Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

E, αυτό πάει πολύ!

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 23:55, 02-07-06:

Ο/Η πρώην σύντροφος σας σας ξεπέρασε κι έχει κάνει μια καινούργια σχέση.
Οκ. αυτό το αντέχει ο εγωισμός σας, τι θα μπορούσε να είναι εκείνο που μαθαίνεται πως κάνει με το νέο του/της ταίρι (εκτός απο τα ευκολονόητα ) το οποίο δεν συνήθιζε ή δεν ήθελε να κάνει μαζί σας και θα σας εξόργιζε;
Η Βικούλα ας πούμε δήλωσε πως δεν θα ανεχόταν να μάθει πως για χάρη κάποιας άλλης θα απαρνιόταν το μουντιάλ.
Η Τζένιφερ Άνιστον (κοίτα με ποια σε συγκρίνω βρε ) δήλωσε πως την ενοχλεί που ο Μπραντ μετατράπηκε σε σπιτόγατο για χάρη της Τζολί.
Εσάς τι θα σας έκανε να πείτε "Ε!αυτό πάει πολύ"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 00:27, 03-07-06:

Δε θα έλεγα για τπτ ε αυτο πάει πολύ ,είμαι πολυ υπερανω για να ασχολουμαι με το τι κανει ο πρωην κι να συγκρίνω συμπεριφορές.Το θεωρω μαλλον κατινίστικο στην τελική ας κάνει ο καθένας οτι θέλει.Δε θα μου άρεσε σε παρόμοια περίπτωση να με ρίνουν.Μαλλον δε θα αντιδρούσα καθόλου ωραία σε αυτό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 00:38, 03-07-06:

Να είναι εξ αποστάσεως και με αυτή και να μάθω οτι δεν βγαίνει τα βράδια για να μιλάνε στο τηλέφωνο.
Να μάθω οτι η μάνα του εκείνη τη συμπάθησε και συνέχεια τη θέλει σπίτι τους.
Να μάθω οτι για εκείνη δεν έχει πρόβλημα να παραδεχτεί στους γονείς του οτι δεν είναι απλώς φίλοι.
Να καταλάβω οτι είναι περισσότερο ερωτευμένος μαζί της απ'ότι ήταν με μένα, αυτό βασικά τα περικλείει όλα.

Ρεεε μη με νταουνιάζετε βραδιάτικα με τέτοια σενάρια!

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 00:41, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Δε θα έλεγα για τπτ ε αυτο πάει πολύ ,είμαι πολυ υπερανω για να ασχολουμαι με το τι κανει ο πρωην κι να συγκρίνω συμπεριφορές.Το θεωρω μαλλον κατινίστικο στην τελική ας κάνει ο καθένας οτι θέλει.Δε θα μου άρεσε σε παρόμοια περίπτωση να με ρίνουν.Μαλλον δε θα αντιδρούσα καθόλου ωραία σε αυτό.
+1 Από τη στιγμή που χωρίσαμε, δεν ασχολούμαι καν μαζί του! Συνεχίζω την ζωή μου και κοιτάζω μπροστά!!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 00:56, 03-07-06:

Εαν αφησουμε το γεγονος οτι δεν ασχολουμαστε με τους πρωην (κι εγω μαυρη πετρα ριχνω), π[ροσωπικα θα με ενοχλουσε ενα απλο πραγματακι...
Εαν με εμενα μου ελεγε οτι δεν μπορει να με παρει αγκαλια δημοσια ή να μου κραταει το χερι στον δρομο μην μας δουν γνωστοι της-συγγενεις της και με τον επομενο το εκανε...
Απλο, το ξερω αλλα προσωπικα θα με νευριαζε/πληγωνε/εξοργιζε/απογοητευε...(οτι θελετε πειτε) αφανταστα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 03-07-06 στις 01:35.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 00:59, 03-07-06:

Σωστός ο Μάριος!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:02, 03-07-06:

Σωστότατος!!

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 01:07, 03-07-06:

Παιδια χωρις να θελω να διαφωνησω αλλα για να καταλαβω την λογικη.Εφοσον χωρισα γιατι να καθομαι να σεφτομαι κι να ασχολουμε με κατι που δεν με αφορά?Μονο τον εαυτόμου θα πληγώσω κι θα βγαλω πικρια για την σχεση που τελείωσε.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 01:39, 03-07-06:

Προσωπικά δεν θα ασχολιόμουν αλλά αν τύχαινε να το μάθω θα σπαζόμουν..

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 02:50, 03-07-06:

Το να απαρνηθεί την παρέα του..., θα ήταν κάτι, που δεν υπήρχε περίπτωση να το ακούσω...
και να μην σκεφθώ, πως το παράκανε...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 03-07-06 στις 21:01.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 06:50, 03-07-06:

Αυτο που ειπε ο μαριος αλλα θα ελεγα Ε! αυτο παει πολυ ... αν εβλεπα οτι αλλαξε χαρακτηρα και συνηθιες ... για χαρη του ... Βασικά θα απογοητευμουν παρα πολυ ... και θα εκανα τα παντα να ξεχασω την περιοδο αυτη.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:01, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Εαν αφησουμε το γεγονος οτι δεν ασχολουμαστε με τους πρωην (κι εγω μαυρη πετρα ριχνω), π[ροσωπικα θα με ενοχλουσε ενα απλο πραγματακι...
Εαν με εμενα μου ελεγε οτι δεν μπορει να με παρει αγκαλια δημοσια ή να μου κραταει το χερι στον δρομο μην μας δουν γνωστοι της-συγγενεις της και με τον επομενο το εκανε...
Απλο, το ξερω αλλα προσωπικα θα με νευριαζε/πληγωνε/εξοργιζε/απογοητευε...(οτι θελετε πειτε) αφανταστα.

Συμφωνω απολυτα!!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 08:39, 03-07-06:

+1

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 08:50, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa
+1 Από τη στιγμή που χωρίσαμε, δεν ασχολούμαι καν μαζί του! Συνεχίζω την ζωή μου και κοιτάζω μπροστά!!!

Εμένα πάντως αυτό που με ενοχλεί περισσότερο απ' όλα είναι η σκέψη ότι δε θα επαναλάβει τα σφάλματα που έκανε μαζί μου και με πλήγωσαν πάρα πολύ και θα τον βρει μια άλλη σε νέα βελτιωμένη έκδοση πληρώνοντας αυτήν την βελτίωση εγώ με μεγάλο ψυχικό κόστος..
Μπορεί να ακούγεται άκρως εγωιστικό και δε λέω σε καμία περίπτωση ότι ο άνθρωπος δεν πρέπει να μαθαίνει από τα λάθη του..
Είναι όμως και το νιώθω πολύ άδικο..

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:00, 03-07-06:

Βασικά νομίζω ότι όλοι συνοψίζουμε σε ένα πράγμα: να έκανε "ελαφρά τη καρδία" ότι με εμάς δεν έκανε/ μας παίδεψε για να το κάνει... Λογικό δεν είναι? Θέμα κατα κάποιο τρόπο, εγωισμού...

Ένα πράγμα που προσωπικά με είχε πειράξει σε έναν πρώην (που εξακολουθεί να το λέει από ότι μαθαίνω αλλά πλέον δεν με απασχολεί καθόλου) είναι ότι έλεγε παντού [και εξακολουθεί] ότι ήμουν λέει απόλυτα ξενέρωτη σε...χμμμ...συγκεκριμένα ζητήματα και ότι με την επόμενη [με την οποία είναι ακόμα μαζί] βρήκε την υγειά του... Πέρα από το γεγονός ότι σπάστηκα γιατί βγάζει τα...προσωπικά μου στη φόρα (!) ο καθένας έχει δικαίωμα να γίνεται ρόμπα (γιατί πόσο καραγκιόζης μπορείς να είσαι να κάθεσαι να συγκρίνεις πρώην κ νυν σε τέτοια θέματα δημοσίως και να είσαι κα 30 χρονών άνθρωπος!) εμένα με ρώτησες ρε φίλε αν έχω διάθεση να γίνομαι ρόμπα????
Η δικιά μου αντίδραση όταν το έμαθα ήταν "α, χαίρομαι πολύ γιατί κ εγώ το ίδιο" αλλά είχα θεωρήσει (κ θεωρώ) ότι η εν λόγω κατινιά "Ε!πάει πολύ!"

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:13, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Βρε Χριστινάκι η ερωτήση είναι υποθετική.
Μπορεί για αυτον/η που θα απαντήσουμε να είναι ο/η νυν μας ακόμη και απλά να πούμε τι μπορεί να μας ενοχλούσε ακριβώς γιατί δεν το έκανε και μαζί μας.
Δεν νομίζω ότι κανείς απο όλους όσους απάντησαν να έχουν θίξει δημοσίως και τις συμπεριφορές που τους ενόχλησαν.
Μεταξύ μας τα λέμε καλέ, δεν θα βγουν παραέξω, εδώ στο νετ

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:32, 03-07-06:

Ε, καλά τώρα.. τα είπαμε κι εμείς, τα ακούσαμε κι εμείς... μετά από χωρισμό μένουν συναισθήματα... Διαχώρισε τη θέση σου, καλό μου!!!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 11:39, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ε, καλά τώρα.. τα είπαμε κι εμείς, τα ακούσαμε κι εμείς... μετά από χωρισμό μένουν συναισθήματα... Διαχώρισε τη θέση σου, καλό μου!!!
Αυτό απευθύνεται σε μένα;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:29, 03-07-06:

Αχ κάποια βλακεία έκανα με τα tabs και άλλα έγραψα...! Σόρι βρε Κλέφτρα μου!! Και για να απαντήσω, εγώ είπα "ε αυτό πάει πολύ", όταν μετά το χωρισμό μου έταζε φιλίες και τρίχες κατσαρές...
Και "να πάμε μαζί διακοπές" και "θα έρθω να σε δω εκεί που θα κάνεις μεταπτυχιακό" και "είσαι η μόνη πρώην με την οποία δε θέλω να χαθώ" κλπ.
Εγώ κιουρία, δεν απάντησα, δεν ανταπέδωσα και απλά γλυκάθηκα λίγο, γιατί θα τον έλβεπα κάθε μέρα, λόγω κοινών δραστηριοτήτων.
Τελικά όχι μόνο δεν τα έκανε, αλλά και έκανε σα να μην υπήρχα, κάθε μέρα και χειρότερα.
Κάποια στιγμή είδα κι αποείδα και του είπα, ξέρεις, φεύγω και διακόπτω, έτσι ... που τα έχουμε κάνει.
Μετά την αντίδρασή του "α, οκ, αν έχεις πρόβλημα να με βλέπεις, φύγε"... είπα
ε, παραέγινε...
Πλέον βέβαια περασμένα ξεχασμένα!!

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 17:21, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
Ένα πράγμα που προσωπικά με είχε πειράξει σε έναν πρώην (που εξακολουθεί να το λέει από ότι μαθαίνω αλλά πλέον δεν με απασχολεί καθόλου) είναι ότι έλεγε παντού [και εξακολουθεί] ότι ήμουν λέει απόλυτα ξενέρωτη σε...χμμμ...συγκεκριμένα ζητήματα και ότι με την επόμενη [με την οποία είναι ακόμα μαζί] βρήκε την υγειά του... Πέρα από το γεγονός ότι σπάστηκα γιατί βγάζει τα...προσωπικά μου στη φόρα (!) ο καθένας έχει δικαίωμα να γίνεται ρόμπα (γιατί πόσο καραγκιόζης μπορείς να είσαι να κάθεσαι να συγκρίνεις πρώην κ νυν σε τέτοια θέματα δημοσίως και να είσαι κα 30 χρονών άνθρωπος!) εμένα με ρώτησες ρε φίλε αν έχω διάθεση να γίνομαι ρόμπα????
Η δικιά μου αντίδραση όταν το έμαθα ήταν "α, χαίρομαι πολύ γιατί κ εγώ το ίδιο" αλλά είχα θεωρήσει (κ θεωρώ) ότι η εν λόγω κατινιά "Ε!πάει πολύ!"
Σε αυτό που λες... πρώτος και καλύτερος ΑΥΤΟΣ είναι ρόμπας και ΟΧΙ εσύ. Γιατί αν το παίζει ότι... "η πρώην μου ήταν ξενέρωτη", sorry, αλλά εσύ κύριέ μου είσαι μαμούχαλος που έκατσες μαζί της... (και για να μην παρεξηγηθώ, δε συμμερίζομαι τα σχόλιά του για σένα... ότι ίσχυαν δηλαδή, απλώς λέω τι θα σκεφτόμουν αν ήμουν στην παρέα του και άκουγα να λέει τέτοιες τρίχες)...

Μιλάμε για πολύ καραγκιόζης το άτομο... Και για να τα λέει και δημόσια... το'πιασα το υπονοούμενο... πολύ μάπας.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:26, 03-07-06:

Ρε παιδια με αυτα τα σκεπτικα αφου δεν εμεινε για παντα με εσας με εσας να μην παει ποτε με αλλων/αλλη; Απο την στιγμη που χωρισατε (για οπιονδηποτε λογο) παει να πει οτι ουτος η αλλως η σχεση δεν ητανε ολοκλιρομενη. Γιατι δλδ παει πολυ να μην τολμαγε να το πει στους γονεις του/της για εσενα οποτε αν το πει για αλλη παει πολυ; Δλδ να παντρευτει και κρυφα στο τελος; (τυχαια επιασα αυτο το παραδειγμα michelle).

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 17:28, 03-07-06:

Αυτο ειναι το πιο κλασικο δειγμα ενος πρωην ή μιας πρωην για να βγαλει την οποια "κακια" του;; αποθημενα τους;; οτι θελετε πειτε.
Το ξενερωτος στο κρεβατι ειναι πασπαρτου.
Το λενε και οι αντρες για τις πρωην και οι γυναικες για τους πρωην.
Απο εκει και υστερα υπαρχει το "μικροτσου...", το "ανοργασμικια", το "5 λεπτα αντρας" και παει λεγοντας.
Οταν χωριζεις καλο ειναι και σωστο να μην αναφερεις τιποτα για την/τον πρωην.Δεν κερδιζεις τιποτα.Απλως προσπαθεις να "γλυκανεις" λιγο την πικρα που σε τρωει...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:08, 03-07-06:

Βρε παιδιά εμένα όμως όντως θα με πείραζε αν έκανε πράγματα με την άλλη που για να τα κάνει μαζί μου μου έβγαζε την πίστη ή απλά δεν τα έκανε!Δεν είναι παράλογο αν μάθεις κάτι να τσατιστείς....Όπως και για το μουντιάλ είναι χαζό παράδειγμα αλλά εμένα θα με πείραζε!Γιατί όταν το βάζει πρώτη προτεραιότητα να το δει με τους φίλους του και από τις 4.00 μέχρι τις 12.00 θα μιλήσουμε σε διάλλειμα για να κανονίσουμε σε ποιο σπίτι θα κοιμηθούμε και όταν έχει αγώνα δεν ενοχλώ και ξαφνικά π.χ. έχουμε χωρίσει και μαθαίνω ότι την άλλη την βάζει τώρα πρώτη προτεραιότητα ε....θα τα πάρω ειδικά όταν ξέρω και έχω ζήσει όλο αυτό το καιρό το κόλλημα με την μπάλα!Γιατι στην τελική συμβιβαζόμουν να τον αφήσω ήσυχο άσχετα αν εγώ τότε ήθελα ζουζουνιες ή καφε με αυτόν και όχι με τις φίλες μου! Οκ το έχουμε δει και μαζί αγκαλίτσα και γύρω γύρω οι κολλητοί του να τρώνε μπύρες, να φωνάζουν και να βρίζουν- όχι ότι ο δικός μου δεν το έκανε - κι εγώ το καημένο αισθανόμουν ότι ήρθα από άλλο πλανήτη Είναι βασικά το γεγονός ότι με μία άλλη αλλάζει προτεραιότητες και συνήθειες που μαζί σου δεν έμπαινα καν στην διαδικασία να σκεφτεί να τις αλλάξει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 03-07-06 στις 18:14.
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 18:20, 03-07-06:

Στο δια ταύτα τώρα... σιγά μη με πείραζε αν μάθαινα ότι κάνει κάτι που δεν έκανε μαζί μου... Σιγά μην ασχοληθώ με το τι κάνει ο πρώην μου... Και σιγά μη μάθω τι κάνει και τι δεν κάνει ο πρώην... Παλιές ιστορίες.

Και στην τελική, για να κάνει με την άλλη κάτι παραπάνω από αυτά που έκανε με εμένα, ε, πάει να πει ότι έχει φάει μεγαλύτερο κόλλημα μαζί της... Δδλ τόσο κακό είναι;;; Και εγώ δεν μπορώ να φάω ΚΟΛΛΗΜΑ με άλλον και να του κάνω τα χατίρια, ενώ στον πρώην να έβγαζα την πίστη;;;

Παράθεση

Delphine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Delphine
H Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Delphine έγραψε στις 18:37, 03-07-06:

Από τη στιγμή που θα χώριζαν οι δρόμοι μας, δεν θα με ενδιέφερε διόλου το αν με έχει ξεπεράσει ή αν έχει κάνει κάποια καινούρια σχέση.

Συνηθίζω να καίω τις γέφυρές μου...

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 20:51, 03-07-06:

Θα με πείραζε να συχνάζει στα ίδια μέρη με εμένα μόνο για να κάνει μόστρα "το νέο του απόκτημα". Όχι ότι θα σπαζόμουν ιδιαίτερα, ή ότι θα ζήλευα. Απλά με ενοχλεί η φάση που κάποιος πρώην θεωρεί ότι πρέπει να μου πάει κόντρα, ή να μου αποδείξει ότι με ξεπέρασε, ή ότι έχει προχωρήσει στην ζωή του. Ας κάνει ότι θέλει... Από εμένα επιβράβευση περιμένει;
Κάποιες αποστάσεις πρέπει να κρατούνται, για τον πρώτο τουλάχιστον καιρό.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:09, 04-07-06:

Οταν χωριζεις καλο ειναι και σωστο να μην αναφερεις τιποτα για την/τον πρωην.
+1

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:37, 04-07-06:

Οταν χωριζεις καλο ειναι και σωστο να μην αναφερεις τιποτα για την/τον πρωην.

Εξαρτάται πως έχει χωρίσει!

Εμένα ένα πράγμα θα με ενοχλήσει. Έχει τύχει δύο φορές να πέσω σε κοπέλα με πολλά προβλήματα ψυχολογικά/αυτοπεποίθησης και εγώ να την βοηθήσω,και τελικά να απομυθοποιηθεί η κοπέλα γιατί όταν βοηθάς κάποιον τον βοηθάς χωρίς να βάζεις το προσωπικό συμφέρον και θέλω! Και μετά από όλα αυτά τα δυσάρεστα να τα χαλάσεις, να βγείς και λίγο μ@@@@ας και στον επόμενο να προσέξει όλα όσα της είχα πει!

Αλλά γενικά δεν ασχολούμαι.Σκασιλάρα μου. Και αν θέλει να μού κάνει και επίδειξη την γυφτιά της θα μου δείξει!

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki έγραψε στις 11:58, 04-07-06:

Θα με πείραζε να συχνάζει στα ίδια μέρη με εμένα μόνο για να κάνει μόστρα "το νέο του απόκτημα". Όχι ότι θα σπαζόμουν ιδιαίτερα, ή ότι θα ζήλευα. Απλά με ενοχλεί η φάση που κάποιος πρώην θεωρεί ότι πρέπει να μου πάει κόντρα, ή να μου αποδείξει ότι με ξεπέρασε, ή ότι έχει προχωρήσει στην ζωή του.
+1 αυτο με ενοχλει παρα πολυ μετα το τελος της σχεσης να ερχεται σε μερη που ξερει οτι συχναζω με την νυν η να ριχνει σποντες κι μπηχτες για να ασχοληθω μαζι του.Την στιγμη που κατι εχει τελειωσει το βρισκω εγωιστικο κι ακυρο καποιος να προσπαθει να μου επιβαλλει την παρουσια του με αυτο το τροπο .Αν θελει να μου μιλησει η ακομη να μου γνωρισει την πρωην του ας παρει ενα τηλεφωνο οπως ειπα δε λειτουργω καθολου με τον εγωισμο ειμαι κι καλοπροαιρετη κι δε θα με ενοχλουσε να μιλησω μαζι του.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 12:05, 04-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Εξαρτάται πως έχει χωρίσει!
Xεχε... φιλε demelene ηθελα να δω ποιος θα το αναφερει πρωτος.
Εννοω με νορμαλ καταστασεις και οι αιτιες χωρισμου να ην ειναι "βαριες".(Απατες,ξυλο ή κι εγω δεν ξερω τι.)

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:42, 04-07-06:

Xεχε... φιλε demelene ηθελα να δω ποιος θα το αναφερει πρωτος.
Εννοω με νορμαλ καταστασεις και οι αιτιες χωρισμου να ην ειναι "βαριες".(Απατες,ξυλο ή κι εγω δεν ξερω τι.)
XAXA. Αλλά δεν εννοούσα αυτό ακριβώς. Η τουλάχιστον δεν εννούσα μόνο αυτό.
Μιλάμε και για το αν έγινε συγκαταβατικά, αν πχ ο ένας θέλει να χωρίσει και ο άλλος όχι! Διάφορα τέτοια και εκεί έχει σημασία.
Αν θες τον άλλον και δεν σε θέλει, ότι και να λέμε είμαστε έξω από την ψυχολογία αυτού που θέλει και ποιος ξέρει τι θα κάνει. Οκ και εγώ θα θεωρώ υπορβολικά αλλά έξω από τον χορό όλοι ωραία τα λέμε!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 13:06, 04-07-06:

XAXA. Αλλά δεν εννοούσα αυτό ακριβώς. Η τουλάχιστον δεν εννούσα μόνο αυτό.
Μιλάμε και για το αν έγινε συγκαταβατικά, αν πχ ο ένας θέλει να χωρίσει και ο άλλος όχι! Διάφορα τέτοια και εκεί έχει σημασία.
Αν θες τον άλλον και δεν σε θέλει, ότι και να λέμε είμαστε έξω από την ψυχολογία αυτού που θέλει και ποιος ξέρει τι θα κάνει. Οκ και εγώ θα θεωρώ υπορβολικά αλλά έξω από τον χορό όλοι ωραία τα λέμε!
Ποσοι ειναι πια εξω απο τον χορο;;
Νταξ' τουλαχιστον προσωπικα και οι αλλοι πιστευω με μια "α" ηλικια ολο και καποιοες παρομοιες εμπειριες θα εχουν.
Εχεις μια βαση σε αυτα που λες.
Αν το σκεφτεις ομως το 90% των σχεσεων που τελειωνουν δεν ειναι με κοινη αποφαση.Γι' αυτο και ανεφερα τον λογο κυριως του χωρισμου.
Εμενα μου εχει τυχει το αλλο φιλε μου.Να ειμαι αυτοςπου του ανακοινωθηκε η αποφαση και μαλιστα κεραμιδα style, και με οχι καλες εξηγησεις και αντι να βγω και να πω "κοιτα την μαμακια μου εκανε" να βγαζει εκεινη μικροψυχιες απεναντι μου σε αλλους.
Ο λογος;Επειδη μαλλον καταλαβε οτι η αποφαση της ηταν λανθασμενη, να προσπαθει να διακαιολογησει τοσο τον εαυτο της οσο και αυτη την τελικη αποφαση.
(Αν και παρολα ταυτα προωπικα το λεω και το ξαναλεω οτι το συγκεκριμενο ατομο ειναι μοναδικο.Ειναι η μονη που για τον χαρακτηρα της βαζω το χερι μου στην φωτια)

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 13:31, 04-07-06:

Ο λογος;Επειδη μαλλον καταλαβε οτι η αποφαση της ηταν λανθασμενη, να προσπαθει να διακαιολογησει τοσο τον εαυτο της οσο και αυτη την τελικη αποφαση.
(Αν και παρολα ταυτα προωπικα το λεω και το ξαναλεω οτι το συγκεκριμενο ατομο ειναι μοναδικο.Ειναι η μονη που για τον χαρακτηρα της βαζω το χερι μου στην φωτια)
Μπόρεί αν πίστεψε ότι θα σε κάνει την κυνηγήσεις λίγο. Τα κάνουν αυτά! Χωρίζουμε αλλά σε θέλω. Και αν την γράψεις εκεί να δεις πόσο σε θέλουν!! ΧΧΕχΕΧΕ. Δεν την ξέρω την φασή συνεπώς λέω βλακείες. Εϊμαι στο κλίμα εδώ στην δουλειά!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 13:35, 04-07-06:

Μπόρεί αν πίστεψε ότι θα σε κάνει την κυνηγήσεις λίγο. Τα κάνουν αυτά! Χωρίζουμε αλλά σε θέλω. Και αν την γράψεις εκεί να δεις πόσο σε θέλουν!! ΧΧΕχΕΧΕ. Δεν την ξέρω την φασή συνεπώς λέω βλακείες. Εϊμαι στο κλίμα εδώ στην δουλειά!
Δεν κανεις λαθος...Ειναι και αυτο.
Οι κακιουλες ξερεις ποτε αρχισαν;Οταν μετα απο μια τελευταια μας συζητηση οπου μου ειπε κατι που πραγματικα με εκανε κομματια (οχι προσβλητικο ε!), κι εγω απο τοτε εξαφανιστηκα (κυριολεκτικα) αποτομα...
Πλεον μονο για γιορτες γενεθλια στελνω μηνυμα.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:51, 04-07-06:

Το να μάθω πως παντρεύεται είναι το πρώτο στην λίστα. Ή πως περιμένει παιδί με άλλη. (Μιλάω πάντα για μακροχρόνιες σχέσεις μεγάλης σημασίας).

Να μάθω πως είναι πολύ ερωτευμένος μαζί της (δεν το σηκώνει ο εγωϊσμός μου).

Βασικά είμαι πολύ ζηλιάρα.. μόνο που σκέφτομαι πως βάζει μία μες στ' αμάξι του και πάνε για καφέ και την ψιλοφλερτάρει (χωρίς όμως να κάνουν κάτι), αφρίζω..

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:59, 04-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Το να μάθω πως παντρεύεται είναι το πρώτο στην λίστα. Ή πως περιμένει παιδί με άλλη. (Μιλάω πάντα για μακροχρόνιες σχέσεις μεγάλης σημασίας).

Να μάθω πως είναι πολύ ερωτευμένος μαζί της (δεν το σηκώνει ο εγωϊσμός μου).

Βασικά είμαι πολύ ζηλιάρα.. μόνο που σκέφτομαι πως βάζει μία μες στ' αμάξι του και πάνε για καφέ και την ψιλοφλερτάρει (χωρίς όμως να κάνουν κάτι), αφρίζω..

χαχαχαχααχα ο άνθρωπός μου!!! same here!! ακριβώς όμως....

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:10, 04-07-06:

Απαντώ θεωρώντας ως δεδομένο ότι η πίκρα του χωρισμού έχει περάσει, δεν πονάω γι'αυτόν τον άνθρωπο, ούτε τον διεκδιδώ πλέον.
Αυτό που ίσως να με πείραζε, γιατί είμαι πολύ κτητικός άνθρωπος και δύσκολα "παραχωρώ κάτι που μου άνηκε", θα ήταν περισσότερο οι σκέψεις ότι την πηγαίνει στα μέρη που πήγαινε μαζί μου, τις λέει λόγια που έλεγε και σε μένα κ.λ.π.

Τώρα, αν μιλάμε για κάποιον τον οποίον ακόμα θέλω και δεν έχω ξεπεράσει, και μόνο στη σκέψη πως μιλάει/φλερτάρει με κάποια άλλη με σκοπό να την πιάσει γκόμενα, μου γυρνάει το μάτι! Δεν χρειάζεται δηλαδή να κάνει και τίποτα!

Θα ζήσω γιατρέ μου??????

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 08:18, 05-07-06:

Δεν μπορώ αλλά πρέπει να παρατηρήσω ότι από τα λεγόμενα εδώ φαίνεται πράγματι ότι οι γυναίκες είστε ιδιαιτέρως κτητικές,ζηλιάρες και "αρρωστένεται" στην ιδέα της άλλης με μόνη γιατρειά νομίζω να έχει βρεθεί ο αντικαταστάτης!!
Εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω πάντως!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 08:28, 05-07-06:

Δεν αρρωσταίνουμε στην ιδέα της οποιασδήποτε άλλης, αλλά στην ιδέα να την ερωτευτεί περισσότερο απ'ότι είχε ερωτευτεί εμάς. Πληγώνεται ο εγωισμός μας ρε παιδί μου

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 08:50, 05-07-06:

Πές το και έτσι. Το ίδιο μου είναι!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 09:29, 05-07-06:

Δεν μπορώ αλλά πρέπει να παρατηρήσω ότι από τα λεγόμενα εδώ φαίνεται πράγματι ότι οι γυναίκες είστε ιδιαιτέρως κτητικές,ζηλιάρες και "αρρωστένεται" στην ιδέα της άλλης με μόνη γιατρειά νομίζω να έχει βρεθεί ο αντικαταστάτης!!
Εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω πάντως!

Βασικά άντρες και γυναίκες αρρωσταίνουμε με κάτι απλά είναι διαφορετικό.
Μια γυναίκα μπορεί να ζηλέψει για τα όσα φαντάζεται πως βιώνει με την άλλη και ένας άντρας μπορεί να έχει τα δικά του κολλήματα.

Αυτό που θα με έβγαζε πραγματικά έξω απο τα ρούχα μου είναι πως επειδή συνηθίζω και επιδιώκω ο φίλος μου να δεθεί με την παρέα μου και να τα πηγαίνει καλά, αν μάθαινα πως μετά τον χωρισμό μας επιδιώκει να εξακολουθεί να βγαίνει με αυτούς και την νυν.
Κάτι που με είχε εξοργίσει στο παρελθόν αλλά ήταν απόκυμα της ζήλειας μου, ήταν πως με τον πρώην αρρβωνιαστικό μου είχαμε μαζί ενα σκυλάκι, όταν χωρίσαμε το κράτησε εκείνος λόγω χώρου.Λίγους μήνες μετά είδα την τότε κοπέλα του να το βγάζει βόλτα. Ε αυτό ήταν φούντωσα, οκ να έχει τον άντρα σου αλλά και τον σκύλο, ε ναι πήγαινε πολύ

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 09:38, 05-07-06:

μα να μην κατουρήσει το κακόμοιρο το σκυλάκι?

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 10:31, 05-07-06:

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω.
Και να το θέσω και πιο σκληρά!!! Ο νυν ή προηγούμενος σας δεν είχα κάποια πριν από εσάς!!! Δηλαδή αν είχε πχ το σκυλάκι όπως λες και έπρεπε να βγει βόλτα δεν θα το έβγαζες αν μπορούσες??

Αυτό με τους φίλους ας πρόσεχες. Οι λόγοι ενός χωρισμού δεν πρέπει ποτέ να επηρεάζουν μια παρέα! Και αν πρώην τα πάει καλά με την παρέα σου και περνάνε όλοι καλά πρέπει να ξεκόψουν??? Στην τελική μπορεί να είσαι εσύ ο ίδιος που άλλαξες ή ο πρώην να είναι αυτό που έλειπε από την παρέα! Επίσης μπορεί και να άλλαξε η παρέα. Τίποτα στατικό στις διαπροσωπικές σχέσεις!
Αναφέρομαι και στα δύο φύλλα για πρώην!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 14:07, 17-07-06:

και μόνο που θα'κανε έρωτα με μια άλλη..για'μενα παραπάει..!! ..αλλά αν υποθέσουμε ότι τον έχω ξεπεράσει τελείως,δεν θα υπήρχε λόγος να μ'ενοχλήσει τίποτα...

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 17:44, 19-07-06:

Υπάρχουν διάφορα που θα με ενοχλούσαν ,αλλά από την άλλη πιστεύω ακράδαντα ότι κανείς δεν αναθεωρεί απόψεις (και πόσο μάλλον να τις κάνει και πρακτική ) για χάρη κανενός ...όλοι -ή τουλάχιστον οι περισσότεροι ζωντανοί - αλλάζουν ,αναθεωρούν και απορρίπτουν παλιότερες τακτικές σαν αποτέλεσμα όμως δική τους εμπειρικής διαπίστωσης ότι αυτό που μέχρι χθες πίστευαν είναι λάθος ...δηλαδή η όποια εσωτερική αλλαγή είναι να συμβεί θα συμβεί αναπόφευκτα,είτε υπάρχει κάποιος άντρας /γυναίκα στη ζωή μας είτε όχι ...
Οπότε μάλλον σκέφτομαι ότι έμαθε από τα λάθη του(που ΄'εκανε μαζί μου ) και χαίρομαι που τουλάχιστον το πέρασμα μου του άφησε κάτι σημαντικό (εντάξει,το χρύσωσα το χάπι πάλι )

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 08:34, 02-10-07:

Να με χωρίσει κάποιος επιδή δεν ολοκλήρωσα μαζί του μέσα σε 3 μήνες και να είναι με την άλλη 1 χρόνο και να μην της έχει ζητήσει καθόλου ολοκλήρωση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:08, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Να με χωρίσει κάποιος επιδή δεν ολοκλήρωσα μαζί του μέσα σε 3 μήνες και να είναι με την άλλη 1 χρόνο και να μην της έχει ζητήσει καθόλου ολοκλήρωση
Των άκρων αυτός ο άνθρωπος! Πάει πολύ να είναι με κάποια ένα χρόνο και να μην κάνουν sex! Ειδικά εφ' όσον δεν είναι και οι δυο έτσι κι αλλιώς τις πεποιθήσεις "όχι προγαμιαίο sex"...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:11, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Των άκρων αυτός ο άνθρωπος! Πάει πολύ να είναι με κάποια ένα χρόνο και να μην κάνουν sex! Ειδικά εφ' όσον δεν είναι και οι δυο έτσι κι αλλιώς τις πεποιθήσεις "όχι προγαμιαίο sex"...
αυτή δεν ήθελε να πάει με κάποιον με την μία ήταν και εκείνη Παρθένα σαν και μένα, την σεβότανε έλεγε και έσταζε το στόμα του μέλι, εμεένα με τον πρώτο μήνα με παρακαλούσε, ήταν απίστευτα αιδιαστικός, τον συχάθηκε η ψυχή μου

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:29, 02-10-07:

Βασικά τίποτα- ό,τι μαθαίνει κανείς, καλό είναι. Και για να κάνει σ' εκείνη κάτι που σε μένα αρνιόταν, σημαίνει πως τελικά κάτι κατάφερα να του μάθω κι ας μη το απολαμβάνω εγώ. Χαλάλι της κι αυτό κι αυτός! (Γιατί αν ήθελα, θα ήταν ακόμα μαζί μου! )

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 12:24, 02-10-07:

Έχω πάρα πολλές φορές σκεφτεί αυτή την ερώτηση για τον πρώην μου. Και πολλά θα με έκαναν 1000 κομμάτια! Αλλά αυτό που συνοψίζει τα περισσότερα είναι να τον δω σε 1 σχέση ευτυχισμένο και χωρίς να επηρεάζεται από τα άπειρα ψυχολογικά issues του. Από την άλλη επειδή τον αγαπάω (κι ας μου φέρθηκε γ@μησέ τα) ασυνείδητα το εύχομαι γι'αυτόν. Επειδή θέλω να είναι ευτυχισμένος, ακόμα κι αν δεν είμαστε μαζί!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους