Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,265 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

MysteriousWoman (Ζέτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MysteriousWoman
H Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H MysteriousWoman έγραψε στις 05:20, 03-06-08:

Θα ζήλευα, αλλά αν έβλεπα ότι ο δικός μου δεν δίνει σημασία, θα του έδινα ένα παθιασμένο φιλί μπροστά της, για να την κάνω να υποχωρήσει!
Αν πάλι έδινε σημασία, θα έκανα πως δεν κατάλαβα, και...θα τον έκανα τρελό από τη ζήλεια!

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Θα φλέρταρα τη δική του

(σμπόινκ)
Κι άμα εκείνος δεν είχε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γεωργια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γεωργια
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γεωργια έγραψε στις 07:45, 03-06-08:

εμενα παλι γιατι δε με συγκινουν αυτα τα πραγματα ?
θελει να τον φλερταρει ? ο δρομος ανοιχτος .......
θελει να ανταποκριθει ?? κ τα σκυλια δεμενα .....
Δυστυχως ,πλεον εχω παψει να βαζω τπν εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες που ειναι αρκετα ψυχοφθορες ....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:16, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γεωργια
εμενα παλι γιατι δε με συγκινουν αυτα τα πραγματα ?
θελει να τον φλερταρει ? ο δρομος ανοιχτος .......
θελει να ανταποκριθει ?? κ τα σκυλια δεμενα .....
Δυστυχως ,πλεον εχω παψει να βαζω τπν εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες που ειναι αρκετα ψυχοφθορες ....
Θες να πεις οτι εαν καποια φλερταρει μπροστα σου το φιλο σου απροκαλυπτα εσυ εισαι "κλαιν μαιν"??! Η εικονα και μονο δε σε ενοχλει?!

Γιατι εμενα και μονο η ιδεα με κανει "μπουρλοτο"!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γεωργια

Νεοφερμένος

H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γεωργια έγραψε στις 11:42, 03-06-08:

ακριβως Neraida !
προφανως δεν ζηλευω καθολου ! Μπορω να πω οτι την εχω πατησει απειρες φορες επειδη δε ζηλευα !!
Οπως επισης εχω παρει και την τσαντα μου και εχω φυγει , οχι ομως επειδη αισθανομουν ενοχλημενη αλλα επειδη δεν ηθελα να χαλασω την βραδια μου ,μπαινοντας στην οποιαδηποτε διαδικασια οπως π.χ προσπαθωντας να ακουσω τι του λεει και τι της απανταει , και πιστεψε με την συνεχισα υπεροχα !!!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 12:27, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γεωργια
ακριβως Neraida !
προφανως δεν ζηλευω καθολου ! Μπορω να πω οτι την εχω πατησει απειρες φορες επειδη δε ζηλευα !!
Οπως επισης εχω παρει και την τσαντα μου και εχω φυγει , οχι ομως επειδη αισθανομουν ενοχλημενη αλλα επειδη δεν ηθελα να χαλασω την βραδια μου ,μπαινοντας στην οποιαδηποτε διαδικασια οπως π.χ προσπαθωντας να ακουσω τι του λεει και τι της απανταει , και πιστεψε με την συνεχισα υπεροχα !!!!!!
Αρχικά, βλέποντας το πρώτο ποστ σου σκέφτηκα "Πρέπει να μου πει κι εμένα πώς να το κάνω αυτό!"
Μετά όμως, βλέποντας το παραπάνω, κατέληξα σε δύο συμπεράσματα: 1ον ίσως δεν έχεις ερωτευθεί ποτέ και 2ον αυτό που λες, ότι σηκώθηκες και έφυγες είναι απλά ένας τρόπος αποφυγής μίας κατάστασης- ζήλευες, γι' αυτό έφυγες... Απλά δεν ήθελες να το παραδεχτείς.

Ξέρεις, αυτά (οι ζήλιες κλπ.) είναι το αλάτι και το πιπέρι στη σχέση... Δε σου λέω να κάνεις σκηνή, αλλά να προσποιείσαι ότι είσαι οκ, όταν βαθιά μέσα σου απλά προσπαθείς να δείξεις οκ, είναι πολύ πιο ψυχοφθόρο. Μη φοβάσαι να ανοιχτείς... Θα πληγωθείς- και αυτό στο λέω με 100% σιγουριά- αλλά θα βιώσεις και πράγματα, συναισθήματα που δεν είχες φανταστεί. Το να θωρακίζεσαι δεν είναι λύση, είναι απλά αποφυγή του προβλήματος

Αν νομίζεις ότι έχω άδικο, it's ok, απλά αυτά που είπες μου άφησαν αυτή την εντύπωση

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 12:34, 03-06-08:

Εγώ πάντως αν έβλεπα κάποια να φλερτάρει απροκάλυπτα ή μη τον σύντροφο μου, δεν θα με ενοχλούσε καθόλου, ίσα ίσα, θα ένιωθα και περήφανη για την επιλογή μου.
Αυτό φυσικά δεν ισχύει αν αυτός ανταποκρινόταν κιόλας.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γεωργια

Νεοφερμένος

H Γεωργια έγραψε στις 12:37, 03-06-08:

ισως να σου αφησα αυτην την εντυπωση !
Αλλα ειναι μονο εντυπωση !
Και βεβαια εχω ερωτευτει και μαλιστα τρελα !
δεν την εχω ομως την ζηλια !
δε μ αρεσει να βαζω τον εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες !
Θελεις να μιλησεις στην κοπελια ? οκ....
Θελεις να φλερταρεις ή να σε φλερταρουν ? παλι οκ ...παρε τον Μητσο και τον Κιτσο και βγειτε τσαρκα !
Απλη Ψυχρη Λογικη !
Δεν εχω ειλικρινα , κανενα προβλημα να παραδεχτω οποιαδηποτε κατασταση !
το "πρασσινο τερατακι με τα κοκκινα ματια " δεν εχει χτυπησει ποτε την πορτα μου !
Και να σαι σιγουρη πως ο "παλιοχαρακτηρας" μου δεν μου επιτρεπει ουτε να αποφυγω κατασταση (εις γνωσην μου παντα δε μιλαμε να μην εχω παρει χαμπαρι κατι ) αλλα ουτε και να αφησω την παραμικρη κουβεντα να πεσει κατω !

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:44, 03-06-08:

Εγω παντως γκερλες φροντιζω να εχω "ενημερωσει" τον οποιο συντροφο μου στο τι μου αρεσει και τι οχι να γινεται σε τετοιες φασεις, ωστε να μη χρειαστει να μπω καν στη διαδικασια ουτε για σκηνη αλλα ουτε και για κατι αλλο...
(βεβαια εμενα γενικα οι πολλες οικειοτητες τριτων με τον ανθρωπο μου δε μου αρεσουν..ειμαι αλλο φρουτο δλδ..και δε μου ειναι καθολου δυσκολο εαν το τριτο ατομο δειχνει να μην το αντιλαμβανεται, να το πω και ευθεως)

Εαν θελει ο αλλος κραταει αποστασεις τετοιες που και το τριτο ατομο θα παρει το μηνυμα και αναμεσα στο ζευγαρι δε υπαρξει ουτε ζηλεια, ουτε καυγας, ουτε σκηνη, ουτε τπτ...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 12:53, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Εγω παντως γκερλες φροντιζω να εχω "ενημερωσει" τον οποιο συντροφο μου στο τι μου αρεσει και τι οχι να γινεται σε τετοιες φασεις, ωστε να μη χρειαστει να μπω καν στη διαδικασια ουτε για σκηνη αλλα ουτε και για κατι αλλο...
Εμένα από την άλλη αυτές οι "ενημερώσεις" δε μου αρέσουν καθόλου. Δε θέλω να κάνω έμμεσα τον σύντροφό μου να φέρεται όπως εμένα θα μου άρεσε, θέλω ει δυνατόν να μου αποδείξει πως είναι αυτό που θέλω .
Δηλαδή θα εκτιμούσα χίλιες φορές περισσότερο αν ο άλλος δεν αντιδρούσε στο φλερτ από μόνος του, παρά αν ήξερε πως στο σπίτι τον περιμένει παντόφλα!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 12:55, 03-06-08:

(βεβαια εμενα γενικα οι πολλες οικειοτητες τριτων με τον ανθρωπο μου δε μου αρεσουν..ειμαι αλλο φρουτο δλδ..και δε μου ειναι καθολου δυσκολο εαν το τριτο ατομο δειχνει να μην το αντιλαμβανεται, να το πω και ευθεως)

Εαν θελει ο αλλος κραταει αποστασεις τετοιες που και το τριτο ατομο θα παρει το μηνυμα και αναμεσα στο ζευγαρι δε υπαρξει ουτε ζηλεια, ουτε καυγας, ουτε σκηνη, ουτε τπτ...
Πω πω, εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να το πω ευθέως, ούτε να ενημερώσω τον σύντροφό μου απ'την αρχή. Όταν συμβαίνει, δε αντιδρώ έντονα σίγουρα, αλλά το κρατάω. Μπορεί δηλαδή να σταματήσω να μιλάω επιτόπου, να χαλάσει η διάθεσή μου

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:05, 03-06-08:

Κοριτσια..οταν λεω πως "ενημερωνω" το συντροφο μου εμεσσα...θελω να πω...πως μεσα απο συζητησεις μας, ξερει πολυ καλα τα θελω μου, τι μου αρεσει και τι οχι και εαν αυτα συμπιπτουν με τα δικα του εχει καλως..διαφορετικα δεν προκειται να καταπιεσω τον εαυτο μου ουτε στο τοσο δα...
Πρεπει ακομα και σε αυτο να ταιριαζουμε...
Εχω παψει να χαλαω τον εαυτο μου για τετοια....

Και εννοειται πως σε καμμια περιπτωση δε θελω ο αλλος να υιοθετησει μια συμπεριφορα επειδη εμενα μου αρεσει αυτη....εναν τετοιον αντρα να τον κανω τι?! Για μενα σημασια εχει τα θελουμε να ιδια πραγματα...

Γι αυτο και ειμαι της αποψης οτι δεν ταιριαζουμε με ολον τον κοσμο, παρα με ελαχιστους, ειδικα σε αυτο το ειδος διαπροσωπικης σχεσης, οπως ειναι η ερωτικη...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:10, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Πω πω, εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να το πω ευθέως, ούτε να ενημερώσω τον σύντροφό μου απ'την αρχή. Όταν συμβαίνει, δε αντιδρώ έντονα σίγουρα, αλλά το κρατάω. Μπορεί δηλαδή να σταματήσω να μιλάω επιτόπου, να χαλάσει η διάθεσή μου
Ρηνιω μου, εαν η αλλη αδυνατει να εκλαβει το μηνυμα που παιρνει απο τη συμπεριφορα του φιλου μου απεναντι της, τοτε δε με απασχολει καθολου να την κανω να αισθανθει ασχημα, γιατι πολυ απλα με τη συμπεριφορα της δειχνει να μη με σεβεται...
Και ο ανθρωπος που δε με σεβεται, σιγουρο ειναι οτι δε χαιρει και του δικου μου σεβασμου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 03-06-08 στις 13:23.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 13:17, 03-06-08:

Ρηνιω μου, εαν η αλλη αδυνατει να εκλαβει το μηνυμα που παιρνει απο τη συμεριφορα του φιλου μου απεναντι της, τοτε δε με απασχολει καθολου να την κανω να αισθανθει ασχημα, γιατι πολυ απλα με τη συμπεριφορα της δειχνει να μη με σεβεται...
Και ο ανθρωπος που δε με σεβεται, σιγουρο ειναι οτι δε χαιρει και του δικου μου σεβασμου...
Έχεις δίκιο. Βέβαια δεν είναι από σεβασμό το ότι δεν θα της μιλήσω ευθέως. Μπορεί να σκέφτομαι διάφορα αλλά τα κρατάω. Είναι θέμα χαρακτήρα. Πες ότι δεν είμαι τόσο αυθόρμητη...

Καθένας αντιδρά διαφορετικά...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:22, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Έχεις δίκιο. Βέβαια δεν είναι από σεβασμό το ότι δεν θα της μιλήσω ευθέως. Μπορεί να σκέφτομαι διάφορα αλλά τα κρατάω. Είναι θέμα χαρακτήρα. Πες ότι δεν είμαι τόσο αυθόρμητη...

Καθένας αντιδρά διαφορετικά...
Ναι ακριβως..εχεις δικιο...ειναι θεμα χαρακτηρα.....

Παρελειψα να προσθεσω προηγουμενως οτι εγω ειμαι ιδιαιτερα αυθορμητη, παρορμητικη σαν ανθρωπος...

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 14:12, 03-06-08:

Eιναι σιγουρα καλο να ξερουμε τι θελουμε και να το γνωστοποιουμε στον αλλον. Απο και και πέρα, ειναι σχετικά ουτοπικό να περιμενουμε οτι δε θα κανουμε καποιες , εστω μικρες, υποχωρησεις και συμβιβασμους, για χαρη σημαντικοτερων πραγματων. Αλλωστε ολοι κανουμε γιατι το να βρουμε το τελειο ταιριασμα ειναι παααααρα πολυ απιθανο.

Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 16:31, 03-07-08:

Δε με απασχολεί τι κάνει ο καθένας, αλλά το τι κάνει η σύντροφός μου. Με τους αγνώστους δεν ασχολείσαι, γυρνάς την πλάτη και φεύγεις. Με τους δικούς σου συζητάς, συμφωνείς κι αντιμιλάς.

Αλήθεια γιατί να μη νοιώσω κολακευμένος κιόλας από το γεγονός?

Παράθεση

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕΥΑ!
H ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Designer . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ΕΥΑ! έγραψε στις 08:58, 08-07-08:

Στην προηγούμενη σχέση μου (!) είχαμε κοινή παρέα .. (μέγα λάθος πιστεύω) στην παρέα υπήρχε κ μια κοπέλα που ήμασταν φίλες από το δημοτικό μαζί (!) ... Δν ήξερα ότι γούσταρε το έτερον μ ήμισυ όμως.. Κ στην γιορτή του ήρθε σπίτι να του ευχηθεί (καθόμουν στα πόδια του παρεμπίπτοντος...) κ τον φίλησε τόσο τρυφερά μιλάμε τρελάθηκα κ γώ κ αυτος΄μείναμε κάγκελο... ππφφ δν ζήλεψα (γιατί ήξερα πως ήταν ερωτευμένος μαζί μ,τρομάρα μ.. ) αλλά νευρίασα απίστευτα .. μερικές έχουν πολύ θράσος όμως έτσι... ππφφ το θυμάμαι κ συγχύζομαι... το τσόκαρο...

πφφ κ ειμαι κ αυθόρμητη έτσι ... κάτι γύρισα κ της είπα αλλα δν το θυμάμαι.. κ είπε τα χρόνια πολλά κ εξαφανήστηκε.. απο τότε οι φορές π μ λέει έστω κ γειά ειναι σπάνιες...

Παράθεση

roza6658

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roza6658
H roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H roza6658 Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο. έγραψε στις 17:01, 26-09-08:

Συνήθως ζηλεύουμε οταν δεν εχουμε εμπιστοσύνη σε καποιον!
Εγω δεν θα ζηλευα... ο λόγος ειναι οτι του εχω εμπιστοσύνη!
σιγουρα όμως θα με πειραζε καπως... και εξαλλου.... γιατι να του την πεσει καποια την στιγμη που βλέπει πως ειναι με την κοπέλα του???

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 17:50, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Roza
σιγουρα όμως θα με πειραζε καπως... και εξαλλου.... γιατι να του την πεσει καποια την στιγμη που βλέπει πως ειναι με την κοπέλα του???
Γιατί δεν την νοιάζει ίσως;
Μου έχει συμβεί... Αλλά ευτυχώς το κανόνισε εκείνος- αλλιώς θα χαμε δράματα

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 18:38, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Roza
Δεν ειναι παντα θεμα "ζηλειας".
Μπορει καποιος/α ασχετα αν ζηλευει ή οχι, να "αντιδρασει" γιατι πολυ απλα θα σπαστει απο το θρασος του/της αλλου.
Μπορει απλως να ειναι χαλια η μερα του και αυτο να ξεχειλισει το ποτηρι, μπορει να ειχαν ηδη τσακωθει πριν οι δυο τους και αυτο να κανει εναν απο τους δυο μπουρλοτο.
Μπορει αν π.χ. καποιος την πεσει στην κοπελα μου, να τον γνωριζω εγω οτι ειναι "κ@λοπαιδο" και να αντιδρασω.
Υπαρχουν πολλα "μπορει".
Δεν ειναι μονο θεμα ζηλειας.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:28, 27-09-08:

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;
Ευκαιρία να την απασχολήσουν, για να πηδήξω πίσω από το μπαρ και να εξαφανιστώ στο πλήθος.

Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lovely_Bitch
H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε στις 01:38, 27-09-08:

απ' ότι φαίνεται ειναι πολύ σπάνιο να μην συμβεί ούτε μια φορά μέσα σε μια σχέση. το θέμα είναι, αν θα θέλαμε να το ξέρουμε.
όταν υπάρχει εμπιστοσύνη, πιστεύεις πως ο συντροφος σου θα το έχει υπό ελεγχο.αν δε στο αναφέρει τι σημαίνει? το κάνει πιο ύποπτο ή πιο ασήμαντο? στην τελική ισχύει το "what you don't know, can't hurt you" ?

Παράθεση

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mixalhs_1980
Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Mixalhs_1980 έγραψε στις 23:37, 28-09-08:

Δεν θα εκανα τιποτα, δεν θα ελεγα τιποτα. μεσα μου θα ενοιωθα οργη προς το πρωσοπο αυτου γιατη θα ελεγα "δεν βλεπει ο μ.........ς οτι η κοπελα συνοδευετε ??? ...οεο??:

Παράθεση

roula.noel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roula.noel
H roula.noel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H roula.noel έγραψε στις 10:57, 08-09-09:

πηγα με τον αντρα μου σε μια συναυλια και μπροστα μας καθοτανε μια κοπελα η οποια ολη την νυχτα κοιταζε τον αντρα μου.εκεινος δεν της εδεινε καμια σημασια.αλλα ρε παιδια ποσο ξεφτιλα μπορει να ειναι να φλερταρεις καποιον που συνοδευετε?δεν εκανα τιποτα αν και με πειραξε παρα πολυ μου χαλασε ολη η διαθεση.τον εκανε και ενοιωθε αβολα,εγω απο την αλλη ηθελα να την αρπαξω αλλα τελικα κρατησα το επιπεδο μου.σημερα το σκεφτομαι περισσοτερο κυριως γιατι δεν της ειπα τιποτα και αφησα να μου χαλασει ολη η διαθεση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 11:45, 08-09-09:

θα προτεινω 3ο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 15:42, 08-09-09:

Είναι καθαρά θέμα αυτοεκτίμησης το να μη ζηλεύεις... όπως επίσης και θέμα εμπιστοσύνης προς το άτομο που είσαι μαζι...έχουμε 3 περιπτώσεις:

1)Αν νιώθεις λίγος εσυ έχεις το πρόβλημα και όχι η σύντροφος σου..
2)Αν είναι πουτ****κι γτ είσαι μαζί της... δρόμο..
3)Αν συμβαίνουν και τα 2 πας για αυτοκτονία...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:26, 08-09-09:

ποσες αρνητικες θα φαω, αν πω οτι με εξιταρει να τον θελουν και αλλες και να τον εχω μονο εγω??

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Burp
H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε στις 16:31, 08-09-09:

αρνητικές θα τρωγες αν έλεγες ότι θες να τς ξεμαλλιάσεις τς άλλες

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 12:04, 09-09-09:

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ..
lol ετσι λες?

i beg to differ

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:48, 12-09-09:

Νομίζω πως από την μία θα κολακευόμουν που το αγοράκι μου το θέλουν και άλλες αλλά με εμένα είναι ερωτευμένος αλλά απο την άλλη θα σκύλιαζα γιατί τον θέλω μόνο για μένα...

Υ.Γ: δεν είμαι εγωίστρια βρε παιδια...

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 15:08, 12-09-09:

Δεν θα έκανα και τίποτα ιδιαίτερο. Εμένα με εκνεύριζε όταν έβλεπα τους εκάστοτε φιλενάδους μου να με σφιχταγκαλιάζουν και να με τρελαίνουν στα φιλιά όταν έβλεπαν να με κοιτάει κάποιος ή όταν έστω ζήλευαν κάποιον. Δεν θα έκανα κάτι, φλερτ θα ήταν, δεν θα τον χούφτωνε.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:10, 12-09-09:

Φανταζομαι δε θα ηθελες ο εκαστοτε συντροφος σου να ενδιδει στο φλερτ αυτο που αναφερεις, σωστα?

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 18:42, 12-09-09:

Δεν ενέδωσα ποτέ σε φλερτ ενώ ήμουν σε σχέση. Εννοώ ότι δεν θα τρελαινόμουν επειδή κάποια θα τον φλέρταρε ενώ βλέπει ότι είμαστε μαζί. Εάν έβλεπα ότι ο εκάστοτε σύντροφός μου ανταποκρινόταν στο φλερτ πάλι δεν θα γινόμουν κατίνα και υστερική απλά θα πετούσα καμια μπηχτή. Το πολύ πολύ. Σε φάση "φίλος, πάνε χούφτωστην κιόλα ναούμε. Εγώ πάω για βρούβες." (ναι οκ, όχι έτσι ακριβώς)

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 09:20, 14-09-09:

ααα σιχαινομαι τις κοπελιτσες που τα κανουν αυτα σε ζευγαρια γιατι μου τυχε και μενα μια τετοια και την αντεξα μια δυο τρεις... μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι... να μαθει να μην χωνει τη μουρη της εκει που δεν πρεπει..

υπο αλλες συνθηκες αν πραγματικα νοιαζομαι για τον αλλο και γινει κατι τετοιο θα γινω τουρκος. αλλα θα κρατηθω να μην την πιασω απο το μαλλι. δεν τις μπορω κατι τετοιες...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:45, 14-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι...
Δηλαδή τι έκανες; Ενδιαφέρουσα ιστορία μυρίζομαι

Παράθεση

paokman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paokman
Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O paokman έγραψε στις 11:07, 14-09-09:

Ζηλεύω κι εκνευρίζομαι...και φαίνεται! Όταν μια κοπέλλα συνοδεύεται, τότε είναι off-limits. Όποιος έχει άλλη γνώμη θα υποστεί τις συνέπειες. Να φλερτάρει τη σύντροφό μου; Ανήκουστο!

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:18, 24-09-09:

Θα της χάριζα από αυτά τα φαρμακερά μου βλέμματα που σκοτώνουν.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:15, 25-09-09:

Θα ήθελα να απαντήσω πως δεν θα έκανα τίποτα, αλλά ειδικά αν μιλάμε για τον τωρινό μου σύντροφο, τα πράγματα θα ήταν πολύ σκούρα.
Το κακό όμως είναι πως επειδή θέλω πάντα να κρατάω ένα επίπεδο, μάλλον απλά θα του έδινα ένα πολύ παθιασμένο φιλί στο στόμα για να καταλάβει η άλλη πως είναι και πολύ πιασμένος και πολύ δοσμένος.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:35, 02-08-11:

Νομιζω οτι θα της τραβαγα τα βυζια μεχρι να βγει η σιλικονη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:45, 02-08-11:

Θα την φλέρταρα κι εγώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 18:53, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Θα την φλέρταρα κι εγώ
Κι αν του καλού σου του άρεσε η ιδέα;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:01, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
θα του έδινα ένα πολύ παθιασμένο φιλί στο στόμα για να καταλάβει η άλλη πως είναι και πολύ πιασμένος και πολύ δοσμένος.
Ακριβώς αυτό.
Με υφάκι.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:03, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Ακριβώς αυτό.
Με υφάκι.
μα ετσι δεν θα καταλαβει οτι το κανεις δηθεν?

θα της δωσεις πιο πολυ αξια

επιμενω στο τραβηγμα των βυζιων παντως

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:06, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
μα ετσι δεν θα καταλαβει οτι το κανεις δηθεν?

θα της δωσεις πιο πολυ αξια

επιμενω στο τραβηγμα των βυζιων παντως
Και να μην υπήρχε κάποια θα τον φίλαγα.
Και είπαμε, είμαι δήθεν.

Πάντως σοβαρά, μου' χει τύχει, και το μόνο που μπορείς να κάνει είναι αυτό. Δε παίζει να κάνεις φασαρία.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:16, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Και να μην υπήρχε κάποια θα τον φίλαγα.
Και είπαμε, είμαι δήθεν.

Πάντως σοβαρά, μου' χει τύχει, και το μόνο που μπορείς να κάνει είναι αυτό. Δε παίζει να κάνεις φασαρία.
βασικα δεν παιζει να κανεις φασαρια επειδη δεν θα φταιει αυτος
το οτι θα τον φλερταρει μια αλλη δηλ.

τωρα απο εκει και περα,ουτε ρεζιλι να γινεις παιζει

οποτε τι αλλο να κανεις?

συμφωνω και εγω με καγιρα

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 19:18, 02-08-11:

Δεν είπα ότι θα τα ακούσει αυτός, απλά είπα ότι δε παίζει να πας να της ζητήσεις τα ρέστα, ή να τη τραβήξεις από το μαλλί ξέρω γω.
Οι άντρες, μπορεί και να το έκαναν σε παρόμοια περίπτωση, αλλά στη γυναίκα δε πάει.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:26, 02-08-11:

ψυχραιμα και αδιαφορα ...του εχω απολυτη εμπιστοσυνη αφενος ....αφετερου στη ζωη του ειναι κυριος εκεινος και αποφασιζει μοναχα αυτος ._

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 09:07, 03-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Κι αν του καλού σου του άρεσε η ιδέα;
Μπα, είναι πολύ ξενέρωτος

Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 19:12, 07-08-11:

Δεν θα με πείραζε αρκεί το φλέρτ να μην είναι επαναλαμβανόμενο.
Τώρα εξαρτάται από τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου. Θα με τσάντιζε περισσότερο να ξενοκοιτούσε η κοπελιά μου, παρά ο άγνωστος πέφτουλας.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 20:14, 07-08-11:

Χαλαρά....
Σημαινει ότι ο άνθρωπος που είναι δίπλα μου είναι αρεστός και επιθυμητός.....
Άλλωστε ο άλλος δεν είναι ιδιοκτησία σου, για να κάνεις φασαρία λες και χάνεις κεκτημένα ......
Είναι λεπτές οι ισορροπίες και από τις τρεις πλευρές και θα πρέπει να διατηρούνται.....κι από εμένα και από το ταίρι μου και από την κοπέλα που τον φλερτάρει....

Αν παιζόταν το σενάριο περίπου ίδιο με μια μικρή διαφορά.....
Δηλαδή αν π.χ. εγώ δεν ήμουν παρούσα κι ειχε βγει [χωρίς εμένα] με παρέα πάλι δεν θα τον φλέρταρε η κοπέλα;;;;;;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους