Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,947 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

E, αυτό πάει πολύ!

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:58, 02-10-07:

χμμμ....νομιζω τιποτα...δεν μπαινω σε τετοιες διαδικασιες οταν εχω κατι αφησει πισω μου....οταν εχω απομυθοποιησει τον αλλο, ο,τι και να κανει στη ζωη του δε με αφορα ....κυριολεκτικα
...να ναι καλα...απο μακρια ομως....ο,τι και να μαθω δε θα με επηρεασει....τλχ η μεχρι τωρα εμπειρια μου ...αυτο εχει δειξει....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 17:44, 23-12-07:

Να την θεωρει καλυτερη απο μενα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pavlina20423

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pavlina20423
H pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H pavlina20423 έγραψε στις 15:38, 02-08-11:

αυτο που εκανε ηταν οτι χειροτερο. ενω τα ειχε με μενα αφιερωνε στη νεα του γκομενα τραγουδια στο φεισμπουκ. και ειχαν γεμισει φωτογραφιες τους που ηταν αγκαλιασμενοι. μολις το ειδα εμεινα μ@@ας. αυτα που κοροιδευαμε μαζι για το φεισμπουκ και τα τραγουδακια και τις αφιερωσεις που κανουν τα 17χρονα τα εκανε τωρα αυτος . δεν θα σας πω τι επακολουθησε. ο κακος χαμος. φυσικα κι εξακολουθει να ειναι τωρα μαζι της και προσπαθω να μην μαθαινω τιποτα για αυτον.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pavlina20423 : 02-08-11 στις 17:24.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 16:17, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από pavlina20423
αυτο που εκανε ηταν οτι χειροτερο. ενω τα ειχε με μενα αφιερωνε στη νεα του γκομενα τραγουδια στο φεισμπουκ. και ειχαν γεμισει φωτογραφιες τους που ηταν αγκαλιασμενοι. μολις το ειδα εμεινα μ@@ας. αυτα που κοροιδευαμε μαζι για του φεισμπουκ και τα τραγουδακια και τις αφιερωσεις που κανουν τα 17χρονα τα εκανε τωρα αυτος . δεν θα σας πω τι επακολουθησε. ο κακος χαμος. φυσικα κι εξακολουθει να ειναι τωρα μαζι της και προσπαθω να μην μαθαινω τιποτα για αυτον.

ελεος,και απο οτι βλεπω εισαι 26 αρα και εκεινος γυρω εκει θα ναι ,σαν 15χρονο εκανε,γλειτωσες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

pavlina20423

Νεοφερμένος

H pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H pavlina20423 έγραψε στις 16:55, 02-08-11:

27 αυτος. με ξεφτιλισε οσο δεν παει. εγιναν πολλα. παρα πολλα. εγω γλιτωσα αλλα μου αφησε αμετρητες πληγες που θα κανω καιρο να τις επουλωσω.

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 17:00, 02-08-11:

Τουλάχιστον ξεμπέρδεψες μαζί του γρήγορα και δεν προχώρησε πολύ ούτε έχασες παραπάνω χρόνο. Η ξεφτίλα νασαι σίγουρη πως είναι όλη δικιά του ,εσύ να μην ανησυχείς για τίποτα και κοίτα μπροστά. Χρόνο χρειάζεσαι και όλα θα φτιάξουν

Παράθεση

pavlina20423

Νεοφερμένος

H pavlina20423 έγραψε στις 17:28, 02-08-11:

ε οχι και γρηγορα. 4.5 χρονια εφαγα μαζι του. και εχω μεινει να αναρωτιεμαι αν και ολα αυτα τα χρονια με δουλευε. το τι ψεματα ακουσα απο αυτον δε λεγεται για να κρυψει οτι την εχει γκομενα. ασχετα αν στο facebook ηταν in a relationship with her. μιλαμε για χοντρο δουλεμα. του λεω με δουλευεις? οχι οχι απλα θελω λιγο χρονο μονος!!!!
holy shit! δεν υπαρχει ο τυπος!

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 17:38, 02-08-11:

Τεσσεραμιση χρονια να σε δουλευει; Για ποιον λογο; Δεν θα ειχε κουραστει; Τοσο απελπισμενος ναταν; Λιγο δυσκολο μου φαινεται. Αλλα ειλικρινα πιστευεις οτι εχει σημασια τωρα πια; Μετα θα νιωθεις χειροτερα, και μπορει ακομα και τον εαυτο σου να κατηγορεις για οτι εγινε. Οποτε προχωρα μπροστα και μην τον αφηνεις ακομα και τωρα που δεν ειστε μαζι να σε "δηλητηριαζει" ειναι πολυ ψυχοφθορο ολο αυτο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 17:47, 02-08-11:

Τπτ....οταν κλεισω μια σχεση ,για μενα αποτελει οριστικο παρελθον.Δεν με ενδιαφερει τι θα κανει και τι δεν θα κανει με την επομενη ...δικο του θεμα...Οπως και γω προχωρω τη ζωη μου κατα βουληση...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 18:39, 20-09-11:

Και εγω εχω δει τον πρωην μου με αλλη, οταν ακομα δεν τον ειχα ξεπερασει (προφανως τα φτιαξανε για να με ξεπερασει) Αυτο ομως που με εκανε να πω "Ε αυτο παει πολυ!" ηταν οταν τους ειδα να φασωνονται στις κερκιδες, ενω εμενα μου ελεγε πως τον ενοχλει να τον βλεπουν ολοι να φασωνετε με'στη μεση!!!!! ΕΛΕΟΣ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους