Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Youtube: Απορίες και προβλήματα

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 17:38, 19-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Nαι. Μόλις φορτώσει ένα video youtube, αυτό σου βγάζει στο παραθυράκι "videoplayback.flv". Κάνεις κλικ πάνω του, το μετονομάζεις (αρχικά χωρίς κενά ή σημεία στίξης) ας πούμε "to_video_pou_katevazw.flv", τσεκάρεις το κουτάκι δίπλα του και πατάς download.
Το download γίνεται στον φάκελο που έχεις καθορίσει από Tools > Preferences > Save file to.
Από την ώρα που θα αρχίσει να παίζει, σου δίνει ένα χρονικό περιθώριο να το επιλέξεις να κατέβει, αλλιώς γίνεται timeout και το χάνεις, οπότε πρέπει να ξαναφορτώσεις την σελίδα.

Το αρχείο κατεβαίνει σε μορφή flv. Για να παίξει δηλαδή μάλλον θα χρειαστείς τον flv player, εκτός κι αν το μετατρέψεις σε άλλη μορφή.
Σε ευχαριστω πολυ!Κατεβασα ενα αλλα δεν μου το παιζει...ποιο προγραμμα χρειαζεται;AKΥΡΟ, το ειδα με real player!Και παλι ευχαριστω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 01:10, 20-05-09:

Σου είπα flv player, αν δεν έχουν κατάλληλα codecs οι άλλοι players.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηλίας

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηλίας
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε στις 10:36, 20-05-09:

Ή μπορείς να κατεβάσεις το Quicktime, για να τα βλέπεις από εκεί. Και το LAst.fm δεν είναι δωρεάν.

Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jfire
Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε στις 19:40, 21-05-09:

Ειναι απλο.!!!!:no1:
YouTube Download

• Version: V4.9.10
  • Category: Download Manager
  • License: Shareware
  • Size: 4.50 MB
  • File Type: EXE File
  • Description: Download YouTube videos from YouTube by YouTube Download and convert videos to AVI, 3GP, MP4, MOV, WMV etc for your iPod, PSP, Pocket PC or Mobile Phone! You can download all YouTube videos by YouTube Download for your mobile devices like iPod, Mobile phone etc. ....
http://www.hihisoft.com/

Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aggelos17
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε στις 21:36, 09-11-09:

Παιδιά καλησπέρα. Εδώ και μερικές μέρες έχω δημιουργήσει ένα κανάλι στο YouTube που ονομάζεται TechHelp4All, σκοπός αυτού του καναλιού είναι ότι απορία έχετε σχετικά με τους υπολογιστές, να μου στέλνετε μύνημα και εγώ εαν έχω γνώση επι του θέματος θα φτιάχνω ενα video tutorial, δηλαδή ένα βίντεο μάθημα για να σας λύσω την απορία!

Μπορείτε να δείτε το κανάλι μου στο YouTube απο εδώ:

http://www.youtube.com/user/TechHelp4All

Ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:34, 07-12-10:

Πήγα να ακούσω τραγουδάκια από το youtube και ενώ παίζει το κομμάτι για λίγα δευτερόλεπτα μετά δεν ακούγεται τίποτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 00:35, 07-12-10:

firefox εχεις?

ξαναβαλε το flash player ή και το firefox..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 01:08, 07-12-10:

Το flash player έφταιγε.
Γιατί όμως τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα;

Παράθεση

french

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη french
Ο french αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O french έγραψε στις 07:33, 07-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Γιατί όμως τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα;
Γενικα τον τελευταιο καιρο το fp παθαινει τα "εγκεφαλικα" του και συνηθως βγαζει το γνωστο μηνυμα περι...καταρευσης...
Το παθαινει και μενα συχνα! (ff χρησιμοποιω για πλοηγηση)

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:21, 15-03-11:

Μπορούμε να βάλουμε στο repeat ένα κομμάτι ή μια λίστα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:14, 16-03-11:

Μπορούμε να βάλουμε στο repeat ένα κομμάτι ή μια λίστα;
Κάτω από το βιντεάκι έχει ένα κουμπί με το σύμβολο + και γράφει Προσθήκη σε, αν πατήσεις το βελάκι δίπλα του θα σου εμφανιστεί μια λίστα με 2 επιλογές και εσύ επιλέγεις Προσθήκη στην ουρά. Έτσι μπορείς να επιλέξεις είτε ένα, είτε πολλά βιντεάκια. Άν θες να επαναλαμβάνονται τα κομμάτια που έχεις επιλέξει, πατάς στο παραθυράκι που έχει ανοίξει στο κάτω μέρος της οθόνης τα 2 βελάκια που σχηματίζουν κύκλο και από εκεί ενεργοποιείς ή απενεργοποιείς την αυτόματη αναπαραγωγή!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 17:15, 23-04-11:

Πλέον για να βάλεις βίντεο στην 'ουρά' πρέπει να έχεις λογαριασμό ή κάτι δεν κάνω σωστά;

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 17:23, 23-04-11:

Ναι έτσι ξέρω.
Δεν έχεις;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 10:23, 24-04-11:

μπορουμε να βαλουμε αλλα βιντεακια Μη youtube embedded?

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:27, 24-04-11:

Το κουμπάκι για το Pop-Up window έχει εξαφανιστεί;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:36, 24-04-11:

τι εννοεις?

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:22, 10-08-11:

Μπορώ να φτιάξω μια λίστα αναπαραγωγής στο youtube την οποία να κάνω download;
Δέχομαι και pm.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 20:26, 10-08-11:

Μπορώ να φτιάξω μια λίστα αναπαραγωγής στο youtube την οποία να κάνω download;
Δέχομαι και pm.
Δεν νομίζω.. Μπορείς όμως να φτιάξεις μία λίστα αναπαραγωγής και μετά να αντιγράψεις και να επικολλήσεις το link από κάθε βίντεο και να το κατεβάσεις ένα ένα...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:34, 10-08-11:

Ε τότε ποιος ο λόγος να κάτσω να κάνω τη λίστα;

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:08, 10-08-11:

Ε τότε ποιος ο λόγος να κάτσω να κάνω τη λίστα;
Για να μην τα ξεχάσεις..

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:00, 29-11-11:

Από την στιγμή που ενώθηκε το youtube με την google και πρέπει να έχουμε ένα google account στο youtube αντιμετωπίζω το εξής θέμα:

Κάθε φορά που κάνω sign in στο gmail μου και μετά μπαίνω στο youtube φαίνεται να έχω κάνει sign in με τον λογαριασμό του gmail μου στο youtube. Όμως εγώ θέλω να είμαι μέσα στον παλιό και καλό λογαριασμό μου στο youtube.

Άρα,

1. Πως θα μπορέσω να αποσυνδέσω τον λογαριασμό του gmail μου από το youtube?

ή

2. Πως θα μπορέσω να μεταφέρω τα favorites/uploads μου από τον παλιό λογαριασμό στον καινούργιο? (πράγμα που δεν πιστεύω να μπορεί να γίνει)

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 11:41, 30-11-11:

πρέπει να κάνεις link το youtube Και google account σου, μια διαδικασία που σε έβαζε κάποια στιγμή να την κάνεις με το ζόρι.
δοκίμασε αυτό.
http://www.google.com/support/youtub...y?answer=69964

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 23:58, 19-09-12:

Λοιπον ξεθαβω αυτο το θεμα γιατι εχω προβλημα.....Εδω και αρκετο καιρο οταν εβλεπα βιντεο στο youtube πολλες φορες ψιλοαργουσαν να κατεβουν ....Απο χθες με μεγαλη μου λυπη διαπιστωσα πως το θεμα εχει παραγινει τα βιντεο αργουν να κατεβουν παρα πολυ (καλα αμα τα βαλω και σε full screen που ειχα και απο πριν προβλημα ακομα περισσοτερο). Χαμηλωνω την αναλυση ,τα ιδια, εψαξα και για τον flash player και μου λεει οτι ειναι οκ(λεει βασικα οτι οποτε βγαινει νεα εκδοση ο browser το κανει update και εγω δεν χρειαζεται να κανω τιποτα) .(χρησιμοποιω google chrome). Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη....!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 09:59, 03-11-12:

Aπο προχθές έχω παρατηρήσει το εξής:πατάω ορισμένα τραγούδια για να ακούσω, και άλλα παίζουν ενώ σε άλλα εμφανίζεται το μαύρο πλαίσιο και μετά τίποτα. Γιατι συμβαίνει αυτό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 12:01, 03-11-12:

Τ'ειν' αυτο το ερρορ;;;
"Http/1.1 Service Unavailable"
Εννοω μονο εγω εχω το θεματακι ή κιαλλοι;

Αν πεθανει το γιουτουμπ..θα παρει και μενα μαζι του

Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 14:08, 03-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από diotima
Τ'ειν' αυτο το ερρορ;;;
"Http/1.1 Service Unavailable"
Εννοω μονο εγω εχω το θεματακι ή κιαλλοι;

Αν πεθανει το γιουτουμπ..θα παρει και μενα μαζι του
Τους έφαγαν οι διαφημίσεις τρομάρα τους.

Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 17:57, 03-11-12:

ΚΑι σε εμένα εμφανίζει προβλήματα...
Μάλλον είναι ένα προσωρινό πρόβλημα του tube

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 19:22, 01-10-13:

Αγαπητοί συμφορουμίστες ! Θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με το YouTube. Συγκεκριμένα, πρόσφατα ( δηλαδή χτες )έφτιαξα κανάλι στο YT έχοντας ήδη ωστόσο λογαριασμό. Ανέβασα ένα βίντεο αθλητικού περιεχομένου ( παρουσίαση της φετινής ομάδας μπάσκετ του Παναθηναϊκού ), το οποίο είχα φτιάξει στο Windows Movie Maker και επενδύσει με το μουσικό κομμάτι και soundtrack "Breath and Life" - Audiomachine.
Ωστόσο, λίγο μετά την μεταφόρτωση του βίντεο, εκεί που λέει "Διαχειριστής βίντεο" στις "Σημειώσεις πνευματικών δικαιωμάτων" είχε το βιντεάκι μου με τη σημείωση στην ενότητα "Ήχος" :Διαπιστώσαμε ότι το βίντεό σας έχει ήχο που προστατεύεται με πνευματικά δικαιώματα, ο οποίος μπορεί να επηρεάσει τη διαθεσιμότητα του βίντεο.Μπορείτε να διορθώσετε αυτό το πρόβλημα, καταργώντας ένα τραγούδι παρακάτω.
Συγκεκριμένα λέει πως είναι ένα τμήμα του τραγουδιού γύρω στο 1 λεπτό.
Έχω διαβάσει τις σχετικές πληροφορίες από τη "Βοήθεια" του YouTube αλλά σίγουρο συμπέρασμα δεν έχω βγάλει...
Έχω κάνει την επιλογή "Αναγνωρισμένο περιεχόμενο τρίτων" δηλώνοντας δηλαδή ότι το αναγνωρίζω, ενώ επίσης στην περιγραφή του βίντεο έχω τονίσει πως δεν μου ανήκουν τα πνευματικά δικαιώματα της μουσικής.
Παρ'όλα αυτά ... ανησυχώ λίγο. Τι πρέπει να κάνω για να είμαι καθ'όλα νόμιμη;
Υ.Γ : Όποιος φίλαθλος έχει όρεξη και χρόνο ας ρίξει μια ματιά στην μικρή δημιουργία μου.
( είναι η πρώτη μου απόπειρα, να είστε επιεικείς. Σχόλια καλοπροαίρετα δεκτά! )

Name:  youtube.png
Views: 253
Size:  14,1 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikos1889
Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 15:55, 30-11-13:

Μηπως ξερεται τον τροπο πληρωμης και εισπραξης απο το Youtube..δηλαδη αμα να τραγουδησω ενα τραγουδι για π.χ του Εμινεμ και ανεβει στις 10.000 προβολες ποσα λεφτα παιρνω? η δεν πληρωνομαι καθολου επειδη η μουσικη και οι στιχοι ανηκουν σε μια συγκεκριμενη εταιρια..!Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 16:08, 30-11-13:

Πληρώνεσαι ναι!
Στα 10,000 views θα βρεις ένα εικοσάρικο και ένα σοκολάτακι από τη Google, κάτω από το μαξιλάρι σου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fast : 30-11-13 στις 16:14.
Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 16:22, 30-11-13:

δλδ με μουσικη και στιχους αλλου καλλιτεχνη?

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,597 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 16:59, 30-11-13:

Πληρώνονται μόνο οι partners. Δηλαδή αυτοί οι οποίοι ανεβάζουν δικό τους υλικό και το youtube βάζει διαφημίσεις στα βίντεο τους. Οι άλλοι δεν παίρνουν τίποτα. Και φυσικά δεν θα επιτραπεί σε κάποιον με copirighted content να γίνει partner.

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

O nikos1889 έγραψε στις 18:34, 13-12-13:

Εχω εναν λογαριασμο στο Youtube με καποια βιντεο και πατησα δημιουργια εσοδων αλλα μου λεει οτι πρεπει να εχω η πιστωτικη καρτα(που δεν εχω) η να εισπραξω τα λεφτα με paysafe....πως γινεται αυτο με το paysafe? εγω ηξερα οτι ηταν μονο για το ιντερνετ η paysafe ...μπορω να την εξαργυρωσω σε καποιο Atm? δεν εχω καταλαβει....

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:27, 13-12-13:

Μάλλον έλεγε για paypal.
Το paysafe είναι για κάνεις εσύ πληρωμές και όχι να δέχεσαι.

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

O nikos1889 έγραψε στις 20:21, 13-12-13:

ααα ναι paypal σορρυ...με το paypal γινεται?

Παράθεση

Theo22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Theo22
Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Theo22 έγραψε στις 20:09, 01-04-14:

Θελω να ανοιξω ενα καναλι στο youtube (κατι σαν κωμικο καναλι) εχω ετοιμασει πολλα θεματα αλλα δεν εχω καλο ηχο ...με το ζορι ακουγομαι γτ το μικροφωνο που εχω ειναι χαλασμενο και δεν εχω λεφτα για καινουριο και συγχρονο..μηπως ξερετε κανενα προγραμμα για βελτιωση ηχου?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους