Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,029 μέλη και 2,416,202 μηνύματα σε 75,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 406 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 02:37, 10-07-06:

5 ημέρες άϋπνη στην 5ήμερη..βέβαια,όταν γύρισα σπίτι (Πέμπτη θυμάμαι ήταν..),έπεσα για ύπνο και ξαναξύπνησα το Σάββατο..δεν ξύπνησα ούτε για να φάω όυτε για να πιω νερό..έπεσα σε κόμμα...όταν ξύπνησα μετά,δεν ήξερα πού παν τα 4..δεν θυμόμουν τι μέρα είναι,ποιανού μήνα,ποιανού έτους..ούτε πώς με λένε δεν θυμόμουν...!! κι άντε μετά απ'όλα αυτά,να κάτσεις να διαβάσεις για πανελλήνιες...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:41, 11-07-06:

300 φιστίκια.Ξέρετε αυτά που τα ανοίγεις...δε θυμάμαι και πώς λέγονται
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:43, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
300 φιστίκια.Ξέρετε αυτά που τα ανοίγεις...δε θυμάμαι και πώς λέγονται
Αυτά είναι τέλεια όταν έχουν αλάτι απέξω!!!

ΥΓ: Καλά βρε, τα μέτραγές;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:45, 11-07-06:

Πάνω κάτω.Μέτρησα στο τέλος τα τσόφλια(σωστά το είπα?) δια 2
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:46, 11-07-06:

αυτό είναι ακόμα πιο άρρωστο . σα το ανέκδοτο με τα πρόβατα ένα πράμα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:03, 29-07-06:

μιλουσα στο τηλ με τον κολλητό μου 8 ώρες

έχω χαλάσει 2 κάρτες σε μια ημέρα μόνο σε μηνύματα με ένα συγκεκριμένο άτομο
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 21:42, 29-07-06:

Να πιω 2.5 μπουκάλια (μισό βότκα, ένα τζιν και ένα ουίσκι) με έναν φίλο μου χωρίς να μεθύσουμε ή και να ξεράσουμε (Κάπως έτσι κάηκαν τα εγκεφαλικά μου κύτταρα )
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:05, 29-07-06:

42 σφηνάκια
3 υποβρύχια
2 βότκες πορτοκάλι
και έκλεισα ταμείο χωρίς να έχω μπει μέσα!

========================================
Ξύπνησα Παρασκευή πρωί και δούλευα συνεχώς ώς τη Δευτέρα το μεσημέρι συνεχώς (3 διαφορετικές δουλειές, πρωινή απογευματινή και βραδυνή) και στη συνέχεια ύπνος 18 ώρες σερί
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 29-07-06 στις 23:09.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 23:08, 29-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
42 σφηνάκια
3 υποβρύχια
2 βότκες πορτοκάλι
και έκλεισα ταμείο χωρίς να έχω μπει μέσα!
Με έφαγες ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:17, 30-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
... Μικρότερη ηλικία, έτρωγα κεράσια και δεν εφτυνα τα κουκούτσια. Με αποτέλεσμα όταν φισκάρει πια το στόμα να τα φτύνω ένα ένα και να τα μετράω. 27 ολόκληρα κερασοκούκουτσα είχα
Lol! Αυτό κάνει ο φίλος μου με τις ελιές!!!

Εγώ πάλι 36 ώρες ξύπνια με τις 30 τουλάχιστον να δουλεύω τρελά...
Μία εβδομάδα με δέκα ώρες ύπνου και πολλήηηη δουλειά... (μετά από αυτό έκλεισα 18ωρο!)
Με το φαΐ έχω κάνει περίεργα και δυσάρεστα ρεκόρ...!
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 11:55, 31-07-06:

3-4 συνεχόμενα μπουκάλια νερό Αγαπώ το νερό και πιο πολύ να το πίνω, και ειδικά όταν είμαι κουρασμένος,ιδρωμένος και διψασμένος δεν με σταματάει τίποτα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:59, 31-07-06:

Καθάρισμα πολλά κιλά κρεμύδια χωρίς ένα δάκρυ, ούτε καν κοκκίνησμα στα μάτια. Έχω πλήρη ανοσια σε αυτό, όσο περιέργο και να ακούγετε.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:53, 31-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Καθάρισμα πολλά κιλά κρεμύδια χωρίς ένα δάκρυ, ούτε καν κοκκίνησμα στα μάτια. Έχω πλήρη ανοσια σε αυτό, όσο περιέργο και να ακούγετε.
Καλα εγω παλι το ακριβως αντιθετο, ριχνω το απιστευτο κλαμα καθε φορα που καθαριζω!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη io-io : 31-07-06 στις 16:55.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:53, 31-07-06:

Εγω εχω κανει κατι αηδιαστικα ρεκορ φαγητου που δεν θελω ουτε να τα θυμαμαι, καθως και 5 μερες να ξενυχταω μεχρι το πρωι σε κλαμπ, ενω ημουν αρρωστη με πυρετο και τα σχετικα, και το πρωι να μην μπορω να κοιμηθω απο το βηχα. Το ευχαριστηθηκα παντως!
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 20:34, 31-07-06:

Όταν διάβασα το θέμα του post κάτι μου ήρθε στο μυαλό, αλλά ντρέπομαι να το πω
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:13, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Όταν διάβασα το θέμα του post κάτι μου ήρθε στο μυαλό, αλλά ντρέπομαι να το πω
ε ναι μια απο τα ίδια
αλλά έγράψα άλλα ρεκορ
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:08, 15-02-07:

Πέντε χιλιάδες ποστς σε τρεις μήνες

Κάψιμο~!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:17, 15-02-07:

30 ώρες Playstation ασταμάτητα χωρίς φαί και ύπνο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 12:52, 15-02-07:

Πιστεύω οτι την σεζόν Ιούνιος 2006-Ιουνιος 2007 Θα σπάσω το ρεκορ ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας...
εκτός... Ουκρανία-Ρώμη-Βαλένθια-Κωνσταντινούπολη-Βερολίνο και αναμένονται ακόμα τουλάχιστον 2-3 μέχρι τον Ιούνιο!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 12:53, 15-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
30 ώρες Playstation ασταμάτητα χωρίς φαί και ύπνο
τι έπαιζες ρε??? μόνο για το football manager μπορώ να καώ τόσο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια