Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.
Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ! έγραψε στις 13:44, 09-06-13:

Και μόνο που έβλεπα το συναρπαστικό προσωπάκι της μου έφτανε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 13:57, 09-06-13:

Εχει στο ψυγειο παγωτο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 14:11, 09-06-13:

όσο κλισέ κι αν είναι

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:11, 12-06-13:

οι πινκ φλοιντ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Just a sweetie!!
H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε στις 18:55, 25-08-13:

Θέλω να είμαι μαζί σου και μόνο μαζί σου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 19:09, 25-08-13:

Μια φορα δεν ειχα δει την κοπελα μου σχεδον για μια εβδομαδα επειδη ειχα πιεσμενο προγραμμα και ετσι μιλουσαμε μονο απτο τηλεφωνο..σαββατο βραδυ λοιπον ενω εγω ημουν πτωμα απο την κουραση και δεν ειχα βγει εξω,αυτη ηρθε εντελως ξαφνικα σπιτι μου και μου ειπε ''το ξερω οτι εισαι κουρασμενος αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην σε δω για μια ολοκληρη εβδομαδα''

υ.γ. παντως το μεγαλυτερο κλισε σε αυτο το thread ειναι οτι οι περισσοτεροι αντρες αστειευοντε ενω οι περισσοτερες γυναικες βουρκωνουν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimitris_SM : 25-08-13 στις 19:27.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 00:25, 04-01-14:

"Θα σε βρω στο τέρμα του δρόμου." και "Ειναι τόσα πολλα ακόμη αυτα που θέλω να σου πω."

Εγω θα περιμένω πάντως!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 11:23, 04-01-14:

Είχαμε πάει σε μια παρουσίαση βιβλίου( ο καημένος με ακολούθησε) και με βλέπει ο συγγραφέας( που τον ήξερα) και μου ζητάει να τον δώσω ένα φιλί(στο μάγουλο)...Και μου λέει( όχι ο συγγραφέας φυσικά) μετά το φιλί του συγγραφέα που απομακρύνθηκα και πήγα προς το μέρος του γιατί ο καημενούλης έμεινε μοναχός: τώρα θα μας κάνει να ζηλέψουμε και ο συγγραφέας;;

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 11:59, 04-01-14:

Όταν η μάνα μου είχε πει΄''Θα κάνω πίτσα τελικά'' ..ενώ προηγουμένως είχε αποφασίσει να κάνει φακές!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 18:51, 10-01-14:

<< "Πολύ μ' αρέσει που έχω γίνει το σουβλιστό σου αρνάκι" >>

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:57, 10-01-14:

το πιο όμορφο πράγμα το είχα ακούσει από ένα κοριτσάκι...καθόταν σε ένα παγκάκι και πέρασα από μπροστά και είπε σε κάποιον δίπλα του : '' τι όμορφη κοπέλα που είναι;'' ναι, ήταν ότι πιο γλυκό έχω ακούσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαρινακι96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαρινακι96
H μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H μαρινακι96 έγραψε στις 22:17, 10-01-14:

Οταν με ειπε 'μαμα' ο 2χρονος ανηψιος μου :-)

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 18:18, 11-01-14:

Μια χρονια ειχαμε παει εκδρομη Ιταλια με το σχολειο μας και ο ξεναγος μου μιλαγε γαλλικα (τα οποια δεν ομιλω) και στραφηκε σε ενα συμμαθητη και του πε στα γαλλικα να μου πει οτι ειμαι πολυ ομορφη. Νταξει.. ηταν ωραιος κι αυτος..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 21:16, 11-01-14:

"27;; Δεν σε έκανα για πάνω απο 20"....

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 10:11, 12-01-14:

Την ώρα που παντρευόμουν, την ώρα του μυστηρίου δηλαδή, ο άντρας μου είπε "Αν θες, σε ξαναπαντρεύομαι..."..

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 15:31, 12-01-14:

οταν ημουν μικρουλα 3-4 χρονων φορουσα ενα μαγιο με μια μαργαριτα στον πισινο ..ενας κυριος στην παραλια ηρθε κ μου ειπε : αχ να μουνα μια μελισσα !!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 15:39, 12-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από ΑνεξαρτητηΛεμε
οταν ημουν μικρουλα 3-4 χρονων φορουσα ενα μαγιο με μια μαργαριτα στον πισινο ..ενας κυριος στην παραλια ηρθε κ μου ειπε : αχ να μουνα μια μελισσα !!
Απο την μια μου φαινεται τοσο γλυκο , αλλα απο την αλλη μηπως ο τυπος ηταν ανωμαλος ;

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:53, 12-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από VeeM
Απο την μια μου φαινεται τοσο γλυκο , αλλα απο την αλλη μηπως ο τυπος ηταν ανωμαλος ;
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ινδεεδ.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:57, 12-01-14:

Μια μερα μιλουσαμε με τις 2 κολλητες μου για το μελλον μας και για κατι μαθηματα που σχεδιαζαμε να κανουμε πχ εγω να τους μαθω τα βασικα στα γερμανικα και η μια απο τις δυο μου ειπε: ''Θα εχεις να λες: οι πρωτες μου μαθητριες ηταν οι κολλητες μου''

με συγκηνησαν πολυ!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,076 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:43, 28-06-14:

Σε εναν καβγα με τη σχεση μου, μου ειπε: "Μεινε λιγο ακομα θυμωμενη μαζι μου". Ρωτησα γιατι και απαντησε: "Γιατι οταν ενιωσα πως ειναι το να σε χασω, καταλαβα ποσο σ' αγαπω"

Τη μερα του χωρισμου, μου ειχε πει: "Θα σε θυμαμαι ως μια πολυ ομορφη κοπελα". Συγκινηση με κατεκλυσε
(ακουγεται λιγο υποτιμητικο, οτι και καλα μονο αυτο θα θυμαται απο εμενα αλλα δεν το εννοουσε ετσι... μαλλον)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 16:45, 28-06-14:

Ο 6χρόνος αδερφός μιας φίλης μου :
-Σωτηρία ξέρεις τι σημαίνει σεξ;Σημαίνει αγάπη.
Μου φάνηκε πολύ γλυκό και αθώο...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 10:06, 02-07-14:

''Με κανεις περηφανη''

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 11:50, 05-07-14:

Θυμαμαι στην Ε' δημοτικού ενα αγορι (ενα χρονο μεγαλυτερο ) που ηταν ερωτευμένο μαζι μου μου ειχε πει την μαρκα του αυτοκινητου μας και τον αριθμο τον ρωτησα λοιπον που τα ξερει ολα αυτα κι εκεινος μου απαντησε:
οποίος ενδιαφέρεται μαθαίνει!!!!!!!!
ήμουν τόσο χαρούμενη που ακόμη κι αυτή η συνηθισμένη και απλή φράση μου φάνηκε μοναδική και γραμμένη για εμάς τους δυο!!!!!
θα σας φαίνεται ανόητο όμως για έμενα (μαθήτρια είμαι ακόμα) αυτή "η εμπειρία " ήταν μοναδική !!!
Αχχχ βρε Μαριε!!!Ακομα σε θυμαμαι!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 05-07-14 στις 13:52. Αιτία: μετατροπή από κεφαλαία σε πεζά
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 14:42, 05-07-14:

«Θα σε ξαναδούμε το επόμενο εξάμηνο.»

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sparkling (Γεωργια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη sparkling
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H sparkling 3-4-1994 έγραψε στις 18:27, 05-07-14:

γωγια( γεωργια) απο το μικρο μου ανηψακι που αρχιζει να μιλαει

Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε στις 22:37, 11-07-14:

''Αν δεν είχα εσένα...''

και ένα άλλο που μου είπε η ξαδέρφη μου, όταν μιλούσαμε για ένα αγόρι και τις σχέσεις του:
''Εσύ όμως ήσουν η πιο όμορφη από όλες, σωστά; ''

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Peace_ : 11-07-14 στις 23:09.
Παράθεση

στεφανια ψ.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη στεφανια ψ.
H στεφανια ψ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H στεφανια ψ. έγραψε στις 00:32, 12-07-14:

το πιο ομορφο πραγμα για εμενα αυτην την στιγμη θα ηταν να μου πει καποιος πως κανω δικο μου θεμα σε αυτην την σελιδα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,458 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 06:22, 12-07-14:

"Σ'αγαπώ"

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους