Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.
8
17,39%
Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.
4
8,70%
Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.
4
8,70%
Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.
15
32,61%
Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.
11
23,91%
Δεν ξέρω/δεν απαντώ
5
10,87%

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:06, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
hint: θα είχανε εύκαιρους "καλόγερους"
Και οχι μονο...στηριγματα για τις εφημεριδες....τα παγουρακια με το νερο, τα γυαλια ,καπελα...1001 και μια χρησεις!!!!!
Πολυεργαλειο μιλαμε ρε συ,οχι αστεια!!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:15, 05-07-06:

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Το πιασα weak
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 05:37, 05-07-06:

καλη ιδεα να ερχεσαι σε επαφη με την φυση οπως σε εκανε η μαμα σου αλλα πρεπει να μην εχεις κομπλεξ με το σωμα σου κ τους γυρω σου κ ειδικα να αγαπας το σωμα σου ετσι οπως ειναι ναι εχω κανει μπανιο σε ερημικη παραλια χωρις τιποτα κ ηταν υπεροχα αυτες παλι που φορανε αυτο το ανυπαρκτο στρινγκ κ ειναι τοπλεσ δεν μου αρεσουν καθολου απλα το κανουν για να προκαλουν
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:11, 05-07-06:

γυμνισμός με τα χίλια σε ερημική παραλία ή παραλία γυμνιστών (αν και προτιμώ τη δεύτερη, αν γίνει καμιά στραβή με βίδεα, να πέσουμε όλοι μαζί να τον πλακώσουμε στο ξύλο).
To πρόβλημα είναι πόση ώρα μένεις στον ήλιο...το στήθος π.χ., είναι ευαίσθητη περιοχή.

το ξέρετε βέβαια εσείς τα αγοράκια ότι απαγορεύεται ο "καλόγερος"....
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 08:46, 05-07-06:

Γυμνισμό έχω κάνει....και σε ερημική παραλία και σε παραλία γυμνιστών....
Και είμαι υπέρ αυτού....σε απλές παραλίες όπου ο κόσμος κυκλοφορεί κανονικά με τα μαγιώ του δεν θα έκανα ούτε τοπλες, γιατί τότε το θεωρώ πολύ προκλητικό....
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 09:07, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Πάντως η αίσθηση του να κολυμπάς γυμνός είναι απίθανη!!!

Τα είπες όλα με αυτό
Κι όπως ξανάπατε καλύτερα γυμνισμός σε μια ερημική παραλία γιατί γουστάρεις παρα τόπλες ή στρινγκ σε μια γεμάτη παραλία γιατί γουστάρεις να σε δουν.
Πάντως όσο αφορά το τόπλες οι τουριστες είναι ιδιαίτερα εξοικιωμένοι και σε μεγαλύτερες ηλικίες, μπορείς να δεις σε μια οικογένεια την μαμά χαλαρή να βγάζει το σουτιέν για να κάνει ηλιοθεραπεια και τον άντρα αδιάφορο να διαβάζει το βιβλίο του, απο αυτά τα δύο στοιχεία πέρα απο την φυσιογνωμία τους καταλαβαίνεις πως δεν πρόκειται για Έλληνες
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:26, 05-07-06:

Σιγα ρε παιδια...δεν το κανουν ολες για να προκαλεσουν ή για να τις κοιταξουν...
Ψιλοτσουβαλιασμα δηλαδη....
Τι κακο εχει εαν καποια αισθανεται ομορφα με το σωμα της και την ικανοποιει περισσοτερο να κανει μπανιο τοπλες και με string;
Εχω φιλες Ιταλιδες και το τελευταιο που τους νοιαζει ειναι αυτο.
Απλουστατα ετσι τους γουσταρει, ετσι κανουν.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:29, 07-07-06:

Δε μαρεσει σε παραλία γυμνιστων... χαλιεμαι να τους βλεπω και να με βλεπουν.

σε παραλια μικρη κι απομονωμενη, κι ας ειναι κι αλλοι μαζι, No prob at all.
Τελευταια φορα ηταν στα κουφονησια,περσι.
Αλλά το κάνω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να κανει διακοπες!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:54, 21-07-06:

έχω κάνει σε ερημική παραλία αλλά όχι σε παραλία γυμνιστών
είναι τελείως διαφορετική αισθηση πάντως
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 15:33, 21-07-06:

Έχω κάνει γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών αλλά δεν περνούσε ψυχή από εκεί Γιατί να θεωρείτε ταμπού να κάνεις γυμνισμό; Μήπως είναι ντροπή να έχεις γενητικά όργανα;
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:39, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Έχω κάνει γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών αλλά δεν περνούσε ψυχή από εκεί Γιατί να θεωρείτε ταμπού να κάνεις γυμνισμό; Μήπως είναι ντροπή να έχεις γενητικά όργανα;
Ταμπού είναι να τα δείχνεις! Αλλα σε παραλία γυμνιστών ας τα δείχνει ο καθένας όσο θέλει σε άλλα μέρη είναι το θέμα να μην το κάνει, όπως δημόσιες παραλιές. Δεν είναι ότι καλύτερο να έχεις μικρά παιδιά και να βλέπεις παραδίπλα τον κάθε π@π@ρα να τα βγάζει.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 10:14, 04-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Δε μαρεσει σε παραλία γυμνιστων... χαλιεμαι να τους βλεπω και να με βλεπουν.

σε παραλια μικρη κι απομονωμενη, κι ας ειναι κι αλλοι μαζι, No prob at all.
Τελευταια φορα ηταν στα κουφονησια,περσι.
Αλλά το κάνω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να κανει διακοπες!
τελευταια φορα στο νησακι, πριν δυο μερες ακριβως
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 10:27, 04-09-06:

giovanna ενοεις οτι εσυ εισουν γυμνη και παραδιπλα μπορει να ηταν και με τα μαγιο? Εγω δεν θα το εκανα παντως γιατι και καπως ντρεπομαι και τωρα να σε βλεπουν οι γυναικες στο ασχετο που δεν τις ξερεις με το παλαμαρι εξω...δε λεει.Αν καποια φορα θα εκανα θα εκανα με παρεα που θα ειχαμε οικιοτητα μαζι
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:01, 04-09-06:

Σε τίγκα παραλία, πολύ χλωμό. Ίσως σε καμμιά εξαιρετική περίπτωση, αν είμαι στο τσακίρ κέφι κι έχω (επίσης γδυμνή) συνοδεία και δεν παίζει να υπάρχει κάνας γνωστός τριγύρω . Δεν το χω τολμήσει ακόμα .

Σε ψιλοάδεια παραλία, ναι . Θυμίστε μου να μην ξαναμπώ με το μποξεράκι πάντως . Όταν έχει κρύο είναι καλή φάση, σουρώνει ελαφρώς το τσουτσουνάκι και είμαστε οκ. Μια φορά που ήταν κάτουρο η θάλασσα την είχα πατήσει για τα καλά, με έπιασαν τρελές τάβλες μες το νερό και άντε να βγω μετά... και περίμενα... περίμενα... στα @@ του αυτό, δεν έπεφτε με τπτ . Σα τη γνωστή ελληνική παρτ-ποστάλ του καλοκαιριού θα ήμουνα (στο small μέγεθος ).

Σε παραλία γυμνιστών δεν έχω πάει (συνειδητά ) ποτέ και δε νομίζω να πάω... ντρέπομαι, όχι που με βλέπουνε αλλά που τους βλέπω κυρίως.
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 14:18, 04-09-06:

Μια φορά που ήταν κάτουρο η θάλασσα την είχα πατήσει για τα καλά, με έπιασαν τρελές τάβλες μες το νερό και άντε να βγω μετά... και περίμενα... περίμενα... στα @@ του αυτό, δεν έπεφτε με τπτ . Σα τη γνωστή ελληνική παρτ-ποστάλ του καλοκαιριού θα ήμουνα (στο small μέγεθος ).
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 14:22, 04-09-06:

lol weak!!!!!!!!
με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον

Καλε ναι, με μαγιο ηταν ολοι οι ανθρωποι... απλα εγω ειχα ξεχασει το δικο μου κι ηθελα ντε και καλα να κανω μπανιο! ..ε, πολυ θελει?
το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος..
ωραιο οφθαλμολουτρο

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 16:21, 04-09-06:

lol weak!!!!!!!! με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον
ναι, πως. σύμφωνα με τις διδαχές του μέρφυ, το μποξεράκι ήταν προφανώς λευκό με μια ταξιδιάρα μελισσούλα να εμφανίζεται αραιά και που σπάζοντας τη μονοτονία, αλλά μη μπορώντας να σώσει την κατάσταση γαμώτο . Τέσπα, από τα λάθη μας μαθαίνουμε

το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος...
ωραιο οφθαλμολουτρο
αν θες να μοιραστείς μέσω πιξ τις σχετικές σου εμπειρίες με τους αγαπητούς σου στεκίτες, δε νομίζω να υπάρξει θέμα λογοκρισίας εκ της διευθυντικής αρχής πάντως
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 14:34, 23-09-06:

lol weak!!!!!!!!
με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον

Καλε ναι, με μαγιο ηταν ολοι οι ανθρωποι... απλα εγω ειχα ξεχασει το δικο μου κι ηθελα ντε και καλα να κανω μπανιο! ..ε, πολυ θελει?
το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος..
ωραιο οφθαλμολουτρο

giovanna πότε θα πάμε για μπάνιο ?

Πέρα απο τη πλάκα... έχω κάνει πολλές φορές. Σε εξοχικό φίλου που είναι πάνω στη παραλία και σε ελεύθερο camping.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 15:21, 23-09-06:

Το να κολυμπάς γυμνός είναι απίστευτη αίσθηση απελευθέρωσης! Κι αν σκεφτεί κάνεις το ότι το νερό είναι το φυσικό μας μέρος φαίνεται πολύ λογικό να το κάνεις.
Εγώ προσωπικά έχω κολυμπήσει πολλές φορές γυμνή αλλά αφού μπω πρώτα στο νερό. Ντρέπομαι πολύ. Επίσης ενώ χαλαρά αντιμετωπίζω τους γυμνιστές με ενοχλεί πολύ να βλέπω άτομα να κάνουν γυμνισμό για να επιδείξουν τα προσόντα τους. Μου έχει τύχει να είμαι Αντίπαρο με τις φίλες μου και απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα! Στην αρχή γελάς, μετά αηδιάζεις!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:30, 23-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Κι αν σκεφτεί κάνεις το ότι το νερό είναι το φυσικό μας μέρος φαίνεται πολύ λογικό να το κάνεις.
Κάτσε, εδώ δε σε κατάλαβα! Τι εννοείς με την έννοια "το φυσικό μας μέρος";

Αρχική Δημοσίευση από underwater
απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα! Στην αρχή γελάς, μετά αηδιάζεις!
Εκεί είναι να του πείς:

"Κλείστα μπούτια σου ρε φίλε με τις τσαπέλες και την πιπεριά, αμα θέλω να δω δράμα νοικιάζω τον Νονό και το φχαριστιέμαι".
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους