Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 18:12, 05-05-07:

Αμέ...
Πέρυσι το καλοκαίρι στην Ιθάκη. Κόντεψα να σκάσω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:13, 05-05-07:

Αυτά είναι............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 22:14, 17-05-07:

5 μηνες χωρις να βαψω τα μαλλια μου!!!!
Ειχε φτασει η ριζα στο αυτι
Επιτελους χτες τα περιποιηθηκα!

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 23:07, 17-05-07:

1 μέρα χωρίς γλυκό.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:17, 18-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Μάριλυ
5 μηνες χωρις να βαψω τα μαλλια μου!!!!
Ειχε φτασει η ριζα στο αυτι
Επιτελους χτες τα περιποιηθηκα!
εγω ακομα

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 23:01, 20-05-07:

Έμεινα 47 ώρες ξύπνια! Δεν είναι και μεγάλο σκορ αλλά μετά ξεράθηκα στον ύπνο

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 06:54, 21-05-07:

δεν εχω φαει γλυκο εδω κ 2 βδομαδες

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 07:15, 21-05-07:

δεν εχω φαει γυρο, γκουντις και τα συναφη εδω και 8 μηνες

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 23:20, 21-05-07:

Καθαρίζω τις πατάτες χωρίς να τις κοιτώ…ολόσωστα και…δεν κόπηκα ποτέ…

(θυμήθηκα το ανέκδοτο: «ο γιος μου είναι πολύ καλός χειρούργος» λέει περήφανη μια μαμά… «πώς το κατάλαβες?» ρωτάει η φίλη της… «20 εγχειρίσεις έχει κάνει και δεν κόπηκε ούτε μια φορά»…)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 21-05-07 στις 23:49.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 13:08, 08-06-07:

Κοιμήθηκα 5 η ώρα τη νύχτα και στις 7 έπρεπε να σηκωθώ για εξετάσεις

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:17, 08-06-07:

Κοιμήθηκα 8.30 και 9.10 έπρεπεπ να σηκωθώ για παράδοση!
Κι αυτό μετά από 4ήμερο τρελού ξενυχτιού... Αλλά οκ, δεν ήταν εξετάσεις, μόνο παρουσίαση και ομιλία.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:26, 08-06-07:

Α.. εγώ έχω πάει και κατευθείαν σε εξετάσεις!

Επίσης έχω πάει Σαλόνικα με αεροπλάνο για μερικές ώρες επειδή ήθελα να βγω με μια παρέα εκεί..

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 13:45, 08-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
επισης 72 ωρες συνεχως Starcraft στο battlenet (παλιες καλες εποχες τοτε)
Κ-Α-Ψ-Ι-Μ-Ο!!!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 19:36, 08-07-07:

μια φορά ήπια κοντά ένα ποτήρι του κρασιού κανονικό ξύδι φαγητού , μονορούφι
ήταν απαίσιο

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:33, 08-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
μια φορά ήπια κοντά ένα ποτήρι του κρασιού κανονικό ξύδι φαγητού , μονορούφι
ήταν απαίσιο
τελειοοοοοο

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:35, 08-07-07:

ου τι να σου πω ...μετά νομίζω δάκριζα από την ξυνίλα

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:37, 08-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ου τι να σου πω ...μετά νομίζω δάκριζα από την ξυνίλα
εμενα μαρεσει...

σε κατι διακοπες δεν ειχα κοιμηθει για μια βδομαδα σχεδον

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:12, 08-07-07:

Θυμάμαι ήταν η ώρα 8 το απόγευμα:
Έλειπα από το σπίτι μου 26 ώρες
Είχα κοιμηθεί την προηγούμενη μέρα 4 ώρες
Είχα να φάω 24 ώρες
Είχα πιεί 7 καφέδες
Είχα καπνίσει άπειρα τσιγάρα
Κοιμήθηκα μετά από 12 ώρες

Επέζησα

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 12:44, 12-07-07:

5 ώρες ύπνο τις τελευταίες 2 εβδομάδες!

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 12:48, 12-07-07:

12 ώρες κάψιμο σε νετ είναι το χειρότερο που δεν θέλω να θυμάμαι από ρεκόρ...

Άτοιμα rpg!!
Hunter είσαι ο πνευματικός μου πατέρας στη blizzard

Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 21:08, 11-07-08:

Πενταήμερη χωρίς καθόλου ύπνο (ούτε και στο λεωφορείο).
15Χ330ml Carlsberg.
12 refill Coca-Cola στα Friday's κι έχοντας φάει δύο burger.

I'm so proud of me!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:40, 01-09-08:

good of war το τερμάτησα σε 2 μέρες με playstation 2

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

giogiz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giogiz
Ο giogiz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O giogiz Keep Spinning έγραψε στις 19:01, 20-11-08:

Με τα πόδια Χολαργό-Άλιμο 3 το πρωϊ, μετά από στοίχημα γυμνός βουτιά στην πισίνα του Ντέταρι, επίσης μετά απο στοίχημα μια πίτα παππού ( 4 τυριά ) με 1 δαγκωνιά, yoyoing 3 ώρες, Αθήνα-Πήλιο, Χριστούγεννα με TDM, νύχτα και βροχή κ.α. νεανικές παρορμήσεις...

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 09:40, 21-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από giogiz
επίσης μετά απο στοίχημα μια πίτα παππού ( 4 τυριά ) με 1 δαγκωνιά
Πως το ΄κανες αυτό άνθρωπέ μου;
Να υποθέσω ότι δεν το μάσησες

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 01:59, 08-07-09:

προσωπικά ρεκόρ που νομίζετε οτί αξίζει να σημειωθούν....
παρακαλώ...! αναφερθείτε σε πραγματικά γεγονότα....
κάνω την αρχή....

στα 13 μου, ξεκίνησα πολεμικές τέχνες....(Shaolin Kung Fu), είχα καταφέρει να κάνω σε 14 λεπτά, 600 κοιλιακούς.... και σταμάτησα, επειδή χρειαζόντουσαν το στρώμα για τεχνικές αυτοάμυνας....

έχω φάει μέσα σε λιγότερο από ένα λεπτό, 3 σούμες με τον ίδιον ακριβώς τρόπο.... είχα πιει λίγο παραπάνω(είχα γίνει ζάντα) και για κάποιο λόγο νευρίασα.... προσπάθησα να κλωτσήσω μία γλάστρα, αλλά δεν τη βρήκα.... σηκώθηκα μέχρι το ύψος της μέσης σε σχήμα τάβλας και έσκασα κάτω σαν καρπούζι.... προσπάθησα να την κλωτσήσω 3 φορές, μα το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο με την πρώτη φορά, μέχρι που βαρέθηκα και άφησα τη γλάστρα στην ησυχία της.... επί μία βδομάδα έκανα μισή ώρα να σηκωθώ απ' το κρεββάτι....

διπλό ρεκόρ μέσα σε 2,5 ώρες.... χάλασα γύρω στα 200 γιούρω(στο Κίνο) σε 2,5 ώρες, αλλά η Θεά τύχη με αντάμειψε προσφέροντάς μου 9 στα 9.... 18.010 ώιρο

σε ηλικία 15 χρονών, γύρω στα 35 μέτρα μακροβούτι.... τώρα ζήτημα είναι αν κάνω 3,5 μέτρα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 08-07-09 στις 22:40.
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 02:45, 08-07-09:

Σε 4 χρόνια,
69 ban.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 10:30, 08-07-09:

κι εγώ νόμιζα ότι θα φτιάχναμε μπράντ μπύρας

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 10:56, 08-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
στα 13 μου, ξεκίνησα πολεμικές τέχνες....(Shaolin Kung Fu), είχα καταφέρει να κάνω σε 14 λεπτά, 600 κοιλιακούς.... και σταμάτησα, επειδή χρειαζόντουσαν το στρώμα για τεχνικές αυτοάμυνας....
Δηλαδη 1 πληρη επαναληψη σε 1.4 δευτερολεπτα...(που ηδη ειναι πολυ γρηγορο)..και χωρις να κουραστεις οσο περνουσε η ωρα καθολου ; Ρε μπας και εισαι ο Ζουπερμαν ;

Τα κρυβεις, τα κρυβεις

Αντε να πω κι εγω ενα : 3.5 λιτρα κοκακολα (light) σε μια μερα, ετσι χωρις λογο, χωρις να επιδιωκω να πιω πολυ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 12:01, 08-07-09:

Μέσα σε 3 μόνο λεπτά είχα σπάσει την μπάρα που κρεμάμε την πετσέτα στο μπάνιο, το ένα πορσελάνινο στήριγμα της μπάρας που κρεμάμε την πετσέτα, το οποίο εκτοξεύτηκε μέσα στη λεκάνη της τουαλέτας, αφού πρώτα χτύπησε και έσπασε ένα γυάλινο μπουκάλι με άλατα μπάνιου, τα οποία σκορπίστηκαν στο πάτωμα του μπάνιου. Και για να το κρύψω από τη μαμά μου, κλείδωσα την πόρτα της τουαλέτας, αλλά κάτι πήγε στραβά .... μάλλον ξέρω τι πήγε στραβά, ... από την ταραχή μου κάπως άγαρμπα και βιαστικά ζόρισα το κλειδί και κλειδώθηκα, κι έτσι χρειαστήκαμε και καινούργια κλειδαριά.....

Από τότε (και από κάτι άλλα τέτοια ... όχι τόσο μεγάλης έκτασης και σε τόσο σύντομο χρόνο) με λένε "τυφώνα"

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:15, 08-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Μέσα σε 3 μόνο λεπτά είχα σπάσει την μπάρα που κρεμάμε την πετσέτα στο μπάνιο, το ένα πορσελάνινο στήριγμα της μπάρας που κρεμάμε την πετσέτα, το οποίο εκτοξεύτηκε μέσα στη λεκάνη της τουαλέτας, αφού πρώτα χτύπησε και έσπασε ένα γυάλινο μπουκάλι με άλατα μπάνιου, τα οποία σκορπίστηκαν στο πάτωμα του μπάνιου. Και για να το κρύψω από τη μαμά μου, κλείδωσα την πόρτα της τουαλέτας, αλλά κάτι πήγε στραβά .... μάλλον ξέρω τι πήγε στραβά, ... από την ταραχή μου κάπως άγαρμπα και βιαστικά ζόρισα το κλειδί και κλειδώθηκα, κι έτσι χρειαστήκαμε και καινούργια κλειδαριά.....

Από τότε (και από κάτι άλλα τέτοια ... όχι τόσο μεγάλης έκτασης και σε τόσο σύντομο χρόνο) με λένε "τυφώνα"
Αχ τι χαριτωμένο κοριτσάκι!

Όσα χρόνια κι αν παραμείνουμε ακόμα φίλοι, δε θα σε βάλω ΠΟΤΕ μέσα στο σπίτι μου! Το θέλω όρθιο!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 12:31, 08-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αχ τι χαριτωμένο κοριτσάκι!

Όσα χρόνια κι αν παραμείνουμε ακόμα φίλοι, δε θα σε βάλω ΠΟΤΕ μέσα στο σπίτι μου! Το θέλω όρθιο!
Η αλήθεια είναι ότι είμαι ολίγον ζημιάρα...

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 14:49, 08-07-09:

Δηλαδη 1 πληρη επαναληψη σε 1.4 δευτερολεπτα...(που ηδη ειναι πολυ γρηγορο)..και χωρις να κουραστεις οσο περνουσε η ωρα καθολου ; Ρε μπας και εισαι ο Ζουπερμαν ;

τί σου φαίνεται περίεργο....; αμφιβάλλεις μήπως;

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 15:18, 08-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
τί σου φαίνεται περίεργο....; αμφιβάλλεις μήπως;
Oτι 1.4 δευτερολεπτα για 1 επαναληψη κοιλιακων ειναι πολυ γρηγορο. Αλλα οκ ας πουμε οτι ησουν πολυ γρηγορος.
Για να γινει ομως ειτε ο ιδιος χρονος ειτε κατα μεσο ορο ο ιδιος χρονος επι 600 επαναληψεις, ναι αμφιβαλλω λιγο. Μηπως εκανες crunches (ανω κοιλιακους) ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

korineto9487 (Κορίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη korineto9487
H Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H korineto9487 Καλαμπόκι έγραψε στις 06:56, 19-08-09:

33 ώρες internet
13 χρόνια στη βέροια

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 08:38, 19-08-09:

9 μαθήματα σε τρεις εβδομάδες εξεταστικής.
Του ίδιου εξαμήνου.

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 13:12, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
9 μαθήματα σε τρεις εβδομάδες εξεταστικής.
Του ίδιου εξαμήνου.
Αυτό ειναι ρεκόρ!!! Κάτι παρόμοιο πρέπει να κάνω αυτό το εξάμηνο....

Εγώ εχω καταφέρει επί ένα εξάμηνο, δεν ειναι για πολύ, να είμαι τις 4 από τις 5 μέρες στο ΤΕΙ από 9 το πρωί μέχρι 8 και κάτι το βράδυ... Πίκρα... αλλά σαν ρεκόρ δεν νομίζω οτι θα μπορέσω ποτέ να το ξαναεπαναλάβω...

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 14:02, 19-08-09:

9 λεπτά χωρίς να ξύσω την μύτη μου

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 00:17, 20-08-09:

Δεν κόπηκα ποτέ σε μάθημα, τόσο στις προπτυχιακές μου σπουδές, όσο και στις μεταπτυχιακές...

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 10:22, 20-08-09:

22 "ημίωρα" anime επισόδια απανωτά (κυριακή με υπηρεσία στο στρατό).
Περναγα βέβαια εισαγωγές / τιτλους τέλους οπότε εβγαινε ολο κανα 9μισάωρο -10ωρο. Και παλι ομως.
Και ήταν και λιγο μουφα το συγκεκριμένο στο τέλος και ξενέρωσα.

Παράθεση

kwstas21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwstas21
Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O kwstas21 Den eimaste kala dn exoume mualo!!! xD έγραψε στις 15:53, 20-08-09:

65 λεπτα σεξ χωρις διαλλειμα..

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:05, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από kwstas21
65 λεπτα σεξ χωρις διαλλειμα..
Και κράταγες χρόνο;

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 16:22, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Και κράταγες χρόνο;
Ε πως θα περασει τοση ωρα; Κατι πρεπει να βρεις να ασχοληθεις.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kwstas21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwstas21
Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O kwstas21 Den eimaste kala dn exoume mualo!!! xD έγραψε στις 16:34, 20-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Και κράταγες χρόνο;

βασικα δν κρατησα χρονο απλα ξερεις τι ωρα ``ξαπλωσες``..κ μετα καποια στιγμη βλεπεις εχει περασει η ωρα..!

και επειδη θα πεταχτουν κ αλλες εξυπνες ερωτησεις..οταν πας για ενα ντους να ξεπλυθεις,να πιεις λιγο νερο κ ειναι 2-3 η ωρα τα χαραματα κ δουλευεις τιν επομενη το πρωι..ναι θα κοιταξεις τι ωρα ειναι!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstas21 : 20-08-09 στις 16:40.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:52, 20-08-09:

Πριν χρόνια ένα απόγευμα ξεκίνησα ένα παιχνίδι στο computer (δεν είχα ακόμα ίντερνετ) μέχρι το άλλο πρωί, δεν θυμάμαι αν πήγα κατευθείαν για δουλειά ή ήταν αργία.

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 01:01, 29-08-09:

Δεν ξέρω αν είναι ρεκόρ ακριβώς, αλλά έχασα 25 κιλά σε 2 μήνες και 17 ημέρες. Με χημική δίαιτα. Τα οποία και δεν ξαναέβαλα ποτέ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους