Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:32, 19-06-06:

οκ σε άλλο θέμα έχουμε γράψει τι "μας την δίνει" στο άλλο μας μισό.....

είναι όμως σωστό να μιλάμε πάντα για αυτά που μας χαλάνε κι όχι για αυτά που μας φτιάχνουν πάνω του?

Ξεκινάτε λοιπόν!
ΚΑΙ σωματικά ΚΑΙ χαρίσματα χαρακτήρα κλπ

(Θα πω και γω στην συνέχεια )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 15:35, 19-06-06:

χμμμ σωματικα θα ελεγα οταν ειχε τα μαλλια της κατω (οχι δεμενα δηλαδη) δεν ξερω γιατι αλλα αυτο παντα με τρελανε.

τωρα πο χαρακτηρα, τι να πω...........ασε καλυτερα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:53, 19-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
χμμμ σωματικα θα ελεγα οταν ειχε τα μαλλια της κατω (οχι δεμενα δηλαδη) δεν ξερω γιατι αλλα αυτο παντα με τρελανε.
Οντως σε αυτο θα συμφωνησω ... σε καμια γυναικα δεν εχω δει να της πανε τα μαλλια της πιασμενα περισσοτερο απο τι να τα εχει ελευθερα ...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 15:55, 19-06-06:

η αλογοουρά αναδεικνύει έναν ωραίο λαιμό.....

με άλλα λόγια, ποτέ μη λέτε ποτέ.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 15:57, 19-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
η αλογοουρά αναδεικνύει έναν ωραίο λαιμό.....

με άλλα λόγια, ποτέ μη λέτε ποτέ.
οχι αγαπητη μου ντου, αλλο πραγμα να κρυβει τον λαιμο και να φανταζεσαι πως ειναι κατω απο το μαλλι και αλλο να τον βλεπεις γυμνο

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:58, 19-06-06:

Θα αλλάξω τον τίτλο του θέματος σε "πιάσε κότσο τα μαλλιά σου να φανεί η εμορφιά σου"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:59, 19-06-06:

• Το οτι είναι τρομερά γλύκας και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα
  • Το οτι με καταλαβαίνει σε όλα
  • Το ότι έχει πολύ μυαλο και αυτό φαίνεται σε ορισμένες ιδέες που κατα καιρούς έχει
  • Το οτι δεν είναι μίζερος αλλά έχει όνειρα και όραμα
  • Το οτι είναι πολύ ανοιχτόμυαλος
  • Για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφος
  • Έχει καταλάβει ακριβως τι μου αρέσει στο κρεβάτι
  • Είναι πολύ ρομαντικός και συναισθηματικός, πράγμα σπάνιο πλέον σε άντρα
  • Μπορώ να του μιλάω για οτιδήποτε μου αρέσει και δεν βαριέται
  • Δεν άγεται και φέρεται απο τους φίλους του ή τους γονείς του όπως άλλοι
  • Σκέφτεται με το μυαλό του, όχι με το πέος του
  • Δεν είναι φαλλοκράτης (ακόμα πιο σπάνιο σε άντρα)
  • Είναι ειλικρινής
  • Σίγουρα ξεχνάω πολλά αλλά πρέπει κάποια στιγμή να στείλω το πόστ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 16:00, 19-06-06:

Και να φανταστείς πως πήγα να παρασυρθώ και εγώ!!!!!
Να χαθείς....με κανες να γελάω σαν την χαζή μεσημεριάτικα.....

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 16:05, 19-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Θα αλλάξω τον τίτλο του θέματος σε "πιάσε κότσο τα μαλλιά σου να φανεί η εμορφιά σου"
ζουλεύεις που εν μπορείς να τα πιάσεις κοτσίδα, νι

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 18:28, 19-06-06:

Λοιπόοοοον... Άλλο μισό δεν έχω (και όπως με κόβω, θα αργήσω να αποκτήσω...) αλλά μπορώ να σας πω γενικά, αρκεί να μη γελάσετε... (ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Εεεε?!)
  • Οι πεταχτές φλέβες σε χέρια και πόδια.
  • Τα μακριά μαλλιά, ή τα πολύ-πολύ κοντά!
  • Να τον παρακολουθώ να εργάζεται...
  • Το βαθύ λακκάκι στην πλάτη.
  • Το χαμόγελο.
  • Οι πλάτες.

Τώρα από εσωτερικά χαρίσματα θέλω να είναι καλός συζητητής, ειλικρινής, να έχει μια δόση τρέλας, να του αρέσει το θέατρο και το σινεμά, ...μμμ πολλά είναι... κουράστικα και μόνο που τα σκέφτηκα. Άλλη φορά!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 10:19, 20-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
  • Το οτι είναι τρομερά γλύκας και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα
  • Το οτι με καταλαβαίνει σε όλα
  • Το ότι έχει πολύ μυαλο και αυτό φαίνεται σε ορισμένες ιδέες που κατα καιρούς έχει
  • Το οτι δεν είναι μίζερος αλλά έχει όνειρα και όραμα
  • Το οτι είναι πολύ ανοιχτόμυαλος
  • Για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφος
  • Έχει καταλάβει ακριβως τι μου αρέσει στο κρεβάτι
  • Είναι πολύ ρομαντικός και συναισθηματικός, πράγμα σπάνιο πλέον σε άντρα
  • Μπορώ να του μιλάω για οτιδήποτε μου αρέσει και δεν βαριέται
  • Δεν άγεται και φέρεται απο τους φίλους του ή τους γονείς του όπως άλλοι
  • Σκέφτεται με το μυαλό του, όχι με το πέος του
  • Δεν είναι φαλλοκράτης (ακόμα πιο σπάνιο σε άντρα)
  • Είναι ειλικρινής
  • Σίγουρα ξεχνάω πολλά αλλά πρέπει κάποια στιγμή να στείλω το πόστ

αδερφό από 30-35 έχει ?

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 10:29, 20-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
αδερφό από 30-35 έχει ?
Καλό, prime! Εμ, τέτοιοι άντρες πραγματικά σπανίζουν! Κράτα τον καλά, Michelle!

Και για ν'απαντήσω για το "άλλο μου μισό":
Η εξυπνάδα του και η καλή του ψυχή (μπορεί να έχει πολλά κακά, αλλά μέσα-μέσα πολύ μέσα...είναι καλύτερος άνθρωπος από μένα)

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:32, 20-06-06:

οκ ήρθε και η σειρά μου να πω για το καμάρι μου

• το ότι εχει απίστευτα πράσινα μάτια και υπέροχο χαμόγελο
  • το ότι έχει φέτες κοιλιακούς
  • το ότι είναι ο πιο υπομονετικός άνθρωπος που εχω γνωρίσει στη ζωή μου!
  • το ότι μπορεί να με κάνει να γελάω ακόμα και όταν έχω νεύρα!
  • το ότι με αντέχει ακόμα και στις πιο άσχημες μέρες μου που δεν με αντέχω ούτε εγώ!
  • το ότι είναι απίστευτα νοικοκύρης χωρίς να πω εγώ την παραμικρή κουβέντα!
  • το ότι με προσέχει και με φροντίζει και ότι με κάνει να νοιώθω θηλυκό και γυναικάρα!
  • το ότι πιάνουν ρε παιδί μου τα χέρια του και μπορεί και μαστορεύει!
  • το ότι αν και δεν μαγειρεύει υπέροχα, πολλές φορές το κάνει μόνο και μόνο για να με εντυπωσιάσει!
  • το ότι δεν είναι σπάγγος αλλά ούτε και σπάταλος!
  • το ότι είναι ειλικρινής!
  • το ότι είναι δίκαιος!
  • το ότι είναι συζητήσιμος!
  • το ότι με κάνει να θέλω να γίνομαι καλύτερη κάθε μέρα που περνάει.....
Είναι κι άλλα πολλά... γιαυτό άλλωστε τον παντρεύομαι σε 9 μέρες

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 10:34, 20-06-06:

Νομίζω παρεξήγησα το "τι σας φιάχνει" Θα επανέρθω!

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 10:39, 20-06-06:

Είναι κι άλλα πολλά... γιαυτό άλλωστε τον παντρεύομαι σε 9 μέρες
Αλήθεια, ΚΕ;;;;;;;;; Μπράβο!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!! ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:46, 20-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
Αλήθεια, ΚΕ;;;;;;;;; Μπράβο!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!! ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!
βρε... υπάρχει και σχετικό θέμα
γράψε μου εκεί τις ευχές σου pleaseeeeeeeeeee γιατί θα τις τυπώσω και θα τις κρατήσω

πήγενε εδω... e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » The Chat & Fun Section » Παντρεύομαι λέμε!!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:59, 20-06-06:

αδερφό από 30-35 έχει ?
ΛΟΛ! Μόνο έναν 21 ο οποίος είναι η μέρα με τη νύχτα! Τελείως μπούλης

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
Καλό, prime! Εμ, τέτοιοι άντρες πραγματικά σπανίζουν! Κράτα τον καλά, Michelle!
Τον κρατάω εδώ και 1,5 χρόνο Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:04, 20-06-06:

Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά
Αν δεν πάθεις... δε θα μάθεις....
Να ευχαριστείς τον Θεό(?) που έχετε δεύτερη ευκαιρία στην σχέση σας

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla έγραψε στις 11:10, 20-06-06:

Τον κρατάω εδώ και 1,5 χρόνο Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά
Με τα στραβοπατήματα, μαθαίνεις και επιπλέον δείχνει και πόσο δυνατή είναι τελικά η σχέση, οπότε...μια χαρούλα!

βρε... υπάρχει και σχετικό θέμα
γράψε μου εκεί τις ευχές σου pleaseeeeeeeeeee γιατί θα τις τυπώσω και θα τις κρατήσω

πήγενε εδω... e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » The Chat & Fun Section » Παντρεύομαι λέμε!!!
Δεν το είχα δει το ούφο! Σου έγραψα κι εκεί πάντως! Άντε, απόλαυσε όσο μπορείς τώρα τις λίγες μερούλες "ελευθερίας"!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 11:16, 20-06-06:

Αν δεν πάθεις... δε θα μάθεις....
Να ευχαριστείς τον Θεό(?) που έχετε δεύτερη ευκαιρία στην σχέση σας
Τον ευχαριστώ (?) που μου έκρουσε τον κώδωνα του κινδύνου εγκαίρως πριν είναι πολύ αργά...

Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη briki
H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε στις 23:11, 20-06-06:

Να ευχηθω κι εγω στην ΚΕ βιον ανθοσπαρτον, να ζησετε, καλους απογονους και γενικα να ειστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι, ερωτευμενοι και να ειστε μαζι για παντα. Το γραφω εδώ γιατί έχω πυρετο και βαριεμαι να πηγαινω στο αλλο θεμα, σορυ...

Ετερον ημισυ με την ουσιαστικη εννοια, δεν εχω προς το παρον, αλλα με αυτόν που ειμαι αυτο το διαστημα, βρισκω επανω του τα εξης θετικα:

1. Ειναι ωραιος άντρας
2. Είναι αρκετα καλλιεργημενος, εργατικος και εξυπνος
3. Είναι ωραιος αντρας

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 13:19, 22-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από briki
Ετερον ημισυ με την ουσιαστικη εννοια, δεν εχω προς το παρον, αλλα με αυτόν που ειμαι αυτο το διαστημα, βρισκω επανω του τα εξης θετικα:

1. Ειναι ωραιος άντρας
2. Είναι αρκετα καλλιεργημενος, εργατικος και εξυπνος
3. Είναι ωραιος αντρας
Δεν ξερω αν φταιει ο πυρετος σου η εγω δεν εχω καταλαβει..
Δηλαδη? Τον εχεις απλα για να λες οτι τον εχεις?

Περαστικουλια κιολας

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:45, 22-06-06:

Λοιπόν.....
- Είναι αντικειμενικά πολύ όμορφος άντρας
- Έχει τα πιο υπέροχα γαλάζια μάτια που έχω ποτέ δει
- Είναι δίκαιος
- Παρόλα αυτά, με υπερασπίζεται ΠΑΝΤΑ σε τρίτους ακόμα και αν έχω άδικο, αλλά μετά μου τα χώνει!!!
- Είναι πάντα δίπλα μου κ μου φτιάχνει το κέφι όταν όλα μου πάνε στραβά
- Με κάνει να νιώθω ασφάλεια
- Έχει παραδεχτεί ότι είμαι η πρώτη γυναίκα που τον έκανε να σκεφτεί τον γάμο και την οικογένεια
- Έχει απίστευτο χιούμορ
- Είναι "εκνευριστικά" ετοιμόλογος
κ.α.

Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη briki
H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε στις 13:59, 22-06-06:

misslittledevil ευχαριστω πολύ, είμαι καλύτερα σήμερα

Η απάντηση στην ερώτησή σου: πάνω κάτω... ναι

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 07:46, 29-06-06:

αχχχ..τι θρέντ κι αυτό... λοιπόν,επειδή είμαι πολύ ερωτευμένη και με "φτιάχνουν" τα πάντα επάνω του,θα προσπαθήσω να κάνω μερικές περικοπές και να επικεντρωθώ στα πιο ουσιώδη..(άντε,καλή μου τύχη..!)λοιπόν,έχουμε και λέμε:
1)το μυαλό του
2)το υπέροχο πανέξυπνο και παιδικό βλέμμα του,το οποίο όμως, τις κατάλληλες στιγμές,μπορεί και μεταμορφώνεται σε άκρως..ακατάλληλο..!
3)το γλυκό καρτουνίστικο χαμογελάκι του (ε,3D animator είμαι..αν δεν εκτιμούσα κι αυτό...)
4)το σώμα του..(ακούγεται λίγο κλισέ,αλλά τέτοιο που είναι,δεν θα μπορούσα να κάνω αλλιώς..! )

χμμ...βασικά,λέω να αρκεστώ σ'αυτά,γιατί αν συνεχίσω,θα περιγράψω μέχρι και το πόσο τέλειες βρίσκω τις τρίχες των φρυδιών του...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη burbuja : 29-06-06 στις 07:48.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:37, 29-06-06:

• Το βλέμμα του, που ήταν το πρώτο που πρόσεξα μόλις τον πρωτοείδα.
  • Μ' αρέσει όμως πάρα πολύ και γενικότερα ως άντρας.
  • Αν και τον έκοβα για συντηρητικό, μου βγήκε πολύ κίνκυ στο σεξ και γουστάρω τρελά!
  • Είναι πάντα εκεί όταν τον έχω ανάγκη. ΠΑΝΤΑ.
  • Είναι πάντα τρυφερός και γλυκός, παρόλο που εγώ είμαι Δρ Τζέκυλ και Μr Χάϊντ ανάλογα με το τι έχει ή δεν έχει συμβεί (ή και χωρίς λόγο ενίοτε!)
  • Μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα.
  • Σπάνια μου χαλάει χατήρι (κι εγώ δεν το εκμεταλλεύομαι βέβαια).
  • Τον εμπιστεύομαι απόλυτα και δεν φοβάμαι μήπως με πληγώσει.
  • Τον αγαπάω τρελά!

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 01:10, 30-06-06:

Εμφανισιακα:
1)Μια μερα πηγα σπιτι της και με υποδεχτηκε με ενα κοντο σορτσακι ενα φανελακι και τα μαλλια κοτσιδα.Δεν ξερω τιι λετε εσεις αλλα κατι τετοιο με τρελαινει.
2)Αμα φορα φουστα ειναι ολα τα λεφτα.
3)Το χαμογελο

Ψυχικα:
1)Να ειναι ερωτικη και συναισθηματικη.
2)Να νοιαζεται για μενα και να με υπολογιζει.
3)Να θελει αχαλινοτο σεξ .
4)Να μην βαριεται που ζει και να εκπεμπει ζωντανια
5)Να ειναι ''παιχνιδιαρα'' (κομμενο το δουλεμα ]ifrit[ )

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 22:59, 02-07-06:

Τα υπέροχα μάτια του....που όπως λέω στην κολλητή μου και με δουλεύει είναι ότι λάμπουν...Πετάνε αστεράκια....Και ο τρόπος που κοιτάει...αχ....είναι τόσο μα τόσο πονήρος που θέλω να τον βάλω κάτωωωωωωωωωωωω! Σώμα...εμφάνιση κλπ

Όσο για ψυχικά...Είναι πανέξυπνος, με φιλοδοξίες, ρομαντικός σε δώσεις και μερικές φορές είναι τόσο μα τόσο παιδάκι που μου σπάει τα νεύρα και με κάνει να τον θέλω περισσότερο και να τον στρώσω....Γαμώτο έχω πολύ δουλειά ακόμα

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:07, 02-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Ψυχικα:
1)Να ειναι ερωτικη και συναισθηματικη.
2)Να νοιαζεται για μενα και να με υπολογιζει.
3)Να θελει αχαλινοτο σεξ .
4)Να μην βαριεται που ζει και να εκπεμπει ζωντανια
5)Να ειναι ''παιχνιδιαρα'' (κομμενο το δουλεμα ]ifrit[ )
6)Να της αρέσει ο κίνδυνος.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:36, 03-07-06:

αχ με σκανδαλίζετε πρωινιάτικα και είναι στη δουλειά...
  • Η προφορά του. Και στα ευρωπαικά και στα "ελληνικά"!
  • Οι φλέβες του στους βραχίονες...
  • Το καινούριο του κούρεμα -ναι, εγώ τον έκανα με την ψιλή!!!
  • Το βλέμμα του. Πάνω απ' όλα, πάντα! Και μάλιστα σε 3 εκδοχές: με γυαλί, χωρίς μυωπικό, χωρίς αλλά με φακούς και έντονο...!
  • Τεράαααστιο χαμόγελο και απίιιστευτη θετική ενέργεια...
  • Η γλυκύτητά του, σε όλα: αν είμαι sad, αν απλά έχει ξυπνήσει και θέλει να μου πιάσει το χέρι κ να με δει να χαμογελάω πριν πάει για ντους...
  • Είναι ξανθομπάμπουρααας!!!
  • Το πώς γέρνει το κεφάλι, σαν εξωγήινος κάπως...!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 21:34, 03-07-06:

Τα πάντα, ότι είναι δικό του..., ότι τον χαρακτηρίζει...

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 08:48, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith
Τα πάντα, ότι είναι δικό του..., ότι τον χαρακτηρίζει...
έψαχνα μέρες να βρω τι να πρωτογράψω εδώ πέρα.. αλλά να, το βρήκε η lilith για μένα...

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 08:55, 05-07-06:

Όλα του! Αλλά το μεγαλύτερο κόλλημα μου μαζί του....είναι η μυρωδιά του και το βλέμμα του!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 22:37, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
Όλα του! Αλλά το μεγαλύτερο κόλλημα μου μαζί του....είναι η μυρωδιά του και το βλέμμα του!

πωωωωω.... τωρα παει με σκοτωσες!
χαλασα πολυ ομορφη, σχεδον ιδανικη σχεση... γιαυτο ακριβως! τη μυρωδια!
οχι οτι βρωμαγε ο ανθρωπος...αλλα να, μερικα δερματα μαλλον δε πολυταιριαζουν μεταξυ τους.
άαατιμες φερομονες..!

χαιρομαι πολυ που διαβάζω πόσο ΑΓΑΠΑΤΕ!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 16:03, 08-07-06:

Ρε παιδιά, όλοι ζευγαρωμένοι είστε?
Εγώ που είμαι λέφτερη τι να γράψω σε αυτό το θέμα?

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 16:19, 08-07-06:

Το οτι με κανει να γελαω

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:14, 09-07-06:

Τι λε ρε Giovanna, ναι; ΠΟιόοοοος;;;;;

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:49, 10-07-06:

+1

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 13:39, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Τι λε ρε Giovanna, ναι; ΠΟιόοοοος;;;;;
Η μακροχρόνια που χάλασε τελευταία
ναι ναι.... ειχαμε και τετοιο πρόμπλεμ γιδακι.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:05, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Η μακροχρόνια που χάλασε τελευταία
ναι ναι.... ειχαμε και τετοιο πρόμπλεμ γιδακι.
Αχ ναι, αυτό είναι πρόβλημα...
Μυρωδιές και γεύσεις ( ) παίζουν τεράαααστιο ρόλο...!!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:36, 10-07-06:

Όλα όσα έχει

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 22:32, 10-07-06:

Το μυαλό και η καλή καρδιά είναι το Α και το Ω για μένα..

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:33, 13-07-06:

Ξέχασα.. Με πεθαίνει το χιούμορ του!

Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 19:32, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
+1
+1

Παράθεση

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη arfi-gorgona o
Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O arfi-gorgona o έγραψε στις 19:47, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αχ ναι, αυτό είναι πρόβλημα...
Μυρωδιές και γεύσεις ( ) παίζουν τεράαααστιο ρόλο...!!!

Απο τι ξερω η "γευσεις" αλλαζουν οι μυρωδιες ομως οχι

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 17:12, 25-07-06:

γράψε τι θα ηθελες να εχει ο πριγκηπας, η τι ειχε ο προηγουμενος

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 15:49, 26-07-06:

μετά από 9.5 χρόνια σχέσης, πολλά είναι αυτά που με φτιάχνουν. μου διαθέτετε όλο το forum;
όλο μαζί συνοψίζεται σε μια μόνο φράση: με φτιάνχει που ακόμα και τώρα νίωθω σαν τις πρώτες παθιασμένες μέρες της σχέσης!
τέλειος μέσα στην ατέλειά του!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 15:51, 26-07-06:

στα 10 παιδίμ τα φτιάξατε?

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 16:03, 26-07-06:

13 νταν! για παιχνίδι το πηγαίναμε, σοβαρο μας βγήκε (οεο! σε όλη μου τη ζωή το μόνο σοβαρό γεγονός ήταν η γέννησή μου)- σοβαροοοοο!!!

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 14:02, 27-09-06:

Εμενα προσωπικα μου αρεσουν ολα πανω του(και μεσα του επισης)! Διοτι στα ματια μου ειναι ο τελειος ανδρας!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους