Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,941 εγγεγραμμένα μέλη και 2,807,663 μηνύματα σε 79,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 795 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Ελάφρια τσιγάρα!

iJohnnyCash (Παναγιώτης)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,220 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:38, 27-06-06:

Ψάχνω κάποια τσιγάρα που έχουν πίσα το πολύ 1mg πισα, νικοτίνη το πολύ 0.1mg και μονοξίδιο του άνθρακα το πολύ 1mg. Δλδ κάτι σε στυλ Davidoff White.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Μηνύματα με αντικαπνιστικό περιοχόμενο θα διαγράφονται χωρίς προειδοποιήση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 824 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 12:05, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Ψάχνω κάποια τσιγάρα που έχουν πίσα το πολύ 1mg πισα, νικοτίνη το πολύ 0.1mg και μονοξίδιο του άνθρακα το πολύ 1mg. Δλδ κάτι σε στυλ Davidoff White.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Μηνύματα με αντικαπνιστικό περιοχόμενο θα διαγράφονται χωρίς προειδοποιήση

και νόμιζα ότι τα δικά μου τσιγάτα είναι ελαφριά..
πισσα 6, νικοτίνη 0,6. μονοξείδιο 5

αν βρω κάτι σε αυτό που ψάχνεις θα ξανακάνω ποστ..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Παναγιώτης)

Founder

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,220 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:11, 27-06-06:

Prime το ελαφρυ τσιγαρο δεν σημαινει οτι κανει λιγοτερο κακο. Αν ψαξεις στο e-steki θα βρεις περισσοτερα για αυτο το θεμα ... εχει ξανασυζητηθει

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,622 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:42, 27-06-06:

Όλες οι μάρκες βγάζουν και τύπους σε σε λευκό ή χρυσό(πχ.Winston Λευκό ή Μalboro χρυσό)που είναι 1-0,1. Συνήθως τόσο ελαφριά θεωρουνται ultra light.

Παράθεση

iJohnnyCash (Παναγιώτης)

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:46, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Αν θες το σβηνεις

Τα ελαφρια τσιγαρα ειναι χειροτερα και δεν καταλαβαινω γιατι θες τετοια...Και την απολαυση θα χασεις, γιατι ο εγκεφαλος σου την νικοτινη θελει και μεγαλυτερη ζημια θα κανεις.

Αν μπορεις βρες τσιγαρα με νορμαλ νικοτινη αλλα με τη μικροτερη δυνατη πισσα και μονοξιδειο.

Με τα ελαφρια θα την πατησεις. Μπορεις να νομιζεις οτι δεν σε ικανοποιουν και να αυξησεις το καπνισμα. Μιλαω εκ πειρας(ευτυχως οχι δικης μου).

Παντως το μεγαλυτερο κακο το κανει η καυση του χαρτιου και οχι ο καπνος. Θα σου ελεγα να κανεις πιπα,αν δεν ντρεπεσαι βεβαια...Ετσι γλυτωνεις απο την πισσα που υπαρχει στο χαρτι...

Ξερεις ποιο το θεμα ... οτι μετα απο κανενα μηνα απο τοτε που ξεκινησα τα chesterfield ... αν ημουν νυστικος με ταραζε η κιλια μου ... τωρα που ξανα γυρισα στα davidoff δεν ξανα εχω αυτο το προβλημα ... αλλα δεν μου αρεσει η γευση τους πλεον

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,880 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:52, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Αν θες το σβηνεις

Τα ελαφρια τσιγαρα ειναι χειροτερα και δεν καταλαβαινω γιατι θες τετοια...Και την απολαυση θα χασεις, γιατι ο εγκεφαλος σου την νικοτινη θελει και μεγαλυτερη ζημια θα κανεις.

Αν μπορεις βρες τσιγαρα με νορμαλ νικοτινη αλλα με τη μικροτερη δυνατη πισσα και μονοξιδειο.

Με τα ελαφρια θα την πατησεις. Μπορεις να νομιζεις οτι δεν σε ικανοποιουν και να αυξησεις το καπνισμα. Μιλαω εκ πειρας(ευτυχως οχι δικης μου).

Παντως το μεγαλυτερο κακο το κανει η καυση του χαρτιου και οχι ο καπνος. Θα σου ελεγα να κανεις πιπα,αν δεν ντρεπεσαι βεβαια...Ετσι γλυτωνεις απο την πισσα που υπαρχει στο χαρτι...
Εγώ έτσι έμαθα, με ultra lights. Έτσι και καπνίσω κανονικά τσιγάρα δεν το απολαμβάνω καθόλου και ζαλίζομαι κιόλας. Και τα καταλαβαίνω μια χαρά, γιατί όπως είπα έτσι έχω μάθει.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:38, 27-06-06:

Τα Black Devil αν δεν κανω λαθος θεωρουνται ελαφρια. Δεν ξερω τι ποσα νκοτινης πισσας και μονοξιδιου εχουν αλλα μου εχουν πει οτι ειναι απο τα πιο ελαφρια.
Εχει και μια αλλη μαρκα Saga νομιζω την λενε η οπια πρεπει να ειναι και αυτη ελαφρια.
Τα BF νομιζω επιτρεπουν ελαχιστα την πισσα και την νικοτινη να περνανε με αποτελεσμα να σου φενετε και ελαφρυ το τσιγαρο.
Αν κανω λαθος συνχωρεστε με, δεν ειμαι καπνιστης για να ξερω εκ πειρας, οτι ακουω λεω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,880 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:39, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τα Black Devil αν δεν κανω λαθος θεωρουνται ελαφρια. Δεν ξερω τι ποσα νκοτινης πισσας και μονοξιδιου εχουν αλλα μου εχουν πει οτι ειναι απο τα πιο ελαφρια.

Αυτά είναι απο τα πιο βαριά!!!

Παράθεση

iJohnnyCash (Παναγιώτης)

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:55, 27-06-06:

Αν θυμαμαι καλα εχουν 8mg πισσας και 0.9 νικοτινη ... δεν μου κανουν ...

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 558 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 16:08, 27-06-06:

Μήπως τίποτα Slim Line ή κάτι άλλα παρόμοια από τα λεγόμενα "γυναικεία" τσιγάρα? Γιατί για τα Slim Line είμαι σίγουρη πως είναι τραγικά ελαφριά (1mg πίσσα, 0.1mg νικοτίνη), τώρα και τα γυναικεία υποθέτω ελαφριά θα είναι... Ο_ο

Παράθεση

iJohnnyCash (Παναγιώτης)

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:09, 27-06-06:

Πηρα τα Silk Cut και μου αρεσαν ... αλλα φοβαμαι οτι θα ξανα γυρισω στα white της davidoff

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:20, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
Μήπως τίποτα Slim Line ή κάτι άλλα παρόμοια από τα λεγόμενα "γυναικεία" τσιγάρα? Γιατί για τα Slim Line είμαι σίγουρη πως είναι τραγικά ελαφριά (1mg πίσσα, 0.1mg νικοτίνη), τώρα και τα γυναικεία υποθέτω ελαφριά θα είναι... Ο_ο
Κάνεις λάθος, υπάρχουν 3 ειδών Slim line. Τα Ciel είναι 0.1/1, αλλά τα Gold και τα Blue είναι αρκετά πιο βαριά

ΥΓ: Καπνίζεις;

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 19:34, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πηρα τα Silk Cut και μου αρεσαν ... αλλα φοβαμαι οτι θα ξανα γυρισω στα white της davidoff
Λογικό το βρίσκωωωωωωωωωω.....

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,684 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:54, 27-06-06:

Cortina Ultra. 1 , 0,1

Τα χα κάνει κάποτε!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:53, 29-07-06:

Πρεσιντεντ ούλτρα τα καπνίζει ο πατέρας μου είναι νομίζω τα πιο ελαφριά που κυκλοφορούν

Παράθεση

chazlp1989 (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chazlp1989
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H chazlp1989 έγραψε στις 20:44, 24-05-08:

Το πιο ωραίο ελαφρύ τσιγάρο κατ' εμέ, με τους αριθμούς ακριβώς που ζητάς είναι το BF ασημί...
Προσοχή ασημί και όχι γαλάζιο γιατί μοιάζουν! Λίγο πιο βαρύ και εξίσου ωραίο είναι το ΒF πορτοκαλί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

feggarolousti

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη feggarolousti
H feggarolousti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H feggarolousti έγραψε στις 16:36, 19-12-08:

επειδη εχω κανει αρκετες μαρκες στον ενα χρονο που καπνιζω αν θες κατι ελαφρυ παρε καρελια slim light νομιζω εχουν 3 μγ νικοτινη , υπαρχουν τα silk cut παλι τα πολυ ελαφρια εγω εκανα τα μωβ τα σλιμ τα οποια δεν θεωρουνται ακριβως ελαφρια , εχει βγαλει η marlboro πως το ξεχασα ειναι ενα ασπρο πακετο με κοκκινα γραμματα αυτα ειναι πολυ ελαφρια με μεγαλο φιλτρο. Απ'οσο ξερω τα slim ειναι χειροτερα απο τα κανονικου μεγεθους τσιγαρα γιατι εχουν πολλα προσθετα που επιβαρυνουν ακομη περισσοτερο την κατασταση. οποτε καλυτερα κανεις ενα τσιγαρακι λιγοτερο αλλα το ευχαριστιεσαι και προσπαθεις να κρατας μια ισορροπια. παν μετρον αριστον και στα slim και στα κανονικα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

anda (Τρελή κι Αλλοπαρμένη...!!!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anda
H Τρελή κι Αλλοπαρμένη...!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H anda έγραψε στις 16:48, 19-12-08:

Winston λευκο!!!
Ίσως το πιο ελαφρύ τσιγάρο που έχω κάνει!!!
Είναι λες και κάνεις αέρα!!!Αλλά βέβαια...εγώ κάνω πιο βαριά τσιγάρα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Deicide (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Deicide
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Deicide Modenas rulez!!!!!!! έγραψε στις 00:14, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εχει και μια αλλη μαρκα Saga νομιζω την λενε η οπια πρεπει να ειναι και αυτη ελαφρια.
Τα BF νομιζω επιτρεπουν ελαχιστα την πισσα και την νικοτινη να περνανε με αποτελεσμα να σου φενετε και ελαφρυ το τσιγαρο.
Αν κανω λαθος συνχωρεστε με, δεν ειμαι καπνιστης για να ξερω εκ πειρας, οτι ακουω λεω
Τα Black Devil είναι <<μαύρο>> βασικά.Άμα το ανάψεις βρωμάει σαν δίχρονο Modenas

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr No

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dr No
Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Dr No έγραψε στις 17:09, 05-01-09:

Παιδια δεν υπαρχουν ελαφρια τσιγαρα στην ουσια. Το ιδιο κακο κανουν με τα κανονικά στην υγεία. Εχει αποδειχθει ιατρικά αυτό - το εχω διαβασει. Η διαφορα ειναι στη γευση.

Και καπνιζω τσιγαρα που θεωρουνται και καλα "Lights"...

Παράθεση

azapoOlini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη azapoOlini
H azapoOlini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H azapoOlini έγραψε στις 16:28, 15-01-09:

Κάποια πάρα πολύ ελαφριά τσιγάρα είναι τα GR άσπρο δεν κάταλαβαίνεις ότι έχεις αναμένο τσιγάρο και δεν κάνει τόσο κακό

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 15-01-09 στις 16:45. Αιτία: greeklish
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,101 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 18:56, 15-01-09:

marlboro flavor plus...
ελεηνα ελεφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 19:09, 15-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Deicide
Τα Black Devil είναι <<μαύρο>> βασικά.Άμα το ανάψεις βρωμάει σαν δίχρονο Modenas
Τα Black Devil είναι μαύρα μόνο στο τσιγαρόχαρτο που το εμποτίζουν με άρωμα βανίλιας.

Παράθεση

Orestis13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Orestis13
Ο Orestis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Orestis13 έγραψε στις 01:26, 20-07-09:

Τα pall mall τα ασημί είναι πάρα πολύ ελαφριά.
Δοκίμασε τε δεν ξέρω αν θα σ'αρέσουν. style 0,1 και τέτοια.

ναι τα B.D. όμως είναι πάρα πολύ βαριά αλλά είναι ωραία.. είναι βέβαια μέσα στα χημικά έχω ακούσει οτι έχει κομματάκια μπάφο δεν ξέρω αν αληθεύει απλώς το αναφέρω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 20-07-09 στις 01:44.
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 10:05, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
marlboro flavor plus...
ελεηνα ελεφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!

αν καπνισεις silk cut λευκα slim θα αλλαξεις γνωμη για το τι ειναι "ελεεινα ελαφρυ"!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,901 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:30, 20-07-09:

dimitral, κι αυτα που αναφερει η love_angel μια απο τα ιδια ειναι...
Τα κανει η αδερφη μου και οταν πρωτοδοκιμασα, αναθεμα εαν καταλαβα κατι.
Βεβαια, αυτο που εχω παρατηρησει, ειναι οτι εαν κανεις 2-3 τσιγαρα τετοια μετα συνηθιζεις και δε σου φαινονται τοσο πια ελαφρια.
.

Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 10:43, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
dimitral, κι αυτα που αναφερει η love_angel μια απο τα ιδια ειναι...
Τα κανει η αδερφη μου και οταν πρωτοδοκιμασα, αναθεμα εαν καταλαβα κατι.
Βεβαια, αυτο που εχω παρατηρησει, ειναι οτι εαν κανεις 2-3 τσιγαρα τετοια μετα συνηθιζεις και δε σου φαινονται τοσο πια ελαφρια..

οντως ναι τα συνηθιζεις και μετα σου φαινονται βαρια ολα τα υπολοιπα.μονο μην πεσεις στην παγιδα και καπνιζεις τελικα περισσοτερα τσιγαρα επειδη ειναι πιο ελαφρια.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,901 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:35, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από dimitral
οντως ναι τα συνηθιζεις και μετα σου φαινονται βαρια ολα τα υπολοιπα.μονο μην πεσεις στην παγιδα και καπνιζεις τελικα περισσοτερα τσιγαρα επειδη ειναι πιο ελαφρια.
Σε αυτο εχεις καποιο δικιο.
Καποιος που παιρνει την αποφαση να κανει πιο ελαφρια τσιγαρα απο κεινα που εκανε μεχρι προτινος, η αληθεια ειναι οτι στην αρχη θα κανει περισσοτερα μεχρι να τα συνηθισει, αλλα μετα θα κυλησουν ολα οπως πριν.
Τουλαχιστον η αδερφη μου που εκανε Marlboro lights και πλεον καπνιζει τα προαναφερθεντα, δεν καπνιζει πλεον περισσοτερα απο οσα καπνιζε. Μονο τις πρωτες μερες ειχε ξεφυγει λιγο.

Παράθεση

BlackDevilakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BlackDevilakos
Ο BlackDevilakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O BlackDevilakos έγραψε στις 11:31, 02-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
marlboro flavor plus...
πολυ ελαφρια... μια φορα εκανα κ ηταν σα να μη καπνιζα!
τα εχω κανει και εγω....πολυ ελαφρια αλλα δν μ αρεσαν καθολου....οποιος εχει κανει εστω τα κλασσικα τα marlboro η τα lucky strike ta κλασσικα θα καταλαβει ..... και κατι ακομα ..τα blackdevil (που απο το ονομα μ καταλαβαινει κανεις οτι κανω φανατικα θα ελεγα) δν ειναι απο τα πιο βαρια... μπορει να εχουν τα ιδια ακριβως mg με τα marlboro kai ta lucky strike σε νικοτινη,πισσα και αλλα λογω τς γευσης τους ειναι πιο ελαφρυα(η τουλαχιστον ετσι μ φαινεται)....

Αρχική Δημοσίευση από Orestis13
Τα pall mall τα ασημί είναι πάρα πολύ ελαφριά.
Δοκίμασε τε δεν ξέρω αν θα σ'αρέσουν. style 0,1 και τέτοια.

ναι τα B.D. όμως είναι πάρα πολύ βαριά αλλά είναι ωραία.. είναι βέβαια μέσα στα χημικά έχω ακούσει οτι έχει κομματάκια μπάφο δεν ξέρω αν αληθεύει απλώς το αναφέρω

ολα αυτα π ακουγονται ειναι [edit by Valder: όχι κακές λεξούλες]...σορρυ κιολας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 02-09-09 στις 11:56. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Spiros_dnb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spiros_dnb
Ο Spiros_dnb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Spiros_dnb έγραψε στις 22:50, 14-04-10:

Να ρωτησω και εγω κατι που με αφορα.Cravem ,lucky strike μαλακο ή ασσο μαλακο?Επειδη ειμαι σε μεταβατικη φαση το ειχα κοψει(μονο περιστασιακα εκανα 1-2 το διμηνο) και λογω πιεσης μου ερχεται να κανω(για 1-2 την ημερα μιλαω)Πριν το κοψω εκανα φανατικα craven.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους