Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,768 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:50, 26-06-06:

Θα του/της σπάγατε τα μούτρα;
Θα κολακευόσασταν;
Θα ζηλεύατε;
Τι;
Νομίζω είναι ενδιαφέρον θέμα και λίγο πολύ σε όλους έχει τύχει πιστευω.
Προσωπικά δεν έχει τύχει κάτι εξτρίμ, μόνο πολύ διακριτικά ή πολύ γρήγορα (πχ στο δρόμο). Δεν έκανα τίποτα, βασικά ένιωσα και λίγο περήφανη για την επιλογή μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 02:16, 26-06-06:

Πολύ ωραίο θέμα...
Μου έχει τύχει πολλές φορές!!! Άλλες απλά να τον κοιτάνε αστραπιαία όπως είπες, άλλες να είναι από πίσω μου και όλο το βράδυ να ακούω να λένε ένα σωρο πράγματα για αυτόν, να του την πέφτουν και να του την πέφτουν και έμεσα κάποιες πρώην...
Σε όλες αυτές τις περιπτώσεις, τί έκανα??? ΤΙΠΟΤΑ!!!!! Δεν είπα τίποτα, δεν έκανα τίποτα, έδειξα ανωτερότητα!!! Το πολύ πολύ να τον αγκάλιαζα και να ήμουν ακόμα πιο κοντά του μπας και πιάσει η άλλη το νόημα και φύγει.. Βέβαια μέσα μου ήμουν πιο κάτω και από το χώμα, την μία μέθυσα, την άλλη τράβηξα ένα τρικούβερτο τσακωμό στο αγόρι μου, άλλες δεν μίλησα και άλλες απλά το ανέφερα! Δεν έχω πρόβλημα με αυτές που απλά θα τον κοιτάξουν και θα φύγουν... Εκεί νιώθω και εγώ όμορφα ΑΛΛΑ με τις άλλες που το κάνουν για ώρα και μέσα στην μούρη μου με πειράζει και μάλιστα πολύ! Μπορώ να σας πώ οτι με παίρνει από κάτω, χάνω την πίστη στον εαυτό μου καιμε παίρνει πολύ μα πάρα πολύ από κάτω... Είμαι πολύ κτητική.. Θέλω το αγόρι μου να είναι δικό μου και να μην τον διεκδηκεί καμμία άλλη!!
Υποθετικά τώρα... Αμα τύχει να του την πέσει στην ψύχρα μπροστά μου (δεν μου έχει συμβεί ακόμα και νομίζω οτι είναι κάτι που δεν θα επιτρέψει να συμβεί το αγόρι μου) θα της μιλήσω όμορφα και αν αντιμιλήσει θα της μιλήσω άσχημα γιατί πλέον για να φτάσουμε σε εκείνο το σημείο πάει να πεί οτι έχει πολύ θράσσος η τύπισσα!!! Για ξύλο δεν νομίζω... Πρέπει να προβεί σε χειρονομίες όπου εκεί θα ξεπεράσω τα όρια μου, θα ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και την υπομονή μου και θα της κόψω τα χέρια!!! (Πάλι καλά που έχω και ανωτερότητα!!!!)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:21, 26-06-06:

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:10, 26-06-06:

Στο περιστασιακό και στιγμιαίο (του στυλ περπατας και τον κοιτανε) ε φυσικά και δεν κάνω και τίποτα... τι να κάνω? να του βάλω κουκούλα στο κεφάλι όταν περπατάμε έξω?
Αντίστοιχα δεν κάνει και αυτός κάτι.....
ισα ισα που το σχολιάζουμε μεταξύ μας και μετά αρχίζουν τα κοπλιμέντα και οι φιλοφρονήσεις (στυλ... άντε πάλι... το έκαψες το κορίτσι/παλικάρι με την ομορφιά σου και τέτοια )
Αυτά ειναι όμορφα και καλό να συμβαίνουν σε όλους... άντρες γυναίκες...
Ανεβάζουν την αυτοπεπίθυση μας και τις μετοχές μας

Οταν όμως μιλάμε για απροκλητο φλερτάρισμα μεσα στη μούρη μου το θεωρώ ποταπό και άκρως προσβλητικό (μα καλα κυρά μου.... δε βλεπεις οτι συνοδεύεται?)
Βασικά σε αυτές τις περιπτώσεις οι γυναικες/αντρες που το κάνουν αυτό έχουν την (κατά 99.9% λανθασμένη) εντύπωση ότι είναι καλύτερες/οι απ τον/την συνοδό του αντικειμένου του πόθου τους
Εκεί λοιπόν θέλει λιγο πετσόκομα η περηφάνεια τους... το υφάκι τους... το θράσσος τους....
Εκεί ειναι που εγω δεν θα κάνω κάτι αλλά επιβάλεται να κάνει ο συντροφος/συνοδός μου.... (Αλλιώς μαύρο φίδι που τον έφαγε τον κακομοίρη )
Δεν μπορώ να της κάνω εγω τα μουτρα κρεας αλλα ο συνοδος μου....
Η απόρριψη πρέπει να έρθει απο αυτόν.... κι όσο πιο χυδαία και απαίσια είναι η απόρριψη τοσο καλύτερα για να βάζουν και μυαλό ενίοτε μερικές/οί μερικές/οί ....

ξέρω... ειμαι κακός άνθρωπος

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 10:00, 26-06-06:

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Κουε. Σημασία στο προκλητικό φλερτ κάποιας κοπέλας στον σύντροφό μου έχει η δική του συμπεριφορά. Το κατά πόσο θα την κάνει να νιώσει άσχημα διότι δεν σεβάστηκε την γυναίκα που τον συνοδευει.
Πάντως για ξύλο και μαλλιοτραβήγματα.....τστστστστσ ....... ποτέ τέτοιες αντιδράσεις......

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 10:24, 26-06-06:

και γιατί παρακαλώ οχι τέτοιες αντιδράσεις ? Αφού είναι μερικοί και μερικές που τα θέλουν!!! Εγώ πάντος ανάλογα το πως θα γινόταν και σε ποια κατάσταση θα ήμουν εκείνη την ώρα... Ολες οι αντιδράσεις θα ήταν πιθανές...!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 10:41, 26-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
και γιατί παρακαλώ οχι τέτοιες αντιδράσεις ? Αφού είναι μερικοί και μερικές που τα θέλουν!!! Εγώ πάντος ανάλογα το πως θα γινόταν και σε ποια κατάσταση θα ήμουν εκείνη την ώρα... Ολες οι αντιδράσεις θα ήταν πιθανές...!
Βρε Φουρνάκι μου, δεν νομίζω ότι είναι πολύ σικ η εικόνα μιας γυναίκας η οποία έχει τσακώσει το μαλλι (ή extension) κάποιας άλλης και την γυρνάει σβούρες ενώ ταυτόχρονα η ξεμαλιασμένη της γδέρνει τη μούρη με το γαλλικό μανικιούρ της! Τι κερδίζεις με αυτή τη κατάντια? Τίποτα κατά τη γνώμη μου.....
Από την άλλη, δυο παλικάρια που σφάζονται στην ποδιά μου.....μμμμμμ..... αυτή η εικόνα μ'αρέσει (τι ψώνιο θεε μου!!!!!).
Πέρα από την πλάκα, γενικά πιστεύω πως η βία δεν μπορεί να λύσει κανένα προβλημα.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 12:11, 26-06-06:

ρεεεεεεεεεε... πραγματικά θα γέλαγα πάρα μα πάρα πολύ αν έβλεπα 2 γυναίκες σε τέτοια κατάσταση... (μήπως έχω πρόβλημα? να το ψάξω ?χιχιιχιχι) Βέβαια και εμένα δεν θα μου άρεσε να είναι μια απο τις δυο η κοπέλα μου αλλά anyway...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:12, 26-06-06:

Mια χαρα σικ αντιδραση ειναι!
Μαλλιοτραβηχτειτε ρε σεις και λιγο για παρτη μας!
Εγω παλι εαν εβλεπα καποιον να φλερταρει την κοπελα μου διακριτικα και απο "αποσταση" δεν θα εκανα τιποτα.Τι να κανω;Να παω να του πω γιατι την κοιταει π.χ.;
Ε αστον να την κοιταει, το πολυ πολυ να την ματιασει;Θα παρω την γιαγια μου και θα ειναι μια χαρα.
Εαν το κανει απο κοντα (π.χ.. εγω μπορει να μην ειμαι εκει διπλα της εκεινη την ωρα) τοτε σαν πρωτη αντιδραση ειναι να αφησω μονη της να του δειξει οτι δεν προκειται να κερδισει κατι.
Τι μεγαλυτερη ικανοποιηση για εναν αντρα ή γυναικα απο το να την πεσουν στο αλλο του μισο και αυτο να τους φτυσει στα ισα.
Ειδικα με ατακες που να τον αφηνουν τον αλλο ή την αλλη μαμακα.
Εαν δω ομως οτι ενω εκεινει προσπαθει να τον "απωθησει"- σουταρει αυτος επιμενει και της γινεται βραχνας τοτε δεν υπαρχει ουτε μια περιπτωση να μην επεμβω.
Το πως αναλογα την μερα και το υφος και του αλλου απεναντι μου.
Σιγουρα το ξυλο ομως ειναι η τελευταια των επιλογων...

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 13:20, 26-06-06:

Τα κλασικά κοιτάγματα στο δρόμο δεν τα μετράω.

Έχει τύχει όμως να φιλοξενηθούμε σε σπίτι φίλου και να είναι μαζί και η αδερφή του (που στάνταρ ήξερε για εμάς) και από την αρχή, την πήρα χαμπάρι την κοκόνα ότι κάτι ήθελε...

Το συζήτησα με το φίλο μου (κλασικοί άντρες, δεν παίρνουν είδηση - καθότι δεν ήταν και ΤΟΣΟ προκλητική).

Αρχικά, μου την έσπαγε λίγο και τον αγκάλιαζα περισσότερο κλπ, αλλά μετά έσπαγα πλάκα. Αφού είχα βρει και συνθηματικό με το φίλο μου και γελάγαμε

Πάλι καλά που έχουμε ΕΜΕΙΣ καλή σχέση. Και από ό,τι κατάλαβα αν έχεις καλή σχέση δεν έχεις να φοβηθεί ΤΙΠΟΤΑ!

Βέβαια στην αρχή της σχέσης μας είχαμε ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ από την πρώην, αλλά τι να φοβηθείς από αυτή;;; Αυτό που μου την έσπαγε τότε που μπλεκόταν όλο στα πόδια μας... Αλλά μετά από 1 χρόνο, που άρχισε να συνειδητοποιεί ότι δε γίνεται τίποτα, άρχισα να γελάω... και τώρα όποτε σκάσει κανά SMS έχει πολλή πλάκα... Η ΚΑΗΜΕΝΗ!!! έχει πέσει η αξιοπρέπειά της κάτω από το πάτωμα...

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 13:25, 26-06-06:

Α και επειδή το έχω μελετήσει το θέμα... η άλλη "ανταγωνίστρια" γυναίκα, δε θέλει ΤΟΣΟ να σου πάρει τον άντρα, όταν το κάνει αυτό μπροστά σου, δλδ προκαλεί κλπ, ΟΣΟ να σου σπάσει ΕΣΕΝΑ τα νεύρα!!!!

Οπότε όσο δείχνεις ότι είσαι cool, τόσο αυτή σκυλιάζει... γιατί έτσι δείχνεις ότι δε "μετράει" αυτή, οπότε γιατί να ανησυχείς;;;

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 14:30, 26-06-06:

Πάντως ανεβαίνουν πολύ οι μετοχές του άνδρα όταν συνοδεύεται!!! Γιατί άραγε??
Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμε. Αν είναι να την κάνει την εξυπνάδα θα την κάνει!

Εγώ εμπιστεύομαι τον άλλον μέχρι να κάνει χοντράδα και μετά η οργή έχει πολλες μορφές!! Τώρα αν ενοχλήσει την κοπέλα τότε αλλάζει το πράγμα, Αλλά πρώτα θα πρέπει να καθαρίσει και λίγο μόνη της!

Πάντως εγώ ξέρω ότι δουλεύει μια χαρά το κόλπο στην ψηλοπέφτω ενώ συνοδεύεσαι εκείνη την στιγμή ή γενικά το ξέρω!! Εξού και το κεράτωμα πάει σύνεφο και ότι πολλοί δεν προλαβαίνουν να βγούν από σχέση και έχουν μπει σε άλλη που σημαίνει ότι μπιρι μπίρι έχει γίνει πιο πριν!

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 23:16, 26-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Α και επειδή το έχω μελετήσει το θέμα... η άλλη "ανταγωνίστρια" γυναίκα, δε θέλει ΤΟΣΟ να σου πάρει τον άντρα, όταν το κάνει αυτό μπροστά σου, δλδ προκαλεί κλπ, ΟΣΟ να σου σπάσει ΕΣΕΝΑ τα νεύρα!!!
Ακριβώς αυτό!! Μου τυχαίνει συχνά και έχω καταλήξει κι εγώ σ' αυτό το συμπέρασμα. Τελικά υπάρχουν πολλές κατίνες γύρω μας

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 23:50, 26-06-06:

Εγώ νομίζω το θέμα είναι περισσότερο στο πως θα αντιδράσει το έταιρον ήμισυ...

Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BReaTHeR
Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε στις 23:54, 26-06-06:

Είμαι κι εγώ της άποψης ότι μια φευγαλέα ματιά θα ανεβάσει ψυχολογικά αυτόν που θα το δεχτεί και ίσως και την/τον συνοδό του.

Όχι όμως και να την φλερτάρει μπροστά μου. Εκεί συγνώμη αλλά δεν έχει τρόπους.
Έτσι και το αντιληφθώ θα του κόψω τα πόδια.

Το ζήτημα (και το γέλιο φυσικά) είναι αλλού.

Αυτό που συνέβει σε μένα. Σε μια γνωστή καφετέρια στη ... Λαμία, με γλυκοκοίταζε ο ... σερβιτόρος. Φυσικά εγώ χαμπάρι δεν πήρα γιατί δεν είμαι της ... συνομοταξίας. Η κοπέλα μου όμως το αντιλήφθηκε και ρίξαμε κάτι γέλια
μα κάτι γέλια . Όχι ότι έχω τίποτα με τα παλικάρια, αλλά μερικές φορές εμένα τουλάχιστον μου φαίνονται πολύ παρα φύσιν όλα αυτά.

Πάντως δεν με κολακεύει το να με φλερτάρει ένας άντρας. Καθόλου μα καθόλου.
Δεν ξέρω τί άποψη έχουν τα κορίτσια του e-steki για αυτό καθώς και για το πως θα ένιωθαν αν τις φλέρταρε ένα κοριτσι.

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 00:34, 27-06-06:

Προσωπικα, δεν θα με ενοχλουσε αν καποια αγνωστη φλερταρε τον φιλο μου εν τη απουσια μου(προσπαθω να τον πεισω να φοραει ταμπελα: Ιδιοκτησια της ..., αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα ). Παντως αυτο που βρισκω πολυ ασχημο ειναι οταν την πεφτουν φιλοι. Εζησα ως παρατηρητης μια παρομοια κατασταση οπου μια γνωστη μας χρονια ερωτευμενη με τον ξαδερφο μου συνεχιζε να τον φλερταρει και αφου αυτος γνωρισε την κοπελα του Μαλιστα θυμαμαι οτι η κοπελα του ειχε θυμωσει αρκετα γιατι το θεωρουσε προσβλητικο απεναντι της

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:13, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Kassie
(προσπαθω να τον πεισω να φοραει ταμπελα: Ιδιοκτησια της ..., αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα )

ταμπέλες...πφφφφ..............

barcodes

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:04, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Βρε Φουρνάκι μου, δεν νομίζω ότι είναι πολύ σικ η εικόνα μιας γυναίκας η οποία έχει τσακώσει το μαλλι (ή extension) κάποιας άλλης και την γυρνάει σβούρες ενώ ταυτόχρονα η ξεμαλιασμένη της γδέρνει τη μούρη με το γαλλικό μανικιούρ της!

Φαντάστηκα την σκηνή
Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο να γίνεσαι ρόμπα κατα αυτόν τον τρόπο.
Απο την άλλη όταν κάποια/ος φλερτάρει απροκάλυπτα(γιατί εντάξει το διακριτικά το ανέχεσαι) με τον/ην σύντροφο σου τότε δείχνει ξεκάθαρα μηδέν σεβασμό προς εσένα που τον/ην συνοδεύεις. Συνήθως άτομα που έχουν τόσο θράσσος(και ηλιθιότητα μιας και κυκλοφορούν ένα σωρό ελεύθεροι) δεν καταλαβαίνουν απο ευγενική απόρριψη. Και αν για έναν άντρα είναι δυσκολότερο να συγκρατήσει τα νεύρα του και να μην χειροδικήσει το ίδιο είναι και για μια γυναίκα.
Ούτε εμένα μου αρέσει να χάνω την αξιοπρέπεια μου για κάποιον εκ φύσεως αναξιοπρεπή όμως δεν θέλω να εκμεταλλεύονται την ανοχή μου για να υποτιμήσουν την νοημοσύνη μου.
Προτιμώ πιο διακριτικούς τρόπους να βάζω τον άλλο στην θέση του όπως μια φορά όταν ήμουν γύρω στα 17, μια νέα κοπελιά στην παρέα κόλλαγε αδιάκριτα στον φίλο μου, όταν ανέβηκα να χορέψω στην μπάρα βρήκε ευκαιρία να κάτσει σχεδόν πάνω του, ε τώρα έφταγα εγώ που σε μια φιγούρα μου έφυγε το παπούτσι και καρφώθηκε στο μάγουλο της; Μαλλιοτράβηγμα δεν επήλθε αλλά το νόημα το έπιασε αφού γυρνώντας μελανιασμένη απο την τουαλέτα έκατσε πολύυυυυυυυυυ μακρυά μας

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:08, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Φαντάστηκα την σκηνή

Προτιμώ πιο διακριτικούς τρόπους να βάζω τον άλλο στην θέση του όπως μια φορά όταν ήμουν γύρω στα 17, μια νέα κοπελιά στην παρέα κόλλαγε αδιάκριτα στον φίλο μου, όταν ανέβηκα να χορέψω στην μπάρα βρήκε ευκαιρία να κάτσει σχεδόν πάνω του, ε τώρα έφταγα εγώ που σε μια φιγούρα μου έφυγε το παπούτσι και καρφώθηκε στο μάγουλο της; Μαλλιοτράβηγμα δεν επήλθε αλλά το νόημα το έπιασε αφού γυρνώντας μελανιασμένη απο την τουαλέτα έκατσε πολύυυυυυυυυυ μακρυά μας

σκέψου να μην ήσουν και.... διακριτική τι θα της έκανες
φαντάστηκα και εγω την σκηνη και.... εύγε βρε κλέφτρα μου!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 07:28, 29-06-06:

Η αντίδραση του συντρόφου μου εκείνη την στιγμή,θα έπαιζε τον βασικότερο ρόλο.. εντάξει,όλοι μας λίγο πολύ,ακόμα κι αν είμαστε "δεσμευμένοι",μπορεί να φλερτάρουμε πάρα πολύ διακριτικά,χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι..(πχ.ένα βλέμμα ή ένα χαμόγελο στον τύπο/κοπέλα που κάθεται απέναντί μας και τον-,ην βρίσκουμε συμπαθητικούλη-,α..)αλλά τώρα,αν την φλέρταρε κι εκείνος ή αυτή του την έπεφτε στην ψύχρα,μάλλον θα αναγκαζόμουν να χρησιμοποιήσω τις όποιες γνώσεις κατέχω ακόμα περί των πολεμικών τεχνών.. είμαι και λιγάάάκι ζηλιάρα κι όπως φαίνεται,δεν καταφέρνω να το κρύψω και τόσο καλά...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:18, 01-10-07:

Ετυχε η τύπησα να φτιάχνει το στράπλες της μπροστά στον άντρα μου(χωρίς σουτιέν) ενώ ήταν γυρισμένη πλάτη, μόνο όταν το σήκωνε το έκανε προκλητικά μπροστά στον άντρα μου, με κοιτούσε με περιφρονιτικό βλέμα επιδή ηταν ντυμένη σαν να μην πώ και γώ με τζινάκι μλουζίτσα, περιτό να πώ το γέλιο που έριξα, ο άντρας μου σημασία δεν της έδωσε, τσατιστηκε και έφυγε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:38, 01-10-07:

Αν και ζηλεύω το παίζω πολύ άνετη
Το σκηνικό είναι το εξής...ο δικός μου γυρνάει και μου λέει " μωρό μου με πειράζουν" εγώ λέω "ποιες είναι να τις τσουρομαδήσω;" και γελάμε σαν χαζά...
Στην τελική ξέρουμε και οι δύο ότι μαζί θα γυρίσουμε σπίτι οπότε δεν πάνε να κοιτάνε ή να φλερτάρουν οι άλλες/οι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 18:52, 01-10-07:

αν του την επεφτε οταν ημουν και γω μπροστα και αυτος αντιδρουσε...εε..δε πιστευω να θελει παραπανω αναλυση..τζουυυς!!(το ιδιο και αν δεν ημουν μπροστα και το μαθαινα απο αλλους)

αν του την επεφτε οταν ημουν και γω μπροστα και αυτος δεν αντιδρουσε (και το ειχαμε καταλαβει) θα γελουσαμε(υποθετω......)(το ιδιο και αν δεν ημουν μπροστα αλλα μου το ελεγε)

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:47, 01-10-07:

Αμα τυχει κατι στον δρομο εξαρτατε... Συνιθος τπτ αλλα αμα καθομαστε καπου πχ και ειναι καπιος απεναντι και κοιταει επιμονα ριχνω κανα αγριο βλεμα και σταματανε (δεν ξερω πως τα καταφερνω αλλα τρομαζω τον κοσμο.... Αλλα οταν μου λεει καπιος απο την παρεα "Κοιτα ρε με αυτο το βλεμα" δεν τα καταφερνω ποτε..... ) και αμα ξανακοιταξουν κοιταω, κανω και το κλασικο "κανω κρακ τα δαχτιλα μου" και συνιθος κοιτανε αλλου, μια φορα εφυγε κιολας ενας κακην κακος....

Τωρα κατι πιο περα απο εκει... Ειναι ενα παιδι, γνωστο, με τον οπιων καναμε ιδιετερη παρεα καποτε ο οπιος εχει διαφορα παρατραγουδα, μεταξυ και καπια θεματα με την κοπελα μου, αλλα ξερω και την αποψη της κοπελας μου για αυτον και για αυτα που λεει, οποτε δεν του δινω σημασια, ουτος η αλλος εχει κλειστει στο σπιτι του και διαβαζει....

Υπαρχει και μια τριτη περιπτωση, ενα παιδι ο οπιος της τα ριχνει εδω και πολυ καιρο. Λιγο καιρο αφου τα φτιαξαμε αυτη του ειπε οτι ετσι και ετσι, δεν γουσταρω, ξεκολα και ασε με ησυχη. Απο τοτε δεν εχει κανει τπτ αυτος αλλα εχω πει στην κοπελα μου αν ξαναρχισει να μου το πει και θα του πω εγω δυο κουβεντουλες και να δειτε για ποτε θα την αφησει ησυχη μια για παντα

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 18:01, 23-12-07:

Α! Δεν τα μπορω εγω αυτα! Εαν ο αλλος το βλεπει αστειο να με εκνευριζει με αυτο το τροπο (δλδ να ανταποκρινεται κιολας στο φλερτ καποιας αλλης), εμενα μου ερχεται να βαλω κλαματα απ'τα νευρα μου! Αν οχι να τους σπασω στο ξυλο και τους δυο!

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 23:34, 03-01-08:

Χμ. Good question. Θα αντιδρούσα ανάλογα με την διάθεση μου. Αν ήμουν τσατισμένη, θα έβριζα τον καλό μου. Αν ήμουν στενοχωρημένη, δεν θα έδινα σημασία. Αν ήμουν χαρούμενη, θα τον πείραζα.

Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 03:33, 10-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Φαντάστηκα την σκηνή
Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο να γίνεσαι ρόμπα κατα αυτόν τον τρόπο.
Απο την άλλη όταν κάποια/ος φλερτάρει απροκάλυπτα(γιατί εντάξει το διακριτικά το ανέχεσαι) με τον/ην σύντροφο σου τότε δείχνει ξεκάθαρα μηδέν σεβασμό προς εσένα που τον/ην συνοδεύεις. Συνήθως άτομα που έχουν τόσο θράσσος(και ηλιθιότητα μιας και κυκλοφορούν ένα σωρό ελεύθεροι) δεν καταλαβαίνουν απο ευγενική απόρριψη. Και αν για έναν άντρα είναι δυσκολότερο να συγκρατήσει τα νεύρα του και να μην χειροδικήσει το ίδιο είναι και για μια γυναίκα.
Ούτε εμένα μου αρέσει να χάνω την αξιοπρέπεια μου για κάποιον εκ φύσεως αναξιοπρεπή όμως δεν θέλω να εκμεταλλεύονται την ανοχή μου για να υποτιμήσουν την νοημοσύνη μου.

Tην επόμενη φορά να με ειδοποιήσεις για να φέρω τη λάσπη για το girlfight!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 12:28, 10-03-08:

Αν γινόταν μπροστά μου, θα έλεγα, επ μεγάλε έρχεσαι δεύτερος, αν δεν ήμουν μπροστά, δε θα έκανα τίποτα, θα έδειχνα εμπιστοσύνη στη κοπέλα μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

esperanza

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη esperanza
H esperanza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H esperanza έγραψε στις 20:38, 10-03-08:

Αν είσαι σίγουρος για τα αισθήματα του ή της συντρόφου σου τότε δεν σε ενοχλεί.Αυτό βέβαια ισχύει για τις μακροχρόνιες σχέσεις που οπωσδήποτε είναι δοκιμασμένες.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:45, 10-03-08:

Υπαρχει διαφορα αναμεσα στο "φλερταρω" και στο "την πεφτω χοντρα".
Για εμενα βασικα ειναι εντελως διαφορετικα.
Στο φλερταρισμα δεν θα ειχα προβλημα μιας και πιστευω πως το "φλερτ" ειναι κατι ιδιατερα υγιες, σου τονωνει την αυτοπεποιθηση και δεν το θεωρω "επικινδυνο".
Προσωπικα φλερταρω πολυ συχνα, χωρις να σημαινει οτι "γουσταρω" την εκαστοτε κοπελα.
Απο εκει και περα ομως, εαν ο "ταδε" ειναι καγκουρας και δω οτι την φαιρνει σε δυσκολη θεση (στην κοπελα/αγορι σου μπορεις να το "διαβασεις" πανω της/του ποτε συμβαινει αυτο),τοτε και μονο παιρνω θεση.
Δεν ξερω τι θα πω, ουτε τι θα κανω.
Για κατι τετοια δεν ειναι οτι υπαρχουν στανταρ ατακες, κινησεις και αντιδρασεις.
Εξαρταται απο πολλα πραγματα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:39, 11-03-08:

Μαριε, να σε ρωτησω κατι....?
Εισαι καπου με την κοπελα σου, ραιτ? Και ξαφνικα μενει μονη της και ερχεται καποιος, που εχεις δει οτι την κοιταζει επιμονα, και της πιανει την κουβεντα..εσενα αυτο δε σε ενοχλει καθολου..?

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη T_Chameleon
Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε στις 01:04, 11-03-08:

Ολα ειναι ενα game... Θα φερομουν εξυπνα…θα εβλεπα τι ακριβος παίζει και θα ενεργούσα σύμφωνα με τα στοιχεία..Αν δεν ένιωθα καλα με τον εαυτό μου θα του την έστηνα πουθενά η θα πλήρωνα να τον τουλουμιάσουν…μετά θα τα ξεχνούσα όλα και θα συνέχιζα ίσος και με διαφορετικά πρόσωπα την μετέπειτα πορεία

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 11:24, 11-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Μαριε, να σε ρωτησω κατι....?
Εισαι καπου με την κοπελα σου, ραιτ? Και ξαφνικα μενει μονη της και ερχεται καποιος, που εχεις δει οτι την κοιταζει επιμονα, και της πιανει την κουβεντα..εσενα αυτο δε σε ενοχλει καθολου..?
Καλα ρε απιστευτο ατομο, αυτο τι σχεση εχει με το "φλερτ" που λεω εγω απο πανω?
Φλερτ οπως σου ειπα για εμενα ειναι κατι ιδιαιτερα αθωο.Ναι μεν μπορει να ξεκινησει κατι απο αυτο, αλλα δεν εχει καμια σχεση με το "κορτετζιαρισμα" και το "πεσιμο".
Ολα τα παραπανω, για εμενα σαν "Μαριο".

Στο ερωτημα σου, μπορω να σου απαντησω με το χερι στην καρδια οτι εχω αντιδρασει με δυο εκ διαμετρου αντιθετες...."αντιδρασεις".
Και οχι οταν ημουν 19 και τωρα που ειμαι 27 αλλα σε κοντινα χρονια (μου).
Οπως σου ειπα εξαρταται απο πολλα πραγματα.
Το θεμα εμπιστοσυνη δεν το βαζω γιατι προσωπικα αν ειναι να μην εχω εμπιστοσυνη σε καποιον με τον οποιο ειμαι μαζι, τοτε κλαφτα.
Και ναι η εμπιστοσυνη κερδιζεται σιγα σιγα κτλ κτλ, αλλα ακομα και με μια κοπελα που ειμαι για λιγο καιρο μαζι δεν "αγχωνομαι" γιατι στην αρχη ειναι τετοιος ο ερωτισμος, ο ερωτας και το παθος που νταξ'...καπου αλληλοτυφλωνομαστε.
Εξαρταται απο την διαθεση μου, απο το αν με εχουν πιασει οι ανασφαλειες μου (για τις οποιες δεν ευθυνονται αλλοι) κτλ κτλ κτλ.
Ακομα και η εμφανιση του αλλου μπορει να παιξει ρολο!

Σαν απαντηση μπορω να σου πω οτι θα "εκνευριστω" με το θρασσος του, εαν εχει δει οτι συνοδευεται.
Δηλαδη τι θες να της/μου δειξεις?
Εαν δεν το εχει δει, δεν υπαρχει λογος να τα παρω στο κρανιο.
Για την κοπελα μου δεν μπορω να πω οτι θα ενοχληθω, εκτος και αν εκεινη του εχει δωσει "σηματα" με ματιες χαμογελα κτλ κτλ.
Και ειναι κατι που παρατηρω ευκολα (οπως γενικα παρατηρω τα παντα πολυ ευκολα απλως κανω τον μ@λακα με τρομερη επιτυχια).
Αλλα σιγουρα στο ερωτημα σου, δεν θα την αφηνα μονη μεχρι να βαρεθει να φυγει ο αλλος ετσι?
Γιατι ετσι δειχνω οτι ειμαι η εντελως ζωον ή οτι την εχω χεσμ...!
Και εινταξει το πρωτο, αλλα το δευτερο επειδη ποτε δεν ισχυε με καποιοα κοπελα που ημουν μαζι, με σκοτωνει να καταλαβω οτι μπορει να το αισθανθει.
Οποτε θα ξαναπηγαινα πισω και θα το καλησπεριζα, θα την ρωτουσα μπροστα της "φιλος σου?" ή θα τοον ρωταγα αν ηταν γκαρσονι να μου φερει κανα ποτο.

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 11:33, 11-03-08:

Νομίζω ότι τελικά όλα εξαρτώνται από την αντίδραση του συντρόφου μας.
Αν αυτός/ή δεν δώσει σημασία τότε για ποιό λόγο να χαλάμε τις καρδιές μας;
Αν βέβαια ενδώσει στο φλερτ, τότε αξίζει να είναι σύντροφός μας και να τρέμει το φυλλοκάρδι μας κάθε φορά που θα βγαίνει solo;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:03, 11-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Καλα ρε απιστευτο ατομο, αυτο τι σχεση εχει με το "φλερτ" που λεω εγω απο πανω?
Φλερτ οπως σου ειπα για εμενα ειναι κατι ιδιαιτερα αθωο.Ναι μεν μπορει να ξεκινησει κατι απο αυτο, αλλα δεν εχει καμια σχεση με το "κορτετζιαρισμα" και το "πεσιμο".
Ολα τα παραπανω, για εμενα σαν "Μαριο".
Αθωο ηταν και αυτο που εγω περιεγραψα!!! Απο τη μερια της κοπελας, που δεχεται το φλερτ, ετσι...
Προσοχη, δεν ηταν ασχετος εντελως αυτος που ξεκινησε την κουβεντα...απλα ας πουμε καποιος που δουλευε κατα καποιο τροπο σε εκεινον το χωρο...
Μωρε ολα αθωα ξεκινουν και μετα καταληγουν αλλιως....αλλα τι να λεμε τωρα....

Παντως εμενα γκαις δε με χαρακτηριζουν τετοιου ειδους "ανωτεροτητες"...Στην π@υτανα π@υτανιες δεν κανουν!!!!
Σε αντιστοιχη περιπτωση ευκολα φρικαρω...μονο και μονο λογω εγωισμου..δεν κανω βεβαια σκηνη αλλα κανω ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια μου...
Αμ ..πως!!!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 12:54, 11-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Αθωο ηταν και αυτο που εγω περιεγραψα!!! Απο τη μερια της κοπελας, που δεχεται το φλερτ, ετσι...
Αυτο για ευνοητους λογους δεν μπορω να το ξερω...
(Στον γραπτο λογο βλεπεις...)

Προσοχη, δεν ηταν ασχετος εντελως αυτος που ξεκινησε την κουβεντα...απλα ας πουμε καποιος που δουλευε κατα καποιο τροπο σε εκεινον το χωρο...
Μωρε ολα αθωα ξεκινουν και μετα καταληγουν αλλιως....αλλα τι να λεμε τωρα....
το οτι δουλευε στον χωρο τι σημαινει?
Οτι ξερει οτι την συνοδευω?
Ε τοτε γι'αυτο σου απαντησα πιο πανω.Οτι αυτο ειναι "καφριλα" απο μερους του.
Για το δευτερο που λες διαφωνω.Προσωπικα τουλαχιστον οταν ειναι για κατι που με ενδιαφερει ποτε δεν το ξεκιναω "αθωα".

Παντως εμενα γκαις δε με χαρακτηριζουν τετοιου ειδους "ανωτεροτητες"...Στην π@υτανα π@υτανιες δεν κανουν!!!!
Σε αντιστοιχη περιπτωση ευκολα φρικαρω...μονο και μονο λογω εγωισμου..δεν κανω βεβαια σκηνη αλλα κανω ιδιαιτερα αισθητη την παρουσια μου...
Αμ ..πως!!!!
Καμια σχεση με "ανωτεροτητες" ρε συ Νεραιδα.
Αλλα τωρα να κανω εγω κωλο την βραδια ή την εξοδο επειδη ενας τυχαιος να πουμε πλησιασε και μιλησε στην κοπελα μου το θεωρω ανοητο.
Θα σπαστω εγω, θα σπαστει εκεινη, θα γινουμε ρομπα και τι εγινε?
Για να φτασω σε αυτο το σημειο πρεπει να ειναι πολυ "γεια σου" ή κατασταση.
Αισθητη την παρουσια μου ετσι κι αλλιως την κανω παντα.Ειμαι πληθωρικο ατομο λεμε!!!

Παράθεση

KUKOS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KUKOS
Ο KUKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O KUKOS έγραψε στις 01:34, 18-03-08:

εαν υπαρχει παθος,την κατσαμε την βαρκα οτι και να λεμε ποναει, η ατιμη η ζηλεια.εαν εινε ντεμι η φαση το παιζουμε πολητισμενοι,ενταξει μες την ζωη εινε ολα..μαθαινη κανεις..

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 03:46, 18-03-08:

Εγώ την βρίσκω όταν φλερτάρουν τα amore μου..Δείχνει ότι κυκλοφορώ έναν θεό που η άλλη δεν μπορεί να έχει.Επίσης όταν φάνε την πόρτα (μέχρι τώρα τουλάχιστον πάντα συμβαίνει) τους κάνω δώρο ένα ξύδι.

Hail the bitches

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 08:43, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ...
και όμως φίλε μου, η πιο σίγουρη κατάκτηση συμβαίνει όταν δείχνεις ότι δεν φοβάσαι τον αντίιπαλο. Ορισμένες μάλιστα γυναίκες φτιάχνονται χοντρά με κάτι τέτοια ...

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 10:03, 01-04-08:

Δυστυχώς μου έχει τύχει στις αρχές της σχέσης μου να πάμε σε ένα μπαρ με το αγόρι μου και ενω αυτός πήγε να πάρει τα ποτά απο το μπαρ...ήταν μια και του κόλλησε επάνω του (μπροστα του με τον κ....ο της) και χορεύοντας τριβώταν επάνω του!
Εκείνος τραβιόταν μακρυά αλλά αυτή ... πάλι τα ίδια!

Παιδιά, δεν με αναγνώριζα πως κρατήθηκα εκείνη την στιγμη!
Ίσως γιατι δεν ήθελα να σχηματισει κακη γνωμη για εμενα!
Τώρα που το σκέφτομαι...μπουρλοτιάζω...!!!

Παράθεση

kataktiths

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kataktiths
Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O kataktiths έγραψε στις 10:55, 01-04-08:

kat'αρχην θα ηθελα η κοπελα μου απο μονη της με το βλεμα της να κραταει σε αποσταση τετοιους τυπους...τωρα αν γινοταν κατι τετοιο κ ημουν κ μπροστα κ εβλεπα οτι οντως δεν εδινε δικαιωμα η κοπελια μου {γιατι αλλιως θα την πληρωνε κ αυτη}....ο τυπακος που θα χε κανει την κινηση απλα θα ειχε υπογραψει συμβολαιο με το νοσοκομειο, στην καλυτερη περιπτωση!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:11, 01-04-08:

Ελα ρε συ κατακτητή, τα μάτια τα έχουμε για να κοιτάμε και το στόμα σε συνδυασμό με τη γλώσσα για να μιλάμε (καλα ξερω, αυτο το τελευταιο το εχουμε και για αλλα πραγματα, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω!)

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 11:18, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Δυστυχώς μου έχει τύχει στις αρχές της σχέσης μου να πάμε σε ένα μπαρ με το αγόρι μου και ενω αυτός πήγε να πάρει τα ποτά απο το μπαρ...ήταν μια και του κόλλησε επάνω του (μπροστα του με τον κ....ο της) και χορεύοντας τριβώταν επάνω του!
Εκείνος τραβιόταν μακρυά αλλά αυτή ... πάλι τα ίδια!

Παιδιά, δεν με αναγνώριζα πως κρατήθηκα εκείνη την στιγμη!
Ίσως γιατι δεν ήθελα να σχηματισει κακη γνωμη για εμενα!
Τώρα που το σκέφτομαι...μπουρλοτιάζω...!!!

Σιγά βρε Νίνα

Δεν έχεις εμπιστοσύνη στον φίλο σου?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:21, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
Σιγά βρε Νίνα

Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλης δεν έχει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 01-04-08 στις 12:10.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 11:25, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μωρε, στο φίλο της έχει, στον κ@λο της άλλη δεν έχει!
Αυτο ειναι που λεμε "Μια φορα εμπιστευτηκα τον κ@λο μου κι αντι να κλ@σει, εχ@σε!"
Ποσο μαλλον να εμπιστευτεις ξενα οπισθια ε!?!

Γενικα οπως ειπα αν και δεν ειμαι πολυ υπερ των "σκηνων", τα παντα εχουν ενα οριο.
Αλλο καποιος π.χ. να κοζαρει την κοπελα μου, κι αλλο καποιος να της τριβεται με τον καβαλο του, την ωρα που χορευει (μαζι μου η οχι) απο πισω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 11:58, 01-04-08:

Σιγά βρε Νίνα

Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!

Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

O stavros_ έγραψε στις 14:12, 01-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Απόλυτη!!! Τώρα που είμαστε μαζι 4 χρόνια τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές και ξέρω!
Θα μου πεις ... ''ποτε μην έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη ούτε στον κ@λο σου''... αλλά ξέρω τον άνθρωπο και αυτό μου φτάνει!!!
Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 15:39, 01-04-08:

Νινα, οταν λες τον εχεις δοκιμασει, πως εννοεις?

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 16:32, 01-04-08:

Εξαρταται απο το ειδος της σχεσης , το ειδος των χαρακτηρων που την απαρτιζουν, και το επιπεδο εμπιστοσυνης που εχει καλλιεργηθει.
Εννοειται οτι το να την φλερταρει καποιος, θα το εβλεπα ρομαντικά καθως παντα ειναι ωραιο οταν καποιος διαλεγει ενα φλερτ ως την τελευταια του πραξη πριν πεθανει βιαια και αποτροπαια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 01-04-08 στις 16:59.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:36, 01-04-08:

Οκ με αφορμή το πόστ σου, θέλω να πω οτι αν είναι κάποιος να κάνει "κουτσουκέλα", θα την κάνει, κι ούτε θα πάρουμε πρέφα. Είναι θέμα χαρακτήρα, κι όσο και να χτυπιόμαστε εμείς, θυμώνουμε ή οτιδήποτε, δε γλιτώνουμε το "κέρατο".
Οχι μονο....εγω θα ελεγα καταστασεων και συγκυριων επισης...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους