Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γνωριμία σε club ή καφέ

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 23:56, 02-08-11:

Εσείς όμως ξέρετε να λέτε παρόμοιες εκφράσεις..ούτε εμείς είμαστε υποχρεωμένες λοιπόν!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 00:39, 03-08-11:

ρε παιδια εμενα γιατι το να κερασεις σφηνακι σε ενα κλαμπ μου φαινεται ο πιο ξενερωτος τροπος να δειξεις ενδιαφερον σε μια κοπελα? συμφωνειτε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 07:06, 03-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ψηλά το κεφάλι
Άμα το επιχειρήσεις αυτό σε Ελληνίδες, βαλε μια πέτρα στο λαιμό σου καλύτερα..
Καμμενος μοιαζεις

Έχουν χάσει την μπάλα τελείως...έχουν ψωνίστει...νομίζουν ότι είναι κάποιες...και μην πει καμία ότι δεν είστε όλες ίδιες αφού όλες έχετε κάτι κοινό. Λέτε ότι εγώ δεν είμαι σαν τις άλλες. Αυτό μόνο φτάνει.
Εχουμε και αλλο κοινο βασικα,δεν γουσταρουμε τους αντρες που μας αντιμετωπιζουν σαν μια μεριδα κρεας

Κοιτάξτε να κουλαρετε λίγο και να είστε ευγενικές με τους ευγενικούς. Καταλάβατε; να μάθετε να σέβεστε και να μην υποτιμάτε κανέναν γιατί δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε όλα τα άκυρα" δεν είσαι ο τύπος μου" Άντε μπράβο!
μα αν δεν εισαι οντως ο τυπος της,τι να σου πει;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψηλά το κεφάλι (μανος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ψηλά το κεφάλι
Ο μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Ψηλά το κεφάλι Ο στόχος στη ζωή μας, είναι να ξεπεράσουμε τους ίδιους μας τους εαυτούς! έγραψε στις 07:50, 03-08-11:

Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 08:57, 03-08-11:

Όπως το είπες! Ένα κομμάτι κρέας είστε που το μόνο που σας νοιάζει είναι αν η τέτοια του αλλουνού είναι μεγάλη ή αν έχει τους κοιλιακούς που επιθυμείτε! Αν θα είναι καλός στο κρεβάτι για να σας ξεσκίζει σαν τα ζώα!!!! Και γω απελπισμένος δεν είμαι, μια χαρά ερωτική ζωή εχω. Όσο σπανίζουν οι άντρες, άλλο τόσο σπανίζουν και οι γυναίκες, που θα σε τρελάνουν όχι με τον ένα τόνο σοβα που βάζουν στο πρόσωπο, ούτε με τα σκιζμένα μίνι, αλλά με τον χαρακτήρα και την θηλυκότητά της. Οποία και να'ναι.
Πλάκα κάνεις, έτσι;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 09:01, 03-08-11:

Τι μισογυνισμος

Το φετιχ μας να φανταστεις ειναι η μεζουρα,πρωτα σας τη μετραμε και αν ξεπερανει τα cm που μας ικανοποιουν τοτε προχωραμε και στα υπολοιπα

Κοιτα το οτι θελουμε να ειναι καλος στο σεξ και να μας ικανοποιει στον ερωτικο τομεα δεν σημαινει οτι ειμαστε ζωα και που το μονο που μας νοιαζει ειναι μια τσαπου(οχι ολες τουλαχιστον)

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 11:34, 03-08-11:

Ναι,πες μου τώρα ότι δε σε προσεγγίζουν κοπέλες με μεγάλα προσόντα,ας το πω έτσι,και κοιτάς μόνο χαρακτήρα..μου φαίνεται περίεργο για αγόρι. Και όσον αφορά το "ξέσκισμα" που είπες,δεν το ψάχνουμε εμείς..το πιο πιθανό είναι να το αναζητάτε εσείς. Αν βρεθεί μια κοπέλα που π.χ. δε θέλει να προχωρήσει την θεωρείτε "συντηριτική",αν όμως θέλει να προχωρήσει μαζί σας με την πρώτη την αποκαλείται πουτ@@.. Έτσι το βλέπω εγώ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 11:55, 03-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Ναι,πες μου τώρα ότι δε σε προσεγγίζουν κοπέλες με μεγάλα προσόντα,ας το πω έτσι,και κοιτάς μόνο χαρακτήρα..μου φαίνεται περίεργο για αγόρι. Και όσον αφορά το "ξέσκισμα" που είπες,δεν το ψάχνουμε εμείς..το πιο πιθανό είναι να το αναζητάτε εσείς. Αν βρεθεί μια κοπέλα που π.χ. δε θέλει να προχωρήσει την θεωρείτε "συντηριτική",αν όμως θέλει να προχωρήσει μαζί σας με την πρώτη την αποκαλείται πουτ@@.. Έτσι το βλέπω εγώ.
Ετσι οπως το λες...Ετσι το βλεπεις εσυ!
παιδια μην προσπαθείτε να βαλετε ανθρωπινες συμπεριφορες και χαρακτηρες σε καποια κουτια με ονοματα..Με λιγα λογια κανεις δεν μπορει να γενικευει σε αυτα τα πραγματα και να λεει οτι οι ΑΝΤΡΕΣ ζητανε αυτες και αυτα και οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ αυτους και αυτα τα χαρακτηριστικα. Δεν ξερεται ο καθενας τι βιτσιο εχει και τι θα κοιταξει στον αλλο ανθρωπο πρωτα...
Και επειδη το θεμα δεν ειναι αυτο αλλα η γνωριμια σε καφετερια ή club θα απαντησω επι αυτου..Θα προτειμουσα μια γνωριμια σε καφετερια οπου τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα,ηρεμα και μπορεις να προσεγγισεις τον αλλον πιο ευκολα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 16:05, 19-10-12:

που βαζουμε τα ποστ που σπάνε τα όρια σε whateverness?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη epan
Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O epan έγραψε στις 13:28, 03-11-12:

Παιδιά εγώ θέλω να επανέρθουμε στο αρχικό θέμα για το οποίο ανοίχτηκε το ποστ....
Η ερώτηση μου είναι η εξής: ΠΩΣ γίνεται να κάνεις γνωριμία σε κλάμπ ή καφετέρια;;;;
Μα πώς είναι δυνατόν;
Και εγώ πάω σε καφετέριες όπως όλοι οι άνθρωποι αλλά δεν νομίζω ότι είναι ο κατάλληλος χώρος για γνωριμίες. Καταρχήν πως θα έρθει ο άλλος έτσι στο ξεκάρθωτο να σε πλησιάσει;;;
Ούτε σε εμένα έχει τύχει ποτέ ούτε σε καμία φίλη. Εγώ σε κλαμπ δεν πάω αλλά ούτε σε φίλες μου έχει συμβεί. Και μάλιστα μία φίλη μου λέει πως αυτό αποκλείεται και πως αυτά είναι πολύ ακραία....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 14:54, 03-11-12:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Καφέ haters - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-03-16 στις 23:25.
    • Καφέ, μπαρ και κλαμπ και πάλι καφέ... - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-11 στις 15:21.
    • Καφέ Σήμερα - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 138 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-12-07 στις 16:15.
    • Καφε το σκ στη σαλονικη - Από viki_thess
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-07 στις 20:27.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους