Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,042 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

"Kάθε άνθρωπος που συναντάς κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΓΙΩΡΓΟΣ95
Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε στις 20:56, 30-07-11:

Φοβαμαι:τα εμβολια και γενικα τις ενεσεις!

Αγαπαω:οτι ειναι δικο μου!

Εχασα:πολλα αλλα,μοιαζουν λιγα(κανεναν ανθρωπο δεν εχασα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 13:08, 31-07-11:

Φοβαμαι: πολλα,δεν θελω να επεκταθω γιατι οι εχθροι μου με πατανε εκει που ποναω
αγαπω: τους ανθρωπους μου
εχασα :ανθρωπους που ειχανε πολλα να μου πουν μα εκεινοι διαλεξαν αλλο δρομο,την ανεμελια μου,τα ξεγνοιαστα χρονια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 13:22, 31-07-11:

Φοβάμαι: ότι χάνονται πράγματα χωρίς λόγο
Αγαπώ: εσένα κι εκείνους
Έχασα: από τον αδερφό μου στο play station,αλλά σήμερα θα πάρω ρεβάνς.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 12:06, 01-08-11:

φοβαμαι:μηπως πληγωθω

αγαπω:την ελευθερια μου

εχασα:τον μπουσουλα....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:31, 01-08-11:

φοβαμαι: τη μοναξια
αγαπω: το πατερα μου
εχασα: τα ακουστικα μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:07, 01-08-11:

Φοβάμαι: τον εαυτο μου
Αγαπώ: πραγματικα λιγους
Έχασα: τον εαυτο μου,,αλλα ξαναρχεται παλι..

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:19, 01-08-11:

φοβαμαι:την απορριψη
αγαπω:αρκετους
εχασα:την ορεξη μου για πολλα αλλα που θα μου παει...

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 22:59, 01-08-11:

Αγαπαω: την οικογενεια μου,τη σχεση μου κ μερικα φιλικα προσωπα
Φοβαμαι: το χωρισμο με τη σχεση μου,τα σκυλια κ τα εντομα
Εχασα: Τη γιαγια μου,τον εαυτο μου

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:42, 01-08-11:

Φοβάμαι : αρρώστια με πόνο και ανημπόρια.
Αγαπώ : κάποιες σπάνιες γυναίκες
'Εχω χάσει : τίποτα απολύτως

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 23:49, 01-08-11:

Φοβάμαι: τις αρρώστιες, τον θάνατο των δικών μου και τον έρωτα
Αγαπώ: την οικογένεια μου,την κολλητή μου... είναι μεγάλη η λίστα
Έχασα:την γιαγιά και τον παππού μου

Παράθεση

Evagelia_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evagelia_
H Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Evagelia_ έγραψε στις 14:59, 02-08-11:

Φοβαμαι: ολα αυτα που θα γινουν για μενα χωρις εμενα.... Κλεμμενο! αλλα νομιζω πως ο στιχος λεει πολλα! Επισης, φοβαμαι την μοναξια..
Αγαπαω: τους δικους μ ανθρωπους και την μουσικη...
Εχασα....την εμπιστοσυνη μου σε μερικα ατομα...

Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 16:26, 02-08-11:

Φοβάμαι το να μείνω μόνη και το φοβάμαι πολύ. Η σκέψη που κάνω συνήθως και με τρομάζει είναι να πάθω κάτι και να μην το καταλάβει κανείς..
Αγαπάω τον άντρα μου, τον αδερφό μου, τη σοκολάτα και την γάτα μου!
Έχασα τον κουνιάδο μου αυτόν τον χρόνο....

Παράθεση

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kgkolfis
Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O kgkolfis "I had my doubts..." έγραψε στις 22:07, 02-08-11:

Φοβάμαι: τη μοναξιά (σε σημείο εμμονής/ψύχωσης)
Αγαπώ: τους φίλους μου
Έχασα: Στοιχεία του εαυτού μου (αρκετές φορές)

Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Θησεύς
Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε στις 19:13, 03-08-11:

Φοβάμαι:τα πάντα!
Αγαπώ:Τα σκυλάκια μου!
Έχασα:ένα κομμάτι του εαυτού μου και το πείσμα μου!

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 19:37, 03-08-11:

φοβάμαι: μην βρεθώ σε ένα γκρεμό, στραβοπατήσω και γκρεμοτσακιστώ (αληθινή φοβία δεν αστειεύομαι)
αγαπώ: τα ζυμαρικά
έχασα: 5 κιλά μέσα σε ένα μήνα!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:45, 03-08-11:

Φοβάμαι τις σφηγκες
Αγαπω την αστακομακαροναδα
Εχασα την σαγιοναρα μου σημερα στη θαλασσα (μη με ρωτησετε πως, δεν ξερω, απλως ανοιξε η γη και την καταπιε)

Παράθεση

Pianojen89

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Pianojen89
H Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Pianojen89 έγραψε στις 22:36, 03-08-11:

Αγαπώ πολύ τους δικούς μου ανθρώπους,την οικογένεια μου, το σκύλο μου, το φίλο μου, τα βιβλία, το ηλιοβασίλεμα, το πιάνο.
Φοβάμαι.. μήπως κάποια μέρα πάψω να έχω όλα αυτά που αγαπώ.. Όμως δεν φοβάμαι για μένα.
Τι έχω χάσει? Τίποτα.. Θα ήμουν αγνώμων ως προς όσα έχω, αν υποστήριζα πως κάτι μου λείπει.
Πολύ όμορφο τόπικ.

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 09:30, 04-08-11:

Φοβάμαι την μετριότητα, τις ενδιάμεσες καταστάσεις γενικότερα....

Αγαπάω τη ζωή και τους ανθρώπους που τη συνοδεύουν, όπως επίσης και τη θάλασσα..........

Έχω χάσει ευκαιρίες και ανθρώπους τους οποίους ήθελα να έχω γνωρίσει καλύτερα........

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:52, 04-08-11:

Φοβαμαι τους σεισμους...

Αγαπω τη ζωη & τους δικους μου ανθρωπους ...

Εχασα ενα πολυτιμο αγαθο προσφατα....

Παράθεση

marispa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marispa
H marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H marispa έγραψε στις 18:58, 04-08-11:

Φοβάμαι τις σκέψεις μου.

Αγαπώ .....τα όνειρα μου.

Έχασα μια ευκαιρία να κάνω κάτι που πραγματικά ήθελα αλλά όλοι οι άλλοι ήταν εναντίον μου.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 00:41, 05-08-11:

φοβάμαι: την μοναξια, το αυριο και τον εγωισμο των ανθρωπων

αγαπαω: τους ανθρωπους που σεβαστηκαν την προσωπικοτητα μου και με εμπιστευτηκαν χωρις ενδοιασμους

εχω χασει: το θαρρος και το θρασσος που ειχα καποτε

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους