Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,821 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 09:19, 29-07-08:

Σ'αγαπάω μπαμπα... οταν μου το λένε τα παιδιά μου ξαφνικά, χωρις να εχω κανει κάτι εκεινη τη στιγμή ή εστω να κάνουμε μαζί κατι, ενώ βλέπουν χαλαροι παιδικα στην τηλεόραση και σε αλλους ανπυποπτους χρόνους.

Οταν καμιά φορά πάω να βγώ απο την πορτα χωρίς φιλάκι, γιατί εκεινα κάνουν κάτι άλλο και δεν θέλω να τα ενοχλήσω, έρχονται τρέχοντας όταν ακούσουν την πόρτα να κλείνε, την ανοίγουν και το δινουμε. Μια φορά ρώτησα, γιατί ειναι τόσο σημαντικό καθε φορά να δίνουμε φιλάκι; Και μου απάντησαν: για να ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπάμε, μέχρι να γυρίσεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

riderFZ6

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη riderFZ6
Ο riderFZ6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O riderFZ6 έγραψε στις 22:14, 29-07-08:

Το πιό γλυκό πράγμα που έχω ακούσει μέχρι τώρα, είναι "Σουφλέ σοκολάτας" , απο τη Νανα Γιώτη ...ασφαρώς συντεκνοκούμπαροι...! αυτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 16:47, 30-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Σ'αγαπάω μπαμπα... οταν μου το λένε τα παιδιά μου ξαφνικά, χωρις να εχω κανει κάτι εκεινη τη στιγμή ή εστω να κάνουμε μαζί κατι, ενώ βλέπουν χαλαροι παιδικα στην τηλεόραση και σε αλλους ανπυποπτους χρόνους.

Οταν καμιά φορά πάω να βγώ απο την πορτα χωρίς φιλάκι, γιατί εκεινα κάνουν κάτι άλλο και δεν θέλω να τα ενοχλήσω, έρχονται τρέχοντας όταν ακούσουν την πόρτα να κλείνε, την ανοίγουν και το δινουμε. Μια φορά ρώτησα, γιατί ειναι τόσο σημαντικό καθε φορά να δίνουμε φιλάκι; Και μου απάντησαν: για να ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπάμε, μέχρι να γυρίσεις
Πολύ γλυκό πραγματικά....εγώ όποτε ήθελα να δείξω στον μπαμπά μου ότι τον αγαπώ τον έλεγα ''μπριζολάκι'' και πάθαινε ταράκουλο ο άνθρωπος!!
Το πιο ωραίο όμως που μου έχουν πει ποτέ μου το είπε το αγόρι μου-είμαστε 7 μήνες μαζί. Τον πήρα τηλέφωνο, ούτε που θυμάμαι τι ήθελα να του πω, και μόλις το σήκωσε μου είπε: ''έλα ψυχή μου..." Πέρα το ότι από μόνο του είναι πολύ όμορφο σαν κουβέντα είχε μεγάλη σημασία για μένα το ότι το είπε ενώ ήταν με τους φίλους του, δεν προσπάθησε δηλαδή να πουλήσει μαγκιά ή να το παίξει σκληρός μπροστά στους άλλους-πράγμα που κάνουν οι περισσότεροι για λόγους ίματζ!!! Ήταν πολύ σημαντικό για μένα αυτό...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lovely_Bitch
H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε στις 17:03, 30-07-08:

μου φανηκε ομορφο πολυ, όταν στο ικέα, μου πε πώς φανταζεται το σπιτι μας ή όταν βλέποντας παιδάκια στην παραλία με ρωτησε αν θελω να μου κάνει ένα τετοιο. βεβαια πλέον δε τα βρισκω όμορφα και γλυκά, γιατί ξέρω πως δε σκέφτεται όπως ο άνθρωπος με τον οποίο 8α θελα να τα κάνω αυτα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:23, 30-07-08:

Πρόσφατα από μία πολύ καλή μου φίλη:
Είσαι από τους πιό βλαμμένους που γνώρισα ποτέ, και σκέψου πως έχω τελειώσει και ένα Α.Π.Θ.!

Κόντεψα να δακρύσω από τη συγκίνηση...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 02:14, 15-08-08:

Από το μωρό μου:
Κατι συζητούσαμε και είπε κάτι αστείο και λύθηκα στο γέλιο και εκείνος μου είπε "Έτσι θέλω να γελάς πάντα!"

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 03:07, 15-08-08:

Παντα ;
Kουραστικο θα ειναι !

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 03:09, 15-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Παντα ;
Kουραστικο θα ειναι !
Δεν ήταν αυτό το βαθύτερο νόημα.

Παράθεση

Sulfur

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sulfur
H Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H Sulfur έγραψε στις 21:46, 17-08-08:

Τα καλυτερα λογια υποστηριξης και θαυμασμου απο τον αγαπημενο μου καθηγητη μπροστα σ'ολη την ταξη!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:14, 19-08-08:

Ποιό είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει?

"Λάβατε αύξηση, κύριε"

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Groovy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Groovy
H Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Groovy έγραψε στις 18:46, 19-08-08:

''καληνυχτα στο ομορφοτερο πλασμα του κοσμου...ονειρα γλυκα γλυκα σαν τα χειλακια σου''

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:15, 19-08-08:

καληνυχτα στο ομορφοτερο πλασμα του κοσμου
...Σου 'πε και ποιόν εννοεί?

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Groovy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Groovy
H Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Groovy έγραψε στις 20:29, 19-08-08:

Οχι..!μηπως πρεπει να ανησυχω???

Παράθεση

gluka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gluka
H gluka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H gluka έγραψε στις 06:58, 20-08-08:

Παιρνεις το μυαλο μου και το ταξιδευεις παντου εσυ μωρο μου.Μου το ειπε ο αγαπημενος μου πριν μερικες μερες και ενοιωσα υπεροχα.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 01:59, 24-08-08:

Παιρνεις το μυαλο μου και το ταξιδευεις παντου εσυ μωρο μου.Μου το ειπε ο αγαπημενος μου πριν μερικες μερες και ενοιωσα υπεροχα.

Ούι?

Αφού μόλις σου είπε ότι, όταν είστε μαζί, το μυαλό του ταξιδεύει αλλού...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 02:25, 24-08-08:

Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;
Τελείωσες επιτέλους;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 20:01, 07-09-08:

"You are going to serve coffee with that degree man"

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 21:38, 13-09-08:

....μ@λ@κισμένο πλασματάκι...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nar
H Nar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Nar Τα πτυχία copies κτώνται! έγραψε στις 09:26, 17-09-08:

Ένα όμορφο πράγμα και παράλληλα αστείο που άκουσα από τον φίλο μου και μέχρι σήμερα με κάνει να χαμογελάω...

Τη πρώτη φορά που βγήκαμε καθίσαμε σε μια πλατεία ήρεμα, με μπύρες και συζητούσαμε για γενικά θέματα. Κάποια στιγμή ήρθε η κουβέντα για τη σχολή του.. Τον ρώτησα αν χρωστάει πολλά, και μου λεει ''ναι, χρωστάω αρκετά απο βλακεία μου''.
-''Δεν είναι σωστές δικαιολογίες αυτές.. Μου φαίνεται θες ξύλο''
-''Δεν θέλω ξύλο, φιλί θελω..!''

και μετα με ξενερώνει
''Θα ΜΕ δώσεις??Εεεελαααα....''

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 12:14, 17-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nar
και μετα με ξενερώνει
''Θα ΜΕ δώσεις??Εεεελαααα....''
Α! τα πίνατε Χαλλλλαρά, ε;

Παράθεση

Nar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nar
H Nar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H Nar Τα πτυχία copies κτώνται! έγραψε στις 12:19, 17-09-08:

Χαχαχα! Ναι! Μιλάμε είχα λυθεί στο γέλιο, δεν μπορούσα να σοβαρευτώ! Αφού νόμιζε οτι δεν ήθελα να τον φιλήσω. Αργότερα μου είπε ''Νομιζα οτι δεν θα ΜΕ εδινες τελικα''

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 01:02, 18-09-08:

Νομίζω πως είσαι η αδερφή ψυχή μου....

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 13:31, 18-09-08:

Ο κώλ*ς σου δεν είναι πια και τόοοοοοσο χόντρός

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sunshine_9

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunshine_9
H sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H sunshine_9 ... έγραψε στις 19:44, 26-09-08:

"Εχεις προσωπικοτητα.."
Ειπε καποιος προσφατα (αλλα..)

Παράθεση

Stratos7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stratos7
Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O Stratos7 έγραψε στις 20:33, 26-09-08:

Διαβάζαμε γεωμετρία και, λίγο το συναίσθημα του πρώτου έρωτα, λίγο ο αυθορμητισμός της νιότης, γυρίζει και μου λέει κοιτώντας με στα μάτια..
"Είσαι η παραπληρωματική μου γωνία.."

Δέν ξέρω, μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά...

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:36, 26-09-08:

"μαμά"

29 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

confused

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη confused
H confused αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H confused έγραψε στις 18:10, 27-09-08:

Δεν ξέρω ρε παιδιά εμενα μου έχει μείνει το σλόγκαν από γνωστη διαφήμιση 'Η ζωή έχει την γεύση που της δίνεις...'

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 13:39, 28-09-08:

"Θέλω να κάνεις τα παιδιά μου.."

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Metallou19 : 28-09-08 στις 13:57.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 15:49, 28-09-08:

"Το μπ3 σου είναι φτηνιάρικο, μα καλούτσικο..."

------------------------και το άκυρο---------------------

"Θέλω να κάνεις τα παιδιά μου.."
Λολ
"θέλω σεχς τωρα"

Παράθεση

popitsa (Πηνελόπη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη popitsa
H Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H popitsa οσο ζω,μαθαινω.. έγραψε στις 16:09, 28-09-08:

"Είμαι περήφανος που είσαι κόρη μου..." Το είπε ο μπαμπάκας μου σε ανύποπτο χρόνο.....

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 20:41, 28-09-08:

''Όταν βλέπω το πρόσωπο σου, ξέρω πως είμαι ερωτευμένη μαζί σου...''

σημειωτέον: έχω σιδεράκια και μετεφηβική ακμή, επίσης είμαι και μύωψ.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:47, 28-09-08:

Πρεπει να μας περιγραψεις πως ειναι κι η κοπελα τοτε (jk, δεν κρατιομανε )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mixalhs_1980
Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Mixalhs_1980 έγραψε στις 23:12, 28-09-08:

Κατα την δικη μου γνωμη το "σ'αγαπω" ειναι απο της ποιο ωραιες λεξεις που μπορει να σου πει καποιος "ητε συγκενης ητε φιλος ητε η κοπελα σου" τα λεει ΟΛΑ και δεν αφηνει κενα σε τιποτα ... απλος θελει μεγαλη προσοχη να το νιωθεις και να το πεις... γιατη οσο ωραιο ειναι τωσο καταστοφηκο μπορει να γινει αν ειναι ψευτικο...

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 23:25, 28-09-08:

"Όταν μιλάς ο άλλος απλά δε μπορεί να μη σε παρακολουθήσει... Παθιάζεσαι τόσο πολύ με αυτό που λες που είναι αδύνατο να μην έχεις την απόλυτη προσοχή του."

...Το άκουσα από δύο διαφορετικά άτομα τις τελευταίες μέρες

τουλάχιστον ξέρω ότι δε μιλάω στο βρόντο

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 15:54, 29-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Λολ
"θέλω σεχς τωρα"
xa0x0a0x0
Καμιά σχέση

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 21:09, 03-10-08:

"Σε σκέφτομαι...

Πάρε τώρα τηλ στο 090-123..."

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 03-10-08 στις 21:16.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

apokotou1709 (Άκης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη apokotou1709
Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O apokotou1709 έγραψε στις 16:57, 02-11-08:

το Σ'ΑΓΑΠΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!!!που ακουστηκε απο το στομα του κολλητου μου σημερα καθως μιλαγαμε για το ποσο κοστιζει η νεα εξατμιση για το μηχανακι του που θελει και εγω του πα οτι θα του δωσω τα υπολειπα λεφτα!

Και το σ'αγαπω της κοπελας μου μετα απο το χαστουκι που εφαγα(ακομα ποναω)οταν με ειδε με την κολλητη μου στην πλατεια και νομιζε οτι την απαταω πριν μια εβδομαδα

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 19:51, 02-11-08:

...αδυνάτισες ε?

συγκινητική ερώτηση για μια γυναίκα...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:01, 03-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
''Όταν βλέπω το πρόσωπο σου, ξέρω πως είμαι ερωτευμένη μαζί σου...''

σημειωτέον: έχω σιδεράκια και μετεφηβική ακμή, επίσης είμαι και μύωψ.
Κι όταν δεν το βλέπει, της φεύγει;

ΥΓ: Επίσης δεν κρατιόμανε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:58, 01-01-09:

απο εναν τυπακο που μου εχει κλεψει την καρδια εδω και 3 χρονια περιπου(φιλικα εκ μερους του,ερωτικοφιλικα απο την δικη μου μερια)

"κάτι τελευταίο, ξεχασα να σου πω ... οτι τις φωτο σου δεν τις εχω διαγραψει και πως τα μαλλια σου μου αρεσουν πολυ οπως τα εχεις, ταιριαζουν με το ομορφο προσωπακι μιας πριγκιπισσας...καλο βραδυ(δεν χρειαζεται να πω τπτ αλλο σε εχω στειλει)"

οταν το βλεπω αυτο το μνμ τρελαινομαι....

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 04:19, 27-01-09:

τα μαλλια σου μου αρεσουν πολυ οπως τα εχεις, ταιριαζουν με το ομορφο προσωπακι μιας πριγκιπισσας ...
"...γιατί δεν τα βγάζεις να της τα δωσεις? καληνύχτα"

Να πω και το πιο ομόρφο που έχω ακούσει, ε?

"---...Πάρε και 300 ευρώ για την γιορτή σου!
---...Ωωωω μα όχι, τι λες τώρα, δεν μπορώ να τα δεχτώ!
--- ...Έλα μωρέ δύσκολε, χριστούγεννα έχουμε. Είναι και σε 50άρικα. Κολλαριστά...
--- ...Σε υπερ-ευχαριστώ, είναι υπερβολική η χειρονομία σου και ευχαριστώ και...
--- Όχι εμένα. Το σκάννερ και τον εκτυπωτή μου να ευχαριστήσεις"

...?
....

Παράθεση

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γλυκερια
H Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Γλυκερια (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε στις 04:41, 27-01-09:

Δεν θα σ αφησω μοναχη ποτε.. θα σαγαπαω για παντα

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 07:19, 27-01-09:

Έχουμε και πινακίδες κυκλοφορίας, απόγευμα μπορείτε να περάσετε να το παραλάβετε!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 13:00, 27-01-09:

τα πιο ομορφα πραγματα συνηθως τα ακουω απο το μπαμπα μου...
θυμαμαι καθαρα τις πρωτες μερες που χα αδυνατησει με βλεπει με ενα φορεματακι ετοιμη να βγω κ γυρναει μενα αθωο υφος κ λεει στη μαμα μου σαν οπτασια ειναι!!!
ναι... ειμαι κοριτσι του μπαμπα και δεν ντρεπομαι!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 13:03, 27-01-09:

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 13:13, 27-01-09:

-------------------------------------------------------------------------

Δεν θα σ αφησω μοναχη ποτε..
Παναίαμ, αυτό ακούγεται σχεδόν σαν απειλή.

Έχουμε και πινακίδες κυκλοφορίας, απόγευμα μπορείτε να περάσετε να το παραλάβετε!
"Είμαστε επαγγελματίες στο να προωθούμε κλεμμένα, κύριε"

τις πρωτες μερες που χα αδυνατησει με βλεπει με ενα φορεματακι ετοιμη να βγω κ γυρναει μενα αθωο υφος κ λεει στη μαμα μου σαν οπτασια ειναι!!!
Εννοεί πως μάλλον το παράκανες με τη δίαιτα.

ραδιοχεαδ - κρεεπ

-------------------------------------------------------------------------

"Σταματήστε τη δουλειά, ήρθε η μάσα"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 27-01-09 στις 13:25.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 13:39, 27-01-09:

Εμπνευσμένη απο Ρεμπ που μου το θύμισε, ένα ωραίο που άκουσα τελευταία ήταν από ενα ιδιαίτερο μου

-Πόσα σου χρωστάω Αγγελική?
-95 euro
-Πάρε 100 να πιεις και έναν καφέ
-Μα τι λέτε δεν γίνεται
-Επιμένω

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:24, 27-01-09:

Απολύεσαι!

Παράθεση

escaflowne

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη escaflowne
Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O escaflowne “using no way as a way" έγραψε στις 16:42, 27-01-09:

Πριν μπω στον ημιτελικο αγώνα για το βαλκανικο μου ειπε η κοπέλα μου..
"Και να χάσεις είσαι ο Καλύτερος...αν όχι για αυτους...τότε για μένα"
.+-

Οι χτύποι μου έγιναν γύρω στους 1000
και απλά το ηθικο μου βάρεσε καμπανάκι...ντινγκ ντανγκ ντονγκ

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 17:04, 27-01-09:

Δεν υπάρχει κάτι να πεις ή να κάνεις και να με πειράξεις. Πως είναι δυνατόν να με πειράξει κάτι που είναι ο εαυτός σου;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους