Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,929 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 156 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 21:35, 02-10-07:

Την πρωτη φορα που αρχισα να κανω λιστα απο ωραια πραματα μου ειπε αυτο εδω ο κολλητος μου, με τον οποιο δεν ημουν και στην καλυτερη φαση (τσακωνομασταν συνεχως, εκτος απο οταν δε μιλιομασταν). Εγω που λετε γουσταρα τρελα ενα φιλο του, κ αυτος, ε, μαλλον οχι...Και μου λεει ο κολλητος¨
"Δεν εισαι γι'αυτον εσυ...εισαι πολυ high maintenance". Παιδια μονο που το θυμαμαι λιωνω στα γελια και καταχαιρομαι ταυτοχρονα.
Και το αλλο, ενας τοτε μελλοντικος μου πρωην (αν και δν ξερω αν οντως ειναι πρωην μου...ουτε αν οντως τα ειχαμε)¨
"Αυτη ειναι απο τα κοριτσια που τους κανεις ερωτα κ οχι σεξ".
Τι σνιφ, παιδια. Συγκινουμαι.

Παρεμπιπτοντως, ειναι πανεμορφα ολα αυτα που εχω δει εδω!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 17:32, 23-12-07:

Ειχα ποσταρει εδω πριν απο ενα χρονο!
Αλλα ακομα να το ακουσω...Πεθανε και η τελευταια μου ελπιδα...Η ευχη της Μισελ δεν επιασε
Μου αρεσε ομως οταν ενας κολλητος μου με ονομασε "διαμαντι"...(μεταξυ των αλλων).
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:11, 28-12-07:

"Τι θα γίνει; Θα με παντρευτείς;"

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 11:45, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
"Τι θα γίνει; Θα με παντρευτείς;"

ε τι θα γινει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 22:26, 30-12-07:

απο τον αντρα μου: εμεις θα γερασουμε μαζι...αυτο ειναι σιγουρο πια...αφου αντεξαμε οσες τρικυμιες περασαμε και ειμαστε ακομη εδω. σ αγαπω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 02:35, 31-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
απο τον αντρα μου: εμεις θα γερασουμε μαζι...αυτο ειναι σιγουρο πια...αφου αντεξαμε οσες τρικυμιες περασαμε και ειμαστε ακομη εδω. σ αγαπω...
Φτου μη σας ματιάξω!!

Αχχχ, έρωτας.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:19, 31-12-07:

Από το μωρό μου σήμερα: Είμαι σίγουρος ότι ο καινούριος χρόνος θα σου φέρει αυτό που πραγματικά θες... και αφορά εμάς...εμάς δεν θες μαζί;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:40, 13-01-08:

"Ise to Ellinida mou to pio om###243;rfa"!
Ναι, ο ιχλιμεντούλης!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 01:43, 13-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ναι, ο ιχλιμεντούλης!
Τι γλυκό..
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 01:44, 13-01-08:

Ναι, ο ιχλιμεντούλης!
Κάπου το έχεις ξαναπεί ή dejavu?

Πλάκα έχει πάντως
Παράθεση

Circadian (Ηλίας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

O Circadian έγραψε: στις 01:46, 13-01-08:

είσαι μακάκα, νινι
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:48, 13-01-08:

κάθε φορά που με αποκαλεί "μωγό μου"!!!!!
Αυτό είχα πει!
Απλά συνήθως ακολουθεί ανήθικη πρόταση, αν θέλω να μυρίσω τις κάλτσες του...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 11:46, 13-01-08:

Είμαστε τόσο καλά μαζί...
Και ναι, το ξέρω ότι κάνουμε κάποια όνειρα για το μέλλον μας αλλά γιατί δεν αρχίζουμε σιγά σιγά να τα πραγματοποιούμε;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:55, 13-01-08:

Μωρό μου δεν έχω ξανανιώσει ποτέ έτσι στην ζωή μου...
Παράθεση

sylvie

Νεοφερμένος

H sylvie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H sylvie έγραψε: στις 16:14, 16-01-08:

Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;" Ίσως να μην είναι κάτι τρομερό για κάποιον που το θα το διαβάσει, για μένα όμως ήταν τόσο συγκινητικό που ακόμα το θυμάμαι και βουρκώνω!!!!!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 18:51, 16-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από sylvie
Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;"
Τι γλυκούλικο...

Εγώ θυμάμαι ένα μικρό που είχε έρθει κρατώντας σφιχτά εναν κίτρινο μαρκαδόρο και μου λέει με σκανταλιάρικο ύφος "Κοίτα!"! (στον παιδικό σταθμό δεν άφηναν όσα ήταν από τεσσάρων και κάτω να χρησιμοποιούν μαρκαδόρους επειδή γίνονταν χάλια και τους επέτρεπαν μόνο ξυλομπογιές!) Ακόμα όποτε το θυμάμαι μου έρχεται να σκάσω στα γέλια- τα παιδάκια βρίσκουν χαρά σε τόσο μικρά πράγματα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 534 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 19:28, 16-01-08:

Είσαι πολύ διαφορετικός από τον κόσμο μου!
Παράθεση

Eugchris

Νεοφερμένος

H Eugchris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Eugchris έγραψε: στις 19:44, 16-01-08:

'Μέσα σε αυτά τα μάτια βρίσκεται οτι αγαπώ και αναζητώ'

Την ομορφιά δεν την κάνει μόνο η ατάκα, αλλά και η στιγμή και φυσικά ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ. Και εγώ αυτή την φράση δεν θα την ξεχάσω ποτέ ( και εύχομαι να μην σταματήσει ποτέ να μου λέει τέτοια)
Παράθεση

isolove (Αλεξης)

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O isolove έγραψε: στις 06:33, 18-01-08:

Για την βραδυνη μου δουλεια σαν μπαρμαν,οταν πριν 5 χρονια που δουλευα σε μεγαλο club,ενα ζευγαρι Αμερικανων μου ειπε κατα λεξη(μεταφραζω):
"Εχουμε γυρισει ολη την Αμερικη,εχουμε παει σε πολλα μαγαζια αλλα μπαρμαν να δουλευει σαν και εσενα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!!"
Ειχα παρα πολυ δουλεια εκεινο το βραδυ,πολυ κοσμο,και ειχα πιασει ενα φοβερο ρυθμο παρασκευης ποτων και σερβιρισματος,κουβεντας με πελατες,κερασματα,πληρωμες,καθαριοτητες.
Φευγοντας οι Αμερικανοι μου αφησαν 40 δολαριακια......
Η ιακανοποιοηση ομως απο οτι ακουσα,ακομα με συγκινει.....
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:35, 24-01-08:

Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

"Έτοιμο το παστίτσιο"
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος