Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:55, 09-07-06:

Θα αφήνατε το αγόρι ή την κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο με φίλους/φίλες;
Αν σας έλεγε οτι πήγε πως θα αντιδρούσατε;
Το θεωρείτε ...απιστία;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 18:57, 09-07-06:

βασικά μου προκαλεί αηδία η σκέψη και μόνο . εδώ τα καλά κρεατάαα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 19:06, 09-07-06:

οχι φυσικα γιατι να με πειραζε?Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα εδω που φτασαμε....

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 21:35, 09-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από maxnikos
Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα εδω που φτασαμε....

Κοίτα....στη θεωρία δεν θα έπρεπε να με πειράζει (κρίνοντας από περιγραφές φίλων μου που έχουν πάει για να κάνεις κάτι πιο "σοβαρό" από οφθαλμόλουτρο-έστω και από μικρή απόσταση!- πρέπει να τα σκάσεις χοντρά, άσε που αν έκανε τέτοια δεν υπήρχε περίπτωση να ήταν...αγόρι μου )

ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ (!) στην πράξη δεν νομίζω ότι θα ήμουν τόσο open-minded! Αν μάθαινα ότι έχει πάει πχ στο παρελθόν θα το ξεπέρναγα (καλά όχι να είναι κ η διασκεδασή του, να έτυχε πχ με φίλους κάποια στιγμή) αλλά αν γινόταν ενώ τα είχαμε μάλλον DEN θα το έπαιρνα και πολύ καλά!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 10-07-06 στις 08:31.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 22:08, 09-07-06:

Μπα....κανένα πρόβλημα....Θα πάει να κάνει το οφθαλμόλουτρό του (ελπίζω μόνο αυτό ) και τέλος!Όπως δεν θα είχα πρόβλημα να πάμε μαζί....Μάλλον είμαι πολύ open minded

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 23:07, 09-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από maxnikos
οχι φυσικα γιατι να με πειραζε?Αλλωστε οταν πηγαινει στα μπουζουκια ειναι σχεδον το ιδιο πραγμα εδω που φτασαμε....
Χα,χα,χα, πολύ καλή παρατήρηση.
Ούτε εμένα με πειράζει, πολλές φορές έχουμε πάει και μεγάλη παρέα αγοριά- κορίτσια σε στριπτ σόου και κανείς δεν έδειξε να πειράζεται ή να νοιώθει αμήχανα.
Στα πιο πρόσφατα γενέθλια φίλου είχαμε καλέσει στριπτιζέζ σπίτι και μας κόστισε το διπλάσιο απο ότι ένα άλλο δώρο κι όχι δεν πετάχτηκε απο τούρτα αν αυτό νομίζετε με το τζινάκι της ήρθε και μέτα πήγε κι άλλαξε.Εννοείται πως περιμένουμε να μας το ανταποδώσει στα δικά μας γενέθλια.
Η αλήθεια είναι πως δεν είναι το σόου που σε κάνει να νοιώθεις αμήχανα αλλά οι αντιδράσεις των γύρω σου.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:12, 09-07-06:

Γιατι ειμαι κακος θα κανω πιο ενδιαφερον την ερωτηση

Θα σας πειραζε ο συντροφο σας οχι μονο να παει σε στριπτητζαδικο αλλα να παει και στα πιο prive δωματια για εναν πιο prive χωρο;

Προσωπικα δεν θα πειραζε τπτ απο τα δυο, αρκει μην πηγενε καθε τοσο ... μια φορα πιστευω οτι εχει καποιο ενδιαφερον ... στις πολλες φορες αρχιζουν τα περιεργα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 23:17, 09-07-06:

Αχ βρε κλέφτρα...Και νόμιζα ότι είμαι η μόνη που έχω πάει σε στριπτιτζαδικο!Κι εμείς αγόρια - κορίτσια

Edit: Μπα...ούτε πριβέ χωρό....Σιγά να μην τον καταπιέσω....ελπίζω μετά όμως τις ορέξεις του να τις βγάλει σε εμένα

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:24, 09-07-06:

Εγω παντως τωρα που το σκεφτομαι αν η συντροφος μου πηγαινε σε στριπτητζαδικο δεν θα ηθελα αμεσως να κανουμε σεξ επειδη φοβαμαι μηπως κατα την διαρκεια σκεφτονταν κανεναν αλλο

Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BReaTHeR
Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε στις 00:19, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Εγω παντως τωρα που το σκεφτομαι αν η συντροφος μου πηγαινε σε στριπτητζαδικο δεν θα ηθελα αμεσως να κανουμε σεξ επειδη φοβαμαι μηπως κατα την διαρκεια σκεφτονταν κανεναν αλλο
Συμφωνώ Exposed_Bone.Κι εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουνα.

Για να απαντήσω τώρα.Δε θα είχα και τα καλύτερα συναισθήματα αν το μισό μου πήγαινε σε στριπτιζαδικο, αν και είναι σίγουρα διαφορετικό να πάει μια φορά για διασκέδαση ή από περιέργεια κι άλλο να πηγαίνει συχνά.

Αν θα της επέτρεπα; Ίσως έκφραζα τη διαφωνία μου, αλλά να απαγορεύσω όχι. Δε νομίζω ότι μπορώ να απαγορεύσω εγώ κάτι, απλά να εκφράσω τα συναισθήματά μου.

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 00:19, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Θα αφήνατε το αγόρι ή την κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο με φίλους/φίλες;
Αν σας έλεγε οτι πήγε πως θα αντιδρούσατε;
Το θεωρείτε ...απιστία;
Αδιαφορα ή μαλλον θα ηθελα να παω και εγω! (Αν και μαλλον δεν θα ηθελε η κοπελα μου)
Γενικα, οπως ειπε και καποιος παραπανω, πιο πολλα βλεπουμε καθε μερα στους δρομους και στις παραλιες, ενω δεν μου ειναι και πολυ ενδιαφερον το ολο σκηνικο του μαγαζιου.Οποτε...
(Καλα για το απιστια δεν το συζηταω! Αν φτασουμε στο σημειο και το οφθαλμολουτρο να ειναι απιστια... )

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Γιατι ειμαι κακος θα κανω πιο ενδιαφερον την ερωτηση

Θα σας πειραζε ο συντροφο σας οχι μονο να παει σε στριπτητζαδικο αλλα να παει και στα πιο prive δωματια για εναν πιο prive χωρο;

Προσωπικα δεν θα πειραζε τπτ απο τα δυο, αρκει μην πηγενε καθε τοσο ... μια φορα πιστευω οτι εχει καποιο ενδιαφερον ... στις πολλες φορες αρχιζουν τα περιεργα!
Αν μιλας οντως για prive χορο, δεν θα ειχα προβλημα. Αν μιλας για..."prive χορο" τοτε, ενταξει μην το χεσ0υμε κιολας!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 00:47, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR
Συμφωνώ Exposed_Bone.Κι εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουνα.
Ναι αλλά και χωρίς να πάει κάποιος/α σε στριπτιτάδικο μπορεί την ώρα της συνουσίας (πως τα λέω έτσι η γυναίκα ) να σκέφτεται τον Brad Pitt ή την Angelina Jolie

Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:53, 10-07-06:

ναι αμε τον αφηνω αλλα πολλες φορες εχω παει κ εγω μαζι του

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 01:44, 10-07-06:

χμμμ.. όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρεινα πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. () γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο? εξάλλου,ούτε εκείνου,νομίζω,θα του άρεσε να πάω εγώ σε αντίστοιχο μαγαζί να χαζεύω άλλους άντρες...
όσο για το αν θα είχα πρόβλημα να πάει σε
πριβέ χώρο..μετά απ'αυτό,θα'μενε μόνος του,οπότε από'κει και πέρα,ας έκανε ό,τι ήθελε...

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 01:55, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]χμμμ.. όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρεινα πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. () γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο?
Μα δεν ειπε κανενας να σου αρεσει Να μην σε ενοχλει εννοουμε!
Επισης, υποθετω οτι γνωριζεις οτι ανεξαρτητως του αν πηγαινει το αγορι σου σε τετοια μαγαζια ή οχι, χαζευει αλλες γυναικες ετσι;

Υ.Γ: Oh, it's hard to quote you!

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 02:01, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Μα δεν ειπε κανενας να σου αρεσει Να μην σε ενοχλει εννοουμε!
Επισης, υποθετω οτι γνωριζεις οτι ανεξαρτητως του αν πηγαινει το αγορι σου σε τετοια μαγαζια ή οχι, χαζευει αλλες γυναικες ετσι;
Το ότι δεν μ'αρέσει,σημαίνει κι ότι μ'ενοχλεί..κι εννοείται ότι γνωρίζω πολύ καλά ότι σαν φυσιολογικός άνθρωπος θα χαζέψει κι άλλες γυναίκες (δεν είμαι τόσο υστερική..),αλλά τουλάχιστον αυτές δεν πάνε μες στη μούρη του με μικροσκοπικά έως ανύπαρκτα εσωρουχάκια να του κουνιούνται...

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Υ.Γ: Oh, it's hard to quote you!
χαχαχαααα...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:17, 10-07-06:

Φανταζομαι οτι θα με ενοχλουσε.. Αυτο βεβαια, δεν σημαινει οτι θα εκανα σκηνη απλα θα το συζητουσα. Ειναι προτιμοτερο να μου το πει και να παμε μαζι, απο το να παει μονος και μετα να μου το πει.. Μου καθεται καπως περιεργα αυτο.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 08:36, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Ναι αλλά και χωρίς να πάει κάποιος/α σε στριπτιτάδικο μπορεί την ώρα της συνουσίας (πως τα λέω έτσι η γυναίκα ) να σκέφτεται τον Brad Pitt ή την Angelina Jolie
που με μπερδευει με τον Brad Pitt ... ενταξει ... δεν πειραζει να μπερδευεται και στο σεξ ...

(ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ ... ΤΟ ΞΕΡΩ ... ΣΟΥΤ ΤΩΡΑ)

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 09:26, 10-07-06:

χμμμ.. όσο κι αν θέλω να είμαι άνετη και open-minded (αν και δεν θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα στενομυαλιάς..),δεν μου κάθεται και πολύ καλά..ε,δεν τρελαίνομαι και στην ιδέα ότι ο φίλος μου γουστάρεινα πάει να χαζεύει άλλες γυναίκες.. () γιατί θα έπρεπε να μ'αρέσει κάτι τέτοιο? εξάλλου,ούτε εκείνου,νομίζω,θα του άρεσε να πάω εγώ σε αντίστοιχο μαγαζί να χαζεύω άλλους άντρες...
όσο για το αν θα είχα πρόβλημα να πάει σε
πριβέ χώρο..μετά απ'αυτό,θα'μενε μόνος του,οπότε από'κει και πέρα,ας έκανε ό,τι ήθελε...
συμφωνώ σε όλα 1000%

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsitsilegas
Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O tsitsilegas έγραψε στις 09:36, 10-07-06:

Το ότι δεν μ'αρέσει,σημαίνει κι ότι μ'ενοχλεί..κι εννοείται ότι γνωρίζω πολύ καλά ότι σαν φυσιολογικός άνθρωπος θα χαζέψει κι άλλες γυναίκες (δεν είμαι τόσο υστερική..),αλλά τουλάχιστον αυτές δεν πάνε μες στη μούρη του με μικροσκοπικά έως ανύπαρκτα εσωρουχάκια να του κουνιούνται...
Φαντάζομαι ότι δεν τον αφήνεις να πηγαίνει μόνος του στην παραλία...

Κι όταν πηγαίνετε μαζί του κλείνεις τα μάτια;

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:06, 10-07-06:

να μας πεις σε ποια παραλία πηγαίνεις και σου κουνιούνται με τον κουραδοκόφτη (ή και χωρίς) δίμετρες ξανθιές ρωσσίδες μες τη μάπα, να την έχουμε στα υπόψιν.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 11:18, 10-07-06:

Προφανώς και θα με πείραζε. Άμα είναι να βλέπει όποιες θέλει και να κάνει και ο,τι θέλει με αυτές τότε ποιός ο λόγος να έχουμε σχέση;

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 11:28, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
να μας πεις σε ποια παραλία πηγαίνεις και σου κουνιούνται με τον κουραδοκόφτη (ή και χωρίς) δίμετρες ξανθιές ρωσσίδες μες τη μάπα, να την έχουμε στα υπόψιν.
Σιγά μην σας πω...

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 11:36, 10-07-06:

Νομίζω καταρχήν ότι αν ο άλλος θέλει να πάει δεν θα πάρει άδεια από μένα..
κατά δεύτερον δε θα με πείραζε καθόλου..
και τέλος αν θέλει να στην κάνει την κουτσουκέλα θα την κάνει... δε χρειάζεται να πάει σε στριπτιζάδικο..

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 12:16, 10-07-06:

Πλάκα-πλάκα, το σχόλιο για την παραλία του weak and powerless δεν είναι και τόοοσο άσχετο. Το στριπτιζάδικο, κατ'εμέ, είναι απλώς μία παραλία με καλύτερο marketing.

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή την περίεργη ανασφάλεια "να μην δει άλλη γυναίκα γυμνή ή ημίγυμνη"...
Εκτός αν οι κυρίες φοβάστε ότι η σχέση σας θα κλονιστεί ανεπανόρθωτα εάν δούμε ένα στήθος ή έναν πισινό παραπάνω...

Αρχική Δημοσίευση από prime
Νομίζω καταρχήν ότι αν ο άλλος θέλει να πάει δεν θα πάρει άδεια από μένα..
κατά δεύτερον δε θα με πείραζε καθόλου..
και τέλος αν θέλει να στην κάνει την κουτσουκέλα θα την κάνει... δε χρειάζεται να πάει σε στριπτιζάδικο..
Έτσι ακριβώς!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:35, 10-07-06:

Αν είχα κοπέλα, θα την άφηνα, όπως άφηνα και τις πρώην μου. Είναι το λιγότερο εξωφρενικό να καταπιέζουμε το έτερον ήμισυ για δικές μας ανασφάλειες. Να μου πεις, μετά το στριπτιτζάδικο θα κοιμηθεί στον πρώην της, έστω σε χωριστά δωμάτια, εκεί να το ρίξω το σουτάρισμα να πάει στο καλό η κοπέλα να μη δουλεύει κι εμένα. Αλλά σκέτο στριπτιτζάδικο, τι κακό να σου κάνει στη σχέση; Πας με την παρέα, παίρνεις δυό ποτά, παίρνετε μάτι τους νεαρούς/τις νεαρές και συνήθως χαχανίζετε με την παρέα και περνάτε καλά! Μια Σλοβάκα κουνάει τα οπίσθια της μπροστά στο φίλο σας, ωραία, η δουλειά της είναι αυτή! Η δουλειά του φίλου σας ποιά είναι; Να πάει και να διασκεδάσει ή να πάει και να κάνει σεξ; Σε κάποια απ τις δύο επιλογές υπάρχει πρόβλημα...

Θα ερωτευθεί το αγόρι σας για παράδειγμα την Σλοβάκα που κουνιέται στο σωλήνα; Πέστε την ερωτεύεται. Πιθανόν το αφεντικό να μην επιτρέπει να βγαίνουν αυτές με πελάτες αλλά ακόμα κι αν επιτρέπει, για να την βλέπει το αγόρι σας και να ερωτοτροπεί μαζί της σε ξενοδοχείο, θέλει τρελά χρήματα. Τη στιγμή λοιπόν που έχεις κοπέλα, είτε σκάσεις 3 ευρώ στο δρόμο, είτε 300 με τη Σλοβάκα, είσαι το λιγότερο "άτομο περιορισμένης ευθύνης". Η κοπέλα σου, σου κοστολογεί το κορμί της και την αγάπη της; Όχι! Στα δίνει επειδή το θέλει! Εσυ λοιπόν τι πας και τα σκάς για "φαϊ απ' έξω";

Άμα είναι να στην κάνει ο/η σύντροφος, θα στην κάνει. Το είπε και η prime ολόσωστα πιο πάνω. Εγω εχω να συμπληρώσω οτι αρκεί εσείς να είστε σωστοί/ες στις σχέσεις σας και να μην έχετε ανασφάλειες (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι θα σας πιάνει ο άλλος/άλλη και κορόιδα ένεκα της εμπιστοσύνης σας.)

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 13:03, 10-07-06:

Εεεετσι ακριβώς valder…! Όσο για την παραλία που ψάχνουμε, νομίζω πως σε όλες τις παραλίες υπάρχουν δίμετρες κουκλάρες με στριγκάκια που κουνιούνται μπροστά σου, είτε κάνοντας περίπατο στην παραλία για να δείξουν το μικροσκοπικό τους τατου είτε παίζοντας ρακέτες...
Όσο για τις κοπέλες που ζηλεύουν, μάλλον θα πρέπει να κάνουν μαθήματα χορού

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 13:16, 10-07-06:

Παιδια ελεος με αυτην την νοοτροπια καποιων να ειρωνευονται κι να κάνουν συγκρισεις ασχετες προκειμενου να αποστομώσουν. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο? Στην παραλία πλυν της καλίγραμμης κοπέλας θα πάει κι η γιαγιά μου που είναι 100 κιλα ενώ οι κοπέλες στο στριπτιτζάδικο εξυπηρετούν ένα συγκεκριμένο ρόλο κι η συμπεριφορά τους είναι ανάλογη.
Προσωπικ΄΄α θεωρώ κακεντρέχια να θεωρεί κάποιος οτι δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε στριπτιτζάδικα επειδή αισθάνομαι κακοτερώτητα προς τις ημίγυμνες κοπέλες απλά το θεωρώ κατωτερη διασκέδαση ο τρόπος που πλασάρεται το σώμα εκεί κι δε το βρίσκω καθόλου καλαίσθητο ενώ μια καλίγραμμη γυναίκα στην παραλία είναι ένα ωραλιο θέαμα.ΔΕν μπορεί καποιός να εχει μια άποψη για κάτι αμέσως να τον βγάλουν κομπλεξικό η ζηλιάρη.
Καταλαβαίνω τις κοπέλες που θα έλεγαν οτι δε θα αφηναν το αγόρι τους να πάει σε τέτοιο μέρος ,εγώ προσωπικα αφήνω την δυνατότητα να κάνει οτι θέλει κι αν είναι με την παρέα του στο χαβαλέ ας πάει.Πάντως δεν μου θα μου άρεσε ενας άντρας που θα σύχναζε σε τέτοια μέρη

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 13:47, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Παιδια ελεος με αυτην την νοοτροπια καποιων να ειρωνευονται κι να κάνουν συγκρισεις ασχετες προκειμενου να αποστομώσουν. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο?
Επειδή σε δικό μου μήνυμα έγινε η εξίσωση παραλίας και στριπτιζάδικου, θεωρώ ότι η παραπάνω περικοπή αναφέρεται σε εμένα.
Να σε πληροφορήσω λοιπόν ότι δεν ήταν πρόθεσή μου να ειρωνευτώ ή να αποστομώσω κανέναν. Εξέφρασα την άποψή μου και θέλω να ελπίζω ότι δεν προσέβαλα κανέναν.
Αν σε ενοχλεί η άποψή μου ή διαφωνείς με αυτήν, είναι πρόβλημά σου, όχι δικό μου.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:48, 10-07-06:

Παιδιά, δεν μιλάω να συχνάζει εκεί. Αν ήταν έτσι, δεν θα ετίθετο θέμα (υπάρχει άνθρωπος που δεν τον ενοχλεί να πηγαίνει το έτερον ήμισυ σε στριπτητζάδικα 2 φορές την εβδομάδα; ). Εννοώ πως θα βλέπατε το να πάει μια φορά για την εμπειρία.
Και κάτι άλλο, για να το τραβήξω περισσότερο το ερώτημα
Αν σας έλεγε οτι δεν του/της άρεσε (για οποιονδήποτε λόγο) πως θα αντιδρούσατε; Θα τον/την πιστευατε ή θα νομίζετε ότι σας δουλεύει;

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 14:53, 10-07-06:

Απο οτι ξέρω περικοπές δεν έχω αρχίσει ακόμη να γράφω προσπαθήσε να μην χρησιμοποιείς τόσο μπομπώδες κι ευρύ λεξιλόγιο την στιγμή που δε το κατέχεις.Αν θυμάμαι καλά σε ένα άλλο ποστ είχες γράψει οτι κάποιες κοπέλες κάνουν σχεσεις προκειμενου να απολαυσουν οικονομικές (αντιπαροχές) μαλλον θα μιλουσες για γυναίκες εργολάβους αλλα σε εκείνο το πόστ δεν απάντησα.Συγκρατησα τα νεύρα μου κι δεν απάντησα.Τωρα το τι σχεση έχει η παραλία με το στριπτιζαδικο δεν μου απαντησες περιοριστηκες στο να κανεις μια αγενεστατη συσταση του τυπου δε είναι αυτό δικό μου πρόβληα αλλα δικό σου.Τις παρατηρησεις μου τισ κανω για να γίνει διάλογος οχι για να προσβαλλω καποιον κι θα θέλα να μου ζητήσεις συγνωμη για τον τρόπο που μου μιλήσες γιατι δε μου αρμόζει.Δεν θελω να μπω σε μια στειρα διαδικασια αντιπαραθεσεις ετσι σε παρακαλω πολυ μην απαντησεις με ειρωνιες.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 14:59, 10-07-06:

Σας παρακαλώ, αν θέλετε να τσακωθείτε make it private.

Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 15:02, 10-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
. Τι σχεσή έχει η παραλία με το στριπτιζάδικο?
Μεγαλη
Π.Χ. 1)πρεπει να κλεισεις ξαπλωστρα(τραπεζι)απο την προηγουμενη μερα 2)οι παρουσιες πολλων γυναικων στην παραλια τα τελευταια χρονια πλησιαζουν τα στριπτιτζαδικα
Δεν ειναι τυχαιο που αυτα τα μαγαζια περνανε κριση τα τελευταια χρονια

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 22:03, 10-07-06:

ετυχε το σαββατο το βραδυ να παω σε ενα τετοιο μαγαζι ( και οχι δεν ειναι πρωτη φορα ) ειχε ερθει ενας πολυ κλαλος μου φιλος απο Λειβαδεια και ελεγε για κατι μαγαζια εκει ( κοινως κ*λ*μπαρα) και του ειπα εγω θα σε παω εγω σε μαγαζι να ξεστραβωθεις. τιποτα περιεργο θα μου πειτε ελα που ειχε ομως και την γυναικα του μαζι,

πηγαμε λοιπον σε ενα μαγαζι ( απο τα καλυτερα της Αθηνας ) για να δουμε το show, γιατι κακα τα ψεμματα σε τετοιου ειδους μαγαζια το show κυριαρχει ( στα αλλα κ*λ*μπαρα κυριαρχει η βιζιτα ) και η εν λογο γυναικα ( 29 ετων ) το απολαυσε στο μεγιστο, μεχρι και για πριβε χωρο την στειλαμε.

δεν ηταν οι μονη γυναικα μεσα στο μαγαζι ( περα απο τα κοριτσια που εκαναν τα μαγικα τους με τον σωληνα ) και ολες μα ολες απολαμβαναν το θεαμα.

τωρα εαν ειχα εγω συντροφο και ηθελε σαφως θα την επαιρνα μαζι μου, δεν εχω να ντραπω σε τιποτα και ουτε αυτη θα επρεπε να ντρεπεται, δεν εχω τιποτα να κρυψω απο αυτην.

τελος ο κοσμος νομιζω εχει παρεξηγησει τα μαγαζια αυτα και πιο πολυ της κοπελες ( και αντρες ) που δουλευουν σε αυτα. ναι υπαρχουν μαγαζια που θα σε γδαρουν στην κυριολεξια αλλα υπαρχουν και αυτα που ΘΕΛΟΥΝ να διασκεδασεις.

πιστευω συντομα θα δειτε τι ακριβως λεω με κατι που ετοιμαζω

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:12, 10-07-06:

Για μένα δεν είναι διασκέδαση να βλέπεις γυμνούς ανθρώπους πάντως...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adespoto : 11-07-06 στις 10:58.
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 22:42, 10-07-06:

Ο καθένας κινείται όπως θέλει και δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να πείσω ή να αποτρέψω τον σύντροφό μου να μην πάει. Απλά θα έπεφτε στα μάτια μου και θα ξενέρωνα στη στιγμή. Για ποιο λόγο? Γιατί θεωρώ ότι όσοι πηγαίνουν εκεί πέρα από το χαβαλέ (που οι περισσότεροι θα πάνε) οι υπόλοιποι είναι λιγούρια που η ζωή τους στηρίζεται σε δύο β...ά και ένα αι..ίο..

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 10:55, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
πιστευω συντομα θα δειτε τι ακριβως λεω με κατι που ετοιμαζω
ΧΑ! Θα διοργανώσεις παρτάκι ???

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 10:59, 11-07-06:

τι παρτάκι....κανένα μαγαζί τον βλέπω να ανοίγει
να προσλάβει και κανέναν/καμία από το στέκι

εδώ κολλάει το ανέκδοτο "μη τρέχετε κορίτσια, φορτώνει κι αύριο"

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 11:10, 11-07-06:

ΧΑ!
doooσε βλέπω είσαι έτοιμη να αναλάβεις πόστο! Ρε λετε να το κάνουμε «οικογενειακή» επιχείρηση ?

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 20:46, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
τι παρτάκι....κανένα μαγαζί τον βλέπω να ανοίγει

ηθελα να ηξερα ποιος/ποια σου σφυριξε κατι τετοιο

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 20:47, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ΧΑ! Θα διοργανώσεις παρτάκι ???
οποτε θες φιλε μου, να ξεστραβοθουμε λιγακι ε; γιατι τωρα τελευταια τα βλεπω ολα τετραγωνησμενα

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 07:58, 24-04-07:

δεν θα ειχα προβλημα να παει... αρκει να το ξερω ομως...
οπως κι εγω δεν θα ηθελα να χει προβλημα να παω με φιλες μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:02, 24-04-07:

Θα προτιμούσα να πάμε μαζί.. (και με παρέα μαζί! Εκτός αν μιλάμε για bachelor)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 10:20, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Θα προτιμούσα να πάμε μαζί.. (και με παρέα μαζί! Εκτός αν μιλάμε για bachelor)
θα σε χαλαγε να πας σε bachelor δηλαδη;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:34, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
θα σε χαλαγε να πας σε bachelor δηλαδη;
Όχι καλέ, απλά εκεί ο καθένας θα πήγαινε μόνος του! Αυτό εννοούσα!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 10:37, 24-04-07:

α μαλιστα!!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 12:28, 24-04-07:

εμένα δεν θα με πείραζε να πάει, αν θέλει να την κάνει την λαδιά θα την κάνει, δεν θα περιμένει να πάει σε στριπτιτζάδικο!!

ούτε θα με πείραζε να πηγαίναμε μαζί

Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη scar.lett
H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε στις 13:14, 24-04-07:

φυσικα και θα τον άφηνα. πρώτα από όλα βέβαια δε νομίζω να με ρώταγε, αλλά σε κάθε περίπτωση δε σκοπεύω στη σχέση μου να κάνω τον αστυνομικό

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 13:22, 24-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από scar.lett
φυσικα και θα τον άφηνα. πρώτα από όλα βέβαια δε νομίζω να με ρώταγε, αλλά σε κάθε περίπτωση δε σκοπεύω στη σχέση μου να κάνω τον αστυνομικό
να σε πω.......καμια αδελφη ελευθερη εχεις;

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 13:43, 24-04-07:

Πολλοί πηγαίνουν εκεί για πλάκα, όπως κάποια στιγμή είχε πάει και η παρέα μου. Όταν το είχα ακούσει μου είχε κακοφανεί γιατί μέσα σε αυτό το χώρο υπάρχουν κοπέλες που τους αρέσει αυτό που κάνουν αλλά υπάρχουν κι άλλες που το κάνουν απο ανάγκη (και φουσκώστε τα στήθη και αρθρώστε απαξιωτικά οτι 'τα θέλει ο κώλος τους') Δεν έχω πάει ποτέ για να ξέρω πως είναι εκεί μέσα και να μπορώ να μιλήσω με σιγουρία έχω πάει όμως στη Ρωσία και άκουσα την ξεναγό να λέει οτι "Όσες απο εμάς δεν ξέρουν αγγλικά χρησιμοποιούν το σώμα τους για να επιβιώσουν". Μπορεί να σου πει χίλια πράγματα για τα κτήρια του τσάρου και την ιστορία και να σου πει μία κουβέντα για το λαό σήμερα που θα τη συνδιάσεις με τις πολυκατοικίες και θα είναι η πιο συγκινητική ξενάγηση που έχεις ποτέ ακούσει.

Εγώ τουλάχιστον αν ήμουν άντρας, δεν θα μπορούσα να μπω σε ένα τέτοιο μέρος και να διασκεδάζω με τον πόνο της κοπέλας που δεν έχει την πολυτέλεια να γδύνεται ανέμελη στις παραλίες και στα μπουζούκια (όπως προαναφέρθηκαν κάποιοι). Παρομοίως δεν θα μου άρεσε και για το αγόρι μου, ειδικά αν το έκανα για χαβαλέ και όλο αυτό γιατί βλέπω την κοπέλα που χορεύει ή την κοπέλα που είναι στο πεζοδρόμιο σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και όχι ώς εμπόριο ή ως κρέας (όπως επίσης χαριτολογώντας κάποιος προαναφέρθηκε)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους