Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 178 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Adobe Photoshop: Απορίες και Ερωτήσεις

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 00:42, 08-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από mechanicarts
Ε μα δεν το κλειδώνεις κι εσύ!
Γιατί να το κλειδώσει; Είπε πουθενά ότι ψάχνει crack; Μπορεί να το κατεβάσει νόμιμα ως trial
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 00:43, 08-06-09:

Έλα, κομπλέ. Λύθηκε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Shadowfax

Επιφανές Μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 09:49, 08-06-09:

Ναι, η απορία λύθηκε και εφόσον δεν υπάρχουν άλλες ακόλουθες, το θέμα μπορεί να κλειδωθεί.

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 16:29, 30-06-09:

Ρε παιδια δίνω σε μια εβδομάδα photoshop δεν έχουμε κάνει μάθημα μπορείτε να με βοηθείσετε;
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 16:32, 30-06-09:

Τι κάνεις?
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 16:35, 30-06-09:

Δίνω για photoshop συγκεκριμένα την άλλη Τετάρη δεν έχω κάνει μάθημα και έχουν την απαίτηση να δόσω βοήθεια!!!!!!!
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 17:57, 30-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ραφαέλα
Δίνω για photoshop συγκεκριμένα την άλλη Τετάρη δεν έχω κάνει μάθημα και έχουν την απαίτηση να δόσω βοήθεια!!!!!!!
Πώς γίνεται αυτό; :magic:
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 18:01, 30-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Evris7
Πώς γίνεται αυτό; :magic:
Ήταν να κάναμε όλο τον Ιούνιο αλλά εγώ επειδή δεν πήγαιανα με τα άλλα παιδιά δεν κάναμε μάθημα και όταν πήγα να της το πώ να κάνουμε μάθημα μου λέει λυπάμαι η καθηγήτρια πήγε διακοπές:scared::papas::adv:
Παράθεση

Kotatsuneko

Περιβόητο Μέλος

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο/Χαμαιλέων . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 11:33, 01-07-09:

Το πρόγραμμα αυτό απαιτεί μεθοδικότητα και επανάληψη ακριβώς για τον λόγο τον οποίο είναι αρκετά πολύπλοκο.
Ας πήγαινες στο μάθημα.
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 12:05, 01-07-09:

Αφού έδινα εξετάσεις πώς θα πήγαινα;
Είχαμε μάθημα 3:30-5:30 και στο γυμνάσιο έδινα στις 4 και τελείωνα 6 τι ώρα θα πήγαινα;
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 13:02, 30-07-09:

Γεια.

ένας γνωστός μου μου αντέγραψε το photoshop, οταν πήγα να το εγκαταστήσω,όμως, μου ζήτησε έναν κωδικό, τον οποίο δεν έχω.
Τι μπορώ να κάνω ;

:thanks::thanks:
Παράθεση

Giorgos127 (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Giorgos127 έγραψε: στις 13:32, 30-07-09:

Μήπως εννοείς τον κωδικό για να το κάνεις full version?
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 13:39, 30-07-09:

Ναι.
serial number ζητα.
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:49, 30-07-09:

Θα πρέπει να αγοράσεις το πρόγραμμα για να αποκτήσεις αυτό τον κωδικό.
Αν χρειάζεσαι οπωσδήποτε όμως το πρόγραμμα υπάρχει και το trial (δοκιμαστική περίοδος).
Παράθεση

Franco (Κώστας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Franco έγραψε: στις 13:54, 30-07-09:

Ή βρίσκεις στο ιντερνετ κωδικό....
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται μαθήτρια :p . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 13:55, 30-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από KosmixGR
Ή βρίσκεις στο ιντερνετ κωδικό....
This is illegal.:fss:
Παράθεση

Pavlitos (Παύλος)

Διάσημο Μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Pavlitos έγραψε: στις 14:22, 30-07-09:

Γιατί θα τον πιάσουν νομίζεις;

Ξέρεις πόσα προγράμματα και ταινίες έχω κατεβάσει;
Παράθεση

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

H Cogito ergo sum έγραψε: στις 14:41, 30-07-09:

Όχι. Δε θα τον πιάσουν.
Από τους κανόνες του forum απαγορεύονται τέτοιες συζητήσεις... :fss:
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 17:33, 30-07-09:

Έχω ένα βιβλίο για την ψηφιακή επεξεργασία φωτογραφιών. Σε πολλές εφαρμογές του photoshop στις εικόνες, ο συγγραφέας χρησιμοποιεί κάτι που το λέει "μάσκα". Μήπως ξέρετε τι είναι και πού μπορώ να το βρώ? Μήπως δεν υπάρχει στο photoshop 6.0 που έχω?
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 14:40, 27-08-09:

Μήπως ξέρει κανείς την ύλη του photoshop;
Θα αρχίσουμε μαθήματα απο αρχές Σεπτεμβρίου αλλά για να είμαι προετοιμασμένη λέω να ξέρω 5 πράγματα.
Αν την ξέρετε πείτε την
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια