Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Circadian (Ηλίας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Circadian
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O Circadian έγραψε στις 01:46, 13-01-08:

είσαι μακάκα, νινι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 01:48, 13-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
κάθε φορά που με αποκαλεί "μωγό μου"!!!!!
Αυτό είχα πει!
Απλά συνήθως ακολουθεί ανήθικη πρόταση, αν θέλω να μυρίσω τις κάλτσες του...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fairytale
H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε στις 11:46, 13-01-08:

Είμαστε τόσο καλά μαζί...
Και ναι, το ξέρω ότι κάνουμε κάποια όνειρα για το μέλλον μας αλλά γιατί δεν αρχίζουμε σιγά σιγά να τα πραγματοποιούμε;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 20:55, 13-01-08:

Μωρό μου δεν έχω ξανανιώσει ποτέ έτσι στην ζωή μου...

Παράθεση

sylvie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sylvie
H sylvie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H sylvie έγραψε στις 16:14, 16-01-08:

Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;" Ίσως να μην είναι κάτι τρομερό για κάποιον που το θα το διαβάσει, για μένα όμως ήταν τόσο συγκινητικό που ακόμα το θυμάμαι και βουρκώνω!!!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 18:51, 16-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από sylvie
Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;"
Τι γλυκούλικο...

Εγώ θυμάμαι ένα μικρό που είχε έρθει κρατώντας σφιχτά εναν κίτρινο μαρκαδόρο και μου λέει με σκανταλιάρικο ύφος "Κοίτα!"! (στον παιδικό σταθμό δεν άφηναν όσα ήταν από τεσσάρων και κάτω να χρησιμοποιούν μαρκαδόρους επειδή γίνονταν χάλια και τους επέτρεπαν μόνο ξυλομπογιές!) Ακόμα όποτε το θυμάμαι μου έρχεται να σκάσω στα γέλια- τα παιδάκια βρίσκουν χαρά σε τόσο μικρά πράγματα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 19:28, 16-01-08:

Είσαι πολύ διαφορετικός από τον κόσμο μου!

Παράθεση

Eugchris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eugchris
H Eugchris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Eugchris έγραψε στις 19:44, 16-01-08:

'Μέσα σε αυτά τα μάτια βρίσκεται οτι αγαπώ και αναζητώ'

Την ομορφιά δεν την κάνει μόνο η ατάκα, αλλά και η στιγμή και φυσικά ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ. Και εγώ αυτή την φράση δεν θα την ξεχάσω ποτέ ( και εύχομαι να μην σταματήσει ποτέ να μου λέει τέτοια)

Παράθεση

isolove (Αλεξης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isolove
Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O isolove έγραψε στις 06:33, 18-01-08:

Για την βραδυνη μου δουλεια σαν μπαρμαν,οταν πριν 5 χρονια που δουλευα σε μεγαλο club,ενα ζευγαρι Αμερικανων μου ειπε κατα λεξη(μεταφραζω):
"Εχουμε γυρισει ολη την Αμερικη,εχουμε παει σε πολλα μαγαζια αλλα μπαρμαν να δουλευει σαν και εσενα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!!"
Ειχα παρα πολυ δουλεια εκεινο το βραδυ,πολυ κοσμο,και ειχα πιασει ενα φοβερο ρυθμο παρασκευης ποτων και σερβιρισματος,κουβεντας με πελατες,κερασματα,πληρωμες,καθαριοτητες.
Φευγοντας οι Αμερικανοι μου αφησαν 40 δολαριακια......
Η ιακανοποιοηση ομως απο οτι ακουσα,ακομα με συγκινει.....

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:35, 24-01-08:

Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

"Έτοιμο το παστίτσιο"

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 03:14, 28-01-08:

το πιο ομορφο πραγμα που εχω ακουσει ειναι απο εναν ανθρωπο που ειχα πληγωσει πολυ...
μου ειχε πει.. :ημουν ενα ανοιχτο βιβλιο, ειχες μια λευκη κολλα διπλα του και αντεγραφες λαθος! εισαι ενα ακατεργαστο διαμαντι, που κι εσυ η ιδια δε γνωριζεις τις δυνατοτητες που εχεις.. και εχεις πολλες... που εγω τις μεταφραζω χαρισματα!
ε ναι μετα απο αυτα.. και πολλα αλλα.. ειμαστε ξανα μαζι!!!

Παράθεση

Galleon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Galleon
Ο Galleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Galleon έγραψε στις 19:01, 31-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
"Έτοιμο το παστίτσιο"
χαχαχ!!! μπορεί να μην είναι όμορφο αλλά σε χορταίνει.

BTW καλώς σας βρήκα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whatsup

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη whatsup
H whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H whatsup έγραψε στις 23:31, 03-02-08:

Ο πρώην μου όταν χωρίσαμε (χωρίς τσακωμό) μου είπε ... επειδή σ'αγαπάω, κοίτα μη σε δω με κανά μ****α, θα τον βρίσω... να σε δω με ένα καλό παιδί για να πω χαλάλι σου.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

necrothaftria

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη necrothaftria
H necrothaftria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάργα (Πρέβεζα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H necrothaftria έγραψε στις 12:10, 04-02-08:

το πιο όμορφο πράγμα που έχω ακούσει εγώ είναι από τον αδερφό μου... όταν είμουνα χάλια επειδή με παράτησαν οι φίλες μου, μου τραγουδούσε το "χαλαρά" επι δύο μέρες.. τώρα είναι 6 χρονόν και τότε ήταν 4 !!! είναι γλύκας γιατι συνεχίζει να μου το τραγουδάει όποτε είμαι χάλια!!! και έτσι δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ!!!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 17:24, 06-02-08:

Κάτι πολύ γλυκό που μου είπαν πριν τρεις μέρες και ενώ δεν ήταν τπτ το ιδιαίτερο το σκέφτομαι συνέχεια ήταν από έναν πολύ γοητευτικό και απίστευτα σοβαρό και λιγομίλητο "συνάδελφο" (20 χρόνια μεγαλύτερό μου).Του είχα πει ότι με είχε προσβάλλει και είχα στεναχωρηθεί και του το έδειχνα...Έτσι ήρθε ξαφνικά σε μια εκδήλωση που κάναμε με την δουλειά με πλησιάζει και μου λέει:"Αν έκανα κατι άθελά μου που σε πρόσβαλλε σου ζητάω συγνώμη",του είπα ότι την δέχομαι κι έφυγε...Οπότε ξαναέρχεται μετά από λίγο και μου λέει:"Ουφ, δυο μέρες τη σκεφτόμουν αυτή τη συγνώμη...Νομίζω ότι θα κάνω καμμιά δεκαριά χρόνια να την ξαναπώ σε οποιονδήποτε...!"

Από μόνη της η φράση δεν λέει τπτ αλλά αν σκεφτείς την διαφορά ηλικίας και γενικότερα τον χαρακτήρα του ατόμου αυτού και προσθέσεις και μερικά άλλα που ειπώθηκαν εκείνο το βράδυ...Είναι λόγος που τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να τον βγάλω απο το μυαλό μου............

Α! Και κάτι άλλο που μόλις θυμήθηκα μου το έστειλε σε SMS ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους στη ζωή μου τα τελευταία 5 χρόνια.Του είχα πει ότι φεύγω γενικότερα (από τη ζωή του, το περιβάλλον του...) και μου έστειλε μέσω άλλον το εξής:"Πάντως να ξέρεις ότι δεν θα ξεχάσω και θα προσεύχομαι για σένα...Αν ποτέ με χρειαστείς ξέρεις που θα με βρεις!"

Μμμμμμμ.......Τελικά.........Δεν έφυγα............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 06-02-08 στις 23:16. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων. :)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

TINAPO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TINAPO
H TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H TINAPO έγραψε στις 13:58, 13-02-08:

Το "Σ΄αγαπώ" που μου το έχει πει 3-4 φορες μέσα σε 6,5 χρόνια και το "εισαι διάολος τελικά" που μου το είπε χθες όταν πηγαινοντας επαγγελματικό ταξίδι στη Βαρκελωνη βρήκε στο ξενοδοχείο μία ανθοδέσμη για τα γενεθλια του. Δεν μου είχε πει το ξενοδοχειο που θα έμενε και το οποίο το εκλεισε 3 ημερες πριν φύγει από εδώ. Αλλά όποιος θελει κατι πολυ το μαθαινει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:10, 15-02-08:

Όταν μου είπε η μαμά μου πως ο Γιάννης μου της είπε πως μ'αγαπάει περισσότερο και από τον ίδιο του τον εαυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 17:34, 15-02-08:

ομορφιά μου...

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 17:46, 16-02-08:

"Η φιλιά μας ήταν κεραυνοβόλος, μόνο που δε θα τελειώσει όπως οι έρωτες..."
Σ΄αγαπώ πολύ κι ας μην το δείχνω...

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 04:41, 17-02-08:

Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:21, 01-03-08:

Ποιό είναι το ποιό όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει?
"Θα σε αγαπάω πάντα Χ...αρίλαε είπαμε?"

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dalcfu
H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε στις 20:16, 03-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
Είτε το ακούσατε από το σύντροφό σας, είτε από τους γονείς σας, συγγενείς, φίλους, οτιδήποτε..
Κάτι που σας έκανε να χαμογελάσετε και να το σκέφτεστε μέρες μετά συνεχίζοντας να χαμογελάτε.. κάτι που σας φτιάχνει τη μέρα όποτε και να το σκέφτεστε...
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

destroy athens (panagioths)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη destroy athens
Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O destroy athens έγραψε στις 20:46, 03-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από cosette
Αυτά που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή που πραγματικά με άγγιξαν είναι λόγια ένος πολύ καλού μου φίλου...που δυστυχώς έχουμε χαθεί τα τελευταία χρόνια(και μου λείπει πολύ....)

Ένα μήνυμα που μου έστειλε πέρσι την Πρωτοχρονιά:
"Εύχομαι το νέο έτος να σου δώσει ότι ποθείς αλλά κυρίως να γνωρίσεις έναν ψηλό, γοητευτικό, έξυπνο μα πάνω από όλα πανέμορφο άντρα, σαν εμένα(ή περίπου τελοσπάντων!)"
Πάντα έχει έναν τρόπο να με κάνει να γελάω και να νιώθω όμορφα....

Όταν έβλεπε κάποιες φωτογραφίες που ήμουν μωράκι, είπε:
"Αυτά δεν είναι μάτια είναι γαλάζιες χάντρες!"
Δεν ξέρω γιατί αλλά με έκανε να νιώσω περιέργα, αλλά συγχρόνως όμορφα.

μηπως ειναι λιγο ερωτευμενος μαζι σου κ μηπως εισαι κ εσυ γιαυτο νιωθεις παραξενα;συνηθως δεν βλεπουμε το προφανες γιαυτο το λεω.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:57, 03-03-08:

Κατι πολυ ομορφο που ακουσα....
....αυριο εκει που δεν το περιμενεις, σαν το αερακι, που χορευει συχνα γυρω μας και χαιδευοντας σε ανυποπτο χρονο, μας ανατριχιαζει...

Παράθεση

destroy athens (panagioths)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη destroy athens
Ο panagioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O destroy athens έγραψε στις 21:04, 03-03-08:

Η πρωην κοπελα μου,μου ειχε πει οτι ειμαι ο πιο καλος ανθρωπος που ειχε γνωρισει,κ αν κ ειμαστε χωρια αρκετο καιρο δεν μου φαινεται να αλλαξε γνωμη...!ευτυχως...

Παράθεση

stagonitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stagonitsa
H stagonitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H stagonitsa έγραψε στις 11:02, 04-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από dalcfu
"Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο δώρο που μου χάρισες !!"
Τα λόγια του άντρα μου κοιτώντας με εκστασιασμένος στα μάτια και κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο κοριτσάκι μας. Ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω ακόυσει!!!
Παρόλο που δεν έχω γίνει ακομα μαμά, αυτη ή ατάκα συγκίνησε και μένα. Τυχερή!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 13:04, 12-03-08:

Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;
"Ό,τι πάρεις δυό ευρώ"

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:54, 12-03-08:

...με μενα δε χρειαζεται να ανησυχεις για το εαν θα "πεσεις"...

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 14:24, 12-03-08:

Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 14:28, 12-03-08:

Το κλάμα της κόρης μου την πρώτη φορά που την αντίκρυσα.
...Δεν χάρηκε για την γνωριμία?

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 14:55, 12-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...Δεν χάρηκε για την γνωριμία?
Μάλλον τσατίστηκε που την ξεβολέψαμε από την θαλπωρή που βίωνε για 9 μήνες!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KUKOS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη KUKOS
Ο KUKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O KUKOS έγραψε στις 15:16, 18-03-08:

δεν το πιστευω δεν το πιστευω

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 01:46, 28-03-08:

"Όταν ήσουν μικρός, όταν έβρεχε και μπουμπούνιζε, νόμιζα ότι κάνει τον ίδιο καιρό και στη θάλασσα που ταξίδευε ο πατέρας σου, και σε έπαιρνα αγκαλιά και κλαίγαμε μαζί"

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 22:40, 31-03-08:

πολλα ομοφα εχω ακουσει ευτυχως......
κατι που μου ερχεται αυτη τη στιγμη στο μυαλο ειναι:
"θελω να λιωσω στο κορμι σου"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LaLuna : 31-03-08 στις 22:59.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:41, 31-03-08:

"Αμε: τραβα γ@μησου"

Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη olibos2008
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε στις 01:00, 07-04-08:

To πιο όμορφο πράγμα που εχω ακούσει είναι από τον γιό μου,όταν σε ηλικία 7 χρόνων μου φίλησε τα χέρια και μου αφιέρωσε το τραγούδι του μεγάλου Ζαμπέτα ..................και χίλια περιστέρια να σου φιλούν τα χέρια και εγώ να σ αγαπώ>>.Πιστεύω πως είναι ότι πιο τρυφερό που θα θυμάμαι γιά πάντα όσο ζώ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη olibos2008 : 07-04-08 στις 01:43.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 01:11, 07-04-08:

Αγάπη μου δεν μπορώ άλλο να μην ζούμε μαζί θέλεις να με παντρευτείς? Φυσικά δεν ήταν μόνο η πρόταση καλή αλλά και το μονόπετρο

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 01:33, 07-04-08:

Ένα καλό που με είχε σκλαβώσει είναι το "Σε ευχαριστώ που με ανέχεσαι.", μου το είχε στείλει μία κοπέλα που ήμασταν κάποτε μαζί και σπόυδαζε μακριά με αποτέλεσμα να έχουμε συχνά τα ταξίδια και "δύσκολους" αποχαιρετισμούς.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 09:43, 07-04-08:

Ξεσκιστηκα στα γελια με το: "Χρονια Πολλα, Σιχαμα"!
Ω ρε, κ@υλες, που εχουν μερικοι και μερικες!!!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 09:49, 07-04-08:

Η κόρη μου όταν ήταν αρκετά μικρότερη, στην προσπάθειά της να μου βρει ένα γλυκό υποκοριστικό με αποκάλεσε:

"Φλουδάκι μου"

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:42, 07-04-08:

Οταν γύρισε απο την Κρήτη μετά απο 1 ευδομάδα χωριστά ανοίγω την πόρτα με πέρνει αγγαλιά χωρίς λέξη για 20 λεπτά μου είπε: αν δεν κατουριώμουν θα σε είχα στην αγγαλιά μου για πάντα

30 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αννουλα
H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε στις 11:55, 07-04-08:

Καποια στιγμη ενω κοιμομασταν το βραδυ με εναν πρωην μου,ξυπνησε τα ξυμερωματα λαχανιασμενος με ταρακουνησε να ξυπνησω και με αγγαλιασε παρα πολυ σφιχτα και μου ειπε ''μην με αφησεις ποτε'' ''Σ'αγαπαω''!
Τελικα ο χρονος εδειξε πως εκεινος με αφησε να τον αφησω..
Αλλα ειναι μια απο τις στιγμες που εχουν χαραχτει μεσα μου και δεν θα την ξεχασω ποτε στην ζωη μου!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 09:33, 11-04-08:

"μπλα μπλα μπλα....να τσακιστεις και να ερθεις!"

Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη jrot6
Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε στις 11:32, 11-04-08:

"Παει τελειωσει..Εισαι το αλλο μου μισο..Ο ανθρωπος της ζωης μου.."

Κλασσικη ισως φραση αλλα εχει μεγαλη σημασια απο ποιανου το στομα βγαινει και τι σχεση εχεις με αυτον..

Οταν γύρισε απο την Κρήτη μετά απο 1 ευδομάδα χωριστά ανοίγω την πόρτα με πέρνει αγγαλιά χωρίς λέξη για 20 λεπτά μου είπε: αν δεν κατουριώμουν θα σε είχα στην αγγαλιά μου για πάντα
Απλα Θεος το παλλικαρι...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:17, 11-04-08:

Συγχαρητήρια, το παιδί ............... δεν είναι δικό σας!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:38, 21-05-08:

Καθόταν το λαγουδάκι μου στο κρεβάτι και έτσι όπως έλαμπε το πρόσωπάκι του με τον ήλιο που έμπενε απο το παράθυρο, του λέω λοιπόν..

Είσαι όμορφος και μου λέει
όχι δεν είμαι εσύ με κάνεις όμορφο που μ'αγαπάς

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ifiklis (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ifiklis
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O ifiklis έγραψε στις 11:29, 23-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Η κόρη μου όταν ήταν αρκετά μικρότερη, στην προσπάθειά της να μου βρει ένα γλυκό υποκοριστικό με αποκάλεσε:

"Φλουδάκι μου"

Η κόρη μου είναι 2 χρονών και μου λέει χτες "καλως τον Johhny" όταν γύρισα σπίτι. Πάντα με φώαζε μπαμπά και μου φάνηκε φοβερό. Τώρα μπορείτε να με κοροϊδέψετε άνετα!

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 12:44, 23-05-08:

"Δεν υπάρχει πιο ευτυχισμένη γυναίκα απ' αυτήν που ευλόγησες με τα φιλιά σου"... μου έγραψε.
"Έχω κοιτάξει μέσα στα μάτια σου κι έχω δει την ψυχή σου. Έχω ρωτήσει την καρδιά μου και μου έχει πει να σε ακολουθήσω. Ακολουθώ ένα δρόμο με καρδιά και δεν φοβάμαι." συνέχισε...

Έλιωσα!!!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:30, 25-05-08:

"Σε περιμένω, όπως ο διψασμένος κάμπος ανοιξιάτικη βροχή, πριγκίπισσα λατρεμένη μου. Σ'αγαπώ και άγω άπαν προς εσένα..." ...μα ακόμα πιο καλλιεπής έχει αποδειχθεί η αγκαλιά του, όταν με κρατάει απαλά αλλά με σιγουριά, σαν να ήμουν το πολυτιμότερο του φυλακτό.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 04:01, 29-07-08:

"Μέχρι να σε γνωρίσω, δεν πίστευα ότι υπάρχεις" , είναι πραγματικά ότι πιο όμορφο έχω ακούσει ποτέ μου.
Ακόμα θυμάμαι τον τρόπο που το είπε και λιώνω..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους