Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,822 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 09:29, 07-07-06:

Όσοι δεν γουστάρουμε γρασίδια και γουστάρουμε άμμο ή βότσαλα παίζουμε;
Εμπρός λοιπον όλοι στο μπουκοτάζ της διασκέδασης-κονσέρβας, πάρτε τους κολλητους σας, τα ποτά σας, πίτσες-γαριδάκια, cd player κι αραχτε σε πάρκα,παραλίες ή έξω απο τα νυχτερινά κέντρα
Προβλέπω την γεροντοκόρη της ΠΑΣΚΕΔΙ να συγκεντρώνει υπογραφές και για μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 10:25, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Εμπρός λοιπον όλοι στο μπουκοτάζ της διασκέδασης-κονσέρβας, πάρτε τους κολλητους σας, τα ποτά σας, πίτσες-γαριδάκια, cd player κι αραχτε σε πάρκα,παραλίες ή έξω απο τα νυχτερινά κέντρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 11:29, 07-07-06:

ρε παιδες τωρα που είναι και καλοκαιράκι δεν αλλάζουμε το γκαζον με αμμουδιά ???

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:40, 07-07-06:

πσοιθήται~!`1

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 11:50, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ρε παιδες τωρα που είναι και καλοκαιράκι δεν αλλάζουμε το γκαζον με αμμουδιά ???
Βοτσαλάκια καλύτερα...
Η άμμος μπαίνει παντού

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 11:52, 07-07-06:

thats the point, my friend!!!

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:36, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Γιαυτό και το πιο ωραίο μέρος της Αθήνας αυτή την εποχή είναι γύρω γύρω από την Ακρόπολη. 3.5 χμ βόλτα αλλά αξίζει
Ούτε αμάξια, χώροι να αράξεις εκτός μαγαζιών με μπυρίτσα από γειτονικό μαγαζί!
ΤΟυρίστες και Έλληνες μαζί και πραγματικά γαμάτι η Ακρόπολι φωτισμένη το βράδυ.
Και μην ξεχνάμε και την πνύκα!

Αν ψήνεται κανένας τα κανονίζουμε!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 13:11, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Βοτσαλάκια καλύτερα...
Η άμμος μπαίνει παντού
άιλαβγιου

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 18:01, 11-07-06:

Επισης αυτο που με ενοχλει απιστευτα ειναι οτι πας να φας ενα βρωμικο, μια κρεπα, ενα κατι τελος παντων στα γρηγορα και ο αλλος πιανει τα υλικα με τα βρωμοχερα του. Ρε ανθρωπε, δεν σου εχουν μαθει οτι πρεπει να φορας γαντια? Εδω εγω που ειμαι ασχετη με τις δουλειες του σπιτιου, ΟΤΑΝ αποφασισω να κανω το οτιδηποτε βαζω γαντια κι εσυ που ταιζεις τον κοσμακι γιατι δεν φορας?!
ΜΙΑ και μοναδικη φορα εχω δει ανθρωπο να φοραει γαντια σε τετοιου ειδους "καταστημα" και μου κανει μεγαλη εντυπωση πως το δεχομαστε..

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 18:04, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Επισης αυτο που με ενοχλει απιστευτα ειναι οτι πας να φας ενα βρωμικο, μια κρεπα, ενα κατι τελος παντων στα γρηγορα και ο αλλος πιανει τα υλικα με τα βρωμοχερα του. Ρε ανθρωπε, δεν σου εχουν μαθει οτι πρεπει να φορας γαντια? Εδω εγω που ειμαι ασχετη με τις δουλειες του σπιτιου, ΟΤΑΝ αποφασισω να κανω το οτιδηποτε βαζω γαντια κι εσυ που ταιζεις τον κοσμακι γιατι δεν φορας?!
ΜΙΑ και μοναδικη φορα εχω δει ανθρωπο να φοραει γαντια σε τετοιου ειδους "καταστημα" και μου κανει μεγαλη εντυπωση πως το δεχομαστε..
Μήπως είναι αυτός ο λόγος που το λένε "βρώμικο"?

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 18:07, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Μήπως είναι αυτός ο λόγος που το λένε "βρώμικο"?

Κι αν ο αλλος πριν εχει πιασει τα οπισθια της γυναικας του ας πουμε, ειμαι εγω υποχρεωμενη να φαω αυτο το βρωμικο? Τωρα θα μου πεις.. αφου εισαι τοσο περιεργη μην πας να φας βρωμικο, αλλα αυτο δεν συμβαινει μονο στις καντινες αλλα και σε αρκετες κρεπερι.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 20:01, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Στις καφετέριες τα παγάκια πως νομίζετε ότι τα βάζουν??? Αλλά το ξαναείπα αυτό στην αρχή!!

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 21:11, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Χα! Φίλε μου Hunter το οτι θα σου φέρουν σφραγισμένο μπουκάλι δεν σημαίνει ντε και καλά ότι είναι καθαρό το ποτό...

Tip. Όσοι πίνεται HAIG ξεχάστε το για την ώρα... Μόνο μπόμπα κυκλοφορεί πανελλαδικά!
Εμένα γιατί είναι το μοναδικό που ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ και το θεωρώ και ελαφρύ? Επί του θέματος..Επειδή μου αρέσει να βγαίνω γενικότερα και έχω περάσει από τα περισσότερα στην Αθήνα με ενοχλούν τα εξής
1. Υπάρχουν αρκετά εστιατόρια που σε ένα τεράστιο πιάτο έχουν φαγητό που δεν χορταίνει ούτε το κατοικίδιο που δεν έχω.
2. Με ενοχλεί το πόσο ακριβός είναι ο καφές σε σημεία που δεν θα έπρεπε να είναι (όπως και να έχεις δεν μπορεί να πληρώνεις το ίδιο τον καφέ στη Δάφνη και το ίδιο τον καφέ δίπλα στην θάλασσα).
3. Οι ουρές και το στρίμωγμα δεν με ενοχλεί, γιατί αφενός όταν βγαίνω για ξενύχτι πάντα κλείνω τραπέζι (για τον λόγο αυτό) και αφετέρου αν δεν μου αρέσει κάθομαι και σπίτι μου. Στην τελική δεν θα επέλεγα την Ελλάδα ως χώρο διαμονής
4. Με ενοχλεί η καθυστέρηση στις παραγγελίες.
5. Με ενοχλούν τα ρέστα που αφήνουν τα γκαρσόνια (πάντα ψιλά και πώς τυχαίνει να είναι έτσι ώστε να αφήσεις φιλοδώρημα). Θα αφήσω όπως και να χει αλλά το να γίνεται εσκεμμένα και πονηρά με ενοχλεί.
6. Με ενοχλούν τα χρήματα που πληρώνεις στο πάρκινγκ (8 ευρώ στο Κολωνάκι????)
7. Με ενοχλούν αυτοί που είναι λιώμα και πέφτουν πάνω μου
8. Με τσαντίζει που όταν κερνάνε σφηνάκια, κερνάνε τις περισσότερες φορές τεκίλα για να βάζουν αυτοί νεράκι και εμείς να είμαστε λιώμα (όποιος πίνει γιατί εγώ την σιχαίνομαι)

και άλλα πολλά...αλλά τη διασκέδαση και τον τρόπο που μόνο ένας Ελληνας ξέρει να διασκεδάζει δεν την αλλάζω με τίποτα!!!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:58, 12-07-06:

6. Με ενοχλούν τα χρήματα που πληρώνεις στο πάρκινγκ (8 ευρώ στο Κολωνάκι????)
Aχ, αν ήταν όντως μόνο τόσα, καλά θα ήταν...

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 12:20, 13-07-06:

Ένα πράγμα με ενοχλεί: η αγένεια!Αν υπάρχει ευγένεια όλα τα άλλα γίνονται,αν δεν υπάρχει και στο καλύτερο μαγαζι να πάω, χωρις να περιμένω στην ουρά, με το καλύτερο τραπέζι.... θα σπαστώ.

Όσο για τα "γυμνά χέρια που πιάνουν τα παγάκια" ακολουθεί διάλογος δικός μου με φίλο μπαρμαν:
Του λεώ: "ρε γιατί πιάνεις τα παγάκια με τα χέρια.Μπορεί εσύ να έπιανες το π...ος σου πρίν"
Απάντηση: "Γιατί ρε συ, οι γυναίκες που το βάζουν τόσα χρόνια στο στόμα έπαθαν τίποτα"?

Αν το παραπάνω θεωρηθεί προσβλητικό η κάτι άλλο, παρακαλώ τους διαχειριστες να σβηστεί!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 13:45, 13-07-06:

Δεν είναι έτσι ακριβώς. Το εσωτερικό είναι ένα σύχαμα κυρίως εγκεφαλικό αν αναλλογιστεί κανένας τι γίνεται στο ΣΕΞ
Τα ρούχα όμως??? Απαράδεκτο είναι. Και στην τελική εγώ σαν άνδρας δεν το βάζω στο στόμα!!!!
Διαγράψτε και έμενα αν θέλετε

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε στις 14:19, 13-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Δεν είναι έτσι ακριβώς. Το εσωτερικό είναι ένα σύχαμα κυρίως εγκεφαλικό αν αναλλογιστεί κανένας τι γίνεται στο ΣΕΞ
Τα ρούχα όμως??? Απαράδεκτο είναι. Και στην τελική εγώ σαν άνδρας δεν το βάζω στο στόμα!!!!
Διαγράψτε και έμενα αν θέλετε
Συγνώμη αλλά δε σε κατάλαβα.
Πάντως όσον αφορά το παραπάνω πόστ μου, εννοείται οτι ειπώθηκε με τη μορφή αστείου.Δε σοβαρολογούσα ούτε εγώ ούτε ο φίλος μου.Δε πιστεύω οτι κανείς θα το περνε στα σοβαρά...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:40, 13-07-06:

Ρε παιδιά τι πάθατε ξαφνικά?
Demelene αν θεωρείς ότι το μύνημα του DrJ7000 σε προσβάλει πες το για να βγεί. Σαν αστείο το έγραψε πάντως και φαίνετε.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 15:34, 13-07-06:

Καλά παιδιά έχετε δίκιο΄. Σύγνώμη. Έχει πέσει λίγο παρακμή εδώ και την έχασα την μπάλα τελειώς. Δλδ τώρα έιδα και τα smileys.
Συγνώμη ήμουν εκτός!!! Αν θέλετε σβήστε με!
Humbly Apologizing

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε στις 15:41, 13-07-06:

Απ τη μεριά μου κανένα πρόβλημα.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 15:48, 13-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000
Απ τη μεριά μου κανένα πρόβλημα.
Μα δεν υπήρε κιόλας. Απλά εγώ πήρα σοβαρά την άποψη! Δεν κατάλαβα το αστείο!

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε στις 20:17, 13-07-06:

Ναι οκ, ποιο πολύ το πα για τον Γιάννη που ρώτησε "τι πάθατε ρε παιδιά"
Αρκετά με το offtopic...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:19, 30-03-07:

Κάτι που με ενοχλεί αφάνταστα στα Internet Cafe είναι όταν το bandwidth είναι τόσο μικρό που πρέπει να τσακώνεσαι με τον καθένα επειδή το wolrdcraft του σέρνεται ... ΕΛΕΟΣ φτιάχνεις Ineternet Cafe βάζεις τουλάχιστον 4mbit/s

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 16:41, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Κάτι που με ενοχλεί αφάνταστα στα Internet Cafe είναι όταν το bandwidth είναι τόσο μικρό που πρέπει να τσακώνεσαι με τον καθένα επειδή το wolrdcraft του σέρνεται ... ΕΛΕΟΣ φτιάχνεις Ineternet Cafe βάζεις τουλάχιστον 4mbit/s
Να κάνω μια διόρθωση. Φτοιάχνεις ιντερνετ καφέ βάζεις μισθωμένη. Το wow και κανένα online game δεν θέλει bandwidth.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:54, 30-03-07:

Και αυτή μισθωμένη έχουν ... απλώς 1mbit/s

Ναι δεν θέλει bandwidth αλλά όταν υπάρχει μεγάλη διακίνηση στο δίκτυο είναι λογικό να κολλάει το wow

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 20:05, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Και αυτή μισθωμένη έχουν ... απλώς 1mbit/s

Ναι δεν θέλει bandwidth αλλά όταν υπάρχει μεγάλη διακίνηση στο δίκτυο είναι λογικό να κολλάει το wow
Θα είναι πολύ εκτός θέματος αν κάτσω να σου πω.Σε κάποιο βαθμό πάντως έχεις και ένα δίκτυο καθώς 1MB είναι πολύ λίγο για ιντερνετ καφέ αν και εξαρτάται από το μέγεθος.

Παράθεση

aquasonic (Νικος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aquasonic
Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O aquasonic έγραψε στις 13:53, 31-03-07:

Εμενα αυτο που μου την σπαει σε τετοια καταστηματα ειναι γενικα ολη αυτη η βαβουρα περι αυτων. (για τα κεντρα "διασκεδασης") και εξηγουμαι :

Γιατι να παω σε ενα μερος οπου

1) Ισως χασω την βραδυα μου επειδη θα φαω πορτα
2) Θα πρεπει να σκασω 10ε τουλαχιστον για εισοδο
3) ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να βρω κατσω καπου
4) Θα ακουω μουσικη σε 128kbps με ηχεια που δεν σηκωνουν τοσο volume (κοινως καταστρεφω την ακουστικη αισθητικη μου αλλα και τα τυμπανα μου)
5) Θα φοβαμαι να πιω αυτο που παρηγειλα και πληρωσα αδρα μην τυχων και ειναι μπομπα και εχω αλλα προβληματα...
6) Σιγουρα θα μου λειπουν πορτοφολια και κινητα κατα την εξοδο
7) Θα πρεπει να πληρωσω τον παρκαδορο γιατι αλλιως κινδυνευω να καταστραφει η μπογια του αυτοκινητου

Ενω μπορω να παω σε ενα ροκαδικο μπαρακι, να ακουσω την μουσικη που μου αρεσει η να πω στο παιδι να βαλει απο ska μεχρι black, που σε οσα εχω παει οι περισσοτεροι ειναι φιλικοι ανθρωποι και κανεις παρεα χωρις καν να τους ξερεις, εχεις τον χωρο σου και το τραπεζι σου, η μουσικη ειναι σε λογικα επιπεδα, δεν φοβασαι να πιεις το ποτο σου και κανεις αυτο που πραγματικα θες. ΧΑΛΛΑΡΩΝΕΙΣ! Αλλα και παλι, μονο με 2 παιδια συμφωνω παντα για τετοια μπαρακια. Τον κολλητο μου και τον αδελφο μου (μαζι με τους φιλους του.)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 18:09, 31-03-07:

+1 aquasonic

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 14:47, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από aquasonic

Ενω μπορω να παω σε ενα ροκαδικο μπαρακι, να ακουσω την μουσικη που μου αρεσει η να πω στο παιδι να βαλει απο ska μεχρι black, που σε οσα εχω παει οι περισσοτεροι ειναι φιλικοι ανθρωποι και κανεις παρεα χωρις καν να τους ξερεις, εχεις τον χωρο σου και το τραπεζι σου, η μουσικη ειναι σε λογικα επιπεδα, δεν φοβασαι να πιεις το ποτο σου και κανεις αυτο που πραγματικα θες. ΧΑΛΛΑΡΩΝΕΙΣ! Αλλα και παλι, μονο με 2 παιδια συμφωνω παντα για τετοια μπαρακια. Τον κολλητο μου και τον αδελφο μου (μαζι με τους φιλους του.)
+1000 και από εμένα...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:15, 10-04-07:

Εκνευρίζομαι με τις τίπισες και τους τύπους που ντύνοντε σούργιελα γα να πάνε για καφε το απόγευμα και οι σερβιτώσει τρέχουν να τους προσέξουν ενώ αυτοί που ειναι ντυμένοι απλά τους έχουν αφοδευμένους,
Με ενοχλεί το στριμοξίδι, δεν μπορώ να περιμένω να ακούσω ένα τραγούδι και να έχω τον δίπλα να λέει πώς Π****ξε κάποια ή την διπλανή να λέει πώς έριξε τον τάδε
Με εκνευρίζουν αυτοί που πάνε σε live σε μπαράκι ή σε κλάμπ και κάθοντε λές και περιμένουν το τρένο των 8
Μου την σπάει η νοθεία, σταμάτησα να πηγαίνω σε κλάμπ γιατί κάθε τόσο γινώμουν λιώμα, και μην ακούσω για μπύρα όταν εγώ γουστάρω να πιώ ουίσκι όπως το γένησε η μάνα του....

Και πολλά άλλα άλλα πρέπει να προσέξω να μην δίξω τον κακό μου εαυτό απο τώρα

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:58, 22-11-08:

Με εκνευρίζει να με κοιτούν παράξενα, όταν ζητάω κάτι λίιιγο διαφορετικό απ' ό,τι λέει ο κατάλογος... Δε θέλω, βρε καλό μου, μπέικον στη σαλάτα... Τι μου λες να το βγάλω μόνη μου;
Άσε δε το να μου βάλουν κατσικίσιο τυρί αντί παρμεζάνας. Σενάριο επιστημονικής φαντασίας.
Κι εν προκειμένω τον τσακώσαμε τον ψεύτη, είπε ο κύριος σερβιτόρος "α, δεν έχουμε κατσικίσιο" και έμεινε η φιλενάδα, που είχε μόλις παραγγείλει πιάτο με το εν λόγω τυρί, να τον κοιτάει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 21:07, 22-11-08:

Βασικά παραπονιόμαστε όλοι για τις εξωφρενικές τιμές του καφέ, του φυσικού χυμού (έχω πετύχει και με 5.5 ευρώ) και λοιπών αφεψημάτων. Και ρωτάω το εξής... Γιατί (ω γιατί) συνεχίζουμε να πηγαίνουμε στα συγκεκριμένα μαγαζιά;;;
Για 2 εβδομάδες, αν ως καταναλωτές και πελάτες αποφασίζαμε να μην δίναμε δεκάρα στις εν λόγω καφετέριες να δείτε πως θα έριχναν τις τιμές... Αλλά δεν πρόκειται ποτέ να γίνει κάτι τέτοιο δυστυχώς!

Στι θέμα μας...

1.Με ενοχλεί η σοβαρά αυξημένη τιμή της μπύρας σε φεστιβάλ και συναυλίες. Γι αυτό βρήκα λύση και με την παρέα ο καθένας παίρνει από ένα ποτάκι σε μικρό μπουκαλάκι του νερού απ το σπίτι και περνάμε χάρμα!

2.Όσο για ακριβά εστιατόρια και φαγάδικα, πάλι υπάρχει λύση! Ας μην πάμε αν είναι να μας κατακλέβουν ή έστω ας πηγαίνουμε σε συγκεκριμένες περιστάσεις.. Στη Σαλόνικα με την παρέα έχουμε βρει ένα φαγάδικο στην Κασσάνδρου πραγματικά άξιο επαίνου! Ατμόσφαιρα απίστευτη, ακούς τη μουσικούλα σου, τα πιάτα είναι απίστευτα χορταστικά και η ποικιλία είναι άλλο πράμα!

Πάντα υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις, ώστε να φάνε ένα χοντρό "άκυρο" όλοι οι σπαστικοί που προαναφέρατε μπας και βάλουν μυαλό. Τα χρήματά μας τους δίνουμε , δεν ζητάμε τα δικά τους, η συμπεριφορά ορισμένων απλά για κανένα λόγο δεν πρέπει να γίνεται ανεκτή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 15:43, 19-08-09:

Ολα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe,και στα διάφορα κέντρα
ο λογαριασμός

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:52, 19-08-09:

το στρίμωγμα, το ύφος του εκαστοτε υπαλληλου(καποιοι ειναι πολυ αγενεις αλλα πρεπει να μαθουμε να τους βαζουμε στη θεση τους), ο εξαερισμος ποτε δεν ειναι αρκετος σε καμια μεγαλα κλαμπς πχ της παραλιακης, τα ηχεια που ειναι καμια φορα στο πατωμα(απαγορευεται αυτο).

οσο για τις αποδειξεις ναι, συμφωνω. θα πρεπε να δινουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Burp
H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε στις 15:59, 19-08-09:

5 euro μια πράσινη μπύρα..και μάλιστα το μικρό μπουκαλάκι..ξεφτίλαααα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 16:50, 19-08-09:

Eχω ακουσει και 8 ευρω μπουκαλακι νερο σε νησι.

Σε διαφορα μαγαζια τι με ενοχλει :

Σε κλαμπ/ντισκο,μισκο,μπαριλα, αρ εντ μπι, to be or not to be, και τα σχετικα
:
1. τιγκαρία
2. υπερβολικα δυνατα η μουσικη. Δεν ειμαι κουφος ρε φιλε.
3. Πορτιερηδες που την εχουν δει προσωπικοτητες και σε κοιτανε αφυψηλου, δε σε αφηνουν να μπεις, σου λενε περιμενε λιγο και αλλες τετοιες σαχλαμαρες, για να νιωσουν σημαντικοι. Το καταφχαριστηθηκα οταν ενας απο αυτους μιλησε ασχημα και εκανε φασαρια στον δασκαλο του αδερφου μου. Και παροτι τριπλασιος απο τον δασκαλο, εφαγε ξυλο και το μετανιωσε.
4. Καπνα αν δεν ειναι ανοικτος χωρος ή δεν εχει φαντασμαγορικο εξαερισμο.
5. τιμες. Εισοδος 15 ευρω για ενα ποτο? και τι θα πει εισοδος ; Τι μου προσφερεις περα απο ποτο ; Τη μουσικη σιγα το εξοδο. Και γω σου προσφερω με την παρουσια μου, αφου ο κοσμος παει καπου που εχει κοσμο. χρεωνε με για οτι φαω και πιω. Δε φτανει που βγαζεις εκατομυρια.
6. Τα ατομα. Τα περισσοτερα εχουν καβαλησει ενα καλαμι και πανε...Και εχουν ξεχασει να κατεβουν.
7. Η ρηχοτητα των προσωπικοτητων. Ακους κατι συζητησεις και λες που στο καλο ηρθα στο κλαμπ των ατομων με διψηφιο I.Q ?

Σε ελληναδικα (τι βλαχο-ορολογια θεε μου), μπουζουκια κλπ (αν και 1-2 φορες εχω παει, κι αυτο με το ζορι) :

1. οτι απο τα παραπανω applies.
2. η βλαχια του ελληνα
3. η ηλιθιοτητα να πληρωνεις του κοσμου τα λεφτα για φτηνα λουλουδια απλα για να τα δεις να πεφτουν γυρω απο τον "καλλιτεχνη" και κυριως να σε δουν να τα ριχνεις (αρα να δειξεις οτι εισαι και πολυ ατομο και γλεντζες ναουμε..)
4. τιμες. Ποσο ειπες για ενα μπουκαλι ; Ρε αντε βαλτο εκει που ξερεις ! Και εκτυπωτη που βγαζει γνησια 500ευρα να ειχα, δε θα στα δινα.
5. ειδος μουσικης. Το κακομοιρικο ελληνικο κλαψιαρικο κλισε. Grow up και βαλε λιγη ποιοτητα στη ζωη σου, δε θα το μετανιωσεις.

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Σας επισημένουμε ότι δεν επιτρέπετε να γράφετε τις ονομασίες - επωνυμίες των καταστημάτων που σας ενοχλούν για τον οποιονδήποτε λόγο.
Χρήζουν νομικής προστασίας για συκοφαντική δυσφημιση...
Ας με διορθωσει οποιος γνωριζει καλυτερα, αλλά δε νομιζω το να λεμε τη γνωμη μας αποτελει συκοφαντικη δυσφημιση. Δεν λεμε ψεματα. Λεμε τις εμπειριες μας. Πηγα εκει, μου συνεβη αυτο. Οταν λεμε θετικες γνωμες δλδ ειναι καλα; Δε νομιζω οτι εχει νομικη ισχυ να κατηγορησει το φορουμ καποιος για τετοιο λογο. Ειναι σαν να τα λεγαμε σε μια παρεα σε μια καφετερια.
Εξαλλου τα φορουμ εχουν και disclaimers.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 17:28, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
7. Η ρηχοτητα των προσωπικοτητων. Ακους κατι συζητησεις και λες που στο καλο ηρθα στο κλαμπ των ατομων με διψηφιο I.Q ?
Πες τα. Μια φορά προσπάθησα να ξεκινήσω φιλοσοφική συζήτηση μέσα στο club και μου είπαν να βγάλω το σκασμό γιατί έπαιζε Flo rida και τους ενοχλούσα. Τι να πεις, ρηχοί άνθρωποι...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:28, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
οσο για τις αποδειξεις ναι, συμφωνω. θα πρεπε να δινουν.
Εγώ πάντως πάντα ζητάω και φέρνουν.
Ως τώρα δεν έτυχε να μη μου φέρει κανείς αφού του ζήτησα... κι ας τόλμαγε, δεν θα του 'δινα μία. Συνήθως στις ταβέρνες είναι που δεν φέρνουν...

Προσωπικά με ενοχλεί απίστευτα η κάπνα και είναι ο βασικός λόγος (έως τώρα τουλάχιστον) που αποφεύγω γενικά τέτοια μέρη.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:48, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Εγώ πάντως πάντα ζητάω και φέρνουν.
Ως τώρα δεν έτυχε να μη μου φέρει κανείς αφού του ζήτησα... κι ας τόλμαγε, δεν θα του 'δινα μία. Συνήθως στις ταβέρνες είναι που δεν φέρνουν...

ώρα κοίταξες στην απόδειξη ;

γιατί γενικά κόβουνε 3-4 την ημέρα και για τους <<επίμονους>> φέρνουνε τις ίδιες συνέχεια

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:11, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing

ώρα κοίταξες στην απόδειξη ;

γιατί γενικά κόβουνε 3-4 την ημέρα και για τους <<επίμονους>> φέρνουνε τις ίδιες συνέχεια
Το ποσό κοιτάω, αυτό με καίει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:38, 19-08-09:

Λόρυ, την άποψή σου για κάποιο μαγαζί θα μπορούσες να την πεις, ακόμα κι αν ήταν άσχημη. Και θεωρητικά δεν αποτελεί αδίκημα, ιδίως αν τεθεί με ωραίο τρόπο (Άλλο να πεις "στο τάδε μαγαζί μύριζε σαν να είχε ψοφήσει γάτα" και άλλο να πεις "στο τάδε μαγαζί υπήρχε μια περίεργη μυρωδιά" - το πρώτο αποτελεί δυσφήμηση, διότι εκφράζεσαι με τρόπο που δείχνει πως έχεις πρόθεση μείωσης). Το πρόβλημα είναι όμως πως αν κάποιος από τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού που εσύ ή οποιοσδήποτε κρίνεις ως μη ικανοποιητικό, θεωρήσει πως τίθεται θέμα συκοφαντικής δυσφήμησης είναι πολύ πιθανό να μηνύσει το φόρουμ που δεν απομάκρυνε αυτό το σχόλιο, ακόμα κι αν οι όροι ορίζουν πως δεν ευθύνεται. Κι άντε ξέμπλεξε μετά..

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 22:31, 19-08-09:

Εμένα ένα πράγμα (εκτός των παραπάνω) το οποίο με εξοργίζει σε μια καφετέρια ή τέλος πάντων σε ένα χώρο διασκέδασης είναι να με κοροιδεύουν μπρος στα μούτρα μου. Θυμάμαι μια φορά είχαμε πάει για καφέ σε ξενοδοχείο ορεινού καταπράσινου (από κάθε άποψη...) χωριού της περιοχής και παρήγγειλα ένα γαλλικό. Τον οποίο όμως ποτέ δεν ήπια, καθ' ότι το φλυτζάνι μύριζε τσάι! Όταν δε, πήγαμε να διαμαρτυρηθούμε σ' αυτήν που ήταν στο μπαρ, μας είπε ότι όχι δε μυρίζει τσάι!!! Πήγε δηλαδή να μας βγάλει και τρελούς... Εκεί λοιπόν δεν πατάω ούτε με σφαίρες...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 19-08-09 στις 22:37.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 22:32, 19-08-09:

Mα νομιζω η συκοφαντικη δυσφημιση πρεπει να περιεχει και αναληθειες. Αν πεις πχ οτι μυριζε ΣΑ να χε ψοφησει γατα, δεν ειναι το ιδιο με το "ειχαν ψοφια γατα μεσα και μυριζε ασχημα". Anyway καταλαβα τι λες.
(και τωρα μιλαμε ΕΑΝ βρει το σχόλιο και ΕΑΝ τον νοιαξει, και ΕΑΝ ειναι αρκετα παλαβος να μπει σε τετοια διαδικασια, αντι να κανει ολα τα αλλα που εχει να κανει...).

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 22:56, 19-08-09:

Με ενοχλούν τα ποτήρια, πιάτα, φλυτζάνια, μαχαιροπήρουνα που μπορεί να μην έχουν πλυθεί καλά και να φέρουν στάμπες και λεκέδες από κραγιόν.. Θέλω να φαίνεται πως είναι πεντακάθαρα. Και στην τελική, πώς ξέρω αν ο προηγούμενος που τα χρησιμοποίησε ήταν υγιής;.. Πείτε με περίεργη, αλλά δεν το διαπραγματεύομαι αυτό καν. Έχει τύχει να βρω διάφορα πράγματα να επιπλέουν στο νερό μου (και ήμουν σε κλειστό χώρο), οπως επίσης το ποτήρι μου να έχει σημάδι από χείλη -χωρίς να έχω πιει- και το φλυτζάνι μου λεκέ από κραγιόν. Εννοείται πως στα συγκεκριμένα μέρη ζήτησα να μου αντικαταστήσουν ό,τι είχα πάρει και φυσικά δεν ξαναπάτησα..

Στα υπόλοιπα με έχει καλύψει ο Λόριεν.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:19, 20-08-09:

Με ενοχλει ιδιαιτερως η βρωμια ειτε προκειται για την κουζινα, το χωρο που βρισκεσαι ή τις τουαλετες, οπως επισης και η απουσια επαγγελματισμου(οχι μανα μου, δεν ειναι π.χ ολοι γεννημενοι καλοι μπαρ-τεντερ και σερβιτοροι επειδη ειναι κατω των 30 χρονων, εχουν κοιλιακους και τα συναφη).

Κατα τα υπολοιπα, δε με ενοχλει τιποτα, διοτι ειναι θεμα προσωπικου γουστου και διαθεσης το ποιο μαγαζι κανεις επιλεγει για να ψυχαγωγηθει μια δεδομενη στιγμη.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 20:41, 01-09-09:

Ολα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης
Οι τιμές τους.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 17:26, 11-11-13:

Το ότι στέκεσαι σε απόσταση αναπνοής από τον άλλον...που λες σε λίγο θα ανταλλάξουμε και γλωσσόφιλα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:45, 11-11-13:

το οτι οχι μονο εισαι στριμωγμενος, αλλα να εχεις και τον αλλον να κανει φου με το τσιγαρο μεσα στα μουτρα σου...γιατι φυσικα το καπνισμα απαγορευεται σε κλειστους χωρους...ασε δε το αλλο που κανεις μπανιο πριν βγεις αλλα και μετα για να φυγει η τσιγαριλα απο τα μαλλια και φυσικα τα ρουχα μπαινουν για πλυσιμο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:48, 11-11-13:

Η χάλια και αδιάφορη εξυπηρέτηση

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Red Hot Chili L
Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Red Hot Chili L έγραψε στις 18:16, 11-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Το ότι στέκεσαι σε απόσταση αναπνοής από τον άλλον...που λες σε λίγο θα ανταλλάξουμε και γλωσσόφιλα!!!
Εντάξει, αναλόγως τον άλλο (ή την άλλη) αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό

Πλακα κάνω, κι εμένα με ενοχλεί ο υπερβολικός συνωστισμός, στα "κέντρα διασκέδασης" που έχον τραπέζια με ενοχλεί που ο χώρος που προβλέπεται ανά άτομο είναι για άτομα... μεγέθους 1/3 του κανονικού (άρα πέφτει το στριμωξίδι της αρκούδας) με ενοχλεί που πρέπει να χώσεις κατοστάρικο περ μπουάρ στον μετρ για να σε βάλει "πρώτο τραπέζι" και πενηντάρικο για τραπέζι της προκοπής, με ενοχλεί τα μάλα το κάκιστο σέρβις που έχει το 90% των κέντρων διασκέδασης, με ενοχλούν απίστευτα πολύ οι μπόμπες που σερβίρει επίσης το 90% των μαγαζιών στην Αθήνα (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η κατάσταση τα τελευταία δυόμιση χρόνια που έχω φύγει) - είχα καταντήσει όποτε έβγαινα να παίρνω φλασκί γεμάτο με τζακ ντάνιελς γιατί δεν την παλεύω μία με τις μπόμπες.

και άλλα πολλά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους