Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,358 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εναλλακτικές εταιρίες τηλεφωνίας και ποιότητα ήχου

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:36, 09-07-06:

Θα ηθελα να ρωτησω αν οι εναλλακτικες τηλεφωνιας εταιριες επιρρέαζουν την ποιότητα ήχου της κλήσης.
Προσωπικα βλεπω συχνα διαφορες (χρησιμοποιω 3 εταιριες μαζι με τον οτε) και βλεπω εντονη διαφορα ... και θελω να δω αν ειναι τυχαιο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:40, 10-07-06:

Εγω μεχρι τωρα εχω αλλαξει 2 εταιριες και δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα.
Δεν υπηρξε διαφορα απο θεμα ηχου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 04:03, 13-07-06:

Mόνο τυχαίο δεν είναι. Έχουν μάθει και κάνουν κλήσεις μέσω νετ, για χαμηλό κόστος...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:49, 13-07-06:

αουτς... ρεμπεσκε ξερουμε ποιες εταιριες ειναι αυτες;

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:56, 13-07-06:

Χρησιμοποιουσα αλλη εταιρια για υπεραστικα και κινητα, αλλα τον τελευταιο καιρο η ποιοτητα ηταν απαραδεκτη, συν οτι τις μισες φορες απ'αυτες που καλουσα δεν εδινε σημα (εχμ, δεν ακουγοταν τουτ τουτ δηλαδη :p) η ακουγοταν σαν να ναι κατειλλημενο και δεν εκανε την κληση.

Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη drteddy
Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O drteddy έγραψε στις 16:12, 17-08-06:

H Telepassport νομίζω ότι μερικές φορές -μάλλον ώρες αιχμής- έχει μεγάλο πρόβλημα στη Θεσσαλονίκη ιδίως στο πατρικό μου σπίτι. Στο δικό μου σπίτι, στην περιοχή της Έδεσσας, δεν έχω προβλήματα ήχου ή σύνδεσης.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους