...
Κανε οσες μπορεις...Οχι οσες νομιζεις οτι μπορεις...Αλλα τοσες ωστε να μην μπορεις αλλο...πραγματικα ομως...
Μετα διαιρεσε τον αριθμο αυτον δια 2. Και κανε καθε μερα 3 σετ με αυτο το νουμερο...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 21:07, 04-01-12:

οκ,αλλα εχω διαβασει οτι η γραμωση δεν επιτυγχανεται με λιγα κιλα επι πολλες επαναληψεις,οπως λεγεται.Εντελει,τι μπορει ομως η συγκεκριμενη τακτικη εκγυμνασης να προσφερει;

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 17:19, 02-02-12:

ποσοι κοιλιακοι θα ηταν καλο να γινονται σε καθημερινη βαση,ωστε να εχουμε αποτελεσματα σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα;Ακομη,θα ηθελα μια γνωμη για την ακριβως αποπανω ερωτηση μου.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 17:25, 02-02-12:

Ο Μοχαμεντ Αλι,ελεγε οτι δεν μετρουσε τους κοιλιακους του παρα μονο οταν αρχιζε να ποναει!!!
Περα απο την πλακα.Κανεις 3 σετ με τοσες επαναληψεις ωστε να εισαι περιπου10-15 πριν το οριο...
Αλλα καλυτερα να μιλησει και κανενας γυμναστης για να μην λεμε και μπαρουφες.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:04, 02-02-12:

Δεν μπορω να κανω κοιλιακους μεχρι να εγκαταλειψω,γιατι απο εναν αριθμο και μετα πιανεται ο λαιμος μου,ενα νευρο πισω στον αυχενα και δεν μπορω να συνεχισω

Τι να φταει αραγε για αυτο?

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:08, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Δεν μπορω να κανω κοιλιακους μεχρι να εγκαταλειψω,γιατι απο εναν αριθμο και μετα πιανεται ο λαιμος μου,ενα νευρο πισω στον αυχενα και δεν μπορω να συνεχισω

Μηπως κρατιεσαι απο τον λαιμο και τον πιεζεις οταν δυσκολευεσαι??
Δοκιμασε αντι για τον αυχενα να βαλεις τα χερια σου στα ποδια σου,και να τραβας εκει οταν δεν μπορεις..

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:26, 02-02-12:

Φακ,λαθος

Νομιζα για καμψεις μιλουσατε,τις μπερδευω αυτες τις δυο λεξεις

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 22:51, 02-02-12:

μηπως πιεζεις πολυ τον λαιμο σου,οταν εκτελεις την ασκηση;Ή οταν σηκωνεσαι αντι να εχεις το κεφαλι κατω,το σηκωνεις;Αμα δεις οτι το προβλημα συνεχιζει να υφισταται,σταματα εκει που ο αυχενας σου δεν εχει προβλημα.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 22:55, 02-02-12:

Φακ,λαθος

Νομιζα για καμψεις μιλουσατε,τις μπερδευω αυτες τις δυο λεξεις
Το κάνεις λάθος τότε. Ίσως χρειάζεται να ξεκινήσεις από κάμψεις με τα γόνατά σου μέχρι να γίνεις εξπέρ στην κίνηση, επίσης δες κανα βιντεάκι στο ιντερνετ αλλιώς πάνε ρώτα κάποιον γυμναστή

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ThanosShadow
Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 23:50, 14-02-12:

Ισως δεν ειναι αποκλειστικα για....γυμναστικη αλλα εχει να κανει.
Δεν ξερω ποιοι απο εδω ασχολειστε (σοβαρα) με bodybuilding ή fitness. Απλα ηθελα να ρωτησω κατι πολυ σημαντικο. Μπορω να χρησιμοποιησω μηχανη για προσωπο στις τριχες του σωματος?
Αν ναι, οι τριχες αργοτερα θα αλλαξουν μορφη, θα γινουν πιο σκληρες ή κατι τετοιο?
Και θα πρεπει γιαυτο τον λογο να κανω το ξυρισμα μονιμη συνηθεια?

thnx...

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 00:18, 15-02-12:

Εννοεις αυτο:

H αυτο:

Το πρωτο ειναι αποκλειστικα για προσωπο.
Το δευτερο μπορεις να το χρησιμοποιησεις και στο σωμα.

Δεν νομιζω με το trimming να αλλαξουν οι τριχες,και με το ξυρισμα,οσες φορες το εκανα δεν παρατηρησα κατι.
Βεβαια θα σου συνιστουσα εαν θες να τις κοβεις σε μονιμη βαση να παρεις μια μηχανη αποκλειστικα για σωμα οπως αυτη εδω:

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:39, 15-02-12:

Απλα ηθελα να ρωτησω κατι πολυ σημαντικο. Μπορω να χρησιμοποιησω μηχανη για προσωπο στις τριχες του σωματος?
Αν ναι, οι τριχες αργοτερα θα αλλαξουν μορφη, θα γινουν πιο σκληρες ή κατι τετοιο?
Τι μοδα κι αυτή όλα τα αρσενικά να' ναι άτριχα. Εχουν καταντήσει πιο άτριχοι κι απο τις γυναίκες

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:01, 15-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από ThanosShadow
Ισως δεν ειναι αποκλειστικα για....γυμναστικη αλλα εχει να κανει.
Δεν ξερω ποιοι απο εδω ασχολειστε (σοβαρα) με bodybuilding ή fitness. Απλα ηθελα να ρωτησω κατι πολυ σημαντικο. Μπορω να χρησιμοποιησω μηχανη για προσωπο στις τριχες του σωματος?

thnx...
Οι τριχες δεν αλλαζουν με το να τις κοψεις/ξυρισεις. Αν ομως θες να μην εχεις τριχες θα πρεπει να γινει μονιμη συνηθεια γιατι θα μακρενουν.

Θεωριτικα δεν κανει να ξυριζεσε με την ιδια μηχανη σε προσωπο και σωμα, αν βεβαια την καθαριζεις καλα δεν παιζει προβλημα.

Θελω να κανω εναν μικρο σχολιασμο περα απο την ερωτηση σου ομως. Εισαι 16, και ασχολισε τοσο σοβαρα με το bbing ωστε οι τριχες να σου προκαλουν προβλημα; Ακομα δεν μπορεις να φουσκωσεις καλα-καλα και φανταζομαι οτι δεν θα εχεις και πολλες τριχες. Μην σκευτεσε με την λογικη επαγκελματιων! Αν θες να τις ξυρισεις για οποιονδηποτε λογο φυσικα και να το κανεις! Δεν σου το λεω για να μην το κανεις, απλα επειδη πολλοι (παιδια και ενηλικοι) μπαινουν στο bb με πολυ ενθουσιασμο και το παρακανουν, σε παρατρινω να εχει αρκετα κριτικη σκεψη απεναντι σε αυτα που βλεπεις και σε αυτα που υιοθετεις.

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 09:14, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Εννοεις αυτο:

Σευχαριστω για τις πληροφοριες. Εγω εχω μηχανη που μπορεις να ρυθμισεις το ποσο μηκος θα μεινει στις τριχες. Σαν την δευτερη φωτο. Δεν κανει λες ε?

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Οι τριχες δεν αλλαζουν με το να τις κοψεις/ξυρισεις. Αν ομως θες να μην εχεις τριχες θα πρεπει να γινει μονιμη συνηθεια γιατι θα μακρενουν.

Θεωριτικα δεν κανει να ξυριζεσε με την ιδια μηχανη σε προσωπο και σωμα, αν βεβαια την καθαριζεις καλα δεν παιζει προβλημα.

Θελω να κανω εναν μικρο σχολιασμο περα απο την ερωτηση σου ομως. Εισαι 16, και ασχολισε τοσο σοβαρα με το bbing ωστε οι τριχες να σου προκαλουν προβλημα; Ακομα δεν μπορεις να φουσκωσεις καλα-καλα και φανταζομαι οτι δεν θα εχεις και πολλες τριχες. Μην σκευτεσε με την λογικη επαγκελματιων! Αν θες να τις ξυρισεις για οποιονδηποτε λογο φυσικα και να το κανεις! Δεν σου το λεω για να μην το κανεις, απλα επειδη πολλοι (παιδια και ενηλικοι) μπαινουν στο bb με πολυ ενθουσιασμο και το παρακανουν, σε παρατρινω να εχει αρκετα κριτικη σκεψη απεναντι σε αυτα που βλεπεις και σε αυτα που υιοθετεις.
Χμμ.... Δεν μου αρεσε που εβγαλες γρηγορα συμπερασματα για μενα Αλλα δεν πειραζει. Ειμαι κοντα στα 17, btw, ενα με δυο μηνες. Οπως και ναχει, εγω ρωτησα γιατι μαλλον χρειαζομουν την απαντηση. Thnx for your time

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τι μοδα κι αυτή όλα τα αρσενικά να' ναι άτριχα. Εχουν καταντήσει πιο άτριχοι κι απο τις γυναίκες
Δεν το κανω για την μοδα αγαπητη μου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 16-02-12 στις 12:06. Αιτία: προσθηκη spoiler
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:21, 16-02-12:

Σευχαριστω για τις πληροφοριες. Εγω εχω μηχανη που μπορεις να ρυθμισεις το ποσο μηκος θα μεινει στις τριχες. Σαν την δευτερη φωτο. Δεν κανει λες ε?

Χμμ.... Δεν μου αρεσε που εβγαλες γρηγορα συμπερασματα για μενα Αλλα δεν πειραζει. Ειμαι κοντα στα 17, btw, ενα με δυο μηνες. Οπως και ναχει, εγω ρωτησα γιατι μαλλον χρειαζομουν την απαντηση. Thnx for your time
Την δουλεια σου θα την κανεις και με την δευτερη, απλα αν ειναι να το κανεις συχνα θα ητανε καλητερα να παρεις μια μηχανη ιδικα για το σωμα.

Δεν εβγαλα συμπερασματα, πως γινετε αλλωστε να καταλαβω τα παντα για σενα μεσα απο ενα και μονο μηνυμα σε καπιο φορουμ; Απλος σου εφιστω την προσοχη για να κανεις μεν αυτο που θες, επειδη το σκευτικες και το θες. Οχι οπως κανουν πολλοι, απλα επειδη ετσι ηθιστε. Συγνωμη αν το πειρες στραβα, εγω με καθε καλη προθεση σου μιλαω!

Παράθεση

ThanosShadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O ThanosShadow THE BAD BULL έγραψε στις 11:53, 16-02-12:

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 12:13, 16-02-12:

Και εγω την δευτερη χρησιμοποιω(αν και τωρα λογω χειμωνα το εχω αφησει...δεν βγαινω για ποδηλατο).Αλλα και παλι λιγη τριχα μενει.Εαν σκοπευεις να το κανεις σε μονιμη βαση να παρεις το τριτο(τη Bodygroom....κανει θαυματα).
Οσον αφορα τις παρατηρησεις του Κρονου.Συμφωνω και εγω.Μην νομιζεις οτι τα γυμναστηρια ειναι μερος με αγγελακια.
P.S.Μην παρεις κανενα σκευασμα,ουτε καν πρωτεινη μεχρι να κλεισεις τα 18-19(Οσο ακομα αναπτυσεσαι).Μονο να τρως καλα.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:15, 17-02-12:

Δεν το κανω για την μοδα αγαπητη μου
Ενταξει, συγνωμη. Γνωριζω καλα ατομα που λογω της ενασχολησης τους με αθληματα πρέπει να είναι ολοκληρωτικά ξυρισμένοι. Και τους πάει Το κακό είναι πως πλέον παρα πολλοί άνδρες το κάνουν απο μόδα και σε αυτούς αναφέρθηκα

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 20:03, 24-02-12:

Θελω να ρωτησω κατι

Τι ειδους ασκησεις πρεπει να κανω για να εχω καλη γραμμωση?Προσοχη !!!Δεν θελω να παρω αλλο ογκο,ειναι αρκετα καλα πιστευω ο ογκος,απλα σε αυτα τα σημεια να γινουν πιο γραμμωμενα,πιο φετες πχ,χωρις να αυξηθει αλλο ο ογκος.

Μηπως πρεπει να κανω τις ασκησεις με τα βαρυ πιο γρηγορα και με μεγαλυτερη ταχυτητα?

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 20:14, 24-02-12:

Θελω να ρωτησω κατι

Τι ειδους ασκησεις πρεπει να κανω για να εχω καλη γραμμωση?Προσοχη !!!Δεν θελω να παρω αλλο ογκο,ειναι αρκετα καλα πιστευω ο ογκος,απλα σε αυτα τα σημεια να γινουν πιο γραμμωμενα,πιο φετες πχ,χωρις να αυξηθει αλλο ο ογκος.

Μηπως πρεπει να κανω τις ασκησεις με τα βαρυ πιο γρηγορα και με μεγαλυτερη ταχυτητα?
Η γενική αρχή για γράμμωση ειναι πολλές επαναλήψεις με μέτρια κιλά.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Imagine01

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους