Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 220 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.
8
17,39%
Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.
4
8,70%
Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.
4
8,70%
Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.
15
32,61%
Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.
11
23,91%
Δεν ξέρω/δεν απαντώ
5
10,87%

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 18:24, 23-09-06:

Valder !

Όσο για αυτό που λέω με το φυσικό μας μέρος υπάρχει η άποψη ότι για τον άνθρωπο αν και κατοικεί στην στεριά το φυσικό του μέρος είναι το νερό. Άλλωστε τους πρώτους 9 μήνες της ζωής μας μέσα στο νερό κατοικούμε!

Τώρα δεν ξέρω, πιθανώς πολλοί να θεωρούν μ***** αυτή την άποψη αλλά εμένα πολύ μου αρέσει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 23-09-06 στις 20:51. Αιτία: Ορθογραφία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε: στις 17:20, 31-05-07:

Λοιπον, το Γιδι και ο deadhead_pirate με... τσιγκλισαν να κανω αυτο το θεμα.

Εχετε κανει ποτε γυμνισμο ή topless? (αγορια, μην πειτε οτι κανατε topless )

Αν οχι, θα κανατε? Πως βλεπετε αυτους που κανουν?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:22, 31-05-07:

Κάνω γυμνισμό και χέρομαι αυτούς που κάνουν, τοπλες μόνο σε κοινή παραλία δεν κάνω απλά γιατί δεν γουστάρω, απο κεί και πέρα καλά κάνουν και τα βγάζουν, δεν έχω πρόβλημα σε αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:22, 31-05-07:

Αν και νομίζω οτι υπάρχει κάπου ένα σχετικό θέμα.....
Κάνω εδώ και πολλά χρόνια, κάθε καλοκαίρι σε συνδιασμό με το ελεύθερο κάμπινγκ.
Είναι ο μοναδικός ορισμός για μένα της έννοιας "διακοπές"
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:23, 31-05-07:

Βάλε και ψηφοφορία!

Εγώ έχω κάνει, όσο ήμουν με ένα παιδί που έκανε φανατικά.
Πολλές φορές βέβαια κρατούσα το κάτω ή και όλο το μαγιώ, άρα απ' όλα έχω κάνει.

Όσο έκανα, ήξεραν όλοι ότι κάνω, όταν είμαι μαζί του.

Και δεν εντυπωσιάστηκε ή σχολίασε κανείς.
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε: στις 17:24, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate

Το αλλο θεμα μπορει να αφορα γυμνισμο, αλλα δεν ειναι το ιδιο. Εδω θετω συγκεκριμενα ερωτηματα. Ελπιζω οι moderators να μην το σβησουν.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:25, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Nosaltres
Λοιπον, το Γιδι και ο deadhead_pirate με... τσιγκλισαν να κανω αυτο το θεμα.

Εχετε κανει ποτε γυμνισμο ή topless? (αγορια, μην πειτε οτι κανατε topless )

Αν οχι, θα κανατε? Πως βλεπετε αυτους που κανουν?
θα εκανα μονο αν ημουν εγω κ ο αντρας μου μονοι καπου...
δεν κατακρινω αυτους που το κανουν...
μπραβο τους θα πω που εχουν τα κοτσια να τα κανουν...
υπαρχουν πολυ λογοι που δεν το κανουν καποιοι...
καποιοι εχουν κομπλεξ με το σωμα τους αλλοι παλι δεν θελουν να διξουν αυτα τα σημεια του σωματος τους σε αλλους..
αλλη απλα ντρεπονται...
οποιος μπορει το θελει κ το γουσταρει ας το κανει...
εχω φιλες που κανουν τοπλες οταν παμε μαζι για μπανιο εγω το ξανα λεω δεν θα το εκανα
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

O Nosaltres έγραψε: στις 17:25, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Βάλε και ψηφοφορία!

Εγώ έχω κάνει, όσο ήμουν με ένα παιδί που έκανε φανατικά.
Πολλές φορές βέβαια κρατούσα το κάτω ή και όλο το μαγιώ, άρα απ' όλα έχω κάνει.

Όσο έκανα, ήξεραν όλοι ότι κάνω, όταν είμαι μαζί του.

Και δεν εντυπωσιάστηκε ή σχολίασε κανείς.

Οταν λεμε topless, εννοουμε φυσικα σε κοινη παραλια με κοσμο. Οχι γυμνιστων. Αλλιως δεν θα ειχε νοημα να το διαφοροποιω
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:28, 31-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Nosaltres
Το αλλο θεμα μπορει να αφορα γυμνισμο, αλλα δεν ειναι το ιδιο. Εδω θετω συγκεκριμενα ερωτηματα. Ελπιζω οι moderators να μην το σβησουν.
Δεν εννοώ το προηγούμενο περί μπανιστηρίου, αλλά κάποιο άλλο σχετικό.....
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 17:32, 31-05-07:

Πες μου που πας διακοπές να ρθω να σε βρω...!!!!!
Δεν υπάρχει πιο όμορφη αίσθηση από το να κολυμπας γυμνός!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:33, 31-05-07:

Ωραιο πραγμα ο γυμνισμος. εγω θα εκανα ευχαριστως, αλλα οχι σε κοινη παραλια βεβαια. Και δεν ξερω αν θα μπορουσα αν ειμουν με φιλους...
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 17:33, 31-05-07:

Γυμνισμό έκανα φανατικά μέχρι τα τρία μου σε κοινές παραλίες και σε παραλίες γυμνιστών εδώ και μερικα χρόνια. Μου αρέσει πολύ η αίσθηση και το ότι απομυθοποιούνται πολλά πράγματα. βΕβαίως με όλες τις προφυλάξεις γιατί γυναίκα είμαι, δε χρειάζομαι όλα τα μικρόβια της παραλίας πάνω μου. Πριν πάντως αρχίσω να κάνω, θυμάμαι σαν ανάμνηση μακρινή ότι είχα πάει σε παραλίες γυμνιστών γιατί το έβρισκα αστείο
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:40, 31-05-07:

Δε θα έκανα με τίποτε...
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

O Nosaltres έγραψε: στις 17:42, 31-05-07:

Δεν εννοώ το προηγούμενο περί μπανιστηρίου, αλλά κάποιο άλλο σχετικό.....

Ναι, ξερω ποιο εννοεις.

Δεν ρωτω μονο αν θα κανατε ή οχι, αλλα και τους λογους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 31-05-07 στις 18:57. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 17:43, 31-05-07:

Γυμνισμό δεν έχω κάνει και δεν πολυενδιαφέρομαι να κάνω, θα αισθάνομαι υπερβολικά εκτεθειμένη. Επίσης δεν μου αρέσουν οι παραλίες γυμνιστών, όχι τόσο γιατί δεν θέλω να με βλέπουν οι άλλοι, αλλά γιατί δεν θέλω να τους βλέπω εγώ. Ξέρω πάντως πολύ κόσμο που κάνει.

Τόπλες κάνω μόνο σε παραλίες με ζευγάρια κυρίως, όπου υπάρχουν αρκετές τόπλες κοπέλες (πχ Σαντορίνη). Σε παραλίες με οικογένεις, και ειδικά παππούδες και παιδάκια δεν μου βγαίνει να κάνω, αισθάνομαι ότι προκαλώ
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:19, 31-05-07:

Γυμνισμό έχω κάνει... αλλά όχι σε παραλία γυμνιστών αλλά ούτε και σε κοινή...
Σε απομονωμένη βεβαίως- βεβαίως...
Με γυναικοπαρέα ή με αμόρε...
Εδώ να τονίσω ότι όταν κάνω βραδινό μπάνιο ο γυμνισμός επιβάλλεται... πραγματικά δεν ξέρω πως μου έχει κάτσει έτσι... αλλά πέρυσι που κατέληγα από το μεσημέρι να κάνω και βραδινό μπάνιο...το μαγιό εξαφανιζόταν
'Αλλη αίσθηση ρε γμτ γυμνή στην θάλασσα....την λατρεύω
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:38, 31-05-07:

Κάπου έχασα ένα ποστ μου.....
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:48, 31-05-07:

Ούτε εγώ έχω κάνει ποτέ γυμνισμό και δε νομίζω να κάνω και ποτέ..και σίγουρα δεν θα διάλεγα μια παραλία γυμνιστών για να πάω να κάνω το μπανάκι μου...

δεν έχω κάποιο ταμπού με το όλο θέμα,απλά είναι καθαρά θέμα άποψης και επιλογής..δεν μ'αρέσει να εκτείθεμαι και να προκαλώ τα βλέματα των άλλων,γι'αυτό και δεν επιλέγω να κάνω γυμνισμό κι όσο για το ότι δεν πηγαίνω σε παραλίες γυμνιστών..ε,απλά δεν μου κάνει να θέλω να πάω να κάνω το μπανάκι μου ήρεμη και αναπόσπαστη και να'χω ένα μάτσο πουλιά (πετούμενα και καθούμενα,αντρικά και θηλυκά..) να περιφέρονται τριγύρω μου,λες κι είχα και καμια όρεξη να τους δω όπως τους γέννησε η μάνα τους...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:57, 31-05-07:

ρε πειρατη να σε ρωτησω κατι εκει που καθεστε με τους φιλους σας κ φιλες σας
καταρχιν δεν συχενεστε εκει που καθεστε τοσα μικροβια κυκλοφορουν
κ δευτερον οταν βλεπετε κ της αλλες γυμνες δεν σας ερχετε κατι..... καταλαβενεις τι εννοω δεν φτια....... τελος παντον
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 19:00, 31-05-07:

Έτυχε στην Κέρκυρα που έζησα για ένα διάστημα να μείνω σε παραλίες για 3-4 μέρες σερί και η παρέα να είναι άνετη με το θέμα.
Πραγματικά είναι άλλη αίσθηση να κάνεις γυμνός μπάνιο και μόνο αν το ζήσεις μπορείς να το καταλάβεις. Όταν δεν το έχεις δοκιμάσει αναρωτιέσαι "Μα καλά ένα τόσο δα κομματάκι ύφασμα πόση διαφορά μπορεί να έχει;" Ε, κι όμως έχει!
Μου αρέσει να είμαι γυμνή μόνο μέσα στη θάλασσα. Δεν ντρέπομαι, απλά δεν μου αρέσει να κάθομαι στην άμμο χωρίς να φοράω τίποτα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους