Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 177)
Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα
22
12,43%
Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα
7
3,95%
Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία
88
49,72%
Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!
60
33,90%

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:55, 18-07-06:

Ψήφισα το 1 και είμαι μάλλον εξαίρεση όπως φαίνεται

Τέσπα...ΚΑΛΟΓΡΙΑ for ever διαλέγεις και παίρνεις βασικά...Βασικότατο όμως εγώ είμαι μέσα στην μουσική
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 18:16, 18-07-06:

Εγώ κάπου τριγύρω. Αλλά στην καλογρια δεν είναι και τόσο νταμπαντούπα.
Αν γουστάρεις μουσική μέχρι και όταν φτάσεις στην ναύπακτο τράβα καταμαράν.
Αν δεν το ξέρεις ίσως το βρω στην googlliada
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:25, 18-07-06:

Το ξέρω...τελικά έχω πάει
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 18:59, 18-07-06:

το 3 το 3!!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 19:31, 18-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
το 3 το 3!!
Το τρία με μια όμορφη κοπέλα!!!!

Μήπως το ξαναέγραψα αυτό ?

Κουε μου μην ανυσηχείς δικό σου είναι!
Παράθεση

panathas (Μαριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O panathas έγραψε: στις 00:34, 19-07-06:

Το μόνο που θέλω είναι να έχει χώρο για να μπορώ να παίζω βόλεϊ oλα τα αλλά δεν με απασχολούν .
-Angel
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 02:34, 20-07-06:

λοιπόν εγώ προτιμώ απόμερη παραλία μόνη με το αγόρι μου είναι ωραία να κάνεις μπάνιο όπως σε γέννησε η μαμα σου και να σε έχει αγκαλιά το μωρό σου
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 11:38, 31-07-06:

Όσο πιο άδεια, τόσο το καλύτερο. =]
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 15:21, 31-07-06:

Εγώ θέλω μια παραλία χωρίς κανέναν άνθρωπο, να τρέχω στην άμμο γυμνούλης και να πήγαινουν δεξιά-αριστερά τα γεννητικά όργανα σαν του κεντέρη
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 20:42, 31-07-06:

Θα ψήφιζα το 4ο, αλλά διάβασα για το νερό.

Θα προτιμούσα η παραλία να έχει πολύ λίγο κόσμο και στα 100m ένα κιόσκι που να πουλά και κανά νεράκι. Μουσικές, νταπαντούπα, ποτάκια, παιδάκια πολλά, ρακέτες κλπ μου τη σπάνε... Ας είναι τουλάχιστον μακριά μου. Και φυσικά απορρόπτονται οργανωμένες με ξαπλώστρες, ομπρέλες, καρέκλες, τυπάδες και τύπισες στην τσίτα για το πώς θα φανούν κλπ. Θέλω ΗΡΕΜΑ πράγματα...

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;;;
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:20, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
Εγώ θέλω μια παραλία χωρίς κανέναν άνθρωπο, να τρέχω στην άμμο γυμνούλης και να πήγαινουν δεξιά-αριστερά τα γεννητικά όργανα σαν του κεντέρη
[offtopic] Λωωωωλ! Μεγάλε! Καλά κάπως έτσι φανταζόμουν μικρότερη τον Αρχιμήδη όταν έκανε την ανακάλυψη για την άνωση! Βγήκε απ'την μπανιέρα και πηδούσε πάνω-κάτω με το μοχλό του (λωλ) να συμμετέχει στο γλέντι του χοροπηδηχτού, καθώς αυτός φώναζε χαρούμενα "Εύρηκα Εύρηκα".
[/offtopic]
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:24, 01-08-06:

Θέλεται να κατεβάσουμε μια ομάδα να πάμε να τα σπάσουμε τα μαγαζιά που δεν αφήνουν χώρο για τους λουόμενος??? Αλλά μετά θα παίξουμε και ρακέτες!!! Σοβαρά για τις ρακέτες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 13:02, 01-08-06:

Mόνο εγώ διάλεξα μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από την θάλασσα; Χεχεχε Βασικά κι εγώ τόση απόσταση θέλω να κρατάω από την θάλασσα. Αγκαλίτσα με ένα βιβλίο και με το mp3-player.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 13:46, 01-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^
Mόνο εγώ διάλεξα μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από την θάλασσα; Χεχεχε Βασικά κι εγώ τόση απόσταση θέλω να κρατάω από την θάλασσα. Αγκαλίτσα με ένα βιβλίο και με το mp3-player.
Αν δεις ένα group από γνωστούς άγνωστους του φόρουμ να τρέχει καταπάνω σου με πινακίδες και ρόπαλα μην ανησυχήσεις!!
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 20:32, 30-04-08:

Βασικά δε μ'αρέσουν καθόλου οι οργανωμένες παραλίες και ειδικά όταν βάζουν τη μουσική στο τέρμα!
Μου αρέσει η παραλία να έχει όσο γίνεται λιγότερο κόσμο!!
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 20:32, 30-04-08:

σορι θα ψηφισω την 4η επιλογη . οι παραλιες πρεπει να ειναι δημοσιες και δωρεαν . να μην πρηρωνουμε ουτε ενα euro απο την τσεπη μας. εξω οι επιχηρησεις απο τις παραλιες
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 20:59, 30-04-08:

Μου αρέσουν οι ερημικές παραλίες, αλλά όχι συνέχεια. 1 beach bar 100-150 μέτρα μακριά δεν με πειράζει. Να κάτσω να χαρώ ήλιο και θάλασσα και μετά να πάω για μουσική και νεροπόλεμο. Πάντως δεν μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι πολύ θορυβώδεις παραλίες που ο 1 είναι πάνω στον άλλο, όπως κι αυτές που μαζεύουν παιδιά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,128 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:03, 30-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Δανάη
Βασικά δε μ'αρέσουν καθόλου οι οργανωμένες παραλίες και ειδικά όταν βάζουν τη μουσική στο τέρμα!
Μου αρέσει η παραλία να έχει όσο γίνεται λιγότερο κόσμο!!
Μονολύθι ας πούμε ε?

Εγώ ξενερώνω με τα μπαρ στις παραλίες.. ειδικά με αυτά τα "και καλά", με το ντάπα ντούπα στο τέρμα, τον τυπά με το κολιέ και τη σαγιονάρα και το μακρύ λουλουδάτο μαγιώ!
Ουφ..
Υπάρχουν όμως ορισμένα που είναι πολύ διακριτικά εναρμονισμένα με το φυσικό περιβάλλον, χωρίς υπερβολές και σίγουρα εξυπηρετούν.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 22:11, 30-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Μονολύθι ας πούμε ε?

Εγώ ξενερώνω με τα μπαρ στις παραλίες.. ειδικά με αυτά τα "και καλά", με το ντάπα ντούπα στο τέρμα, τον τυπά με το κολιέ και τη σαγιονάρα και το μακρύ λουλουδάτο μαγιώ!
Ουφ..
Υπάρχουν όμως ορισμένα που είναι πολύ διακριτικά εναρμονισμένα με το φυσικό περιβάλλον, χωρίς υπερβολές και σίγουρα εξυπηρετούν.
Ναι και στο Μονολίθι να φανταστείς δε πάω εκεί με τη καντίνα που τα μεσημέρια είναι ο ένας πάνω στον άλλον και φοβάσαι να κολυμπήσεις γιατί θα πέσεις πάνω στον άλλον, αντίθετα διαλέγω σημεία με ελάχιστο κόσμο.

Πάντως δεν έχω πρόβλημα με τα μπαρ στις παραλίες αρκεί να έχουν τη μουσική σε λογική ένταση και να μην ενοχλεί αυτόύς που πάνε στη θάλασσα για να χαλαρώσουν και να κάνουν ησυχα ησυχα το μπανάκι τους!
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 09:52, 03-05-08:

Μιας και κοντοζυγώνει η μέρα που θα αρχίσω να πηγαίνω στις παραλίες...

Στην παραλία μου αρέσει να έχω πάνω απ' όλα την ησυχία μου...δλδ να μην με ενοχλέι κανείς την ώρα που κάθομαι και κάνω ηλιοθεραπία!!!
Μου αρέσει να έχω ένα παγωμένο ποτό δίπλα μου...άφνονο Baby Oil...μουσικούλα...και να μπαινω-βγαίνω στην θάλασσα όταν νιώσω ότι ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια